Νέα

Ρουμάνες - Γιατί αυτό μου άξιζε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nokia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 205
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
λιγακι απο Ρουμανια... :boobies: :boobies:
 

Συνημμένα

  • image002.jpg
    image002.jpg
    265 KB · Εμφανίσεις: 70
  • image005.jpg
    image005.jpg
    198 KB · Εμφανίσεις: 71

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Τελικα επαθα αυτο που μου αξιζε.

Τα τελευταια 2-3 χρονια, ως επισκεπτης των στριπτηζαδικων την εβγαζα υπομονετικα με τις παμπαλαιες Ρωσσιδες που οταν πρωτοηρθαν στην Ελλαδα εβλεπαν 10,000 δρχ και μου εκαναν Ιαπωνικη υποκλιση.

Αυτες οι Ρωσσιδες που τωρα πλεον εχουν σπιτι, αυτοκινητο, παιδι, μπολικη κυτταριτιδα και τουπε Τζουλιας Αλεξανδρατου ηταν αυτες που ανεχομουνα τα τελευταια χρονια.Τις ανεχομουνα κανοντας υπομονη πως θα'ρθει μια ημερα και οπως οι υπολοιπες χωρες μελη της Ε.Ε., θα δεχθει και η χωρα μου φρεσκα "πουμπουκια" απο τα νεα μελη κρατη οπως Πολωνια κλπ..

Και τοτε ο απο μηχανης Θεος ξαναχτυπησε. Και ειπε ..1) "κοιτα εσυ στην Ελλαδα, αφου εισαι τοσο "large" και τοσα χρονια αδιαμαρτηρητα πληρωνες τους μαγαζατορες που σe γραφανε στα αρχιδια τους (ααα ναι, τωρα τελευταια καποιοι αλλαξαν καναπεδες.. :2funny:) :2funny: :2funny:)

2) αφου την "βρισκεις" να δινεις 50 ευρω για μια αγχωμενη ψιλοπαρακαλετη δημοσια μαλακια, οταν τις ιδιες γκομενες τις γαμανε για μια ωρα στην χωρα τους με τα ιδια λεφτα  και

3) Αφου εσυ ο "εξυπνος" Ελληνας συνεχιζεις να πληρωνεις 15 ευρω εισοδο για να περιμενεις την σειρα σου, για  να τις ξανα-πληρωσεις 22 ευρω για την 6λεπτη την πορτοκαλαδα τους, Εεε τοτε δεν εχω αλλη τιμωρια να σου δωσω απο το να σε " Πλημμυρησω με Ρουμανες"..

Ναι, ετσι ειπε, με Ρουμανες..δηλαδη οτι ποιο απαραδεχτο, υπουλο, υποχθονιο, βρωμερο και τρισαθλιο δειγμα γυναικας εχει να επιδειξει η Ευρωπη σημερα..

Αλλα εγω δεν μασαω, ετσι παιδια ?

Θα συνεχισω να πληρωνω και αυτες τα 22 ευρω την 6λεπτη πορτοκαλαδα τους και θα θεοποιω και αυτες στα σκοτεινα πριβε των στριπτηζαδικων..Ετσι παιδια ??? Και θα το κανω αυτο αγογγυστα και υπομονετικα μεχρι και αυτες μερι να παρουν σπιτι, αυτοκινητο κλπ κλπ..

Ποσο εξυπνος πελατης ειμαι τελικα ρε πουστη μου..Μιλαμε δεν παιζομαι.. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
σορυ αν σε θιξω!!!αλλα εισαι καταντιας!!
και ειδεικα καποια ατομα που ειναι και γαμω και απο χαρακτηρα και απο εμφανιη και πανε και τους τα τρωνε οι Ρουμανες-Βουλγαρες-Μολδαβες-Ουκρανες-Ρωσιδες κλπ κλπ!!!οποιες και να τους τα τρωνε!!!οσες φορες πηγα σε κωλομπαρα η πιτσιρικαδες που κανανε το χαβαλε τους ειδα η κατι καμενους που αυτοι ε δικαιολογουνται γιατι δεν τους καθεται ουτε κατσικα!!!το να πηγαινεις για χαβαλε και 45 φορες την βδομαδα να παιρνεις και χορους οκ!αν σου περισευουν!μπορει αλλος να τα τρωει στις βολτες (βενζινες)
αλλα το να εισαι ωραιος κυριλες και να κεγεσαι για μενα ειναι οχι απλα καταντια!μιζερια!
και μετα να ακους και χαρακτηρισμους οτι ειναι οι χειροτερες της Ευρωπης και διαφορα αλλα! γιατι οι Ελληνιδες δεν στα τρωνε!!!α ναι ξεχασα!απλα οι δικες μας εχουνε πιο ακριβα γουστα!!σωστα!!!πουταναρες πολυτελιας που σε αρμεγουνε!!!η γυναικα ειναι γυναικα!!δε πα να ειναι αλβανιδα πακιστανη ρουμανα ελληνιδα τουρκαλα!αν ειναι πουτανα γενημενη (στην ψυχη γαμησετα)...και απο την ζιμπαμπουε να ειναι μην ξεχναμε οτι ειναι γυναικα τα θελει και τα κοπλιμεντα της και οτι κανουνε οι περισσοτερες γυναικες!!
πολυ κατηγοριο και φασαρια για το τιποτα!!μαθαμε να κατηγορουμε οτι πανε ξπδευουνε δεξια και αριστερα!!εσεβα σα ψολαρα (μην το παρεις προσωπικα γενικα λεω) που πας και παιζεις στοιχημα σου λεει κανεις τπτ?η θα το παμε στο 60!!??εγω ειμαι αντρας!
ολα οι γυναικες τα φταινε!!και οι ρουμανες!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
λιγακι απο Ρουμανια... :boobies: :boobies:
κοιτα αν κατεβασεις τετια στην ελλαδα θα σε παρουνε με τις πετρες!!αν παλι δεν ειναι αυτο που φενεται!!και ειναι απο σπιτι με πανεπιστημια και αρχες σεμνη!! ε τοτε αλλαζει!!
πλακα κανεις ρε αδερφε??τετιες εχουμε και μεις (ελληνιδες)
αν οι επιλογες ειναι με τετιες?μετα μην κλαιγομαστε οτι ειναι πουτανες!!! αυτες δεν ψαχνουνε για γκομενους!!αλλα για σπονσορες και ας ειναι και ελληνιδες!
ολα θεμα επιλογων ειναι!!θεμα κυκλου κλπ κλπ!
συνηθως η Ρουμανα η πετυχημενη απο σπιτι με καλη δουλεια αυτοκινητο κλπ κλπ!δεν θα φυγει στο εξωτερικο να παει να ψαξει να βρει την μοιρα της!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
κοιτα αν κατεβασεις τετια στην ελλαδα θα σε παρουνε με τις πετρες!!αν παλι δεν ειναι αυτο που φενεται!!και ειναι απο σπιτι με πανεπιστημια και αρχες σεμνη!! ε τοτε αλλαζει!!
πλακα κανεις ρε αδερφε??τετιες εχουμε και μεις (ελληνιδες)
αν οι επιλογες ειναι με τετιες?μετα μην κλαιγομαστε οτι ειναι πουτανες!!! αυτες δεν ψαχνουνε για γκομενους!!αλλα για σπονσορες και ας ειναι και ελληνιδες!
ολα θεμα επιλογων ειναι!!θεμα κυκλου κλπ κλπ!
συνηθως η Ρουμανα η πετυχημενη απο σπιτι με καλη δουλεια αυτοκινητο κλπ κλπ!δεν θα φυγει στο εξωτερικο να παει να ψαξει να βρει την μοιρα της!

αδερφε thanoss,

δεν νομιζω με την φωτο που ανεβασα να πηρα θεση (ειτε θετικη, ειτε αρνιτικη) με αυτα που λες. Ανεβασα κατι, αμα το θες παρτο, εαν οχι, παλι καλα... Μεχρι εκει ομως. Αμα ητανε θα εγραφα την γνωμη μου για τις Ρουμανες
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Για ολους που θελουνε να δουνε λιγακι...
 

Συνημμένα

  • image006.jpg
    image006.jpg
    183,3 KB · Εμφανίσεις: 66
  • image007.jpg
    image007.jpg
    286,6 KB · Εμφανίσεις: 80

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
αδερφε thanoss,

δεν νομιζω με την φωτο που ανεβασα να πηρα θεση (ειτε θετικη, ειτε αρνιτικη) με αυτα που λες. Ανεβασα κατι, αμα το θες παρτο, εαν οχι, παλι καλα... Μεχρι εκει ομως. Αμα ητανε θα εγραφα την γνωμη μου για τις Ρουμανες
βρε οκ !ενταξει μιας φτιαχνεις τετια ωρα!!!
αλλα μην παιρνουμε τετια παραδειγματα και μετα λεμε οτι ειναι πουτανες!!
οκ δεν πηρες θεση αλλα ακου πολυ τρελα πραγματα!!
τεσπα :2funny: :2funny: :2funny: παω να την παιξω  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:    καληνηχτα! :headbang:
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
H Διαφορα ειναι στην ποιοτητα ..Ποσες φορες πρεπει να το γραψω για να γινω αντιληπτος..

Σ Τ Η Ν   Π Ο Ι Ο Τ Η Τ Α ......!!!!!!!!!!! - Οχι αλλες πατσαβουρες στην Ελλαδα...!!!

Και οχι στην ψυχοσυνθεση του πελατη...

Προς Thanoss και λοιπους εγκεφαλικα αναξιοπαθουντες, ανικανους να αντιληφθουν ακομα και τα αυτονοητα...!!!!!!! :headbang: :headbang:

Παραθετω αυτο που εγραψα περυσι..και εσεις απαντατε εφετος...!!! Εκτιμω οτι κατα το τελος του ετους θα εχετε παρει μυρωδια τι εννουσα ανοιγοντας αυτο το thread.

Kαλημερα σας..





 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
αγαπητοι συντροφοι εχει σπουδασει κανεις εδω μεσα στη ρουμανια?γιατι αν εχει...θα ξερει οτι δεν ειναι τα πραγματα ακριβως ετσι οπως τα λενε μερικοι...
Μπίνε punter μπίνε  :) Πιστεύω ότι αυτές όντως μου αξίζουν  :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
αγαπητοι συντροφοι εχει σπουδασει κανεις εδω μεσα στη ρουμανια?γιατι αν εχει...θα ξερει οτι δεν ειναι τα πραγματα ακριβως ετσι οπως τα λενε μερικοι...
tu ce crezi?? ca vorbim asa aiurea de Romania?
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Καλά τα ξέκωλα που φοράνε οι Ρουμάνες δεν παίζονται.Τέτοια πράγματα δε βλέπεις πουθενά αλλού στις χώρες του ανατολικού μπλοκ.Αυτό δε σημαίνει οτι είναι οι ευκολότερες.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
ρουμάνες είναι η αδυναμία μου. αλλα είναι ρουφιάνες οι παλιορουφιάνες!
δεν ξέρω αν μέτρο σύγκρισης είναι τα πολλά τσατ που έχω ρίξει με webcam ή τα στριπτιζάδικα αλλά σε ένα τις παραδέχομαι!
αν δεν σε γουστάρουν θα στο δείξουν, αν ναι θα σου πουλήσουν την παραμύθα πετυχημένα.
κάτι που δεν το βλέπω με άλλες χώρες. ειδικά οι ρωσσίδες πολύ παγοκολώνες σε όλα τους
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
ρουμάνες είναι η αδυναμία μου. αλλα είναι ρουφιάνες οι παλιορουφιάνες!
δεν ξέρω αν μέτρο σύγκρισης είναι τα πολλά τσατ που έχω ρίξει με webcam ή τα στριπτιζάδικα αλλά σε ένα τις παραδέχομαι!
αν δεν σε γουστάρουν θα στο δείξουν, αν ναι θα σου πουλήσουν την παραμύθα πετυχημένα.
κάτι που δεν το βλέπω με άλλες χώρες. ειδικά οι ρωσσίδες πολύ παγοκολώνες σε όλα τους

Κοίτα οι Ρωσίδες είναι ρομποτικές.Δηλαδή αν έχουν καλή γνώμη για το στάτους σου τελείωσε.Από την άλλη αν δεν έχουν από πριν καλή γνώμη(π.χ. δε θέλουν Ελληνες) πάλι δε μπορείς να κάνεις τίποτα.Με τις Ρωσίδες δε γίνεται παιχνίδι,είναι όλα προκαθορισμένα από τις ίδιες,ή είσαι μέσα ή δεν είσαι,για την ακρίβεια θυμώνουν αν προσπαθήσεις να κάνεις παιχνίδι.(γιατί αυτό το κάνουν αυτές).
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ισχύουν αυτά που λες, αλλά άμα τους φερθείς...ρώσσικα, ξεπερνώνται
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Γουσταρω Ρουμανες γιατι ειναι κωλοχαρακτηρες και μου αρεσει να με ταπεινωνουν στα στριπ / και μονο που η Καρλα ηταν Ρουμανα δεν δεχομαι μυγα στο σπαθι μου / Ρουμανα θελω να παντρευτω
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Υπουργέ :2funny: are you familiar with two very nice, young and educated Romanians at Baby-Ο; :2funny:
 

Επισκέπτης
Γουσταρω Ρουμανες γιατι ειναι κωλοχαρακτηρες [size=16pt]και μου αρεσει να με ταπεινωνουν στα στριπ[/size] / και μονο που η Καρλα ηταν Ρουμανα δεν δεχομαι μυγα στο σπαθι μου / Ρουμανα θελω να παντρευτω


ρε υπουργε τον ζαχοπουλο μου θυμιζεις  :2funny:

τι ειναι αυτα που λες κ σε εχω κ σε υποληψη...ελπιζω να μην τα λεει κ ο ντικυ γιατι παει χαλασε η κενωνια  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom