Νέα

Ράδιο-αρβύλα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 496
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PARADISE LOST

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
macadou δεν μπορεις να κρυβεσαι πισω απο ενα πληκτρολογιο και να γραφεις οτι μαλακια σου κατεβει,o κανακης δεν εχει δωσει κανα δικαιωμα για να γραφεις τετοια πραγματα και η δουλεια που κανει στην τηλεοραση και στο ραδιο ειναι πολυ αξιοπρεπης.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
macadou δεν μπορεις να κρυβεσαι πισω απο ενα πληκτρολογιο και να γραφεις οτι μαλακια σου κατεβει,o κανακης δεν εχει δωσει κανα δικαιωμα για να γραφεις τετοια πραγματα και η δουλεια που κανει στην τηλεοραση και στο ραδιο ειναι πολυ αξιοπρεπης.
Αυτό πιστεύω και εγώ γι' αυτό τον ρώτησα τι ακριβώς εννοεί.
Ο Καλυβάτσης τι θα κάνει στο MEGA?
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Δηθεν ξε-δηθεν ξεστραβωθητε...
Πεστε μου ΕΝΑΝ που εχει βγει και εχει πει τα αυτονοητα στα μουτρα τους...

Επισης δειτε και τις εκπομπες της Δευτερας και Τεταρτης μετα τη δολοφονια του Αλεξη...Απλα τα εσπασε ο Κανακης...
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Και γαμώ τις εκπομπές είναι!Τι λέμε τώρα?Απ'τις λίγες που τα χώνουν έτσι μαζί με του λαζόπουλου και την ελληνοφρένεια..Όχι θα κάτσω να βλέπω τη Δρούζα και τα ελληνικά χαζοσήριαλ με τους ντυμένους στην τρίχα αλλά πάνω απ'όλα καθημερινούς ανθρώπους!Αυτά είναι για τα πρόβατα.Αντί κι εσείς να ανοίξετε τα μάτια σας να δείτε αυτά που λένε κάθεστε και σχολιάζετε πως είναι ο κανάκης και πως είναι ο καλυβάτσης σαν τις κατίνες?.. ήμαρτον
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ο λαζοπουλος ειναι κινημα....
αυτοι ειναι παπαρες....
ειδικα ο κανακης,κρυοκωλος που μια ωρα πριν ξερεις τι θα πει σε μια ωρα,εντελως προβλεψιμος.......
τζαμπα μαγκας.....
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Φίλε δεν ξέρω τι είναι και τι δεν είναι.. Εγώ βλέπω μια εκπομπή που ξεμπροστιάζουν τα βόδια που μας κυβερνάνε και αυτό μου φτάνει.. τώρα αν είναι μάγκες η όχι,αν είναι κρυόκωλοι η οτιδήποτε άλλο.. μικρή σημασία έχει για μένα.

Αν και πάλι πιστεύω οτι είναι μια χαρά χιουμοριστική εκπομπή.. εγώ γελάω τουλάχιστον :cheesy: .. απόψεις είναι αυτές :)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Φίλε δεν ξέρω τι είναι και τι δεν είναι.. Εγώ βλέπω μια εκπομπή που ξεμπροστιάζουν τα βόδια που μας κυβερνάνε και αυτό μου φτάνει.. τώρα αν είναι μάγκες η όχι,αν είναι κρυόκωλοι η οτιδήποτε άλλο.. μικρή σημασία έχει για μένα.

Αν και πάλι πιστεύω οτι είναι μια χαρά χιουμοριστική εκπομπή.. εγώ γελάω τουλάχιστον :cheesy: .. απόψεις είναι αυτές :)
θα σου δωσω μια συμβουλη χωρις παρεξηγηση ετσι ακριβως οπως θα την δεχομουνα εγω απο εσενα......
οταν βλεπεις καποιον που αγαναχτει πιο πολυ απο αυτον που πρεπει να αγαναχτησει  επειδη
εχει αδικηθει,οταν βλεπεις καποιον που ''κοπτεται'' μονιμως για τους αναξιοπαθουντες,οταν βλεπεις καποιον που εχει ανεπτυγμενη την κοινωνικη του ανησυχια σε ''υπερβολικο βαθμο''
τοτε κατι τρεχει....
καλα κανεις και γελας εγω ομως δεν μπορω να γελασω με καποιον που παιζει ρολο και στο κατω κατω η κριτικη μου ηταν στα πλαισια του θρεντ μιας και εξεφρασα την αποψη μου για την εκπομπη και τους συντελεστες της..
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
δεκτή η συμβουλή σου.. καμία παρεξήγηση.

Σε αυτήν την κοινωνία που ο ένας τρώει τον άλλο και ειδικά στην tv που εξυπηρετούν όλοι συμφέροντα κι εγώ αν έβλεπα κάποιον να ενδιαφέρεται για τους συνανθρώπους του θα έλεγα με καχυποψία οτι "κάτι τρέχει".. Αυτή η καχυποψία είναι φυσικό να καλλιεργείται απ'τη στιγμή που ζούμε σε αυτό κερδοσκοπικό και απάνθρωπο περιβάλλον.Αλλά δεν μπορώ να φανταστώ τι συμφέρον μπορεί να έχει ο Κανάκης μέσα από αυτό που κάνει.Θέλω να επεκταθείς σε αυτό το "κάτι" που ανέφερες.. τι μπορεί να'ναι?Έστω οτι είναι η δημοσιότητα έτσι?.. δεν είναι πολύ μικρό τίμημα για τη συνολική "προσφορά" της εκπομπής?(Θέλω να πω οτι και για τη δημοσιότητα να το κάνει ..αυτό είναι κάτι πολύ μικρό μπροστά στις συνειδήσεις που αφυπνεί)

δεν ξέρω αν γίνομαι αντιληπτός.. συγγνώμη για το μέγεθος του μυνήματος..
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
δεκτή η συμβουλή σου.. καμία παρεξήγηση.

Σε αυτήν την κοινωνία που ο ένας τρώει τον άλλο και ειδικά στην tv που εξυπηρετούν όλοι συμφέροντα κι εγώ αν έβλεπα κάποιον να ενδιαφέρεται για τους συνανθρώπους του θα έλεγα με καχυποψία οτι "κάτι τρέχει".. Αυτή η καχυποψία είναι φυσικό να καλλιεργείται απ'τη στιγμή που ζούμε σε αυτό κερδοσκοπικό και απάνθρωπο περιβάλλον.Αλλά δεν μπορώ να φανταστώ τι συμφέρον μπορεί να έχει ο Κανάκης μέσα από αυτό που κάνει.Θέλω να επεκταθείς σε αυτό το "κάτι" που ανέφερες.. τι μπορεί να'ναι?Έστω οτι είναι η δημοσιότητα έτσι?.. δεν είναι πολύ μικρό τίμημα για τη συνολική "προσφορά" της εκπομπής?(Θέλω να πω οτι και για τη δημοσιότητα να το κάνει ..αυτό είναι κάτι πολύ μικρό μπροστά στις συνειδήσεις που αφυπνεί)

δεν ξέρω αν γίνομαι αντιληπτός.. συγγνώμη για το μέγεθος του μυνήματος..
ρε φιλε τι αλλο να ψαχνει εκτος απο ''καλη'' δημοσιοτητα και φυσικα λεφτα μεσω της ακροαματικοτητας....
δηλαδη τι λεει;;;;;;
αυτα που λεει ολος ο κοσμος απλα το παιζει ''παιδι του λαου'' και ''ευαισθητος''
και στο κατω κατω μπορει να μην αποσκοπει καπου συγκεκριμενα αλλα απλα να ειναι εκ γεννετης γλυκαναλατος και σαλιαρης....
απλα.....
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αν τα λεγε φίλε μου όλος ο κόσμος δεν θα ψηφίζαμε τα ίδια ζώα κάθε φορά!... μακάρι να τα πίστευε όλος ο κόσμος αυτά..

..ας το παίζει πάντως όπως θέλει.. ας παριστάνει και το Νίκο Ξανθόπουλο για να βγάλει χρήμα .. μας ξεστραβώνει??Αυτό έχει σημασία!

Και πάλι όμως το βρίσκω λίγο αντιφατικό να προσπαθεί να ρίξει το καθεστώς που του δίνει αυτά τα φυσικά λεφτά.(αν όντως κυνηγάει το συμφέρον)

Χάρηκα που τα είπαμε και σε αποχαιρετώ μια που δε θα μαι στον υπολογιστή :)

 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
ρε φιλε τι αλλο να ψαχνει εκτος απο ''καλη'' δημοσιοτητα και φυσικα λεφτα μεσω της ακροαματικοτητας....
δηλαδη τι λεει;;;;;;
αυτα που λεει ολος ο κοσμος απλα το παιζει ''παιδι του λαου'' και ''ευαισθητος''
και στο κατω κατω μπορει να μην αποσκοπει καπου συγκεκριμενα αλλα απλα να ειναι εκ γεννετης γλυκαναλατος και σαλιαρης....
απλα.....

Ποιος τα λεει αυτα στην ελληνικη τηλεοραση???Κανενας???Δεν ειδες τι κουτοχορτο μας ταισαν και τι ΜΑΛΑΚΙΕΣ ακουσαμε τις τελευταιες μερες με αυτα που εγιναν?
Το "γλυκαναλατος" και "σαλιαρης" δε λαμβανονται καν ως σχολια...

>>>
<<<
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Η 2η σεζον προμηνυεται ακομα καλυτερη απο την 1η.
Ηδη εχει βελτιωθει σε αρκετους τομεις της,εξαιρωντας βεβαια και τη μικρη σχετικη "φλυαρια" του κανακη μερικες φορες.
Το πιο σημαντικο ειναι η αμφιδρομη επικοινωνια της εκπομπης μεσω μεηλ με το κοινο της.

Οπως ειπε ο γκανκστα πριν,ασχετως με το τι πρεσβευουν οι παρουσιαστες της
ειναι μια εκπομπη που προσπαθει να αφυπνισει τον κοσμο.
Πιανει θεματα που αλλα καναλια ΔΕΝ ακουμπουν γιατι ενοχλουν,
εκφραζονται αποψεις,γινονται κριτικες με ΕΥΘΥ τροπο,πραγμα που δε συμβαινει σε αλλες τετοιες τηλεοπτικες εκπομπες.

Συσχετισμοι ΚΑΝΑΚΗΣ-ΚΑΛΥΒΑΤΣΗΣ,ραδιο αρβυλα-λαζοπουλος και θεματα οπως υποκρισιας και σκοπιμοτητας απο τον παρουσιαστη
περνουν σε 2η μοιρα τη στιγμη που ΚΑΜΙΑ αλλη εκπομπη στην Ε.Τ δεν υπαρχει σαν αυτη,δη καθημερινη κιολας.

Κανεις δε λεει οτι ειναι αψογη σε ολους τους τομεις,
ομως το γεγονος οτι σατυριζει ΟΛΑ τα προσωπα και καυτηριαζει στασεις και δειγματα που τα ΜΜΕ συνηθως "φιλτραρουν"
η και αποκρυπτουν κιολας
κανει την εκπομπη αυτη αξια προσοχης και ενδιαφεροντος,ισως και πρωτοπορα στο στυλ της.
Παντα εναντι της ολης σαβουρας που υπαρχει στην τηλεοραση σημερα.

Ειναι σιγουρο οτι εχει μελλον.
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ευχομαι ο καλυβατσης να μας κανει να λιωσουμε απο το γελιο στο maga chanel φετος.
οσοι τον ξερουν τον κανακη ξερουν με ποιον εχουνε να κανουνε./
Προς το παρον παντως το bellastv ειναι επιεικως για το πουτσο μετα το 1ο επεισοδιο,μετρημενες οι καλες της στιγμες.
Για το 2ο που λες ταιριαζει μια παροιμια..
"αν ο πουτσος ειχε νυχι θαταν δαχτυλο.."

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
ρε φιλε τι αλλο να ψαχνει εκτος απο ''καλη'' δημοσιοτητα και φυσικα λεφτα μεσω της ακροαματικοτητας....
δηλαδη τι λεει;;;;;;
αυτα που λεει ολος ο κοσμος απλα το παιζει ''παιδι του λαου'' και ''ευαισθητος''
και στο κατω κατω μπορει να μην αποσκοπει καπου συγκεκριμενα αλλα απλα να ειναι εκ γεννετης γλυκαναλατος και σαλιαρης....
απλα.....

Ρε παικτη,αμα ο Κανακης ειναι υποκριτης,τοτε ο Λαζοπουλος, που τον αναφερεις ως "κινημα",ειναι ο ορισμος της υποκρισιας..


Προσωπικα μ αρεσει ως εκπομπη, εχει στυλ παρεας που σχολιαζει τα γεγονοτα,παραμενει τρομερος ο Σερβετας..

Παντως κλασεις ανωτερο απ ολες πιστευω οτι ειναι η ελληνοφρενεια..
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Ο λαζοπουλος ειναι ο μεγαλυτερος υποκριτης που υπαρχει........

Ειναι στο μεγαλο καναλι βγαζει τα τρελλα του.........και φυσικα το τι θα πει ειναι ελεγχομενο.......

Τον εχω δει μερικες φορες......ολο παπαρες λεει και ασχολειται με ασημαντα πραγματα για να παραπλανει τον κασμακη........
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Ο λαζοπουλος ειναι ο μεγαλυτερος υποκριτης που υπαρχει........

Ειναι στο μεγαλο καναλι βγαζει τα τρελλα του.........και φυσικα το τι θα πει ειναι ελεγχομενο.......

Τον εχω δει μερικες φορες......ολο παπαρες λεει και ασχολειται με ασημαντα πραγματα για να παραπλανει τον κασμακη........

Παραπλανηση? Ναι οπως τα λες........ τραβα να ψηφησεις τωρα αυτους που σε "αγαπανε"!  :)
Το 'πιασες το υπονοουμενο ε?  ;)

Να σημειωθει πως ΔΕΝ ΡΙΧΝΩ ΔΙΚΙΟ ΣΤΟΝ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟ με αυτο που σου εγραψα απο πανω.  :sunglasses:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Παραπλανηση? Ναι οπως τα λες........ τραβα να ψηφησεις τωρα αυτους που σε "αγαπανε"!  :)
Το 'πιασες το υπονοουμενο ε?  ;)

Να σημειωθει πως ΔΕΝ ΡΙΧΝΩ ΔΙΚΙΟ ΣΤΟΝ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟ με αυτο που σου εγραψα απο πανω.  :sunglasses:

Δεν ψηφιζω κανενα μαλακα μασονο που εξυπηρετει τη νεα παγκοσμια ταξη.........ουτε κουμουνιστες υπαρχουν ουτε φασιστες ουτε τιποτα.......το χρημα να πεφτει...

Τι να μου πει και ο λαζοπουλος.....πιονι ειναι και αυτος.....πιονι του συστηματος....ολα ελεγχονται.

 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Δεν ψηφιζω κανενα μαλακα μασονο που εξυπηρετει τη νεα παγκοσμια ταξη.........ουτε κουμουνιστες υπαρχουν ουτε φασιστες ουτε τιποτα.......το χρημα να πεφτει...

Τι να μου πει και ο λαζοπουλος.....πιονι ειναι και αυτος.....πιονι του συστηματος....ολα ελεγχονται.

Ενας ηταν ο ηγετης θελετε δεν θελετε.

 

Συνημμένα

  • 2680664304_32325e8194_o.jpg
    2680664304_32325e8194_o.jpg
    25 KB · Εμφανίσεις: 58

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Επεισης να σημειωθει πως δεν ειμαι υπερ του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom