Νέα

Ρωσίδες vs Ρουμάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε Ρωσίδες ή Ρουμάνες πόρνες;

  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 290 52,2%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 161 29,0%
  • Άλλη εθνικότητα

    Ψήφοι: 40 7,2%
  • Πουτάνα να 'ναι κι ό,τι να 'ναι

    Ψήφοι: 65 11,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    556

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Οι ρουμάνες είναι γατούλες, ενώ οι ρωσίδες είναι πάνθηρες στο κρεβάτι, αυτή είναι η διαφορά..  :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Ανταπόκριση αθλητικού ραδιοφωνικού σταθμού από πρώην σοβιετικη δημοκρατία για κάποιο αγώνα ποδοσφαίρου πριν ξεκινήσει το αθλητικό γεγονός.
Ρωτάνε τον απεσταλμένο οι Ελληνες συνάδελφοι του , πως είναι τα πράγματα εκεί, καιρός κόσμος κλπ και απαντάει ο γίγαντας
Οι Ρωσσίδες Champions League
Οι Ουκρανέζες κύπελο Uefa
Οι λοιπές  Σοβιετικές πρωταθλήματα Ευρώπης
Οι πρώην ανατολικές πρωταθλήματα άλλων χωρών
Οι υπόλοιπες τοπικά πρωταθλήματα
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ρουμανες, οι ρωσιδες ειναι υπερβολικα κυνικες και φιλοχρηματες ακομα και για μενα
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.607
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Ρουμανες, οι ρωσιδες ειναι υπερβολικα κυνικες και φιλοχρηματες ακομα και για μενα

Και εγω πιο πολυ Ρουμουνες γουσταρω, αλλα το κακο ειναι οτι οι περισσοτερες εχουν φυγει απο την Ελλαδα για Ευρωπη, οποτε ειναι μετρημενες στα δαχτυλα εδω! :wanker: >:(
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Δεν ξέρω αν είμαι εγώ άτυχος, πάντως οπότε έχω πέσει σε Ρωσίδα πορνη κλαίω τα λεφτά μου.
Αντίθετα η πλειοψηφία των Ρουμάνων μου χει αφήσει θετικές εντυπώσεις και φαίνονται και πιο down to earth κοριτσια
Από μένα Ρουμανες ξεκαθαρα
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
26
Like
24.501
Πόντοι
12.896
Δεν ξέρω αν είμαι εγώ άτυχος, πάντως οπότε έχω πέσει σε Ρωσίδα πορνη κλαίω τα λεφτά μου.
Αντίθετα η πλειοψηφία των Ρουμάνων μου χει αφήσει θετικές εντυπώσεις και φαίνονται και πιο down to earth κοριτσια
Από μένα Ρουμανες ξεκαθαρα

Με μένα είναι ακριβώς το αντίθετο: όποτε πήγα με Ρουμάνα τζίφος καί από άποψη σεξ καί από άποψη σόσιαλ... Αντιθέτως με Ρωσίδες value for money... Οπότε για μένα Ρωσίδες δαγκωτές...
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Οι Ρωσιδες  ειναι λιγο ψυχρες..Γενικα ειναι ομως οπου κατσει η μπιλια..Οπου τεριαξει..Τελευτεα μου ειχε κατσει πολυ καλα με μια Ουκρανεζα,και μια Γεωργιανη..Η Γεωργιανη πολυ δυνατο κρεβατι!..αλλα δε σηκωνει πια τηλεφωνο,με την Ουκρανεζα,εξισου πολυ δυνατη περιπτωση,συνεχιζεται ο αγωνας!..
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
26
Like
24.501
Πόντοι
12.896
Οι Ρωσιδες  ειναι λιγο ψυχρες..Γενικα ειναι ομως οπου κατσει η μπιλια..Οπου τεριαξει..Τελευτεα μου ειχε κατσει πολυ καλα με μια Ουκρανεζα,και μια Γεωργιανη..Η Γεωργιανη πολυ δυνατο κρεβατι!..αλλα δε σηκωνει πια τηλεφωνο,με την Ουκρανεζα,εξισου πολυ δυνατη περιπτωση,συνεχιζεται ο αγωνας!..

Είπες ότι δε σηκώνει πιά τηλ. αλλά μπάς καί τύχει... Ποιά είναι η Γεωργιανή, ρέ φίλε;
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Αλλη αγαπημενη κατηγορια,ειναι οι μολδαβες!Μολδαβη και κρυοκωλη σπανιο ειδος..Γλυφιντζουρια τα κοριτσια!
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Οι Βουλγάρες, είναι οι "ρωσσίδες του φτωχού". Οι Τσιγγάνες, είναι οι "ρουμάνες του φτωχού". Και οι δυο είναι καλές, ωστόσο εγώ προσωπικά, προτιμώ Ρωσσία. Με τις ρουμάνες, βρίσκεις πιο ακατάλληλα πράγματα, αυτά τα ψάχνουν άλλοι τύποι όμως κι όχι εγώ.
 

prepet

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
απο ομορφια κερδιζουν ξεκαθαρα Ρωσιδες για μενα.. απο αποψη σεξ τοτε Ρουμανες
 

Thunderkirr

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Έχω δει πολύ ωραίες Ρουμάνες αλλά δε παίζεται η Ρωσία, έχει και πιο πολύ ποικιλία ως μεγάλη χώρα.
 

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Οι ρουμανες πρακτικα ειναι ελλεινιδες χωρις να'ναι χοντρες και κακομαθημενες. Κι οι ελλεινιδες δε με χαλανε, με χαλαει το οτι ειναι χοντρες και ξυνογαμημενες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 180011

Επισκέπτης
Για να αναλυσει καποιος τα ποιοτικα χαρακτηριστικα Ρουμανων και Ρωσιδων διοτι δεν γνωριζω
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Ελληνίδες....

οι καλύτερες γυναίκες για γαμίσι στον κόσμο ....μακράν

φτάνει να σε γουστάρουν και να σ΄έχουν καψούρα

Έχω γαμήσει εκατοντάδες γυναίκες από τις γνωστές χώρες που εξάγουν...την κάβλα της Ελληνίδας δεν μου την έχει δώσει ΚΑΜΙΑ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Οι ρουμανες πρακτικα ειναι ελλεινιδες χωρις να'ναι χοντρες και κακομαθημενες. Κι οι ελλεινιδες δε με χαλανε, με χαλαει το οτι ειναι χοντρες και ξυνογαμημενες.
Χωρίς νάναι χοντρές αλλά απαιτιτηκες ψωνισμενες και πολύ κομπλεξικες
Φυσικά εννοείται οι χειρότερες σαν χαρακτήρας σε όλη την Ευρώπη πάνω κι από αλβανιδες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ελληνίδες....

οι καλύτερες γυναίκες για γαμίσι στον κόσμο ....μακράν

φτάνει να σε γουστάρουν και να σ΄έχουν καψούρα

Έχω γαμήσει εκατοντάδες γυναίκες από τις γνωστές χώρες που εξάγουν...την κάβλα της Ελληνίδας δεν μου την έχει δώσει ΚΑΜΙΑ
Μάλλον δεν βλέπεσαι και σε βαριουνται
Εχω γαμισει παλιά πολλές Ελληνίδες και κατόπιν άπειρες Ρωσίδες Ρουμάνες και μολδαβες, στις χώρες του, κανονικά και σεμι προβφασεις
Το ρωσικό Γαμησι δεν πιάνεται από καμμια φυλή, όταν σε γουστάρει εννοείται η γκόμενα
Ελληνίδες έκτοτε δεν μπορώ να γαμιαω, μου φαίνονται ανοστες κι αναλατες...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Μάλλον δεν βλέπεσαι και σε βαριουνται
Εχω γαμισει παλιά πολλές Ελληνίδες και κατόπιν άπειρες Ρωσίδες Ρουμάνες και μολδαβες, στις χώρες του, κανονικά και σεμι προβφασεις
Το ρωσικό Γαμησι δεν πιάνεται από καμμια φυλή, όταν σε γουστάρει εννοείται η γκόμενα
Ελληνίδες έκτοτε δεν μπορώ να γαμιαω, μου φαίνονται ανοστες κι αναλατες...
το πιασες αμέσως το πρόβλημα

"μαλλόν δε βλέπεσαι και σε βαριούνται"...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
το πιασες αμέσως το πρόβλημα

"μαλλόν δε βλέπεσαι και σε βαριούνται"...
Δεν τοπα να σε υποτιμήσω φιλε
Αλλά αν λες με ρωσσια που γουστάρει δεν την βρίσκεις κάπου υπάρχει θέμα
Αν φαίνεται υποτιμητικό το ανακαλώ
Αν μιλάς για μένα κι Ελληνίδες ήταν προ 25ετιας που με κηνηγαγαν δεν τις κυνηγούσα ιδιαιτερα
Οπότε η μάξιμουμ συμμετοχή τους ήταν δεδομένη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom