Νέα

Σαμπρίνα/Νόρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mimis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 315
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mauroskapnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Θα μπορουσα να έχω από καπιον που έχει περασει καλά μαζί της το κινητό της;θα ήθελα και εγώ πολυ να την συναντήσω .
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Έχω καιρό να κατέβω από λεωφόρο, αλλά η Νόρα εξακολουθεί να βγαίνει απ' όσο ξέρω. Μπορείτε να τη βρείτε κι εκεί...
 

velvet.cock

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
8
Like
23
Πόντοι
0
Έχω καιρό να κατέβω από λεωφόρο, αλλά η Νόρα εξακολουθεί να βγαίνει απ' όσο ξέρω. Μπορείτε να τη βρείτε κι εκεί...
επειδη σε θεωρω απο τους πιο εμπειρους στο χωρο αν εχεις δοκιμασει ή και καποιος αλλος, το πιο μεγαλο καβλι το εχει η σαμπρινα ή η τζενη?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Μέγεθος μεγάλο και οι 2. Και οι 2 έχουν μεγαλώσει πια, δεν είναι πιτσιρίκες. Η Νόρα χύνει (με το κατιτίς παραπάνω της) αλλά είναι με τα φεγγάρια της, ενώ η Τζένη όχι (τουλάχιστον όσες φορές την είχα πάρει στο παρελθόν εγώ). Εντελώς διαφορετικό στυλ και σώμα. Δύσκολο να συγκρίνεις εντελώς ανόμοιες περιπτώσεις, είναι θέμα γούστου.
 

velvet.cock

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
8
Like
23
Πόντοι
0
Μέγεθος μεγάλο και οι 2. Και οι 2 έχουν μεγαλώσει πια, δεν είναι πιτσιρίκες. Η Νόρα χύνει (με το κατιτίς παραπάνω της) αλλά είναι με τα φεγγάρια της, ενώ η Τζένη όχι (τουλάχιστον όσες φορές την είχα πάρει στο παρελθόν εγώ). Εντελώς διαφορετικό στυλ και σώμα. Δύσκολο να συγκρίνεις εντελώς ανόμοιες περιπτώσεις, είναι θέμα γούστου.
μηπως εχεις το τηλεφωνο της νορας? σε ευχαριστω
 
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Μέγεθος μεγάλο και οι 2. Και οι 2 έχουν μεγαλώσει πια, δεν είναι πιτσιρίκες. Η Νόρα χύνει (με το κατιτίς παραπάνω της) αλλά είναι με τα φεγγάρια της, ενώ η Τζένη όχι (τουλάχιστον όσες φορές την είχα πάρει στο παρελθόν εγώ). Εντελώς διαφορετικό στυλ και σώμα. Δύσκολο να συγκρίνεις εντελώς ανόμοιες περιπτώσεις, είναι θέμα γούστου.
Οκ ...αν έλεγες όμως λιγάκι πιο μεγάλο έστω ένα κλικ σε μήκος κ πάχος??.Με την Τζένη έχω πάει το ξέρω!!! Απλά θέλω να καταλάβω πως να είναι της Νόρας
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Αν θυμάμαι καλά κοντά στη γέφυρα Δαβάκη.
Την τελευταία φορά που την είχα δει ήταν με ένα μαύρο σμαρτ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Θα σε παρακαλούσα και εγώ το τηλ της κουκλάρας Σαμπρίνας...σε ευχαριστώ
Μπορω ν εχω κ εγω το τηλ της Σαμπρινας;;Ευχαριστω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν εχεις ακομα δικαιωμα για πμ για να στο στειλω
Μηπως μπορω ν εχω και εγω το τηλεφωνο της Σαμπρινας;Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom