Νέα

Ροζίτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arturos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

deliveras12

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
10
Like
11
Πόντοι
0
Μετά από μερικές κλήσεις σε διάστημα μερικών εβδομάδων όπου δεν απάντησε η Ροζίτα δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο. Πάμε για άλλα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Μετά από μερικές κλήσεις σε διάστημα μερικών εβδομάδων όπου δεν απάντησε η Ροζίτα δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο. Πάμε για άλλα
Έτσι μαν.Με εμένα δεν είχε κανένα πρόβλημα και ούτε έκανα κάτι που να την πείραξε.Ξαφνικά όμως σταμάτησε να απαντάει στα μηνύματα μου,οπότε έσβησα και τον αριθμό της.Δεν είναι η μόνη με τέτοια συμπεριφορά στον χώρο πάντως
 

deliveras12

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
10
Like
11
Πόντοι
0
Έτσι μαν.Με εμένα δεν είχε κανένα πρόβλημα και ούτε έκανα κάτι που να την πείραξε.Ξαφνικά όμως σταμάτησε να απαντάει στα μηνύματα μου,οπότε έσβησα και τον αριθμό της.Δεν είναι η μόνη με τέτοια συμπεριφορά στον χώρο πάντως
Ακριβώς το ίδιο και με μενα. Πάντα κυριος ήμουν και με το χαβαλέ μας. Αλλά αφού δεν θέλει δεν θα σκάσουμε κιόλας
 

Goodman92

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα θα ήθελα να βρεθώ με την ροζιτα από αυτά που διαβάζω. Μπορεί κάποιος εδώ η σε dm να μου πει δύο πράγματα; ευχαριστώ
 

iason123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2022
Μηνύματα
68
Like
126
Πόντοι
0
Καλημέρα θα ήθελα να βρεθώ με την ροζιτα από αυτά που διαβάζω. Μπορεί κάποιος εδώ η σε dm να μου πει δύο πράγματα; ευχαριστώ
Από αυτά που γραφουν οι υπόλοιποι μπορεί να έχει σταματήσει η κοπέλα. Εγώ αυτά που θα ήθελα να ήξερα πριν πάω πάντως είναι ότι το μασάζ πέους είναι πολύ καλο, έχει τεραστια βυζιά και μπούτια, αν τύχει και είναι καυλωμένη μπορεί να κάνει και κάτι παραπάνω, και αρκετά κιλά προφανώς.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Μετά από μερικές κλήσεις σε διάστημα μερικών εβδομάδων όπου δεν απάντησε η Ροζίτα δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο. Πάμε για άλλα



Ακακιε εσύ? Θες να δεις τι μαρκα ηταν τα μακαρονια?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Καλημέρα θα ήθελα να βρεθώ με την ροζιτα από αυτά που διαβάζω. Μπορεί κάποιος εδώ η σε dm να μου πει δύο πράγματα; ευχαριστώ
Από αυτά που γραφουν οι υπόλοιποι μπορεί να έχει σταματήσει η κοπέλα. Εγώ αυτά που θα ήθελα να ήξερα πριν πάω πάντως είναι ότι το μασάζ πέους είναι πολύ καλο, έχει τεραστια βυζιά και μπούτια, αν τύχει και είναι καυλωμένη μπορεί να κάνει και κάτι παραπάνω, και αρκετά κιλά προφανώς.
Έχει αποσύρει την αγγελία της,οπότε ίσως σταμάτησε.Το μασάζ πέους της είναι καλό.Βυζιά έχει τεράστια και είναι λογικό γιατί έχει πάρα πολλά κιλά.Δεν προχωράει σε τίποτα παραπάνω όπως π.χ. πίπα,ακόμα και αν την καυλώσεις στο πρόγραμμα βυζοθεραπεία με το γλείψιμο στα βυζιά της.Μέχρι ισπανικό θα σου κάνει,φτύνοντας το εργαλείο σου ή βάζοντας τζελ,ανάλογα τι επιλέξεις.
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια.Ξερουμε αν συνεχιζει η Ροζιτα και πως θα μπορουσε καποιος να επικοινωνησει μαζι της; Ημουν τακτικος πελατης και μου ειχε δωσει και μια καρτα να δειχνω οταν πηγαινω σαν διακριτικο, αλλα λογω μετακομισης και απουσιας απο το αθλημα εχω χασει το τηλεφωνο της. Αν ξερει κανεις τιποτα θα εκτιμουσα μια ενημερωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom