Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Φίλοι ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ,επειδή αποσυνδέομαι απο το site για σήμερα,σας υπενθυμίζω ότι ΧΡΕΟΣ όλων μας είναι να βρεθούμε σήμερα δίπλα στην ομάδα μας.όποιος είναι Αθήνα κ κάτσει στον καναπέ να δει το ματς,δεν βοηθάει την Α.Ε.Κ. έτσι.

Υ.Γ.1:Συγνώμη κ πάλι που χρησιμοποίησα το χώρο του site για να προβάλω οπαδικά μηνύματα.Σας ευχαριστώ.

Υ.Γ. 2:Ευχαριστώ κ πάλι για τα δεκάδες μηνύματα συμπαράστασης από τους οπαδούς των άλλων ομάδων.

Υ.Γ.3:ΑΕΚ ΓΕΡΑ-ΓΕΡΑ ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ.



 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Ρε μάγκες κόψτε την καφρίλα ακολουθήστε το σωστό δρόμο.
Το δρόμο του Duracell
Αν και παναθηναϊκός προτιμώ το πάσο.
Ηρεμία και κανα κώλο να δούμε.
όσο για λαγούς και τέτοια εισαι ίσως πολύ μικρός koyrlas και ας μη σου εξηγήσω το Μουσείο και σε χαλάσω
Ας περάσουμε όσο γίνεται καλύτερα, και ψυχραιμία
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
ΠΑΜΕ ΣΑΝ ΑΛΛΟΤΕ.Πάμε ΑΕΚΑΡΑ μου σήμερα να δείξουμε ποιοι είμαστε στην Ευρώπη.Θυμηθείτε την ΡΕΑΛ τι της κάναμε.ʼντε ρε αρρώστιαααααααααααααααααααααααααααααααα.ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩ,ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΑΕΚ Σ'ΑΓΑΠΩ,ΑΕΚ Σ'ΑΓΑΠΩ,ΑΕΚ Σ'ΑΓΑΠΩ
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
Ελπίζεις σε νίκη ή σε καλή εμφάνιση?
Εύχομαι ολόψυχα και τα δύο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Πρωτίστως σε καλή εμφάνιση κ ότι ήθελε προκύψει.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Κ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ. :)
 

Επισκέπτης
Κι εγώ ΑΕΚ είμαι αλλά... μάλλον μας βλέπω χλωμούς... έως κάτασπρους!!! Αν χάσουμε μόνο με 1-2 γκολ διαφορά θα είναι καλά. Αν φέρουμε κάνα Χ θα είναι τεράστια επιτυχία!
 

dalalamas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά κάποια στιγμή θα γίνει το μπαμ...Οχι τίποτα άλλο σε κάποιους σαν και μένα που παίρνω διαρκείας τρία χρόνια συνέχεια το χρωστάει και ο θεός...Ισως γίνει σήμερα....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Παιδιά κάποια στιγμή θα γίνει το μπαμ...Οχι τίποτα άλλο σε κάποιους σαν και μένα που παίρνω διαρκείας τρία χρόνια συνέχεια το χρωστάει και ο θεός...Ισως γίνει σήμερα....

Και σε μένα ομοίως χρωστάει ο θεός.Και για τα δικά μου τρία χρόνια κ για όλα τα υπόλοιπα μου χρόνια.Για τις πορείες που έχω κάνει,για την ΣΚΕΠΑΣΤΗ,για τα περπατήματα από την Φιλαδέλφεια στο ΟΑΚΑ,για τον Τάκη Καραγκιοζόπουλο κ πρωτίστως για τον ΞΗΡΟΚΩΣΤΑ.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εγώ πάντως επειδή είμαι λάτρης των X-files, το έχω παίξει Χ2 σε ένα σύστημα....................
ʼσε που έχουμε Τσιρίλο και Σορεντίνο να γαμοσταυρήζουνε στα Ιταλικά τον κύριο Ινζάγκι :)
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Εγώ πάντως επειδή είμαι λάτρης των X-files, το έχω παίξει Χ2 σε ένα σύστημα

Στο Ch.L. μόνο από τους γάβρους βγάζεις λεφτά ;) Αναφορικά με την ΑΕΚ... όσο έχετε στην ομάδα το κατσίκι το Λάκη, ούτε ευρώ πάνω σας :) Καλή τύχη, πάντως! :) 
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Στο Ch.L. μόνο από τους γάβρους βγάζεις λεφτά ;) Αναφορικά με την ΑΕΚ... όσο έχετε στην ομάδα το κατσίκι το Λάκη, ούτε ευρώ πάνω σας :) Καλή τύχη, πάντως! :) 

Και στο Ιντερτότο από μια ομαδούλα με κάτι λαχανί εμφανίσεις. :-*
 

HAROKAVLOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά χαλαρώστε....Τι σας κάνει με τις μέχρι τώρα εμφανίσεις της ΑΕΚ να είστε αισιόδοξοι; Mήπως έπρεπε να ισχύσει τελικά εκείνη η τιμωρία της FIFA για τις ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη; Λέω τώρα....
Ρεζίλι γίνονται όλες οι ελληνικές ομάδες. Και ο βάζελος να έπαιζε χθες με τα χάλια που έχει θα δεχόταν λίγότερα απο 4;
Μακάρι η ΑΕΚ να κάνει σήμερα την υπέρβαση.
Καλή επιτυχία
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

HAROKAVLOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το διάβασα πουθενά, εχω δική μου άποψη-κρίση και παρακολουθώ ποδόσφαιρο 20 χρόνια περίπου απο 10 χρονών.
Αλήθεια δεν μου απαντάς στην ερώτηση που έκανα δηλ. με τις μέχρι τωρα εμφανίσεις της ΑΕΚ τι σε κάνει αισιόδοξο.  ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τεσπα............Η ΑΕΚ δεν έχει δείξει σημάδια που να με κάνουν αισιόδοξο αλλά έχει περάσει και πολλά τα 2 τελευταία χρόνια και για αυτό και μόνο ελπίζω σε κάτι καλό.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
παιδεία η αεκ με την ΜΙΛΑΝ παίζει και οχι με την κάτω -αετοράχη μην τρελένεστε κίολας και ισοπαλία να πάρει ευχαστημένοι να είναι
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Τεσπα............Η ΑΕΚ δεν έχει δείξει σημάδια που να με κάνουν αισιόδοξο αλλά έχει περάσει και πολλά τα 2 τελευταία χρόνια και για αυτό και μόνο ελπίζω σε κάτι καλό.

Με καλύπτει πλήρως ο sonyp900.Εννοείται ότι δεν είναι αυτή η ΑΕΚ που πρέπει.Πάντως ένα έχω να πω με σιγουριά:ΑΝ ΑΦΗΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΗΣΥΧΗ & ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΟΜΠΑΡΣΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.Και με τους τυχάρπαστους - προέδρους έχει να κάνει αυτό & με το κυνηγητο που τις έχουν ρίξει ο ολυμπιακός κ οπαναθηναϊκος.Όσο για το σήμερα ''όσο ζω ελπίζω κ φαντασιώνομαι διάφορα''.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom