Νέα

Queen Athina (Trans)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το εχω δει το side με τισ πληροφοριες αλλα θελω να δω προσφατες φωτογραφιες τις μιας και στο side εχει πολυ επαγκελματικεσ φοτο και οι λιγες που εχει και ειναι ερασιτεχνικεσ ειναι αρκετα θολες..στισ φοτο φενεται πολυ θυληκια αλλα διαβασα οτι δεν ισχυει κατι τετοιο..μια προσφατη φοτο 8α μου λεισει ολες τισ αποριες  :)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
το εχω δει το side με τισ πληροφοριες αλλα θελω να δω προσφατες φωτογραφιες τις μιας και στο side εχει πολυ επαγκελματικεσ φοτο και οι λιγες που εχει και ειναι ερασιτεχνικεσ ειναι αρκετα θολες..στισ φοτο φενεται πολυ θυληκια αλλα διαβασα οτι δεν ισχυει κατι τετοιο..μια προσφατη φοτο 8α μου λεισει ολες τισ αποριες  :)

αυτο τ χ πολες κ κει χανουν τον πελατη...βασηκα εινια ενας λογος που δεν εχω επισκευτει αρκετες ....
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ που την επισκέφτηκα σχετικά πρόσφατα (3 μήνες) αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι από εμφάνιση είναι άψογη. Λεπτή, γυμανσμένη, χωρίς τίποτα αντρικό πάνω της. Αποφάσισε το αν θα πας, όχι με βάση την εμφάνιση αλλά με βάση τις προτιμήσεις σου. Αν είσαι καθαρά ενεργητικός, νομίζω δεν λέει. Αν είσαι ενεργοπαθητικός ή παθητικός νομίζω θα βρείς μία από τις καλύτερες που κυκλοφορούν. Η τιμή σίγουρα τσιμπημένη, αλλά όπως λέει και ο λαός ό,τ δίνεις, παίρνεις.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.251
Πόντοι
3.886
Και γω θέλω να την επισκέφτω αλλα νομιζω πως παρόλο ακριβή πρέπει να αξίζει τα λεφτα της
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
υπάρχει κανείς που να την έχει κατουρήσει;
από σώμα έχει ωραίο ,όπως και μεγάλο καβλί,το μόνο θέμα είναι με το στήθος το οποίο επιμελώς κρύβει,δεν πρέπει να έχει καθόλου,τουλάχιστον όσο δείχνει στις φώτο,το σίγουρο είναι ότι είναι πιο πολλή ενεργητική,όσες φορες βρέθηκα μαζί της ποτέ δεν τη γάμησα,πράγμα που τεχνηέντως το κάνουν αρκετές,προσπαθούν να σε γαμήσουν πρώτα,να χύσεις ώστε μετά να μην έχεις όρεξη να τις γαμήσεις.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.251
Πόντοι
3.886
υπάρχει κανείς που να την έχει κατουρήσει;
από σώμα έχει ωραίο ,όπως και μεγάλο καβλί,το μόνο θέμα είναι με το στήθος το οποίο επιμελώς κρύβει,δεν πρέπει να έχει καθόλου,τουλάχιστον όσο δείχνει στις φώτο,το σίγουρο είναι ότι είναι πιο πολλή ενεργητική,όσες φορες βρέθηκα μαζί της ποτέ δεν τη γάμησα,πράγμα που τεχνηέντως το κάνουν αρκετές,προσπαθούν να σε γαμήσουν πρώτα,να χύσεις ώστε μετά να μην έχεις όρεξη να τις γαμήσεις.
εγω που θελω μονο να με γαμησει αξίζει σίγουρα ε;
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
εγω που θελω μονο να με γαμησει αξίζει σίγουρα ε;

Ναι, ειναι καλη σε αυτο, θα σου ζητησει να την γλυψεις και μετα θα σε παρει, λογικα ξεκινωντας στα 4.
Γουσταρει ουρολαγνειες πολυ, κανει και ποδολαγνεια.
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
Ουρολαγνειες δεχεται στο κορμι της,η μονο γουσταρει να κατουραει;
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
...ότι κανετε , καντε το με προφυλαξη... για να περνάμε όλοι καλά...
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.251
Πόντοι
3.886
Ουρολαγνεια η τελείωμα δικό της τα χρεώνει έξτρα νομιζω
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Την βρηκα υπερβολικα φλυαρη. Σε σημειο που χαλαστηκα. Αυτη ηθελε να μιλαει ασταματητα. Μα γι'αυτο πληρωνουμε;
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Η αθηνα είναι από τις ποιο δυνατές επαγγελματίες που υπάρχουν, εάν το επιθυμεί γίνεται κολασμένα καβλιαρα και ανώμαλη, μην βλέπουμε το δεντρο και χάνουμε το δάσος. Έχει πολύ υψηλά στάνταρντ και δεν τα ρίχνει.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
Η αθηνα είναι από τις ποιο δυνατές επαγγελματίες που υπάρχουν, εάν το επιθυμεί γίνεται κολασμένα καβλιαρα και ανώμαλη, μην βλέπουμε το δεντρο και χάνουμε το δάσος. Έχει πολύ υψηλά στάνταρντ και δεν τα ρίχνει.
μακάρι αλλά μεγάλη έπαρση διακρίνω στις αγγελίες της
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Η αθηνα είναι από τις ποιο δυνατές επαγγελματίες που υπάρχουν, εάν το επιθυμεί γίνεται κολασμένα καβλιαρα και ανώμαλη, μην βλέπουμε το δεντρο και χάνουμε το δάσος. Έχει πολύ υψηλά στάνταρντ και δεν τα ρίχνει.
μουτρο δεν αναφερθηκα στ στανταρ της και ουτε με νιαζει αν ψανει κ τ ....εγω αναφερωμαι καθαρα στην ομωρφια ...δεν μ ψινει απλα ,,.
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
μουτρο δεν αναφερθηκα στ στανταρ της και ουτε με νιαζει αν ψανει κ τ ....εγω αναφερωμαι καθαρα στην ομωρφια ...δεν μ ψινει απλα ,,.

Τα γούστα του καθενός μας είναι απολύτως σεβαστά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom