Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
φιλε πετραντο σεβεσε οποιον σε σεβετε!!!!
η συμπεριφορα του φυσσα στο πρωτο ματσ ηταν απαραδεκτη!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
φιλε πετραντο σεβεσε οποιον σε σεβετε!!!!
η συμπεριφορα του φυσσα στο πρωτο ματσ ηταν απαραδεκτη!!!!

Συμφωνώ,συμφωνώ.Ειδικά στην φάση που του έκανε φάουλ ο Έμερσον,μου θύμισε σκηνή απο΄την ταινία ''PLATOON''.Μέχρι ξ η σκωτσέζικη τηλεόραση το έδειξε ξανά για να τον ξεμπροστιάσει.Είπαμε να παίξεις για την ομάδα σου αλλά όχι κ έτσι.Ειδικά όταν είσαι Έλληνας κ παίζεις εναντίον ελληνικής ομάδας.και πόσο μάλλον α΄κόμα κ όταν είσαι Αεκτζής.Είναι γνωστά άλλωστε τα φιλοαεκτζήδικα συναισθήματα του Φύσσα.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.513
Κριτικές
15
Like
6.186
Πόντοι
8.345
βρηκα επιτελους θεμα να κανω το πρωτο μου ποστ στο νεο φορουμ. καλοριζικο btw.
αυριο βλεπω να περναμε χαλαρα. με τον παοκ μπορει να μην παιξαμε καλα, αλλα με λιγη τυχη θα κερδιζαμε 3-0, αλλα δεν πειραζει αρχη ειναι ακομα.
εγω προπερσι στην 35, περυσι στην 15 και φετος στην 5 διαρκειας. το 5 δεν το αφηνω :P
οσο για τον φυσσα, με τα καραγκιοζιλικια που εκανε στο εδιμβουργο, εχασα πασα ιδεα, και δικαιως θα φαει κραξιμο με την πρωτη μλκια αυριο.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Δεν καταλαβα? Δεν επρεπε να παιξει για την ομοδα του και τον εαυτο του? Τρωει ψωμι απο τη Χαρτς......
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Όλοι οι ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ σήμερα στο ΟΑΚΑ για τον υπερπάντων αγώνα της ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ.Όλοι σήμερα στο ΟΑΚΑ.Καλοδεχούμενοι και οι οπαδοί των άλλων ομάδων.

Υ.Γ.:Συγνώμη αν σας έπρηξα φιλαρα΄κια μου.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
φιλαράκο χωρίς παρεξήγηση  :) αλλα ουτε ο Ντέμης  να ήσουν  ;)
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
αν και είμαι παναθηναικός! ολα καλοδεχούμενα!
την ομάδα σου υποστηρίζεις! οπως πρέπει
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αν και ΑΕΚτζής και εγώ είμαι της γνώμης όταν παίζουν Ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη να χαιρόμαστε να πηγαίνουν καλά αι όχι να χαιρόμαστε για τις ήττες. Είναι ντροπή. Αν θέλουμε να μαζέψουμε μερικούς βαθμούς και να ξαναβρεθούμε εκεί που ήμασταν στην Ευρώπη, πρέπει να βάλουμε μυαλό όλοι. Άντε μωρή ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
άντε... ΚΑ-Υ-ΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑ  :grin:
 

Συνημμένα

  • AEK.jpg
    AEK.jpg
    37,5 KB · Εμφανίσεις: 55

Επισκέπτης
για μια ακόμη φορά φίλε Duracell, είσαι ΑΝΕΞΑΝΤΛΗΤΟΣ !!!

Κ βέβαια μέσα στο θέμα....!!!
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
Μου ερχετε να αηδιασω!με τα λεφτα μας (ολων των ελληνων) παιζει ακομα μπαλα η αεκ.ποιος θα παει στο οακα ρε σεις?σιγα μην το γεμισετε
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μου ερχετε να αηδιασω!με τα λεφτα μας (ολων των ελληνων) παιζει ακομα μπαλα η αεκ.ποιος θα παει στο οακα ρε σεις?σιγα μην το γεμισετε

Όταν διαβάσεις και ενημερωθείς τι είναι το άρθρο 44 και τι χαρίστηκε στην ΑΕΚ τότε έλα να γράψεις ποστ και όχι οδηγούμενος από την εμπάθεια σου στην συγκεκριμένη ομάδα.......μήπως είσαι και ΠΑΟ και σε χάλασε που βγήκαμε CL?  ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μου ερχετε να αηδιασω!με τα λεφτα μας (ολων των ελληνων) παιζει ακομα μπαλα η αεκ.ποιος θα παει στο οακα ρε σεις?σιγα μην το γεμισετε

Αν σ'αρέσει αλλιώς πήγαινε στο Σουδάν.Και άλλες εταιρείες(άσχετες με το χώρο του ποδοσφαίρου π.χ. ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ ΘΡΑΚΗ) έκαναν χρήση του άρθρου 44 προκειμένου την οικονομική τους εξυγίανση.Εάν δούλευες σε κάποια τέτοια εταιρεία προφανώς κ δεν θα σε ένοιαζε εάν χρησιμοποίησε το άρθρο 44 για να εξυγιανθεί οικονομικά.Θα το έκανες γαργάρα.
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
φιλαράκο χωρίς παρεξήγηση  :) αλλα ουτε ο Ντέμης  να ήσουν  ;)
Καλη επιτυχια!!!!Αν και γαυρος δεν εχει σημασια.Οταν παιζει Ελληνικη ομαδα ειμαστε ολοι μα ολοι μαζι!!!Αντε με το καλο στους ομιλους!
 

kourlas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΒΑΖΕΛΕΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΛΑΓΟΙ ΚΑΙ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ.ΚΟΛΟΒΑΖΕΛΟΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ΒΑΖΕΛΕΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΛΑΓΟΙ ΚΑΙ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ.ΚΟΛΟΒΑΖΕΛΟΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ

Σε παρακαλώ κάνε τροποποίηση στο ποστ σου και ξαναγράψε το με μικρά γράμματα όπως ορίζουν οι κανόνες του φόρουμ. Καλό θα ήταν να κρατήσουμε και χαμηλούς τόνους στις απαντήσεις μας  :)
Ευχαριστώ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καλη επιτυχια!!!!Αν και γαυρος δεν εχει σημασια.Οταν παιζει Ελληνικη ομαδα ειμαστε ολοι μα ολοι μαζι!!!Αντε με το καλο στους ομιλους!

Όλοι είμαστε με όλους στην Ευρώπη ασχέτως οπαδικών προτιμήσεων.Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ 1 ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ CL ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ.Ευχαριστώ για τα δεκάδες μην.που παίρνω από τους οπαδούς των άλλων ομάδων.Πρωτίστως παίζουμε για εμάς αλλά σήμερα παίζουμε κ για τις δικές σας ομάδες εμμέσως.

Υ.Γ.:ΣΚΩΤΣΕΖΑΚΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΙΣ ΓΚΑΙΝΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΑΣ.
Υ.Γ. 2:ΚΑΜΜΙΑ ΦΤΟ ΜΕ ΓΚΑΙΝΤΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ; :cheesy: :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
ΒΑΖΕΛΕΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΛΑΓΟΙ ΚΑΙ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ.ΚΟΛΟΒΑΖΕΛΟΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ

Φίλε ΑΕΚΤΖΗ(να υποθέσω).Σήμερα(όπως κ οταν θα παίζουν κ αυτοί)είμαστε όλοι Έλληνες.Όταν παίξουμε με αυτούς πεστους ότι θέλεις.Δείξε κ ποιότητα από την άλλη ρε συ.Οι Αεκτζηδες έχουμε κ ποιότητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom