Νέα

Queen Athina (Trans)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
μα που ειναι ο ψωλομουρης ο χοτυ και δεν απανταει...κριτικες μου ζηταει ,του βαζω και δεν απανταει....βαλε και καμια δικια σου...ουτε μια δενε χεις κανει ποτε σου...παλιοΨΩΛΟΜΟΥΡΗ..!!!!
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
ξανά στην πόλη μας βλέπω η Νάντια-Αθηνά..πολύ γρήγορα μας ξανάρθε και αρχίζω να υποψιάζομαι
ότι η επέλαση των Βραζιλιάνων που κουβαλάνε συνεχώς η Ιβάνα και η Αμάντα πρέπει να έχει
δημιουργήσει μεγάλες αναδουλειές στις Ελληνίδες με τις τσουχτερές τιμές στην Αττική...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
μα που ειναι ο ψωλομουρης ο χοτυ και δεν απανταει...κριτικες μου ζηταει ,του βαζω και δεν απανταει....βαλε και καμια δικια σου...ουτε μια δενε χεις κανει ποτε σου...παλιοΨΩΛΟΜΟΥΡΗ..!!!!
κριτικη στο πως τον παιρνετε ρε τυπε  :S
 

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Αυτή ή θεα με γάμησε και με κατούρησε!!! Μακράν η καλύτερη.
:lheel:
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
5
Like
204
Πόντοι
1
Αυτή ή θεα με γάμησε και με κατούρησε!!! Μακράν η καλύτερη.
:lheel:
εχω ακουσει και απο αλλους πολυ καλα λογια, αλλα νομιζω πως ζηταει αρκετα. ισως να τα αξιζει. αν θελεις δωσε καμια πιο αναλυτικη πληροφορια για τιμες και υπηρεσιες.
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
επειδη εχω κ γω εμπειρια με το ατομο αυτο θα συμφωνησω παρρ μεχρι το εργαλειο που αναφερεις το ισως που λες για τις φοτο φιλικα παντα σου λεω οτι δεν ισχυει ουτε 5 τις 100 ειναι νταγκλαρας κ δεν εχει καμια σχεσι με τις φοτο κ μαλιστα στο ραντεβου που κανονησαμε εμεις πριν 1,5 - 2 χρονια δε θυμαμαι ακριβως αλλα ειχαμε πει κ αλλα εγιναν πραγμα που εμενα δε μου αρεσε καθολου..τα εχω αναφερει σε θρεντ που ειχα ανοιξει κ μαλιστα ειχα βαλει κ τιν κριτικη μου τοτε κ τα ειχε παρει Ο αθηνας
οκ μαζι σου ειμαι κι εγω απλα προσπαθω να λεω και καλα λογια μη λεμε μονο τααρνητικα γιατι κοντεψαν να με περασουν και οτι ειμαι τραβελος καποιοι-ος...ισως επειδη δενε χω παει με κατι πιο θηλυκο,εχετε να προτεινετε καποια θηλυκη ομορφη τρανς????
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Την καυλώσατε την Αθηνούλα... 6 μηνύματα σε μία μέρα; Πρώτο στο Τραβεστί/Transexual στο forum; Η καλύτερη διαφήμιση ... και ξέρετε είναι τζάμπα...
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
οκ μαζι σου ειμαι κι εγω απλα προσπαθω να λεω και καλα λογια μη λεμε μονο τααρνητικα γιατι κοντεψαν να με περασουν και οτι ειμαι τραβελος καποιοι-ος...ισως επειδη δενε χω παει με κατι πιο θηλυκο,εχετε να προτεινετε καποια θηλυκη ομορφη τρανς????
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΗΓΕΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ????????
        Και τωρα συμφωνεις με αρνητικα σχολια των αλλων!!! :tickedoff: :think: :think: :think:
        Ακου parr εγω τηχαινει οταν σερφαρω στο ts dating ...οπως και καποιοι αλλοι απο εδω μεσα να ψαχνουμε να βρουμε
        καποια που να μην εχουμε παει μαζι της...επειδη εχω εμπειρια με πολλες και πρωτοκλασατες fenia,ntezi,dora,tzouli,κτλ...
        για την athina to μονο που εχω να πω ειναι μονο για τον τιμες στα προγραματα ,απο εκει και περα μιλαμε για απο τα καλυτερα  ενεργοπαθητικα προγραματα!!!!!τελεια και παυλα με την συγκεκριμενη...τωρα πικροχωλα σχολια για τα περι εμφανισης που εχουν γραφτει,
        ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΙΝΤΕΟΟΟΟ οποτε καταλαβαινεις και που πας,αλλα και καταλαβαινεις και ποιος ειναι αναξιοπιστος να γραφει εδω μεσα.... :rockon:
       
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Κσλημέρα σσς! Αυτό που κάνετε  fouxter & parr είναι κακοπρωαίρετα σχόλια και κατινιές. Δεν σας υποχρέωσε κανένας να πάτε με την QA. Εκτός ότι αντιφάσκετε.
Η φώτος είναι αληθινές 1000% εκτός απο κάποιες που έχουν  επεξεργαστή, αλλά και αυτές ξεχωρίζουν άνετα. Αν δείτε μόνο τις κριτικές που έχει στα διάφορα  site που είναι μέλος φτάνει. Στο μόνο που έχετε σωστό, είναι στις τιμές. Είναι κομματάκι ακριβή για κάποιους.
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Την καυλώσατε την Αθηνούλα... 6 μηνύματα σε μία μέρα; Πρώτο στο Τραβεστί/Transexual στο forum; Η καλύτερη διαφήμιση ... και ξέρετε είναι τζάμπα...
εδω διαφημιζουμε κατι πατσαβουρες παντελως την Αθηνουλα δε θα διαφημισουμε?????αρνητικο βεβαια της Αθηνας οι τιμες της...
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΗΓΕΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ????????
        Και τωρα συμφωνεις με αρνητικα σχολια των αλλων!!! :tickedoff: :think: :think: :think:
        Ακου parr εγω τηχαινει οταν σερφαρω στο ts dating ...οπως και καποιοι αλλοι απο εδω μεσα να ψαχνουμε να βρουμε
        καποια που να μην εχουμε παει μαζι της...επειδη εχω εμπειρια με πολλες και πρωτοκλασατες fenia,ntezi,dora,tzouli,κτλ...
        για την athina to μονο που εχω να πω ειναι μονο για τον τιμες στα προγραματα ,απο εκει και περα μιλαμε για απο τα καλυτερα  ενεργοπαθητικα προγραματα!!!!!τελεια και παυλα με την συγκεκριμενη...τωρα πικροχωλα σχολια για τα περι εμφανισης που εχουν γραφτει,
        ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΙΝΤΕΟΟΟΟ οποτε καταλαβαινεις και που πας,αλλα και καταλαβαινεις και ποιος ειναι αναξιοπιστος να γραφει εδω μεσα.... :rockon:
       
εσενα ζινεντιν τι σε πειραξε στο σχολιο μου?????ειπα κατι το οποιο σε εθειξε???εγω ειπα οτι συμφωνω με τον προλαλυσαντα και οτι μπορει να εχει και δικιο απο καποια αποψη,δεν ειπα οτι ειναι μπαζολα κι αν ειχε αυτη την περιοδο χαμηλοτερη τιμη εγω θα ξαναπηγαινα,γιατι ειναι πεντακαθαρη κανει και γαμω τις πιπες εχει και ωραιο βυζι ...δε θελω κατι αλλο εγω καλυπτωμαι...
οσο για αυτες που αναφερθηκες εσυ που εχεις παει εχω την εντυπωση οτι ειναι cd επομενως δε μπορουμε να συγκρινουμε μια trans με cross...αν ειμαι λαθος πες'το μου,εγω απο τις κριτικες καποιων απο αυτα τα ονοματα που ειπες ξερω οτι ειναι cross χωρις βυζι και με περουκα καποιες...η dora δενε χει βυζι,η ντεζη το ιδιο η τζουλη ισως περνει καποιες ορμονες να κανει,μονο η Φενια εχει σιλικονη ...
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Κσλημέρα σσς! Αυτό που κάνετε  fouxter & parr είναι κακοπρωαίρετα σχόλια και κατινιές. Δεν σας υποχρέωσε κανένας να πάτε με την QA. Εκτός ότι αντιφάσκετε.
Η φώτος είναι αληθινές 1000% εκτός απο κάποιες που έχουν  επεξεργαστή, αλλά και αυτές ξεχωρίζουν άνετα. Αν δείτε μόνο τις κριτικές που έχει στα διάφορα  site που είναι μέλος φτάνει. Στο μόνο που έχετε σωστό, είναι στις τιμές. Είναι κομματάκι ακριβή για κάποιους.

οχι ρε φιλε ειναι ακριβη για τους πιο πολλους για ενα αξιοπρεπες προγραμμα. μην τρελλαθουμε τωρα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Είπα για κάποιους. Για εμένα τα αξίζει, και με το παραπάνω όσα € ζητάει!! Αυτά που προσφέρει η  QA δεν τα προσφέρει καμία άλλη. Και δεν κάνει πουστιές με έξτρα χρεώσεις. Ο καθένας απο εμάς πάει με όποια του κάνει κέφι!!! Καλή συνέχεια να έχουμε!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Το άτομο πάσχει απο σχιζοφρένεια!
Τα γραφόμενα του δείχνουν αυτο αποκλειστικά.
Ήδη το εχουν ακαταλάβει αρκετοί  και θα το διαπιστώσουν και οι υπόλοιποι αυτό αργά ή γρήγορα. Ελπίζω γρήγορα γιατί προσπαθεί έντεχνα να θάβει μία μία συγκεκριμένες επιτυχημένες κοπέλλες.
Κάντε τον κόπο να για μια αναγνωση σε ότι εχει γράψει και απο τον ειρμό όσων λέει που φάσκει και αντιφάσκει με ψέμματα και με δήθεν και νομίζω ότι πείθετε και ο πλέον ασχετος για το τι γελοίο και κομπλεξικό άτομο μιλάμε.
Προσπαθεί να ανακατέψει τα πάντα με απώτερο στόχο να διαβάλλει και να συκοφαντήσει.
Δείτε τις δήθεν κριτικές του για στούντιο.
Στις 10 κοπέςλλες βγάζει άχρηστες τις εννιά και βάζει πολύ αρνητικές βαιμολογίες σε αντίθεση μα άλλους!! Τυχαίο;;;;
Για τράνς όλο ρωτάει λέει ότι θα πάει θα ξαναπάει..... και ποτέ δεν εχει πεί άν τελικά πήγε πως πέρασε και τι έγινε. Μόνο μισόλογα με αιχμές αρνητικές.
Κάνει πως δήθεν συμφωνεί για κάποια στην συνέχεια με ψέμματα κατηγορεί και όποιος εχει καποια θετική γνώμη να επιτίθεται με διάφορους τρόπους.
Ένας απο αυτούς να στέλνει πμ στους υπόλοιπους και να λέει τις παπαριές parrparies του με διάφορα ψέμματα.
Ο καιρός θα δείξει οτι είναι ετσι ευχομαι να μην σας παρασύρει. Όσοι γνωρίζουν καταλαβαίνουν οτι λέει ψεμματα και παραμύθια.
Αλλο ενα αναπάντητο ερώτημα :
Γιατί αφαίρεσε τις φωτογραφίες του απο το προφίλ του;
Και στις οποίες εμφανιζόταν τραβέλι που έπαιρνε πίπες!!!
Αφού εχει το θαρρος της γνώμης του και του τι είναι ας τις ξαναβάλει να ξερουμε επιτελους με τι εχουμε να κάνουμε και να μην το παίζει μια ετσι και μια αλλοιώς συκοφαντόντας και κατηγορώντας εδώ και εκεί και προσπαθεί απεγνωσμένα να βρεί αφελείς οπαδούς.
Ξανα προτείνω διαβάστε τι εχει γράψει και βγάλτε συμπέρασμα απο τα επιχειρήματα του τα ψέμματα το ήθος και το ύφος του.
Σκεφτείτε ελέγξτε τι λέει και τι γράφει και τα συμπεράσματα δικά σας.
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
καποιοι εδω κρινουν καποιους για ψυχολογικα προβληματα που οι ιδιοι τα εχουν ειναι το μονο σιγουρο και αντιληπτο απο πολλους αυτο και προφανως εχουν στερηση κατανοητικων θεματων και απαντησεων,οταν θα μπουν και θα διαβασουν κριτικες μου και μπουν και διαβασουν και κριτικες αλλων 'χο(ν)τυ-κων θα καταλαβουν οτι εχουν προβληματα ψυχολογικα υψιστου βαθμου διοτι δεν εχουν ουτε μια κριτικη στο σαιτ και το μονο που κανουν ειναι να χλευαζουν με το τι γραφει ο καθενας, προφανως ειναι στερημενα ατομα και ακαρδα,ισως η δουλεια που κανουν ειναι και οτι καλυτερο μπορουν να κανουν,ειναι εκπαιδευμενοι με τετοιου ειδους κριτικες στα σαιτ...
μη ξεχασω να ευχαριστησω και τα ατομα που μου στελνουν εισερχομενα μηνυματα και μου λενε οτι εχουν την ιδια αποψη με εμενα για καποια συγκεκριμενα ατομα...δεν εχω να προσθεσω κατι για τετοια ατομα οι κριτικες μου ειναι υπαρκτες και πολλοι ξερουν αν λεω αληθειες στις κριτικες μου,αν η Ελλαδα ειχε τα τελεια τρανς δε θα ειχαμε αναγκη τα εισαγωμενα τρανσακια,επομενως κατι φταιει στις Ελληνιδες και τα γραφουμε μπας και βελτιωθουν οχι για να κανουμε καποιους να αντιδρουν και να ανατριχιαζει η τριχα τους με το που βλεπουν κατι αρνητικο γραμμενο γα τις τρανς.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Eχει αργήσει να ξαναγαμηθεί ο φτωχομπινές.
Παντού παρών καθε ώρα και στιγμή όλα τα ξέρει τα κατηγορεί και τα κρίνει.
Και με άϊ κιού ραδικιού!!
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
εσενα ζινεντιν τι σε πειραξε στο σχολιο μου?????ειπα κατι το οποιο σε εθειξε???εγω ειπα οτι συμφωνω με τον προλαλυσαντα και οτι μπορει να εχει και δικιο απο καποια αποψη,δεν ειπα οτι ειναι μπαζολα κι αν ειχε αυτη την περιοδο χαμηλοτερη τιμη εγω θα ξαναπηγαινα,γιατι ειναι πεντακαθαρη κανει και γαμω τις πιπες εχει και ωραιο βυζι ...δε θελω κατι αλλο εγω καλυπτωμαι...
οσο για αυτες που αναφερθηκες εσυ που εχεις παει εχω την εντυπωση οτι ειναι cd επομενως δε μπορουμε να συγκρινουμε μια trans με cross...αν ειμαι λαθος πες'το μου,εγω απο τις κριτικες καποιων απο αυτα τα ονοματα που ειπες ξερω οτι ειναι cross χωρις βυζι και με περουκα καποιες...η dora δενε χει βυζι,η ντεζη το ιδιο η τζουλη ισως περνει καποιες ορμονες να κανει,μονο η Φενια εχει σιλικονη ...
Επειδη να πουμε την σημερον ημερα υπαρχει πολυ θολουρα περι την τεχνη και μπουπουμπουρτσαλο,δεν μπορει να ερχεται ο πασας ενας κυριος και να βγαινει στο καναλι τουτο και να μας φλομονει στο ετσι, στο αλλιως, στο αλλωτικο,στο πασαλιμανιωτικο,υπογραφη να πουμε parr απαυτοπουλος και ετσι...και εμεις τη δουλεια κανουμε ρε μαγκα? ψαρια πουλαμε!διοτη το καναλι τουτο δεν ειναι αυγολαιμονο να κοψει ,το καναλι προκειται για αλισβεριση, ο καλιτεχνης δωνει και ο λαος παιρνει,το οποιον η τεχνη μυστηριον,και οπου μυστηριον και απο διπλα η ασφαλεια προαστιων,περι τα θυματα ανθρωποι ειμαστε και ουδεις αλανθαστος,η αχαριστια ειναι το εγκλημα!και ποιον το ηθικον διδαγμα?...δεν με εθειξες ολα οκ ...αλλα στα γραπτα σου γραψε δικη σου κριτικη,μην πατας πανω σε αλλους γιατι γραφονται και πολλες ανακριβιες ρε μαγκα,και ειναι αχαριστια για τον καλιτεχνη...για της προλαλησαντες που ανεφερα οκ καποιες ειναι και cd ok παντως με καποιες εγω περασα super...ε και τωρα τη θελεις κατι ποιο θυλικο?για να την συγκρινουμε με την athina, ε τοτε να σου αναφερω την ΕΥΑ της αλκιβιαδου η την εφη με το ασπρο πεζο απο την νεα σμυρνη αλλα και την tzoana απο της παλιες αυτες ως τρανς που ανετα μπορουν να της συγκρινουμε με τη queen athina,πιστευω να σε καληψα φιλικα παντα. :rolleyes:  
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Επειδη να πουμε την σημερον ημερα υπαρχει πολυ θολουρα περι την τεχνη και μπουπουμπουρτσαλο,δεν μπορει να ερχεται ο πασας ενας κυριος και να βγαινει στο καναλι τουτο και να μας φλομονει στο ετσι, στο αλλιως, στο αλλωτικο,στο πασαλιμανιωτικο,υπογραφη να πουμε parr απαυτοπουλος και ετσι...και εμεις τη δουλεια κανουμε ρε μαγκα? ψαρια πουλαμε!διοτη το καναλι τουτο δεν ειναι αυγολαιμονο να κοψει ,το καναλι προκειται για αλισβεριση, ο καλιτεχνης δωνει και ο λαος παιρνει,το οποιον η τεχνη μυστηριον,και οπου μυστηριον και απο διπλα η ασφαλεια προαστιων,περι τα θυματα ανθρωποι ειμαστε και ουδεις αλανθαστος,η αχαριστια ειναι το εγκλημα!και ποιον το ηθικον διδαγμα?...δεν με εθειξες ολα οκ ...αλλα στα γραπτα σου γραψε δικη σου κριτικη,μην πατας πανω σε αλλους γιατι γραφονται και πολλες ανακριβιες ρε μαγκα,και ειναι αχαριστια για τον καλιτεχνη...για της προλαλησαντες που ανεφερα οκ καποιες ειναι και cd ok παντως με καποιες εγω περασα super...ε και τωρα τη θελεις κατι ποιο θυλικο?για να την συγκρινουμε με την athina, ε τοτε να σου αναφερω την ΕΥΑ της αλκιβιαδου η την εφη με το ασπρο πεζο απο την νεα σμυρνη αλλα και την tzoana απο της παλιες αυτες ως τρανς που ανετα μπορουν να της συγκρινουμε με τη queen athina,πιστευω να σε καληψα φιλικα παντα. :rolleyes: 
 
:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom