Νέα

Πρωτοχρονιάτικο γαμήσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gianniskavliaris40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα πας το βράδυ της Πρωτοχρονιάς σε μπουρδέλο;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    55
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
380
Πόντοι
301
Το σκέφτομαι αλλά δεν ξέρω μπουρδέλο η στούντιο;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.014
Κριτικές
62
Like
40.544
Πόντοι
8.530

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Μια φορά είχα αποφασίσει να πάω κατά τις 23:00 σε στούντιο και τελικά έκανα αλλαγή χρόνου οδηγώντας για την επιστροφή στο σπίτι. Κλείνουν, δεν λειτουργούν κάποιες ώρες πρίν και μετά που αλλάζει ο χρόνος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.014
Κριτικές
62
Like
40.544
Πόντοι
8.530
Μια φορά είχα αποφασίσει να πάω κατά τις 23:00 σε στούντιο και τελικά έκανα αλλαγή χρόνου οδηγώντας για την επιστροφή στο σπίτι. Κλείνουν, δεν λειτουργούν κάποιες ώρες πρίν και μετά που αλλάζει ο χρόνος.
Στην Θεσσαλονίκη υπάρχει ένα δίωρο κενό στο διάστημα 23:00-01:00.
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Αδειασα για τα καλά χθες τα μεσάνυχτα στην ιωαννινων.Του χρόνου πάλι! Καλή χρονιά παίδες
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Αφού 11 στους 10 εδώ μέσα είμεθα κατεστραμμένοι παντρεμένοι ρε μύστες, ποιά γαμήσα;

Αν περάσει η βραδιά χωρίς καυγά και μανούρα ('Γιατί είπες έτσι στις 23:34 του 2021 και τώρα δε και γιατί έβαλες το ποτήρι εκεί...') μιλάμε για κτηνωδώς επιτυχημένη βραδιά.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.676
Πόντοι
3.506
Οι παλιοι ελεγαν πως ο,τι κανεις την πρωτη μερα του χρονου θα το κανεις ολο τον χρονο. Οποτε σημερα γαμηστε οπωσδηποτε!
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Αφού 11 στους 10 εδώ μέσα είμεθα κατεστραμμένοι παντρεμένοι ρε μύστες, ποιά γαμήσα;

Αν περάσει η βραδιά χωρίς καυγά και μανούρα ('Γιατί είπες έτσι στις 23:34 του 2021 και τώρα δε και γιατί έβαλες το ποτήρι εκεί...') μιλάμε για κτηνωδώς επιτυχημένη βραδιά.
Εγώ στη θέση σου φίλε μου, θα έκανα μια κίνηση αγάπης για να αποκατασταθούν οι σχέσεις μας. Κάτι που να της θυμίσει την εποχή που ήμαστε νέοι και γαμιόμαστε σε κάθε παραλία και γελούσαμε ανέμελα. Για παράδειγμα, θα της τραβούσα την καρέκλα πριν κάτσει στο τραπέζι και μόλις έσκαγε κάτω σαν καρπούζι θα της έλεγα "πρώτα θα φας ΠΟΥΤΣΑ και μετά γαλοπούλα, αγάπη μου"
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
2
Like
18.448
Πόντοι
3.836
Για παράδειγμα, θα της τραβούσα την καρέκλα πριν κάτσει στο τραπέζι και μόλις έσκαγε κάτω σαν καρπούζι θα της έλεγα "πρώτα θα φας ΠΟΥΤΣΑ και μετά γαλοπούλα, αγάπη μου"
Στο CaptainΚ, το "K" βγαίνει από το "Κύριος" σίγουρα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.676
Πόντοι
3.506
Εγώ στη θέση σου φίλε μου, θα έκανα μια κίνηση αγάπης για να αποκατασταθούν οι σχέσεις μας. Κάτι που να της θυμίσει την εποχή που ήμαστε νέοι και γαμιόμαστε σε κάθε παραλία και γελούσαμε ανέμελα. Για παράδειγμα, θα της τραβούσα την καρέκλα πριν κάτσει στο τραπέζι και μόλις έσκαγε κάτω σαν καρπούζι θα της έλεγα "πρώτα θα φας ΠΟΥΤΣΑ και μετά γαλοπούλα, αγάπη μου"

Μπορεις να της πεις πριν τη γαλοπουλα θα φας αλλο πουλι που χυνει και δεν θα σε παχυνει!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.014
Κριτικές
62
Like
40.544
Πόντοι
8.530
Εγώ στη θέση σου φίλε μου, θα έκανα μια κίνηση αγάπης για να αποκατασταθούν οι σχέσεις μας. Κάτι που να της θυμίσει την εποχή που ήμαστε νέοι και γαμιόμαστε σε κάθε παραλία και γελούσαμε ανέμελα. Για παράδειγμα, θα της τραβούσα την καρέκλα πριν κάτσει στο τραπέζι και μόλις έσκαγε κάτω σαν καρπούζι θα της έλεγα "πρώτα θα φας ΠΟΥΤΣΑ και μετά γαλοπούλα, αγάπη μου"
Μπα ...ο εμπνευστής αυτής της κίνησης θα έτρωγε παντόφλα και θα περνούσε την νύχτα έξω.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Στο Captaink, το "K" βγαίνει από το "Κύριος" σίγουρα....
Απλώς δεν ξέρεις από βουβό κινηματογράφο
Μπορεις να της πεις πριν τη γαλοπουλα θα φας αλλο πουλι που χυνει και δεν θα σε παχυνει!
Να ένας φίλος με καλή αίσθηση του χιούμορ επιτέλους
Μπα ...ο εμπνευστής αυτής της κίνησης θα έτρωγε παντόφλα και θα περνούσε την νύχτα έξω.
Εσύ φίλε μου υποτίθεται ότι έπρεπε να ήσουν στην ιερή δοξολογία προς τιμήν του Αγίου Βασιλείου. Τι κάνεις εδώ;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.014
Κριτικές
62
Like
40.544
Πόντοι
8.530
Απλώς δεν ξέρεις από βουβό κινηματογράφο

Να ένας φίλος με καλή αίσθηση του χιούμορ επιτέλους

Εσύ φίλε μου υποτίθεται ότι έπρεπε να ήσουν στην ιερή δοξολογία προς τιμήν του Αγίου Βασιλείου. Τι κάνεις εδώ;
Η εκκλησία σχόλασε ρε...δεν είναι ομιλία του Φιδέλ Κάστρο να κρατάει οχτώ ώρες!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom