Νέα

Ράδιο-αρβύλα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 496
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
ότι και να πεις για αυτούς πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που θα τους ακολουθούν.
και για το σεργιανόπουλο αποδείχθηκε ό,τι αποδείχθηκε αλλά όλοι λέγανε κρίμα... εγώ γέλαγα.

για αυτούς τι να πει κανείς.
ο καλιβάτσης πιάστηκε με ναρκωτικά στην χαλκιδική... έφαγε φυλακή... δεν ξέρω.
ο κανάκης κολλητάρι του μάλλον ίδιο πιον θα έχουν.
ο σερβετάς είναι κωμικός ... το κατέχει το άθλημα αλλά χαραμείζεται σε μια εκπομπή που μπορω να κάνω και εγώ με βίντεο απο yotube  και τα πιο πολλά τα έχω δει 10000000000000000000000000 φορές μέσα στο ιντερνετ.
τον στάθη τον έφαγαν τα κυκλώματα.
πιόνι της κρατικής ήτανε ,μία ερτ μία νετ, του πήραν και την εκπομπή και την γάμησαν. μπορούσε να επιτελεί έργο αν έκανε αυτό που του αρέσει... να ασχολείται με την μουσική... ενώ είχα ακούσει πριν 4-5 χρόνια ότι τον στάθη τον είχαν κατηγορήσει για παιδεραστία.
τον άλλον και την άλλη δεν τους ξέρω αλλά δεν χάνω και τίποτα.


η εκπομπή αυτή όπως και πολλές άλλες βλέπε ΟΛΑ και Λάκη απλώς ξαναμαγειρεύουν τα τεκτενόμενα και μας τα παρουσιάζουν.

σάτιρα κάνει ο μητσιχώστας... έχει και ταλέντο ο άνθρωπος πάνω από όλα.
σάτιρα κάνει η Ελληνοφρένια κυρίως στην κυβέρνηση
ενώ σάτιρα κάνει και η άλλη εκπομπή του σκάι το ΚΡΑ



(το γεγονός ότι έχεις την δυνατότητα να σχολιάζεις βίντεο κάθε είδους ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΤΙΡΑ ... απλά βγάζεις το μεροκάματο σου. )
Ποιος χεστηκε τι κανει ο αλλος στη ζωη του? Και τι κολλημα ειναι αυτο με τα ναρκωτικα? Δε πα να ειναι και ο Scarface??

Δειξε ΕΝΑΝ μονο ανθρωπο που τα ειπε τοσο εξω απο τα δοντια στην τηλεοραση οσο ο Κανακης στα βιντεο που παραθετω (και γενικα στις αντιστοιχες εκπομπες του ραδιο αρβυλα εκεινων των ημερων... δε μπορω να βρω στο youtube ακριβως αυτο που ψαχνω να δειξω)



 

trombas

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Μαστουρωμενος ειναι ο Κανακης ως συνηθως...
 

trombas

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
μωρε πρεζονι του κερατα ο Κανακης! Χαζογελαει απο το πολυ μπαφο που εχει κανει!
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Καλα ειναι εμετικός και μπετόβλακας ο κανακης, προπαγανδα συριζοαρίστερη στο φουλ. Σ εμια εκπομπη του ξεφυγε για τον Αδωνη και ειπε "απορω γιατι δεν εκαψαν τον ιδιο". Τετοιο κομπλεξ και μισος για τους Ελληνες. καλσσικη αριστερατζα, ουστ απο δω χαμουρες, κανετε κι εκπομπη.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Καλα ειναι εμετικός και μπετόβλακας ο κανακης, προπαγανδα συριζοαρίστερη στο φουλ. Σ εμια εκπομπη του ξεφυγε για τον Αδωνη και ειπε "απορω γιατι δεν εκαψαν τον ιδιο". Τετοιο κομπλεξ και μισος για τους Ελληνες. καλσσικη αριστερατζα, ουστ απο δω χαμουρες, κανετε κι εκπομπη.
Ακου να δεις τι ειπε ο αλητης για εναν σοβαρο Ελληνα ΚΑΙ βουλευτη... Ρε τι γινεται στον κοσμο...

Υ.Γ:Μιλαμε οι χαρακτηρισμοι της πουτσας και τα λογια του αερα συνεχιζουν να με σκοτωνουν... :piss:
 

trombas

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Οντως παμμεγιστος μαλαξ ο Κανακης...
Εμ, αριστερος! Τι περιμενατε?
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Ακου να δεις τι ειπε ο αλητης για εναν σοβαρο Ελληνα ΚΑΙ βουλευτη... Ρε τι γινεται στον κοσμο...

Υ.Γ:Μιλαμε οι χαρακτηρισμοι της πουτσας και τα λογια του αερα συνεχιζουν να με σκοτωνουν :piss:

Αμα νομιζεις οτι δθκαιολογηται να πει καποιος να καει ενα ςαλλος επειδη ειναι δεξιος βουλευτης εισαι ιδιος. Μετα λετε δεν εχετε μισος και ειστε δημοκρατες. Το ειπε αυτο ο κανακης γιατι ειναι δεξιος βουλευτης ο αδωνης. Για αυτο εχετε μισος και τυφλα. μαλακιστηκε ο κανακης, οσο εκανε χιουμορ μια χαρα ηταν, πετυχημενος, τωρα που το γυρισε στο πολιτικο σκετη λιγδα μαλακια.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Αμα νομιζεις οτι δθκαιολογηται να πει καποιος να καει ενα ςαλλος επειδη ειναι δεξιος βουλευτης εισαι ιδιος. Μετα λετε δεν εχετε μισος και ειστε δημοκρατες. Το ειπε αυτο ο κανακης γιατι ειναι δεξιος βουλευτης ο αδωνης. Για αυτο εχετε μισος και τυφλα. μαλακιστηκε ο κανακης, οσο εκανε χιουμορ μια χαρα ηταν, πετυχημενος, τωρα που το γυρισε στο πολιτικο σκετη λιγδα μαλακια.
Κατ' αρχην βγαλε κανα κουβα σκατα απ το κεφαλι σου και ακου... Πανω σε ολη την πλακα για το καψιμο του βιβλιοπωλειου του Αδωνη το ειπε, δεν το ειπε σε σοβαρη κουβεντα χωρις χαβαλε...
Πες μου τι απο τα σοβαρα, χωρις χαβαλε, που εχει πει για την πολιτικη και τη θρησκεια ειναι χειροτερο απο κατι που ειπε οποιοσδηποτε αλλος στην τηλεοραση...
Και ωπα, μην λες τον Αδωνη "δεξιο" βουλευτη και τον προσβαλλεις τον ανθρωπο... Ολα εχουν κι ενα οριο...
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Τι εγινε τελειωσαν τα επιχειρηματα της πουτσας??? :zfuck:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ακου να δεις τι ειπε ο αλητης για εναν σοβαρο Ελληνα ΚΑΙ βουλευτη... Ρε τι γινεται στον κοσμο...

Δηλαδή συμφωνείς με τη δήλωσή του να καεί ο Γεωργιάδης;
Και με τους 15 περίπου εμπρησμούς - καταστροφές των μαγαζιών του;

Ο Κανάκης μάλλον πήρε πολύ σοβαρά τον εαυτό του...
Και φαίνεται ξεκάθαρα  ότι ο πραγματικός κωμικός ήταν ο Καλυβάτσης...
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Κανένας δεν καίγεται σε μια δημοκρατία, ανεξαρτήτως πεποιθήσεων.

Από την άλλη, τα όσα λέει ένας περφόρμερ κάνοντας σάτιρα, δεν πρέπει να αντιμετωπίζονται ούτε ως καθαρά πολιτικές πράξεις, ούτε και να λαμβάνονται κυριολεκτικά. Κοινή λογική, ρε παιδιά. Άλλο λόγο αξιώνουμε από τους πολιτικούς, άλλον από τους (καλούς ή κακούς, δεν έχει σημασία) κωμικούς.
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Κατ' αρχην βγαλε κανα κουβα σκατα απ το κεφαλι σου και ακου... Πανω σε ολη την πλακα για το καψιμο του βιβλιοπωλειου του Αδωνη το ειπε, δεν το ειπε σε σοβαρη κουβεντα χωρις χαβαλε...
Πες μου τι απο τα σοβαρα, χωρις χαβαλε, που εχει πει για την πολιτικη και τη θρησκεια ειναι χειροτερο απο κατι που ειπε οποιοσδηποτε αλλος στην τηλεοραση...
Και ωπα, μην λες τον Αδωνη "δεξιο" βουλευτη και τον προσβαλλεις τον ανθρωπο... Ολα εχουν κι ενα οριο...

Κουβα σκατα να βγαλεις εσυ απο τη καφκάλα σου και ολοι οι αλλοι προδοτες μαλακες αριστεροι σα τα μουτρα σου. Δε το πε καθολου για πλακα, αυτα δε τα λενε για πλακα, τετοια σκεφτεται και θελει και το ειπε με καλυψη πλακιτσας χιουμορ, ειναι η απολυτη καλυψη.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Κουβα σκατα να βγαλεις εσυ απο τη καφκάλα σου και ολοι οι αλλοι προδοτες μαλακες αριστεροι σα τα μουτρα σου. Δε το πε καθολου για πλακα, αυτα δε τα λενε για πλακα, τετοια σκεφτεται και θελει και το ειπε με καλυψη πλακιτσας χιουμορ, ειναι η απολυτη καλυψη.
Εισαι απολυτα σιγουρος οτι εγω κουβαλαω τον κουβα με τα σκατα??? Εγω ποτε δε μιλησα φανατισμενα, ποτε δεν εβαλα ετικετες στους αλλους μονο και μονο για να μη χρειαζεται να σκεφτομαι και πολυ......
Οντως δε χρειαζονται και πολυ σκεψη αυτα που λες και πιστευεις ε? "Ολοι οσοι δε θελουν μια καθαρη εθνικα Ελλαδα, ουτε αυταρχικο κρατος, ουτε υποστηριζουν το Πατρις-Θρησκεια-Οικογενεια ειναι προδοτες μαλακες αριστεροι"... Απλο ε?
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Δηλαδή συμφωνείς με τη δήλωσή του να καεί ο Γεωργιάδης;
Και με τους 15 περίπου εμπρησμούς - καταστροφές των μαγαζιών του;

Ο Κανάκης μάλλον πήρε πολύ σοβαρά τον εαυτό του...
Και φαίνεται ξεκάθαρα  ότι ο πραγματικός κωμικός ήταν ο Καλυβάτσης...
Εισαι λιγο "αργος" (στο μυαλο) ή τα λες πολλες φορες μπας και σε πιστεψουμε???(Και σιγα μη σου καταλυσουμε τη δημοκρατια που αντιπροσωπευει ο Αδωνης και η συμμορια παρεα του...) Ειπα και παραπανω οτι ως πλακα το ειπε το καψιμο και ως πλακα το λαβαμε (εγω και ολοι οσοι δεν εχουμε τη μυγα...)
Και αν πρεπει να δικαιολογηθει καποιος σε σενα (απορω γιατι το γραφω αυτο) καπου αλλου ειπε ο Κανακης οτι τα βιβλια δεν ειναι για καψιμο οτι και να γραφουν...
 

trombas

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Παντως ο Κανακης ειναι κοκάκιας!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Εισαι λιγο "αργος" (στο μυαλο) ή τα λες πολλες φορες μπας και σε πιστεψουμε???(Και σιγα μη σου καταλυσουμε τη δημοκρατια που αντιπροσωπευει ο Αδωνης και η συμμορια παρεα του...) Ειπα και παραπανω οτι ως πλακα το ειπε το καψιμο και ως πλακα το λαβαμε (εγω και ολοι οσοι δεν εχουμε τη μυγα...)
Και αν πρεπει να δικαιολογηθει καποιος σε σενα (απορω γιατι το γραφω αυτο) καπου αλλου ειπε ο Κανακης οτι τα βιβλια δεν ειναι για καψιμο οτι και να γραφουν...

Το κακό με "χιουμορίστες" τύπου Κανάκη ή Λαζόπουλου είναι ότι δεν έχουν τα @@ να πουν ευθέως αυτό που πιστεύουν και πρεσβεύουν και το λένε υπό το μανδύα της ψευδοσάτιρας για να μπορούν να τα γυρίσουν όταν τους ζητηθούν ευθύνες..

Αν ο κανάκης έκανε πλάκα όταν έλεγε ότι πρέπει να καεί ο γιωργιάδης, τότε όλα του τα πολιτικά σχόλια στα πλαίσια της εκπομπής του είναι όντως της πλάκας, όποτε no harm done...

Αλλά εσύ δίνεις ιδιαίτερη βαρύτητα στα λεγόμενά του για τα πολιτικά...
Όποτε;

Και βέβαια το κάψιμο των βιβλιοπωλείων του Γιωργιάδη και άλλων ομοϊδεατών του αρκετοί δεν το εκλαμβάνουν καθόλου ως πλάκα και το έχουν πράξει καμια 15αριά φορές...

Από την άλλη, ίσως και το indymedia να είναι χιουμοριστικό site...Και η Αυγή με το ημερολόγιό της σατιρική εφημερίδα...

Και δεν χρειάζεται να δικαιολογηθείς σε εμένα, ούτε και σε κάποιον άλλον.

Δεν είμαι ο θεολόγος σου στο λύκειο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom