Νέα

Queen Athina (Trans)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Με μπαλκόνι βολεύεσαι τύπε? :2funny:
Εχεις δικιο φιλε!!!δεν πρεπει να ειναι το σπιτι της αυτο...εγω εχω παει σε ενα συμπαθητικο σπιτι που περιγραφεται στο site της..αυτο το βλεπω ποιο εξοχικο....δηλαδη εχει
και αλλο σπιτι???ξερει κανενας αλλος τιποτα για αυτο???μηπως να μας πει η ιδια καλυτερα!!!δηλαδη ξεχωριζει τους πελατες!!!
και αλλοι πανε κεντρο...και αλλοι στο εξοχικο...

Να πάτε στο εξοχικό!
Να ζητήσετε να φάτε βεσε-τέϊπλ!! Θα φάτε καλά!!!
Εχει βάλει στον κήπο μποστάνι με αγριάντζουρα μελιτζάνες και πικραγκουριές!!!
Όλα σαρακοστιανά!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

stars

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
πριν λιγους μηνες την ειχα παρει σε ενα διαμερισμα στο κεντρο σε ενα στενο κοντα στην ιπποκρατους, καμια σχεση το διαμερισμα με αυτο στις φωτογραφιες μαλλον εχει το συγκεκριμενο διαμερισμα για τις συναντησεις...γενικα ηταν πολυ ζεστη και επαγγελματιας αν και λιγο μεγαλοσωμη με μεγαλες πλατες για τα γουστα μου το προσπαθησε αρκετα.... νομιζω "της" αρεσει το ενεργητικο και οχι το παθητικο εκει με χαλασε λιγο καθως λειτουργω μονο ενεργητικα με τα "κοριτσια"του ειδους επεμενε να της πιανω το εργαλειο(αρκετα μεγαλο θα ελεγα)και να τις οσο μου επαιρνε πιπα (με προφυλακτικο μετα απο δικη μου πρωτοβουλια εκεινη ηθελε να τον παρει χωρις αλλα επεμεινα ειμαι απολυτοσ σε αυτο) το παιζω κατι που δεν μου αρεσε και οταν το αφηνα παραπονιοταν...μου την εσπασε λιγο αυτο και ξενερωσα.απο κωλαρα μια χαρα και ωραιο κουνημα οταν της τον φορεσα και στηθος αρκετα μεγαλο... απο οτι καταλαβα με τα λιγα που ειπαμε γουσταρει που ειναι τρανς με πουλι
και καμαρωνει γιαυτο...αν ειμουν παθητικος νομιζω θα ηταν στις πρωτες επιλογες μου..100 το δωρακι απο χρονο εκατσα πανω απο μια ωρα καθως για να τελειωσω δυσκολευτικα λιγο(αγχωθηκα μηπως ηθελε να με φερμαρει και αντε να την κανει καλα πρεπει να ειναι πανω απο 85 κιλα..αλλα τελικα ολα καλα εφυγα χωρις προβλημα...ελπιζω να βοηθησα και να μην προσεβαλα την "κοπελα" δεν θα το ηθελα...(σπανια γραφω κριτικες αν και παιρνω κανα τρανσακι αραια και που...)
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Είχε ένα σασπένς δυλαδή!
Άρε Hoty , με κόλησες εξυπνακίαση!  :2funny:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
τί τσέλσυ - μπαρτσα μου λές ?

αυτό ήταν θρίλερ !
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1



πολύ ενδιαφέρον βιντεάκι από την queen athina και στο τέλος λέει οτι το χει κάνει η Ελενα πρέπει να ναι φίλες
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
έχει περάσει από χίλια κύματα η σχέση τους βέβαια από αυτά που θυμάμαι εδώ μέσα
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Εχεις λάϊβ εικόνα και άποψη?
κι εδω αμφιβολιες εχεις χοτυ παιδι μου?????? μα εσυ δεν ψηνεσαι με τιποτα...ε τοτε βγες απο το σαιτ και μην ασχολεισαι και πηγαινε στα καναλια να κανεις κριτικες κι οχι εδω που εισαι δυσπιστος
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
κι εδω αμφιβολιες εχεις χοτυ παιδι μου?????? μα εσυ δεν ψηνεσαι με τιποτα...ε τοτε βγες απο το σαιτ και μην ασχολεισαι και πηγαινε στα καναλια να κανεις κριτικες κι οχι εδω που εισαι δυσπιστος

Καλά εσύ απαντάς κάθε πέντε μήνες?
Ότι θυμάσαι χαίρεσαι και περσυνά ξυνά @@!
Τον Μάρτιο θα σου απαντήσω και εγώ...
Αντε και καλό πάσχα.

:2funny: :2funny: :2funny:

 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
:2funny: :2funny: :2funny: πέστα Χρυσόστομε!
απανταω οποτε μπορω γιατι εχω και δουλειες....εσεις που ασχολειστε μονιμα με πουτσες κυριολεκτικα μπορειτε να απαντατε διαρκως και συνεχεια....τωρα ομως ο χοτυ χαθηκε το χοτυ το crossdresser οπως λενε οι πληροφοριεσ...ετσι ηταν το ονομα του καποτε....
και το εκανε χοτυ με σκοπο αναμεσα στις συλλαβες χο(σ)τυ να βαλει το σ δε σε γαμαμε ρε...
γεια σου λαμπορκινα σφηνοπουτσα...τι κανεις πως εισαι ολα καλα????πεταχτηκες να συμπληρωσεις δεν αντεξες...ξεφτιλα...θα σας την λεω συνεχεια οσο ξηγιεστε ετσι...κωλοπουσταρια
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
πόσο καταπιεσμένη πουστάρα είσαι...μα πόσο????????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

απανταω οποτε μπορω γιατι εχω και δουλειες....εσεις που ασχολειστε μονιμα με πουτσες κυριολεκτικα μπορειτε να απαντατε διαρκως και συνεχεια....τωρα ομως ο χοτυ χαθηκε το χοτυ το crossdresser οπως λενε οι πληροφοριεσ...ετσι ηταν το ονομα του καποτε....
και το εκανε χοτυ με σκοπο αναμεσα στις συλλαβες χο(σ)τυ να βαλει το σ δε σε γαμαμε ρε...
γεια σου λαμπορκινα σφηνοπουτσα...τι κανεις πως εισαι ολα καλα????πεταχτηκες να συμπληρωσεις δεν αντεξες...ξεφτιλα...θα σας την λεω συνεχεια οσο ξηγιεστε ετσι...κωλοπουσταρια
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
πόσο καταπιεσμένη πουστάρα είσαι...μα πόσο????????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αν κρινω απο σενα .....εγω ειμαι το απολυτο μηδεν, εσυ ζοριζεσαι με το που σου θηξουμε το χοτυ τον crossdresser τι στο διαολο ειναι δε μας λεει.... προσεχε μη ζοριζεσαι πολυ ομως λαμπορκινα γιατι θα :shit: σα τον φιλο σου το χοτυ...αλλα πες μας που ειναι η πουσταρα ο χοτυ???τον στεναχωρησαμε που τον βαρεθηκαμε????
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
μακρια απο κουιν αθηνα το εχω ξαναγραψει ειχα φτιαψει κ θρεντ...χαλι μαυρο
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Καλά εσύ απαντάς κάθε πέντε μήνες?
Ότι θυμάσαι χαίρεσαι και περσυνά ξυνά @@!
Τον Μάρτιο θα σου απαντήσω και εγώ...
Αντε και καλό πάσχα.

:2funny: :2funny: :2funny:
σου εχω αποδειξει αν απανταω καθε 5 μηνες...απανταω καθε 5 ωρες....εσυ μου χανεσαι απο εκει που ησουν θαμωνας της βλακειας εδω...
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Αν και δεν την εχω ποτέ επισκεφθεί...

[size=16pt]Δεν νομίζω δόκτωρ!!![/size]   :idiot: :jerking: :idiot: :tickedoff:
ΟΧΙ αννννννν διαβασε αναποδα το "αν" και καν'το "να" πας να δοκιμασεις να πεις μια εμπειρια σου χοτακο....εγω εχω εμπειρια απο την Αθηνα και μπορω να περιγραψω τα παντα οπως σε οσες εχω επισκεφθει απο τη διαρυθμιση του σπιτιου της μεχρι επι της ουσιας....να μη μιλας υποθετικα αν δε ξερεις....
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Tην τίμησα πριν καιρό και δεν νομίζω να είναι κανονική τρανς. Ο χώρος της πολύ μικρός με αρκετά πράγματα μέσα και μοίριζε άσχημα. Εμφάνιση σώματος ... καθόλου γυναικίο ... πολύ αρρένωπό και καθόλου καμπύλες γυναικίες... Γενική συμπεριφορά μπορώ να πώ ότι ήταν νευρική και λίγο ψυχολογικά διαταραγμένη προσωπικότητα (είναι η δουλεία μου και ξέρω τι βλέπω) αρκετά εγωκεντρική και μου έλεγε ότι είναι η καλύτερη και να μην πηγαίνω με άλλες γιατι είναι ξεπέτες, ότι την πολεμούν γιατί είναι κορυφή και μου είπε να μην πηγαίνω με βραζιλιάνες γιατί δεν είναι καλές. Δεν μπορούσες να κάνεις ένα διάλογο μαζί της καθώς ήταν εκνευρισμένη και συνεχώς έλεγε την λέξη εγώ .... Στο σεξ πολύ ψυχρή και για να κάνει κάτι σου ζητούσε extra λεφτά... Ομή και πολύ άψυχη σε αυτο που κάνει... Προσόντα 17-18εκ καμία σχέση με αυτά που διατυμπανίζει. Δεν θα την ξανατιμήσω γιατί απλά είναι πολλά που ζητά για αυτό που είδα, αυτό που έχει και αυτο που δίνει.Αν και ενεργητική δεν την συστήνω σε παθητικούς γιατί απλά δεν ξέρει να πηδήξει...
γιατρε αξιζει να μιλησουμε για την καθαριοτητα της...ειναι πεντακαθαρη κατ'αρχας εχει εργαλειο (πανω απο 21cm) που σηκωνεται και δε πεφτει (καλο για παθητικους).ειναι πολυ εξυπνη και πολυ φιλικη....δε βιαζεαι καθολου...τωρα οι φωτογραφιες ισως καποιες εχουν υποστει επεξεργασια,το σπιτι αυτο που βλεπεται στις φωτο ειναι εκτος Ελλαδος,εχω ξερω που αλλα δ εχρειαζεται να το αναφερω...!!!αν σας βοηθησα καλως αλλιως ρωτηστε το χοτυ ισως ξερει αυτος περισσοτερα...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η τιμη της αυξημενη....θελει να λοιγικευτουνε λιγο,εγω οπως εχετε καταλαβει μιλαω σε αρκετες κριτικες για την τιμη γιατι απλα δεν βγαινουμε οικονομικα να κανουμε το χομπυ μας,ας λογικευτουν λιγο οι επαγγελματιες...γιατι επαγγελματιας εισαι οταν καταλαβαινεις τον πελατη οχι μονο την παρτη σου...
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
επειδη εχω κ γω εμπειρια με το ατομο αυτο θα συμφωνησω παρρ μεχρι το εργαλειο που αναφερεις το ισως που λες για τις φοτο φιλικα παντα σου λεω οτι δεν ισχυει ουτε 5 τις 100 ειναι νταγκλαρας κ δεν εχει καμια σχεσι με τις φοτο κ μαλιστα στο ραντεβου που κανονησαμε εμεις πριν 1,5 - 2 χρονια δε θυμαμαι ακριβως αλλα ειχαμε πει κ αλλα εγιναν πραγμα που εμενα δε μου αρεσε καθολου..τα εχω αναφερει σε θρεντ που ειχα ανοιξει κ μαλιστα ειχα βαλει κ τιν κριτικη μου τοτε κ τα ειχε παρει Ο αθηνας
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
η σκληρή αλήθεια είναι ότι κι εγώ είχα τζαρτζαριστεί λίγο με το εν λόγω κοράσιον !

τι τα θέλετε φίλτατοι : νεανικές τρέλλες !!!
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
συμφωνω μαζι σας...απλα τοσο σκοταδια που ειχε και για να μην ξενερωσω τελειως ειπα δες τα ολα καλα,μου εβαλε και χτυπησα και 2 ουισκακια και την εβλεπα καλυτερα...παντως απο καθαριοτητα εσκιζε ελπιζω εδω να συμφωνειτε...κατ'αλλα οπως τα ειπαμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom