Νέα

Ρουμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα romouniaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
ρε συ καμιά φορά στεναχωριέμαι. Πως ήταν ωραία η Αθήνα πριν καμιά δεκαετία που κυκλοφορούσες ανέμελος και ασφαλής. Που το χάσαμε αυτό το πράγμα ???

Στο Βουκ βρίσω την αίσθηση της παλιάς Αθήνας, πολύ περισσότερα πάρκα και πράσινο + οι γυναίκες είναι εκεί ακόμα θηλυκά. Εδώ έχουν γίνει όλα αντράκια !

Βγαίνεις να γαμήσεις μια Αθηναία και μόνον την φορολογική σου δήλωση δεν σου ζητάει. Σε ζηλεύω ρε μάγκα, ειλικρινά !
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
ρε συ καμιά φορά στεναχωριέμαι. Πως ήταν ωραία η Αθήνα πριν καμιά δεκαετία που κυκλοφορούσες ανέμελος και ασφαλής. Που το χάσαμε αυτό το πράγμα ???

Στο Βουκ βρίσω την αίσθηση της παλιάς Αθήνας, πολύ περισσότερα πάρκα και πράσινο + οι γυναίκες είναι εκεί ακόμα θηλυκά. Εδώ έχουν γίνει όλα αντράκια !

Βγαίνεις να γαμήσεις μια Αθηναία και μόνον την φορολογική σου δήλωση δεν σου ζητάει. Σε ζηλεύω ρε μάγκα, ειλικρινά !

τα ειπες ολα...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.390
Κριτικές
16
Like
13.559
Πόντοι
5.577
ρε συ καμιά φορά στεναχωριέμαι. Πως ήταν ωραία η Αθήνα πριν καμιά δεκαετία που κυκλοφορούσες ανέμελος και ασφαλής. Που το χάσαμε αυτό το πράγμα ???

Στο Βουκ βρίσω την αίσθηση της παλιάς Αθήνας, πολύ περισσότερα πάρκα και πράσινο + οι γυναίκες είναι εκεί ακόμα θηλυκά. Εδώ έχουν γίνει όλα αντράκια !

Βγαίνεις να γαμήσεις μια Αθηναία και μόνον την φορολογική σου δήλωση δεν σου ζητάει. Σε ζηλεύω ρε μάγκα, ειλικρινά !

υπαρχει μια ταση να τα αρπαξουν απο τον ξενο, απο τον ταξιτζη μεχρι τον σερβιτορο ή την συνοδο.
Η κακη συνηθεια εμεινε απο τα χρονια της ανεχειας.
Οι γυναικες αρκετα προκλητικα ντυμενες στο δρομο, και το βλεμα τους παιζει ευκολα.
Οι οδηγοι στο βουκουρεστι τρεχουν σαν τρελλοι, ενω τα μπαρακια και τα καφε στη Lipskani θυμιζουν θησειο, ή Κεραμικο.
Η οποια κριση δεν θα τους "ριξει" οπως εμας γιατι ειναι περισσοτερο πειθαρχημενοι και ανεκτικοι.
 
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Στο καρμα μασαζ εχει παει κανεις τωρα τελευταια?
εχω να παω κανα χρονο και θα θελα πληροφοριες για γυναικες και τιμη
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
Τώρα μόλις μιλούσα με έναν φίλο που είναι για δουλειές ΤΙΜΣΟΑΡΑ και μου είπε τα καλύτερα !

λογικές τιμές, ωραία νοοτροπία και όμορφες ντόπιες !
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Τώρα μόλις μιλούσα με έναν φίλο που είναι για δουλειές ΤΙΜΣΟΑΡΑ και μου είπε τα καλύτερα !

λογικές τιμές, ωραία νοοτροπία και όμορφες ντόπιες !
Τιμισοαρα δεν πεζεται! λες και δεν εισαι Ρουμανια! καμια σχεση με γυφτια-απατεωνια-κλεψια-πουτανια-μπαγαμποντια κλπ!!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
είδα φωτό και έπαθα !

κουκλίστικη πόλη η Τιμσοάρα ! Και το Σιμπίου !

με βλέπω σε κάποια χρόνια να την κάνω από την Αθήνα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Απο αγγλικα πως τα πανε οι ρουμανες;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πάντως έχω δώσει πολλές φορές ινφο από εδώ μέσα σε πμ διαφόρων και μετά χαθήκαν και ούτε καν μου είπανε αν περάσανε καλά...
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
πάντως έχω δώσει πολλές φορές ινφο από εδώ μέσα σε πμ διαφόρων και μετά χαθήκαν και ούτε καν μου είπανε αν περάσανε καλά...

Κανε το καλο και ριξτο στο γυαλο. Η καλοσυνη μενει στο τελος.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Απο αγγλικα πως τα πανε οι ρουμανες;
αρκετα καλα....!
καλυτερα και απο τις δικες μας θα μπορουσα να πω!!

πάντως έχω δώσει πολλές φορές ινφο από εδώ μέσα σε πμ διαφόρων και μετά χαθήκαν και ούτε καν μου είπανε αν περάσανε καλά...
Εγω να δεις.....:cheesy:  ;)

Κανε το καλο και ριξτο στο γυαλο. Η καλοσυνη μενει στο τελος.
καπως ετσι...! πληροφοριες ανταλασουμε αν και για αυτες θελουμε <ανταλαγμα> γαματα!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ρε συ καμιά φορά στεναχωριέμαι. Πως ήταν ωραία η Αθήνα πριν καμιά δεκαετία που κυκλοφορούσες ανέμελος και ασφαλής. Που το χάσαμε αυτό το πράγμα ???

Στο Βουκ βρίσω την αίσθηση της παλιάς Αθήνας, πολύ περισσότερα πάρκα και πράσινο + οι γυναίκες είναι εκεί ακόμα θηλυκά. Εδώ έχουν γίνει όλα αντράκια !

Βγαίνεις να γαμήσεις μια Αθηναία και μόνον την φορολογική σου δήλωση δεν σου ζητάει. Σε ζηλεύω ρε μάγκα, ειλικρινά !
Πηγα ενα φιλαρακι στο Βουκουρεστι τον Γεναρη του 2010!! (καταενθουσιαστηκε)
Ειχε αρκετο κρυο και λιγο χιονακι και πραγματικα του φιλου μου του εκανε τεραστια αισθηση το Βουκουρεστι!
Τεραστια παρκα-πρασινο...ο κοσμος οι γυναικες,η αστυνομευση (την νιωθεις,την (παρα)βλεπεις) !!
Δεν εχει καμια σχεση με την Αθηνα που ειναι και Βρωμικη και γεματη με τζανκια πακιστανους μαυρους και οτι σκατα φαρα θες!!  (δεν το λεω ρατσιστικα) Αλλα οχι να φοβαμαι να περπατησω στην Αθηνα και να μην φοβαμαι στο Βουκουρεστι....! εμενα προσωπικα με ενοχλει!!
Οσο για ις γυναικες (Ρουμανες) η νοοτροπια ειναι μακραν μπροστα! Εχει και απ αυτες που λες που σου ζητανε Ε9 αλλα ελαχιστες!
Εν συγκριση με την Ρουμανια ειμαστε σε αρκετα πραγματακια πισω (ας μην ξεχναμε οτι οι Ρουμανοι δικαιολογημενα σε καποια πραγματακια ειναι πισω λογω Κουμουνιστικου καθεστωτος) Μπροστα τους σε θα πρεπε να φυσαμε και δεν κλανουμε τιποτα!!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Νομιζω παντως οτι τουλαχιστον εδω στην ελλαδα, τις ρουμανες τις εχουμε παρεξηγησει. (καλα, και τι δεν εχουμε παρεξηγησει θα μου πεις, τα πανω κατω εχουμε δει...)
Δηλαδη παιζει πολυ κατηρορια εναντιον τους, κι εδω στο φορουμ, περι 'πονηριάς' τους.

Εγω το λεω, δεν εχω συναναστραφει με ρουμανες, μονο με μια λιγο εδω στην ελλαδα, και μου χε αφησει αψογη εντυπωση. 'Πτωχη πλην τιμια' που λενε, πολυ ξηγημενη.

Αλλα λενε ρουμανες πονηρες κλπ, σαν ουκρανες κλπ.

Αμα καποιος δεν παει γυρευοντας, να νταραβεριζεται μονο με πουτανες που εξ'ορισμου κοιτανε τι να αρπαξουν(δεν περιμενω αλτρουισμο απο αυτες!!!!), ποσο πονηρες ειναι οι καθημερινες ρουμανες; Κοιτανε οντως πως να ξεγελασουν?
Οκ, μια επιθυμια καλυτερευσης της ζωης την καταλαβαινω. Σε λογικα πλαισια, ειναι αυτονοητο για καθε ανθρωπο νομιζω.
Κι εμεις, ελληνες ειμαστε, αντρες ειμαστε, το καλυτερο δεν κοιταμε? Φυσικα, δεν κοιταμε την αλλη στο πορτοφολι.

Ποσο χειροτερες απο τις σημερινες ελληνιδες μπορει να ειναι οι ρουμανες, οταν η μεση ελληνιδα κοιταζει τι ΕΧΕΙΣ και οχι ποιος ΕΙΣΑΙ? Οκ, να κοιταξει η αλλη αν μπορω να τα φερω βολτα, μπορω να το καταλαβω. Αλλα να κοιτα το Ε9, δηλαδη ολα, κινητα, ακινητα, μετρητα, και ολα τα περιουσιακα, ε οχι, αυτο ειναι εξαρχης πληρωμενος ερωτας και εκμεταλευση, κι η βαλιτσα δεν παει μακρια.

Χωρις να ξερω πολλα, κανω μια υποθεση (σωστη-λαθος, διορθωστε οι εμπειροι/εμπειροι με ρουμανες γενικα ομως, οχι μονο πουτανες), οτι λογικα η μεση ρουμανα, ειναι αρκετα εως πολυ καλυτερη απο τη μέση ελληνιδα.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
Πηγα ενα φιλαρακι στο Βουκουρεστι τον Γεναρη του 2010!! (καταενθουσιαστηκε)
Ειχε αρκετο κρυο και λιγο χιονακι και πραγματικα του φιλου μου του εκανε τεραστια αισθηση το Βουκουρεστι!
Τεραστια παρκα-πρασινο...ο κοσμος οι γυναικες,η αστυνομευση (την νιωθεις,την (παρα)βλεπεις) !!
Δεν εχει καμια σχεση με την Αθηνα που ειναι και Βρωμικη και γεματη με τζανκια πακιστανους μαυρους και οτι σκατα φαρα θες!!  (δεν το λεω ρατσιστικα) Αλλα οχι να φοβαμαι να περπατησω στην Αθηνα και να μην φοβαμαι στο Βουκουρεστι....! εμενα προσωπικα με ενοχλει!!
Οσο για ις γυναικες (Ρουμανες) η νοοτροπια ειναι μακραν μπροστα! Εχει και απ αυτες που λες που σου ζητανε Ε9 αλλα ελαχιστες!
Εν συγκριση με την Ρουμανια ειμαστε σε αρκετα πραγματακια πισω (ας μην ξεχναμε οτι οι Ρουμανοι δικαιολογημενα σε καποια πραγματακια ειναι πισω λογω Κουμουνιστικου καθεστωτος) Μπροστα τους θα πρεπε να φυσαμε και δεν κλανουμε τιποτα!!

έχεις απόλυτο δίκιο

και ειλικρινά φοβάμαι ότι σε 15 - 20 χρόνια αυτοί (οι Ρουμάνοι) θα έχουν πάει μπροστά κι εμείς πολύ πίσω

μακάρι να κάνω λάθος ! μακάρι
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ετσι ακριβως!!!!
ειτε μας αρεσει ειτε οχι καπως ετσι το κοβω και γω να γινεται!!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Νομιζω παντως οτι τουλαχιστον εδω στην ελλαδα, τις ρουμανες τις εχουμε παρεξηγησει. (καλα, και τι δεν εχουμε παρεξηγησει θα μου πεις, τα πανω κατω εχουμε δει...)
Δηλαδη παιζει πολυ κατηρορια εναντιον τους, κι εδω στο φορουμ, περι 'πονηριάς' τους.

Εγω το λεω, δεν εχω συναναστραφει με ρουμανες, μονο με μια λιγο εδω στην ελλαδα, και μου χε αφησει αψογη εντυπωση. 'Πτωχη πλην τιμια' που λενε, πολυ ξηγημενη.

Αλλα λενε ρουμανες πονηρες κλπ, σαν ουκρανες κλπ.

Αμα καποιος δεν παει γυρευοντας, να νταραβεριζεται μονο με πουτανες που εξ'ορισμου κοιτανε τι να αρπαξουν(δεν περιμενω αλτρουισμο απο αυτες!!!!), ποσο πονηρες ειναι οι καθημερινες ρουμανες; Κοιτανε οντως πως να ξεγελασουν?
Οκ, μια επιθυμια καλυτερευσης της ζωης την καταλαβαινω. Σε λογικα πλαισια, ειναι αυτονοητο για καθε ανθρωπο νομιζω.
Κι εμεις, ελληνες ειμαστε, αντρες ειμαστε, το καλυτερο δεν κοιταμε? Φυσικα, δεν κοιταμε την αλλη στο πορτοφολι.

Ποσο χειροτερες απο τις σημερινες ελληνιδες μπορει να ειναι οι ρουμανες, οταν η μεση ελληνιδα κοιταζει τι ΕΧΕΙΣ και οχι ποιος ΕΙΣΑΙ? Οκ, να κοιταξει η αλλη αν μπορω να τα φερω βολτα, μπορω να το καταλαβω. Αλλα να κοιτα το Ε9, δηλαδη ολα, κινητα, ακινητα, μετρητα, και ολα τα περιουσιακα, ε οχι, αυτο ειναι εξαρχης πληρωμενος ερωτας και εκμεταλευση, κι η βαλιτσα δεν παει μακρια.

Χωρις να ξερω πολλα, κανω μια υποθεση (σωστη-λαθος, διορθωστε οι εμπειροι/εμπειροι με ρουμανες γενικα ομως, οχι μονο πουτανες), οτι λογικα η μεση ρουμανα, ειναι αρκετα εως πολυ καλυτερη απο τη μέση ελληνιδα.
ετσι ειναι οπως τα λες!
επειδη τα χω κανει αναλυσεις σε αλλες σελιδες αρχικες βαριεμαι να τα ξαναλεω!
η Ρουμανα στην χωρα της (η μεση) ειναι κυριλε! εχω συναναστραφει και με λεφταδες ρουμανους ρουμανες!!
καμια σχεση!!
Η αναλυση του θεματος προυποθετει κειμενο-σεντονι!!
Αυτες που ρχονται εδω ειναι απο χωρια συνηθως δεν εχουν στον ηλιο μοιρα, πουτανες ειναι στις χωρες τους πουτανες και δω,απλα εδω ερχονται για καλυτερο μεροκαματο!
ΑΠΛΑ!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
Σωστός ! Αρκεί να μην αρχίσουν και αυτοί τις μαλακίες τις ελληνικές

μου έλεγαν φίλοι ότι ο Πόντα άρχισε να διορίζει όλο του το σόι στον κρατικό μηχανισμό !
 

Romanos65

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
παιζει πολλυ μαφια...!!!βεβεα δεν προκειται να σε ενοχλησει κανενας απο αυτους μονο τσιγγανακοι...!!!επισης θελει προσοχη σε club που θα γινει πεσιμο σε τι γκομενες κλπ..!!και φυσικα ποτε σε ξενο μερος και ειδεικα εξωτερικο  τσαμπουκαδες γιατι εμεις οι ελληναρες την εχουμε αυτην την ταση...!!!αν δεν μενεις εκει και ξερεις οτι σε παιρνει (αστο)...!!
οι τιμες σε εστιατορια καλα ειναι φωτια....!!σε καφετερειες ενα καφεδακι και ενα νερακι και τα τσιγαρα σου 5-6 ευρωπουλα...!!!!
ΠΡΟΣΟΧΗ  στους ταριφες...!!!!!γδυνουν..!!!σε ειδαν ξενο και οτι δεν μιλας την γλωσα σε γδυσαν..!!επισης προσοχη στους ιδιωτικους..!!!πανω στις πορτες λεει τις τιμες..!!!να προτειματε ταχι που να λεει εταιρια πανω...!!

Μαλον γραφω αργα ,αλλα μια συμβουλη στους απειρους απο ρουμανες,και ρουμανους.
ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
Αχαριστοι,και φιδια κολοβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom