Νέα

SaMeplace Dungeon - Ξέρει κανείς τι παίζει?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bodylover23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostassex

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
1
:idiot: Ότι του φανεί...   :2funny:



Ααα μάλιστα, τσούζει η αλήθεια, ξεχάσαμε τον προεκλογικό αγώνα.  :tooth:
Σας έστησε τώρα στα 4 και σας πηδά ο Αλέξης κι ο Πάνος!  :zfuck:
Πουλά και αφεντριλίκι κάποια που πιστεύει σε ουτοπίες?  :huh:
«Επιτέλους, Λίγη Σοβαρότητα Κύριε Χολμς», στην χώρα που κάποια δουλεύει παράνομα, (κοινώς φοροδιαφεύγει)  έχει το θράσος  να κάνει και υποδείξεις περί εθνικής οικονομίας!  :S
 

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Ααα μάλιστα, τσούζει η αλήθεια, ξεχάσαμε τον προεκλογικό αγώνα.  :tooth:
Σας έστησε τώρα στα 4 και σας πηδά ο Αλέξης κι ο Πάνος!  :zfuck:
Πουλά και αφεντριλίκι κάποια που πιστεύει σε ουτοπίες?   :huh:
«Επιτέλους, Λίγη Σοβαρότητα Κύριε Χολμς», στην χώρα που κάποια δουλεύει παράνομα, (κοινώς φοροδιαφεύγει)  έχει το θράσος  να κάνει και υποδείξεις περί εθνικής οικονομίας!  :S
Θα ακολουθούσα Σώρρα αλλά αυτός χρέωνε είσοδο για να τον ακούσω.

Εγώ μπορεί να έλεγα αυτά που έλεγα, να προδόθηκα και να μετάνιωσα όπως όλοι που πίστεψαν στην μπουρδολογία του,
αλλά για πες μας εσύ τι "καλό"  ψήφισες, μια που το παίζεις μάγκας, κρυμμένος πίσω από τον υπολογιστή σου!

Και όταν απαντήσεις σε αυτό που σε ρώτησα, σε παρακαλώ μη με απασχολήσεις ξανά με τα θέματα σου.
(όχι τουλάχιστον εδώ) Δεν με αφορούν


:spam:



 

kostassex

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
1
Θα ακολουθούσα Σώρρα αλλά αυτός χρέωνε είσοδο για να τον ακούσω.

Εγώ μπορεί να έλεγα αυτά που έλεγα, να προδόθηκα και να μετάνιωσα όπως όλοι που πίστεψαν στην μπουρδολογία του,
αλλά για πες μας εσύ τι "καλό"  ψήφισες, μια που το παίζεις μάγκας, κρυμμένος πίσω από τον υπολογιστή σου!

Και όταν απαντήσεις σε αυτό που σε ρώτησα, σε παρακαλώ μη με απασχολήσεις ξανά με τα θέματα σου.
(όχι τουλάχιστον εδώ) Δεν με αφορούν



Ψήφισα Τζήμερο, κακώς, ήταν χαμένη ψήφος.
Έστω κι αν μια ψήφος δεν θα άλλαζε το αποτέλεσμα, έπρεπε να ψηφίζω Σαμαρά.
Η κυβέρνηση Σαμαρά-Βενιζέλου ήταν η καλύτερη της μεταπολίτευσης, απλώς θεώρησα ότι κακώς σταμάτησαν οι μεταρρυθμίσεις μετά τις ευρωεκλογές και έγινε προσπάθεια να λαϊκίσουν λίγο για να κοντράρουν τον ΣΥΡΙΖΑ.


Υ.Γ. Πολλοί τον ψήφισαν, όντως, οι περισσότεροι χαμηλής νοημοσύνης και πρώην βολεμένοι και άλλοι υπό βόλεψη. Αλλά από μια που τουλάχιστον δείχνει ένα επίπεδο και χειρίζεται καλά την ελληνική γλώσσα δεν περιμένεις να πιστεύει σε πράγματα που δεν μπορούν να υλοποιηθούν.
 

Αιαντας 1999

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη ειμαι καινουργιος στον χωρο,μπορειτε να μου πειτε δυο λογακια για καθε αφεντρα στο same place?
Eπειδη θα ηθελα να το επισκευτω.
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Δεν έχω πάει με κάθε "αφέντρα" για τις περιγράψω όλες, αλλά γενικά στο same place είναι τυποποιημένη η φάση. Δηλαδή τηλεφωνείς, κλείνεις ραντεβού, όταν πας εκεί λες 2 λόγια για το τι θέλεις και μετά το σέσσιον διαρκεί κάπου 45 λεπτά, καθώς η 1 ώρα μετράει από τη στιγμή που θα πατήσεις το πόδι σου εκεί μέχρι τη στιγμή που θα φύγεις. Οι περισσότερες εκεί μέσα είναι γυναίκες που βρήκαν λύση στη κρίση, γι' αυτό και εμφανίζονται από του πουθενά και μια μέρα ξαφνικά εξαφανίζονται, αφού έχουν κάνει μια γερή μπάζα. Κάποιες ήταν/είναι πραγματικά κυριαρχικές, άλλες απλά μπορούν και το κάνουν, χωρίς να σημαίνει ότι τις εκφράζει. Από εκεί και πέρα, είναι και θέμα χημείας. Από τις τρέχουσες "αφέντρες" ξέρω μόνο τη Μπρούνα. Αφέντρα δεν τη λες επ ουδενί, είναι όμως παιχνιδιάρα και ζωηρή σε αντίθεση, για παράδειγμα, με τη Άιντα, που ήταν για κλωτσιές.
 

nihilism

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2011
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Πήγαινα και εγώ παλιά εκεί (περίπου 10+ χρόνια πριν). Η φάση είναι αρκετά τυποποιημένη. Όπως λέει και ο φίλος από πάνω, ένα μικρό interview και μετά περιφορά από δωμάτιο σε δωμάτιο, φάση να στριμώξουμε πολλά πράγματα σε 45 λεπτά. Κάποιες φορές δούλευε, κάποιες φορές απλά όχι. Είναι και τυχερό, αν δηλαδή πετύχεις κοπέλες εκεί που να σου κάνουν κλικ. Θυμάμαι ότι η Κίττυ ήταν έρωτας, αναρωτιέμαι τι να κάνει..
Γενικά μέτρια φάση..
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Τελικά σήμερα εξακολουθεί να υπάρχει το SamePlace ή με τη νέα του ονομασία που είχε όταν μετακόμισε στο κέντρο?
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Τελικά σήμερα εξακολουθεί να υπάρχει το SamePlace ή με τη νέα του ονομασία που είχε όταν μετακόμισε στο κέντρο?
πάρε τηλέφωνο φίλε να ρωτήσεις αν είναι ανοικτό είχε πάει πραξιτέλους αλλά αν μπεις στο μπλόκ του γράφει ότι έκλεισε από αφέντρες δείχνει μόνο την νανά βρετού αλλά από ότι ξέρω ετοιμάζει δικό της ντάτζεον
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
πάρε τηλέφωνο φίλε να ρωτήσεις αν είναι ανοικτό είχε πάει πραξιτέλους αλλά αν μπεις στο μπλόκ του γράφει ότι έκλεισε από αφέντρες δείχνει μόνο την νανά βρετού αλλά από ότι ξέρω ετοιμάζει δικό της ντάτζεον
H Νανα έχει να ανενεωσει τη σελίδα της στο Facebook κάτι μήνες και στη σελίδα του same το κείμενο που έχει είναι σα να έκλεισε. Απλά ίσως να άνοιξανε κάτι παόμοιο κάποιες από εκεί...
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
H Νανα έχει να ανενεωσει τη σελίδα της στο Facebook κάτι μήνες και στη σελίδα του same το κείμενο που έχει είναι σα να έκλεισε. Απλά ίσως να άνοιξανε κάτι παόμοιο κάποιες από εκεί...
δεν γνωρίζω ούτε έχουν αγγελίες όπως πρώτα μπορεί να ετοιμάζουν κάτι καινούργιο
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Λογικά υπολειτουργεί. Πάρε τηλέφωνο τη Νάνα να μάθεις, καλύτερα μετά τις 18. Μάλλον τους τελείωσαν οι τυχαίες κοπελίτσες που έψαχναν αρπαχτές. Το ότι η Νάνα δεν έχει ανανεώσει εδώ και μήνες δεν είναι καλό σημάδι. Την είχα πάρει τηλέφωνο πριν μήνες και αφού μετά από 10+ απόπειρες την βρήκα, μου είπε ότι αυτό που της ζητάω δεν το κάνει (101% μούσι).
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
έκλεισε αυτό γράφει στην σελίδα του
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Μετά από τόσα χρόνια λειτουργίας κρίμα αν έκλεισε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom