Νέα

Ράδιο-αρβύλα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 496
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ ρε παιδιά(θα μου πείτε..."τώρα το θυμήθηκες?τόσους μήνες είναι το θρεντ".απλά δεν είχα μπει για αρκετό καιρό,γι'αυτό γράφω σε κάποια παλιότερα)γουστάρω-σαν εκπομπές-ΚΑΙ το Ράδιο αρβύλα ΚΑΙ Λαζόπουλο ΚΑΙ  Ελληνοφρένεια(αν και το τελευταίο το βλέπω σπάνια)
αν κάποιος γνωρίζει ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ κάποιον απ'όλους,μπορεί να έχει άποψη με το αν είναι "δήθεν" ή "το παίζει",κτλ.πάντως οι "ράδιο αρβύλα" μπορεί μεν να λένε όσα σκεφτόμαστε(από πότε έγινε...κακό αυτό???)αλλά μακάρι να το έκαναν όλοι αυτό εκεί!και όχι να γλύφουνε τον έναν και τον άλλον.και άλλο ένα σημαντικότατο πράγμα,δεν τους έχω δει(τουλάχιστον εγώ δεν το έχω δει)να αλλάζουν γνώμες,κτλ.την γνωστή και ως..."κωλοτούμπα"!κατά τα άλλα,σαν ψυχαγωγική εκπομπή,εμένα μου αρέσει πάρα πολύ!αυτοί και ο Λαζόπουλος,τουλάχιστον μας δείχνουν πως υπάρχουν και κάποιοι άλλοι που βλέπουν πολλά θέματα όπως εμείς και δεν γίναμε ξαφνικά εμείς οι...τρελλοί!γνώμη μου!
 

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
437
Like
1
Πόντοι
1
ενα ματσο πρεζονια ειναι!
πριν την εκπομπη κανουν κοκα!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
ότι και να πεις για αυτούς πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που θα τους ακολουθούν.
και για το σεργιανόπουλο αποδείχθηκε ό,τι αποδείχθηκε αλλά όλοι λέγανε κρίμα... εγώ γέλαγα.

για αυτούς τι να πει κανείς.
ο καλιβάτσης πιάστηκε με ναρκωτικά στην χαλκιδική... έφαγε φυλακή... δεν ξέρω.
ο κανάκης κολλητάρι του μάλλον ίδιο πιον θα έχουν.
ο σερβετάς είναι κωμικός ... το κατέχει το άθλημα αλλά χαραμείζεται σε μια εκπομπή που μπορω να κάνω και εγώ με βίντεο απο yotube  και τα πιο πολλά τα έχω δει 10000000000000000000000000 φορές μέσα στο ιντερνετ.
τον στάθη τον έφαγαν τα κυκλώματα.
πιόνι της κρατικής ήτανε ,μία ερτ μία νετ, του πήραν και την εκπομπή και την γάμησαν. μπορούσε να επιτελεί έργο αν έκανε αυτό που του αρέσει... να ασχολείται με την μουσική... ενώ είχα ακούσει πριν 4-5 χρόνια ότι τον στάθη τον είχαν κατηγορήσει για παιδεραστία.
τον άλλον και την άλλη δεν τους ξέρω αλλά δεν χάνω και τίποτα.


η εκπομπή αυτή όπως και πολλές άλλες βλέπε ΟΛΑ και Λάκη απλώς ξαναμαγειρεύουν τα τεκτενόμενα και μας τα παρουσιάζουν.

σάτιρα κάνει ο μητσιχώστας... έχει και ταλέντο ο άνθρωπος πάνω από όλα.
σάτιρα κάνει η Ελληνοφρένια κυρίως στην κυβέρνηση
ενώ σάτιρα κάνει και η άλλη εκπομπή του σκάι το ΚΡΑ



(το γεγονός ότι έχεις την δυνατότητα να σχολιάζεις βίντεο κάθε είδους ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΤΙΡΑ ... απλά βγάζεις το μεροκάματο σου. )
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
πουλημενοι ειναι
ειδαν οτι εκπομπες στυλ λακη πουλανε κια το γυρισανε το εργο
αντε και εις ανωτερα
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
πουλημενοι ειναι
ειδαν οτι εκπομπες στυλ λακη πουλανε κια το γυρισανε το εργο
αντε και εις ανωτερα
δεν νομιζω οτι τους νοιαζει το χιουμορ ουτε οι αριθμοι τηλεθεασης που βαραει ο λακης[ημουν και γω στο κοτερο] για καποιους που τους νοιαζει τι κανουν πριν η μετα την εκποπμη,δικαιωμα τους.Μιλανε στη γλωσσα μου μας και αυτα που λενε ειναι καυστικα και εξυπνα.Ακομα και στυλιστικα να το δει κανεις.Αλλα εδω ολοι πανε με τη μαζα Π ΖΗΝΑ Ν ΣΦΑΚ Λ ΛΑΖΟΠ κλπ το σταρ συστεμ.Μαγκια ειναι ολοι αυτοι να κανουν και κατι εκτος συνορων που δεν τους ξερει ουτε η μανα τους αλλα οπως λεει και ο πανουσης οι ελληνες ειμαστε γνωστοι για να πηζουμε το γαλα και να ριχνουμε και καμια τουριστρια.ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΙΑ ΑΠΟ τα μεσαμαζικηςεξημερωσης και καλυτερηTV MONO BOURDELA TV :rockon:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
την γκόμενα που εμφανίζεται στο ράδιο αρβύλα πως τη λένε?
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
ΣΑΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ναι γειά σου, τι γυναικάρα είναι αυτή....
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
:rockon:ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ψαχνω κλιπακι και για τη σαρδελα αλλα τιποτε ισως στο dogtube?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Είναι όντως πολύ ωραία η Χριστίνα.
Η Σαρδέλα ποια είναι?
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Μήπως εννοούσε Σαμαρά?
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
:think:ασ το παρει το ποταμι που το λενε πηνειο:το συμπαθες τετραποδο που σουλατσαρει στα πλατο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom