Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
1.245
Like
195.721
Πόντοι
45.465
βόλτα  σφηνάκι που τις έχει καθιερώσει ο φίλος xilnik  γύρω στις 12.30...

Αχιλλέως 48β Μόνικα , ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα πιασιματάκια στην κοιλιά 2άρι βυζί , με ακα τελειωτικό.

Μαραθώνος 59α Βικτόρια με καστανοκόκκινα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά , σώμα με λίγα πιασηματάκια 2άρι βυζί , με ακα τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β Μαρία μελαχρινή κατσαρομάλλα με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι και 1.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα και ισπανικό τελειωτικο...

Κωνσταντινουπόλεως 166α Ναταλία ξανθιά μιλφογκίλφ παχουλή με 2άρι βυζί , με ακα τελειωτικό , όταν έκανα να φύγω μου είπε αν θέλω να περάσω με την Μαργαρίτα την ξανθιά υπηρεσία που
φοράει συνήθος φόρμες , είπα ότι δεν θέλω , τότε πρότεινε να τις πάρω παρτούζα αλλά έφυγα.

Χωματιανού  11β Ρομπέρτα μελαχρινή με πιασίματα και 1.5αρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Βέργας 6α Μαριάννα ξανθιά μιλφογκίλφ παχουλή με 4άρια βυζιά , με ακα τελειωτικο , πέρασα μαζί της , δεν έκανα σεξ , μόνο πίπα και χύσιμο στο στόμα και τα βυζιά της.

Αδάνων 2 Ζάνα ξανθιά γκίλφ κοντή παχουλή με 3άρια βυζιά , με ακα τελειωτικό

καλό μεσημέρι
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Η σημερινή τσάρκα...ξεκίνησε μοναχικά - 2η βάρδια - ...με κατάθεση στην υγειονομική βόμβα Κατερίνα στο Ιάσωνος 37Β...την είχα τεράστια ανάγκη την τσουρκοειδή κορασίδα...
Εγαμεύθη με καλές εντυπώσεις...και πάλι... :zfuck: :zfuck: :zfuck:


w242JVi.jpg


Ksix8OW.jpg



Τυχαία συνάντηση με millepetrozza...και μετά με Beberlys + akis30....


Κατεύθυνση προς Φυλής κτλ...

Τυχαία συνάντηση με Πρόεδρο sotirof και βόλτα μαζί με Beverlys... :)


Φυλής


59 Αντίνα (με τις τορπίλες  :tits2: )

61 Αλεξάνδρα (Τσουτσούνι/Σέρβα)  :-*

65Β Βανέσα (μέτρια παρουσία)

67 Μαρία (Ξωτικό  :pipa1: )

69Α Ειρήνη και Σαμπρίνα (δεν έχω να θυμάμαι κάτι)

71 πάνω Χριστίνα (Καζακστάν...πολύ όμορφη σήμερα...τρελό στυλιάρι...κρατιέται καλά...  :cum: )

71 κάτω Αλεξάνδρα (μέτρια και αυτή)

86 κάτω Αλίνα ( με την κωλάρα  :kissass2: )

86 πάνω Τζανίνα (ξανθιά παρουσία,ρέμβαζε στο παράθυρο  :jerking: )

84 πάνω Μάγια (Μπάρμπαρα/Λάουρα...με θητεία στα στούντιο των Γερμανών + X-Bar)  :zfuck:

84 κάτω Τζούλια (πίρσινγκ,του Προέδρου  :) )

80 Τζούλια και Άννα (με απλό πρόγραμμα...η ψηλή έχει τρελή κωλάρα  :kissass: )

54 Αουρόρα (με ωραία εσώρουχα και βυζάρες) και Καρίνα (μέτρια κορασίδα  :o )

56 Πατρίτσια (μία από τις 3 πιο ωραίες σήμερα...με πρασινο/μαύρο εσώρουχο - μόλις είχε κάνει ντους η καύλα)... :-*

66Α Ρενάτα (Η καύλα/ελαφάκι  :))  - Ναταλί (ήταν δωμάτιο) - Ξένια (με απλό πρόγραμμα)


Διδύμου


Άννα (Ιλόνα,με ωραία εσώρουχα...πάλι)

20 Άννα (μυστήρια το γνωστό μιλφ...με ωραία μαύρα εσώρουχα...με ακά τσιμπούκι  :pipa3: )


Συνάντηση σε τυχαίο χώρο και χρόνο (by farkeli* ) - Διδύμου - με lagonisian & CHEYENNE...που είχαν πάει να δουν την Αλιόνα την κόμπρα... :rockon: :rockon: :rockon:


Αποχώρηση Προέδρου Sotirof...και συνάντηση με φίλο μου εξωθεσμικό...που έψαχνε να βρει λίγη στοργή στην Φωκαίας... ;)



Φωκαίας


17Β Ελένη (Η Αιγύπτια πολύ όμορφη,έχει φτιάξει...βάφεται ωραία...είναι και καθαρή  :) )

24 Φλώρη (το χόμπιτ...έβηχε η μικρούλα λόγω τσιγάρου,της είπα να το κόψει  ;) )

25Β Λαβίνια (η άλλη από τις 2-3 ομορφότερες σήμερα...με καύλα μακρύ μαλλί και μοντελέ σώμα...είναι και καλό κορίτσι...δεν σου σπάει τα @@ και τέτοια)

Ο εξωθεσμικός φίλος...ξερόχυσε...και την τίμησε με καλή απόδοση από ότι μου είπε.... :rockon:

27Α Χριστίνα (το στυλιάρι γυρολόγος...καύλα η κοντή και με δωμάτια γεμάτα)  :2on1:

27Β κάτω Εστέλ (τι να πω για αυτό το μουνί....καύλα σκέτη  :tits2: )....σαλονάρισε ξεβράκωτη κλασικά.... :helpplea:

27Β Καμέλια (κλασική παρουσία,με σενιαρισμένο βυζί πλέον - εδώ και καιρό - ...πρόγραμμα τα πάντα όλα).... :pipa3:



Έτσι λοιπόν οι πιο ωραίες που είδα,ήταν...Νο 1 Πατρίτσια...Νο 2 Εστέλ...Νο 3 Λαβίνια...
Δεν είδα και τον φίλο μας τον karampinas σήμερα.... :grin:
Αυτά τα λίγα.... :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Γρήγορη καταδρομική...μαζί με beverlys...και τον εξωθεσμικό φίλο μου...που έχει σεληνιαστεί...δεν συμμαζεύεται αυτός... :rockon:
2η βάρδια....



Φυλής


71 κάτω: Ελένη, (μελαχρινή γλυκιά γεματούλα...δεν μου αρέσει...  :)).

71 πάνω: Χριστίνα (Καζακστανάκι,καύλα πολύ το μωρό  :-* :-* :-*).

69 κάτω: Αλεξάνδρα (η ξανθιά με τα γυαλάκια).

69 πάνω: Σαμπρίνα (κοντή, ζουμερή), Ιωάννα (μελαχρινή με στητό βυζί και ωραίο τουρλωτό κωλαράκι).

67: Αντίνα (με τις τορπίλες  :tits2: σε φοβερή κατάσταση σωματικά  :zfuck: ).

65Β: Εμμανουέλα (επιστροφή της κορασίδας,με πολύ καύλα σώμα  :cum: )...

65Α: Ντιάνα (το στουντιοκόριτσο  :-* ).

86 κάτω: Λαβίνια (η γνωστή πολύ όμορφη πιτσιρίκα) .

86 πάνω: Τζούλια (με τα πίρσινγκ...με μαύρο μαλλί,ανανεωμένη).

84 πάνω: Μάγια (Μπάρμπαρα/Λάουρα,πρώην στουντιακιά...φοβερή παρουσία η πιτσιρίκα  :tits2: ).

84 κάτω: Σελίνα (καστανή πιτσιρίκα - μπάζο - με γλυκό προσωπάκι και ζουμερό σώμα  :grin:  :P ).

80: Μαίρη (η μελαχροινή με τα σκιστά μάτια) και Άννα (με την κορμάρα και την κωλάρα,για πολλά γαμήσια).

61: Αλεξάνδρα ("Σέρβα"  :) δεν βγήκε σαλόνι...ενώ ο τσα2,έτρωγε σουβλάκια...φώναξε ότι δουλεύει η Αλεξάνδρα  :jerking: ) .

66Δ: Εύα (αδιάφορη μικρή,δεν μου άρεσε  :S ) και Άννα (καινούρια όμορφη πιτσιρίκα,με λίγες ραγάδες στα κωλομάγουλα ).

66Α: Ρενάτα (στα καλύτερα της,όλο και πιο μουνάρα γίνεται) .

56: Πατρίτσια (με πράσινα εσώρουχα,το μωρό  :-* ) και Αλίνα.

54Β: Αουρόρα (με διάθεση και βυζάρες το μωρό  :tits: ) και Βαλέρια.



Διδύμου

7Α: Άννα (Ιλόνα...σε καλή διάθεση και φοβερό ολόσωμο εσώρουχο  :cum: )

7Β: Τζωρτζιάννα (η καυλιάρα μας...προσωπική μου αδυναμία  :cum: :cum: :cum: ,με ροζέ εσώρουχο...μου είπε αν ήθελα να περάσω...να έβαζε το μαύρο που μου αρέσει  :-* :-* :-* :-* ) .

Δεν έχει φωτό σήμερα,sorry... :S

P.S: O karampinas εθεάθη,να πηγαίνει φαγητό στο Πατριτσιάκι...αλλά ήμουν μακρυά...και δεν μου είπε ιστοριούλα... :S

Αυτά.... :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Ωραία ενημέρωση Μπίλυ,ο καραμπίνας θα είχε δουλειά μάλλον

URL]]
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Βροχερή τσάρκα,με μάχιμους πόρνους.... :rockon: :rockon: :rockon:


Μεταξουργείο πήγα μόνος μου... :zfuck:



a80SI6b.jpg


NwmnEbh.jpg


bdE5bfz.jpg


AzaAUfP.jpg




Κολωνού



11 όροφος: Ζωή (στυλιάρι Αλβανίδα) και Μαρία (η καστανόξανθη πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί).

11 ισόγειο: Μόνικα

15α: Συλβάννα (η μικρή μελαχρινή κοντή πολύ αδύνατη).

15β: Αλεξάνδρα (η πρώην τρελλο/Ντενίσα).

23α: Λουμινίτσα (η γυρολόγος) και Ντιάνα (η μελαχροινή αδύνατη πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί και το απίθανο κωλαράκι).

23β: Έλενα (το μελαχρινό βυζοτούμπανο).

32γ: Χριστίνα (η μελαχρινή με το ριχτό που έχει εργαστεί στο απέναντι Κ.27Α).

32α: Άννα (η μελαχρινή γεματούλα με το ζουμερό κορμί) και η Φλώρη   (μελαχρινή η γεματούλα).

48: Αντριάννα (η ξανθιά ομορφούλα) και Ανίτα (η ξανθιά πολύ γλυκιά με ζουμερό κορμί).

53: Λένα(νέα κορασίδα,πιτσιρίκα...όμορφη αλλά άβγαλτη στο σαλόνι)



Συνάντηση με beverlys - BMWPOWER - millepetrozza - xlexlekias και συνέχεια μαζί...


Φυλής


67: Αντίνα (με τις τορπίλες  :tits2: ) και Μαρία (το ξωτικό,έχει φτιάξει η μικρή  :cum: ).

65β: Αντζελίνα (η ξανθιά μουνάρα).

86 ισόγειο: Αλίνα (η παλιά,με την κωλάρα  :kissass2:).

84 ισόγειο: Αλίνα (η καινούρια πολύ αδύνατη μελαχρινή τσούρκα...και γαμώ τα στυλιάρια...σεληνιάστικα).

66δ: Άννα (η καστανόξανθη με τις ραγάδες στο κώλο).

66α: Ρενάτα (καύλα το ελαφάκι).

56: Αουρόρα (με τις βυζάρες).

54Β: Βαλέρια (το όμορφο πιπινάκι).


Συνάντηση με Πατριάρχη Παντελεήμονα...μεγάλη η χάρη του...



Διδύμου


7α: Άννα-Ιλόνα.

7β: Ξένια.

8β: Ναταλί (η ξανθιά πολύ αδύνατη μικρόσωμη με το φουλ πρόγραμμα).

18α: Άννα (η σάντουιτς,χοντρή...αλλά με πανέμορφα μάτια).

20: Άννα (η μυστήρια μιλφ).



Φωκαίας


17α: Ξένια.

19: Μάγια (η μελαχρινή μουνάρα).

25β: Λαβίνια (η καύλα πιτσιρίκα μας  :-* :-* :-* ).

27 ισόγειο: Μέγκη (η ξανθιά γεματούλα).

24: Φλώρη (το Χόμπιτ).



Επιστροφή Μεταξουργείο με beverlys και συνάντηση με karampinas....



HyD9WWI.jpg



Αχιλλέως 48: Γιάννα (η γνωστή καύλα,με θητεία στην Φωκαίας,σαλονάρισε χωρίς σώβρακο  :cum: ).

Μαραθώνος 59: Κατερίνα (η κορμάρα με το σιλικονάτο στήθος).

Μαραθώνος 59α: Βερόνικα (το μελαχρινό στυλιάρι,με απαξιωμένη φάτσα...αλλά το καλύτερο σώμα που είδα σήμερα)  :fuck2:.


Αυτά,από τις βροχερές - καλτ...πιάτσες.... :rockon:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Αυτα ειναι.. μαχιμο ρεπορταζ..  :thumbsup:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
και 2 ρομαντικα ενσταντανε απο το Περγαμου 27 ισογειο  :grin:

στη πρωτη φωτο βλεπουμε το ρομαντικο διχρωμο ζευγος σαγιοναρων , ενω στη 2η βλεπουμε τον καλτ χριστουγεννιατικο στολισμο του δωματιου με ενα αντικειμενο που αιωρειται απειλητικα πανω απο το κρεβατι σαν τεραστια ταραντουλα! :o

www.imagebam.com/image/b95a4b372557929] [/URL] www.imagebam.com/image/294ca1372558354] [/URL]
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Ενδέχεται  το  διακοσμητικό - ταραντούλα να είναι  εμπνευσμένο απο  το δικτυωτό κορμακι  της εργαζόμενης   γκιλφ Εύας ?!   :rolleyes: :cheesy:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μετά από πολλούς-πολλούς μήνες,τσάρκα στην αρχή της 3ης βάρδιας με τον εξωθεσμικό μου φίλο...που έχει δει ο beverlys...
Bασικά θυμήθηκα γιατί αποφεύγω να τσαρκάρω Σάββατο....
Ο φίλος με ξεσήκωσε...έφαγε την φόλα του και ηρέμησε... :grin:

Πάμε λοιπόν πολύ επιλεκτικά:

Φυλής 65 κάτω - Εμμανουέλα (τιμήθηκε από τον φίλο και έφαγε τα μούτρα του....θα γράψω παρακάτω  :grin: )

Φυλής 67 - Αντίνα (με τις τορπίλες  :tits2: )

Φυλής 69 αριστερά - Χριστίνα (η ξανθούλα καύλα...ο υπηρέτης ανακοίνωσε πρόγραμμα ΧΩΡΊΣ 69,το τόνισε κιόλας  :jerking:.....που πας ρε μεγάλε με τόσο απλό πρόγραμμα στα 20€...φυσικά και δεν υπήρχε περίπτωση να περάσουμε στα πορνο/ενδότερα...αν και το μωρό είναι πολύ όμορφο  :-* )

Φυλής 86 κάτω - Μάγια/Μπάρμπαρα-Λάουρα) :tits2:

Φυλής 84Β - Αλιόνα (η κόμπρα  :grin: )

Ο δικός μου έψαχνε την Χριστίνα/Καζακστάν,του εξήγησα ότι δεν δουλεύει βράδυ και επιστρέψαμε στην Εμμανουέλα...
Μπήκε δωμάτιο για 10 λεπτά...καλός χρόνος και βγήκε....σαλόνι...
Βγαίνει ο εξωθεσμικός με κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα.... :grin:
Έρχεται αυτή,στον καναπέ...μου πιάνει τον πούτσο και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα - ο άλλος είχε μείνει κάγκελο  :grin: - και μου λέει...εσύ πότε ΝΑ περάσεις μαζί μου.... :zfuck:
Της λέω,άλλη μέρα μωρό μου....έχεις μια τσίχλα...?
Ναι μου λέει και μου φέρνει φυλλαράκι με γεύση δυόσμο.... :grin: :grin: :grin:

Με καύλωσε η κορασίδα και είπα στον άλλον να πάμε Μεταξουργείο μια βόλτα...μήπως έχω έμπνευση και πάρω κανένα στυλιάρι... :grin:



Πολλοί πιτσιρικάδες τσάρκαραν,από αυτούς που δεν γαμάνε ποτέ...
:jerking:


Ιάσωνος 37Β - Αλεξάνδρα (φόλα...μακρυά από αυτήν  :rolleyes: )

Ιάσωνος 37 ισόγειο - Ντάνα (η κοπέλα,με τα τατουάζ)  

Ιάσωνος 33 - Άννα (το στυλιάρι γυρολόγος,με το ξανθό καρέ μαλλάκι  :zfuck: )

Ιάσωνος 30Α - Μαρία (ξωτικό  :zfuck: ) / Λίζα (κοντούλα κορασίδα  :pipa1: )

Ιάσωνος 20Γ - Ιζαμπέλ (το τρελό τσουρκοειδές/τσιγγανοειδές πιπίνι που είδαμε και εχθές....πρέπει να τιμηθεί πάραυτα  :-* )

Ιάσωνος 19Α - Αλέξια (η κορασίδα με το άψογο σώμα και το σχετικά κοντό μαλλάκι,στυλιάρι για πολλά :zfuck: )

Κολωνού 11 όροφος: Ελένη (η σχετικά καινούρια επέστρεψε εδώ και μερικές μέρες,μετά τον πονόδοντο....δεν με ενθουσίασε σήμερα να την τιμήσω :-* )


Από όλες αυτές,ξεχώρισα την Αλέξια,που είναι τρελό καυλάκι...αλλά το σαλόνι ήταν "τίΝγκα"  ;) :grin: στα "μαλακιασμένα" πιτσιρίκια...που φώναζαν και έτσι πήρα δρόμο με συνοπτικές διαδικασίες...
...είχα γαμήσει εχθές εξάλλου και δεν ήμουν να τρώω "κανά" πακέτο....είναι στους στόχους πάντως το μωρό... :-*
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Τίτλοι τέλους
 

Συνημμένα

  • rocket.jpg
    rocket.jpg
    84,1 KB · Εμφανίσεις: 40

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πολύ γρήγορη στοχευμένη τσάρκα για κατάθεση...πάνω στην αλλαγή για 3η βάρδια....
Να ρίξουμε κανά πούτσο,γιατί έχουμε να πάμε και σε γιορτές αύριο... ;)

Φυλής 54Α : Ντενίσα (η γνωστή ψηλή καύλα) & Πατρίτσια (το πανέμορφο πιπίνι)

Φυλής 54Β : Αουρόρα (με τις βυζάρες  :tits2: )

Φυλής 56  : Άννα/Ιλόνα

Φορούσε ροζ διχτυωτό και ο εξωθεσμικός που είχα παρέα,δεν την πάλεψε και έπεσε στην αγκαλιά της.... :-*
Ο τύπος,πέρασε δωμάτιο και βγήκε με χαμόγελο Colgate....
Μετά βίας τον συγκράτησα...να μην περάσει και 2η φορά...
Θα την ξανατιμήσει ,μου είπε 100%   :grin:

Φυλής 66Α : Ρενάτα (κρατιέται ακόμα καλά η κορασίδα  :-* )

Φυλής 65Β : Εμμανουέλα  :zfuck:


Εγώ δεν κρατήθηκα και πέρασα μαζί της.....
Μιλάμε πέσανε τα γαμήσια της αλεπούς...
Είχα τόσες καύλες....που έμεινα δωμάτιο ακριβώς 15 λεπτά... :cum:
Κριτική δεν γράφω...απλά πέρασα σούπερ,η κοπέλα είναι άψογη - σε εμένα πάντα  ;) -...
Μαύρο στην τσα2,που στα 10 λεπτά φώναξε και βάρεσε πόρτα....
Ουστ,να πούμε...
Ευτυχώς η κορασίδα την έγραψε στο μουνί της και έμεινε μέχρι να τελειώσω...

P.S:

Πέσανε γλυφομούνια/γλυφοκώλια κτλ...
Πολύ ρομαντική κατάθεση....την είχα ανάγκη... :grin:



Φυλής 86Β : Μπάρμπαρα/Λάουρα-Μάγια (το απίστευτο κουκλί,με τα βυζάκια...  :tits2: )


Όπως βλέπετε,όταν πέφτει το σκοτάδι...αναδεικνύεται ακόμα περισσότερο η όλη μελέτη που έγινε - ειδικοί φωτισμοί κτλ.  :P :grin: - στο Φ.54Α....
Μιλάμε για ένα σύγχρονο θαύμα,της αρχιτεκτονικής... :cum:


PMLDuwz.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Τελευταία τσάρκα της χρονιάς με 2 καταθέσεις.... :cum:
Έγινε καταδρομική ενέργεια αποκλειστικά στο Μεταξουργείο,διότι είχα ανάγκη καλτ καταστάσεις...
Κλασικά είχαμε μπόχα από ούρα πρεζάκια αναμεμιγμένα,με βροχή....μιλάμε για ακραίο ρομαντισμό... :P :grin:
Όπως βλέπετε στην πρώτη φωτό,τα ζάκια δεν πτοούνται με τίποτα...μόλις είχε έρθει η πρέζα και όλοι έψαχναν σύριγγες να βαρέσουν.... :rockon:
Αυτό είναι το Μεταξουργείο....τι να λέμε τώρα.... :cum:


UEquOrJ.jpg


u4wTXw5.jpg


YMpFgCk.jpg


afSk4fX.jpg



Το επίπεδο ήταν υπό του μηδενός....Ιάσωνος και Κολωνού....
Εργάζονταν όλων των ειδών θηλαστικά,όπως φάλαινες...φώκιες κτλ....
3 μόνο κορασίδες άξιζαν..... :zfuck:



Ιάσωνος 20Γ - Άννα (στυλιάρι Αλβανάκι,στα όρια της νευρικής ανορεξίας)  :-*

Ιάσωνος 33 - Άντζελα (η γνωστή κοντή Αλβανίδα,με το κενό στα μπροστινά δοντάκια)


Ετιμήθη με μέτριες εντυπώσεις...
Μάλλον είχε κακή διάθεση,λόγω της ημέρας...δεν θα ξανατιμηθεί....τέλος από εμένα.... :)


Ιάσωνος 30Α - Τζέσικα (η Ρουμάνα,με το ωραίο κορμί και το σκούρο δέρμα)


Η 2η κατάθεση μου...πολύ καλή και πάλι....η Τζέσικα...με 69,πολύ καθαρή και με υπομονή...
Μαύρο στην γαμημένη τσα2  :) ,που στα 6 λεπτά φώναξε να βγει η κορασίδα....
Αυτή την έγραψε στο μουνί της και με ρώτησε αν θέλω να την γαμήσω πλαγιαστά... :P
Δεν μου αρέσει αυτή η στάση....και την πήρα σε πισωκολλητό.... :zfuck:
Φυσικά θα την ξαναπάρω,αφού έκατσε 12 λεπτά μέσα στο δωμάτιο....


15PFsIJ.jpg


L2F1Vpk.jpg



BMWPOWER & ZeroTolerance,η ρομαντική σαγιονάρα...δεν ήταν στο συρματόπλεγμα...μάλλον κάποιος την πήρε.... :grin:


Τέλος όπως έφευγα είδα τον karampinas....ο οποίος έφερνε Κινέζικο φαγητό σε μια κορασίδα....
Έφαγε πακέτο με την βροχή...έπεσε με το καλό μηχανάκι και βγήκε με το παρακάτω απαξιωμένο σκούτερ.... :P
Ευτυχώς δεν χτύπησε....

3aSIx9j.jpg
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.871
Πόντοι
5.097
Γαμήσι και πρέζα,γαμώ την 7 και τον Πειραιά σας μέσα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
BMWPOWER & ZeroTolerance,η ρομαντική σαγιονάρα...δεν ήταν στο συρματόπλεγμα...μάλλον κάποιος την πήρε..
L2F1Vpk.jpg

o "προεδρος" την ειχε μπανισει στανταρ απο την προηγουμενη φορα που την ποσταρες και εσπευσε κα την πηρε καθοτι ειναι γνωστο οτι δεν αφηνει τιποτα να παει χαμενο.... :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
o "προεδρος" την ειχε μπανισει στανταρ απο την προηγουμενη φορα που την ποσταρες και εσπευσε κα την πηρε καθοτι ειναι γνωστο οτι δεν αφηνει τιποτα να παει χαμενο.... :grin:

Μπα,κανένας πρεζάκιας θα την πήρε...να την πουλήσει...να πάρει την δόση του.... :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.871
Πόντοι
5.097
Πέρασμα κατά τις 22:00 από το υπερ-καλτ Κωλοκυνθούς 38 όροφος  :rockon: :rockon:.Με το που ανεβαίνω τα σκαλιά και μπαίνω μέσα αντικρίζω λερωμένους καναπέδες από χυμένους καφέδες,στάχτες παντού,γόπες στο πάτωμα,διάφορες περίεργες στάμπες που δεν πορούσα να καταλάβω απο τι είχαν προκληθεί :S :S και μου σκάει και η ρομαντική τσατσάρα που της λείπανε τα μισά μπροστινά δόντια(που σαι απόλυτε να ξεροχύσεις)  :grin: :grin: :cum: :cum:.Μου αναφέρει ότι η κοπέλα κάνει φουλ πρόγραμμα πλην κώλου και σκάει μύτη μια τελειωμένη πουράτζα,από τις πιο τρομακτικές μουτσούνες που κυκλοφορούν στο μετάξι :grin: :grin: με μαύρα εσώρουχα,εντελώς πεσμένα 3αρια βυζιά,κωλάρα με αρκετή κυτταρίτιδα και φουλ πιασίματα.Αμέσως θυμήθηκα την Μαρία την φυματικιά που είχα τιμήσει άπειρες φορές στον συγκεκριμένο οίκο και έχω αρχίσει να νοσταλγώ από το μετάξι.Στα υπόψιν η συγκεκριμένη(όνομα δεν θυμάμαι) για να θυμηθώ λίγο τα παλιά  :knockinb: :zfuck: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom