Νέα

Queen Athina (Trans)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Η athina ειναι απο τισ καλυτερες εμπειριες .την γνωριζω χρονια και απο το εξωτερικο ολλανδια. Ειναι παρα πολυ καλη σε αυτο που κανει . Απο τις λιγες που περνας καλα μαζι της.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
Η athina ειναι απο τισ καλυτερες εμπειριες .την γνωριζω χρονια και απο το εξωτερικο ολλανδια. Ειναι παρα πολυ καλη σε αυτο που κανει . Απο τις λιγες που περνας καλα μαζι της.
σαν ενεργητικος η παθητικος ??
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
υπαρχουν σχολειά τ οποια την θαβουν αν διαβασεται ποιο πισω ειναι γραμενες 17 σεληδες διαβαστεκ λιγο ....εγω οσες φορες μετανιωσα αλλες τοσες τ πυρα πισω και ουτε καν τ σκέφτομαι πλεων απλα δεν παω ..
 

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
εχω κανει πολλα χιλιομετρα στο ιβανοσπητο που εκλεισε και στην λεοφωρο σαν top παντα. Για μενα η αθηνα αξιζει τα λεφτα τις και με το παραπανω .μια δοκιμη δεν χαλασε κανεναν , στα εξωτικα φρουτα απο brazil παντως τισς μισες και παραπανω τα εχω κλαψει.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
εχω κανει πολλα χιλιομετρα στο ιβανοσπητο που εκλεισε και στην λεοφωρο σαν top παντα. Για μενα η αθηνα αξιζει τα λεφτα τις και με το παραπανω .μια δοκιμη δεν χαλασε κανεναν , στα εξωτικα φρουτα απο brazil παντως τισς μισες και παραπανω τα εχω κλαψει.
συγα ρε μουτρο κ γω τ αλλες μισες χωρις δεν παιζουμαι ετσι
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
εχω κανει πολλα χιλιομετρα στο ιβανοσπητο που εκλεισε και στην λεοφωρο σαν top παντα. Για μενα η αθηνα αξιζει τα λεφτα τις και με το παραπανω .μια δοκιμη δεν χαλασε κανεναν , στα εξωτικα φρουτα απο brazil παντως τισς μισες και παραπανω τα εχω κλαψει.
Και εγω εχω ακριβως την ιδια αποψη για την Αθηνα...Δεν εχω μετανιωσει ουτε cent απο οσες φορες εχω παει μαζι της....
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
Πιστεύω πως με την κάθε επαγγελματία είναι θέμα γούστου και χημείας,εγώ προσωπικά όσες φορές πήγα μαζί της δεν το μετάνιωσα,και μακάρι να ξαναπάω μαζί της.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
Και εγω εχω ακριβως την ιδια αποψη για την Αθηνα...Δεν εχω μετανιωσει ουτε cent απο οσες φορες εχω παει μαζι της....
Πιστεύω πως με την κάθε επαγγελματία είναι θέμα γούστου και χημείας,εγώ προσωπικά όσες φορές πήγα μαζί της δεν το μετάνιωσα,και μακάρι να ξαναπάω μαζί της.
παθητικο ?????
 
OP
OP
S

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
εγω παντως οταν καμια φορα ερθει σαβατοκυριακο θα παω αλλα οσες φορες ηρθε θεσσαλονικη ειναι μεσοβδομαδα και δεν βολευει
 

Mortek81

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα.ξερει κανεις αν ειναι αθήνα αυτη την περιοδο?
 

Veritas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Κριτικές
9
Like
226
Πόντοι
280
Κάποιος να πήγε πρόσφατα;
Οτι διαβαζεις στις κριτικες αυτα ισχυουν, οι παρεχομενες υπηρεσιες μονο ποιοτητα εχουν και τπτ αλλο. Δεν ειναι τυχαιο οτι η συγκεκριμενη κανει πολυ λιγα καθημερινα ραντεβου και καποιες φορες ειναι δυσκολο να κλεισεις ραντεβου μαζι της. Απο δικης μου πλευρας μπορω να σου πω οτι μπορει να γινει απο σκληρη (πολυ εμπειρη ντομινα) μεχρι παθητικη. Εχει πολυ σοβαρη εμπειρια και δυνατο μυαλο για να παιξει με το δικο σου. Αυτα νομιζω φτανουν για να κανεις επισκεψη.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.645
Κριτικές
29
Like
7.139
Πόντοι
3.886
Οτι διαβαζεις στις κριτικες αυτα ισχυουν, οι παρεχομενες υπηρεσιες μονο ποιοτητα εχουν και τπτ αλλο. Δεν ειναι τυχαιο οτι η συγκεκριμενη κανει πολυ λιγα καθημερινα ραντεβου και καποιες φορες ειναι δυσκολο να κλεισεις ραντεβου μαζι της. Απο δικης μου πλευρας μπορω να σου πω οτι μπορει να γινει απο σκληρη (πολυ εμπειρη ντομινα) μεχρι παθητικη. Εχει πολυ σοβαρη εμπειρια και δυνατο μυαλο για να παιξει με το δικο σου. Αυτα νομιζω φτανουν για να κανεις επισκεψη.
Ευχαριστώ φίλε...
 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ψάχνω για ραντεβού πρωτάρης μόνο παθητικός και από αυτά που έχω διαβάσει μου φαίνεται καλή φάση ένα ραντέβου μαζί της. Αλλά σαν πρωτάρης θα περάσω καλά η είναι για πιο προπονημένους?
 

nicaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
56
Κριτικές
11
Like
24
Πόντοι
10
Ψάχνω για ραντεβού πρωτάρης μόνο παθητικός και από αυτά που έχω διαβάσει μου φαίνεται καλή φάση ένα ραντέβου μαζί της. Αλλά σαν πρωτάρης θα περάσω καλά η είναι για πιο προπονημένους?
Δεν υπάρχει καλύτερη γενικώς.
Σε όλα τα σημεία.
Γνωρίζει τα πάντα.
Εννοείται πήγαινε
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
221
Πόντοι
1
Απλά νομίζω τώρα τελευταία η σημαία δεν τ ίδιο δυνατή έχει τύχει σε 2 3ραντεβου
 

has1

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
8
Like
9
Πόντοι
0
Είχα πάει πριν πολλά χρόνια, κάπου κοντά στην πανορμου.
Πολύ καλή αλλά αρκετά μεγάλο εργαλείο και άπειρους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom