Νέα

Queen Athina (Trans)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
απορω ατομα σαν τον μπουμπουνα τους πληρωνουν????
τι να πω  :think:
εγω ενα εχω να σας πω θα φατε τα μουτρα σας αλλα πατε και μετα θελω να μας δωσετε λεπτομεριες
και κατι ακομα οσο καινουριος ειμαι εδω στο σαιτ παρατηρω οντως καποιες κρητικες απο ατομα που παινευουν  πολυ οπως παραδειγμα ο μπουμπουνας που μας λεει ακομα και συμβουλες για τα λεφτα μας....  :idiot:  τι να πω πιστευω ειμαστε ολοι εξυπνοι και ξερουμε να ξεχωριζουμε @@@@@@@@@ be careful
 

marqano

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2012
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Ναι το έχω παρατηρήσει αυτό απο πολλά προφίλ εδώ μέσα...
Κοίτα τι βρήκα στο ίντερνετ φωτογραφίες της φαίνεται μια χαρά
να σου τις παραθέτω     


 
αυτη είναι διεύθυνση..
 

marqano

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2012
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
αν είναι δυνατον τις έσβησε η ίδια μάλλον...... δεν υπάρχουν πια.....


αρχίζω να τρομάζω μια με τα  πολλά  προφίλ μια με τις φώτο που εξαφανίζονται...

 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά τελικα τι γίνεται με την συγκεκριμένη απο άλλους διαβάζω ότι είναι η καλύτερη και από άλλους ότι δεν είναι τόσο καλή.... και στις φώτο στο ts dating φοράει συνέχεια γάντια και έχει σβησμένο το χέρι απο μια φώτο για ποιό λόγο  περιμένω να μ πείτε εντυπώσεις ίσως για την πιο καυτη;;; τράνς  (ένδιαφέρομαι να πάω για αυτο ρωτάω και δεν είνα εποχές να κλαίμε λεφτά)

Υ.Γ δεν είμαι τράνς γιατί κόβω να αρχίσετε να μου λέτε ότι είμαιτα λέωω για κάποιο σκοπό

και καλα δεν εισαι τρανς ε..για μαλακες μας περνας  :uglystupid:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
του κλωνου γινεται εδω μεσα
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
αν καποιος πραγματικα ενδιαφερεται για την Αθηνα, προσωπικα εγω λεω οτι αξιζει αν και ειναι λιγο ακριβη
απο συμπεριφορα παντα αψογη
αν καποιον τον χαλαει κατι πανω της η στην τιμη της, βρισκει αλλη που του αρεσει και ειναι περισσοτερο στα μετρα του, αλλα δεν ξεκιναει εκστρατεια στο μπουρδελα εναντιον της
εμενα δεν με χαλαει παντως καθολου.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
συμφωνώ απόλυτα με τον niced, απλά εμένα μου πέφτει ακριβή αλλιώς θα την τιμούσα συχνά... τώρα για το βίντεο που λέει, εγώ δεν το βλέπω στο σάιτ της
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
εχει βαλει ενα μικρο σαν teaser αλλα σιγουρα καποιο στιγμη θα to βαλει γιατι εχει βαλει και τα screenshots
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
στο λινκ που εχω βαλει ειναι  ρειιιιι

:s&m_1: :s&m_3:  :P

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ρε σεις ολο αυξανεστε  :headbang: :headbang: :headbang:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
αν καποιος πραγματικα ενδιαφερεται για την Αθηνα, προσωπικα εγω λεω οτι αξιζει αν και ειναι λιγο ακριβη
απο συμπεριφορα παντα αψογη
αν καποιον τον χαλαει κατι πανω της η στην τιμη της, βρισκει αλλη που του αρεσει και ειναι περισσοτερο στα μετρα του, αλλα δεν ξεκιναει εκστρατεια στο μπουρδελα εναντιον της
εμενα δεν με χαλαει παντως καθολου.
Ετσι ειναι οπως λες! και ειδικα στον τιμοκαταλογο...οποιος κανει το κεφι του κανει και την ποινη του!!!Αν ειναι ακριβη πας παρακατω,αν ειναι ξεπετα παλη πας παρακατω,και αυτη η ιστορια με της φωτο,τα προφιλ,κτλ εχει καταντηση αηδια!ποτε δεν καταλαβα
και εγω λοιπον την εκστρατεια εναντιον της και κυριως απο τους ανταγωνιστες της...Εγω αν και θα τα ακουσω παλη και θα χαρακτηριστω κλωνος της...και καλα...ΠΙστευω οτι ειναι απο της ποιο εντιμες επιλογες στον χωρο!!!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
πάντως σύντροφοι σε κάτι που ΟΛΟΙ θα συμφωνήσουμε είναι ότι με 200 ευρώ που είδα παραπάνω, πάς κανονικό ταξίδι στην Μπανγκόνγκ !
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
με κανο θα πας;
δεν ειπα οτι ειναι φθηνα αλλα και οι βραζιλιανες απο κει ξεκινανε συνηθως
 

john58321

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2011
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
απορω ατομα σαν τον μπουμπουνα τους πληρωνουν????
τι να πω  :think:
εγω ενα εχω να σας πω θα φατε τα μουτρα σας αλλα πατε και μετα θελω να μας δωσετε λεπτομεριες
και κατι ακομα οσο καινουριος ειμαι εδω στο σαιτ παρατηρω οντως καποιες κρητικες απο ατομα που παινευουν  πολυ οπως παραδειγμα ο μπουμπουνας που μας λεει ακομα και συμβουλες για τα λεφτα μας....  :idiot:   τι να πω πιστευω ειμαστε ολοι εξυπνοι και ξερουμε να ξεχωριζουμε @@@@@@@@@ be careful

είναι η γνωστή "Τρανς" που λέει ο ΜΑΚΚΙΝΕΝ με τα πολλά ψεύτικα προφίλ .... μου κάνει εντύπωση που σε όλες τις φωτογραφίες φοράει γάντια και πάντα κάτι απο πάνω για να κρύψει τους ώμους... ενώ οι άλλες κανονικές τρανς δεν φοράνε κάτι...
 

Dr.Fisher

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Tην τίμησα πριν καιρό και δεν νομίζω να είναι κανονική τρανς. Ο χώρος της πολύ μικρός με αρκετά πράγματα μέσα και μοίριζε άσχημα. Εμφάνιση σώματος ... καθόλου γυναικίο ... πολύ αρρένωπό και καθόλου καμπύλες γυναικίες... Γενική συμπεριφορά μπορώ να πώ ότι ήταν νευρική και λίγο ψυχολογικά διαταραγμένη προσωπικότητα (είναι η δουλεία μου και ξέρω τι βλέπω) αρκετά εγωκεντρική και μου έλεγε ότι είναι η καλύτερη και να μην πηγαίνω με άλλες γιατι είναι ξεπέτες, ότι την πολεμούν γιατί είναι κορυφή και μου είπε να μην πηγαίνω με βραζιλιάνες γιατί δεν είναι καλές. Δεν μπορούσες να κάνεις ένα διάλογο μαζί της καθώς ήταν εκνευρισμένη και συνεχώς έλεγε την λέξη εγώ .... Στο σεξ πολύ ψυχρή και για να κάνει κάτι σου ζητούσε extra λεφτά... Ομή και πολύ άψυχη σε αυτο που κάνει... Προσόντα 17-18εκ καμία σχέση με αυτά που διατυμπανίζει. Δεν θα την ξανατιμήσω γιατί απλά είναι πολλά που ζητά για αυτό που είδα, αυτό που έχει και αυτο που δίνει.Αν και ενεργητική δεν την συστήνω σε παθητικούς γιατί απλά δεν ξέρει να πηδήξει...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Tην τίμησα πριν καιρό και δεν νομίζω να είναι κανονική τρανς. Ο χώρος της πολύ μικρός με αρκετά πράγματα μέσα και μοίριζε άσχημα. Εμφάνιση σώματος ... καθόλου γυναικίο ... πολύ αρρένωπό και καθόλου καμπύλες γυναικίες... Γενική συμπεριφορά μπορώ να πώ ότι ήταν νευρική και λίγο ψυχολογικά διαταραγμένη προσωπικότητα (είναι η δουλεία μου και ξέρω τι βλέπω) αρκετά εγωκεντρική και μου έλεγε ότι είναι η καλύτερη και να μην πηγαίνω με άλλες γιατι είναι ξεπέτες, ότι την πολεμούν γιατί είναι κορυφή και μου είπε να μην πηγαίνω με βραζιλιάνες γιατί δεν είναι καλές. Δεν μπορούσες να κάνεις ένα διάλογο μαζί της καθώς ήταν εκνευρισμένη και συνεχώς έλεγε την λέξη εγώ .... Στο σεξ πολύ ψυχρή και για να κάνει κάτι σου ζητούσε extra λεφτά... Ομή και πολύ άψυχη σε αυτο που κάνει... Προσόντα 17-18εκ καμία σχέση με αυτά που διατυμπανίζει. Δεν θα την ξανατιμήσω γιατί απλά είναι πολλά που ζητά για αυτό που είδα, αυτό που έχει και αυτο που δίνει.Αν και ενεργητική δεν την συστήνω σε παθητικούς γιατί απλά δεν ξέρει να πηδήξει...
γιατρέ ευχαριστούμε για την κριτική, αλλά μερικοί από μας την έχουμε επισκεφθεί και μετα πλήρης βεβαιότητας σου λέω ότι λες τουλάχιστον παπαριές... είπαμε δεν είναι κανένα σουπερ μόντελ, αλλά σίγουρα όχι όπως την περιγράφεις... και τα προσόντα της φαίνονται κι απ τις φωτό.. εκτός αν μετράς σε ίντσες... καληνύχτα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom