Νέα

SaMeplace Dungeon - Ξέρει κανείς τι παίζει?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bodylover23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
εγώ αυτό που αντιλαμβάνομαι είναι πως όλα γυρνάνε γύρω απ' το πως ο καθένας θα οχυρώσει καλύτερα το στρατόπεδό του εναντίον του άλλου. Αυτό πέρα από κατινίστικο, γυναικουλίστικο και άκρως εξευτιλιστικό για τις περσόνες του bdsm (Δέσποινα-Εύα) αλλά και των υπολοίπων κυριών που τις συντροφεύουν είναι και κουραστικό πλέον για εμάς που θέλουμε να μάθουμε πράγματα κι αντί αυτού να βλέπουμε το φόρουμ να γεμίζει με κατινιές θυμίζοντας τόλμη και γοητεία. Τα μαύρα χάλια....

Έχεις δίκιο και προσωπικά ζητάω συγνώμη. Το θέμα όμως είναι να μην υπάρχουν υπόνοιες, ή αναπάντητα ερωτήματα και διάφορα ανυπόστατα να αιωρούνται στον αέρα. Έτσι όσο και να με ενοχλεί και να μην θέλω να δώσω απαντήσεις μια που το θεωρώ βαρετό, αναγκαστικά το κάνω, έστω....για τους ελάχιστους που ενδιαφέρονται.  :)
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
εγώ αυτό που αντιλαμβάνομαι είναι πως όλα γυρνάνε γύρω απ' το πως ο καθένας θα οχυρώσει καλύτερα το στρατόπεδό του εναντίον του άλλου. Αυτό πέρα από κατινίστικο, γυναικουλίστικο και άκρως εξευτιλιστικό για τις περσόνες του bdsm (Δέσποινα-Εύα) αλλά και των υπολοίπων κυριών που τις συντροφεύουν είναι και κουραστικό πλέον για εμάς που θέλουμε να μάθουμε πράγματα κι αντί αυτού να βλέπουμε το φόρουμ να γεμίζει με κατινιές θυμίζοντας τόλμη και γοητεία. Τα μαύρα χάλια....
Συμφωνώ απολύτως μαζί σου,κουραστήκαμε.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Την είδα στο salem,δεν αξίζει είναι εντελώς άπειρη,σώμα έχει καλό αλλά τι να το κάνω?Δεν το έχει η κοπέλα.Τζάμπα τα 100 ευρωλάκια μου.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Την είδα στο salem,δεν αξίζει είναι εντελώς άπειρη,σώμα έχει καλό αλλά τι να το κάνω?Δεν το έχει η κοπέλα.Τζάμπα τα 100 ευρωλάκια μου.
Και γω την έχω δει στο Salem. Κάναμε  ποδολατρεία και δεν έχω παράπονο. Δεν ήταν από τις καλύτερες, αλλά εντάξει… απλά ήταν καλά. ‘Ισως μπορεί να μην τα πηγαίνει καλά στα πιο δύσκολα. Αλλά δεν μπορεί να τα κάνει αυτά όποια και όποια. Η ποδολαγνεία όπως και να το κάνεις, είναι ευκολάκι
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Έχεις δίκιο και προσωπικά ζητάω συγνώμη. Το θέμα όμως είναι να μην υπάρχουν υπόνοιες, ή αναπάντητα ερωτήματα και διάφορα ανυπόστατα να αιωρούνται στον αέρα. Έτσι όσο και να με ενοχλεί και να μην θέλω να δώσω απαντήσεις μια που το θεωρώ βαρετό, αναγκαστικά το κάνω, έστω....για τους ελάχιστους που ενδιαφέρονται.  :)
σας ευχαριστώ που μπήκατε στη διαδικασία να απαντήσετε και να τοποθετηθείτε.
 

kainotomos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Και γω την έχω δει στο Salem. Κάναμε  ποδολατρεία και δεν έχω παράπονο. Δεν ήταν από τις καλύτερες, αλλά εντάξει… απλά ήταν καλά. ‘Ισως μπορεί να μην τα πηγαίνει καλά στα πιο δύσκολα. Αλλά δεν μπορεί να τα κάνει αυτά όποια και όποια. Η ποδολαγνεία όπως και να το κάνεις, είναι ευκολάκι

μιας και ενδιαφερομαι σαν μελλοντικος επισκεπτης της εν λογω κυριας τι εννοουμε μονο δοδολατρεια;δεν ειναι αφεντρα κανονικη;δεν εχει πληρες προγραμμα;θα προτιμουσα να απαντησει καποιος που εχει δοκιμασει...και ας στειλει εστω και πμ
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
μιας και ενδιαφερομαι σαν μελλοντικος επισκεπτης της εν λογω κυριας τι εννοουμε μονο δοδολατρεια;δεν ειναι αφεντρα κανονικη;δεν εχει πληρες προγραμμα;θα προτιμουσα να απαντησει καποιος που εχει δοκιμασει...και ας στειλει εστω και πμ
Είναι μια χαρά κυρία φίλε. Θα περάσεις καλα μαζί της. 'Οπως και να το κάνουμε είναι απο τις παλιές και τις λίγες έμπειρες του χώρου.  :hi:
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Είναι πολύ όμορφη γυναίκα η Κυρία Θεανώ αλλά νέα στον χώρο,προσωπικά την συστήνω για ποδολαγνεία και υποταγή,μέχρι εκεί.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
ρε παιδια η Θεανω σχετιζεται με Ευα και Σειμ Πλεις η ειναι ανεξαρτητη?
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ανεξάρτητη είναι,πήγε μία φορά σε ένα dungeon και δεν ξαναπάτησε,δεν της άρεσε ούτε ο χώρος αλλά πιό πολύ η περιοχή,salem πηγαίνει.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Είναι μια χαρά κυρία φίλε. Θα περάσεις καλα μαζί της. 'Οπως και να το κάνουμε είναι απο τις παλιές και τις λίγες έμπειρες του χώρου.  :hi:
[/quote
Ποιά είναι παλιά?η ίδια και μπράβο της λέει ότι δεν έχει ούτε χρόνο στον χώρο,αλλά μαθαίνει γρήγορα και είναι και όμορφη.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Ανεξάρτητη είναι,πήγε μία φορά σε ένα dungeon και δεν ξαναπάτησε,δεν της άρεσε ούτε ο χώρος αλλά πιό πολύ η περιοχή,salem πηγαίνει.

Το Salem ειναι το Priamos? Σε ποια περιοχη ειναι το Salem?
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
δεν το εχω επισκευτει ποτε το same
 

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Με την ευκαιρία του περάσματος μου από τα μέρη σας και επειδή ξέρω πολύ καλά τι παίζει σε αυτόν τον χώρο,
σας παροτρύνω να ρίξετε και μία ματιά στην σελίδα του Same Place.

Ίσως να βρείτε κάτι ή κάποια που να σας ενδιαφέρει. ;)


:s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
Παιδια ξερετε αν στο sameplace κανουν fisting/anal streching?
 

kostassex

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
1
Με την ευκαιρία του περάσματος μου από τα μέρη σας και επειδή ξέρω πολύ καλά τι παίζει σε αυτόν τον χώρο,
σας παροτρύνω να ρίξετε και μία ματιά στην σελίδα του Same Place.

Ίσως να βρείτε κάτι ή κάποια που να σας ενδιαφέρει. ;)


:s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:




Εσύ είσαι που πίστευες ότι ο Τσίπρας θα φυτέψει λεφτόδεντρα να έχουμε να κόβουμε δραχμές?
Καλά κρασιά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom