Νέα

Πρώτη μας φορά με πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geremy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Call girl για να παιζω στο δικο μου γηπεδο....
Ιδιαιτερα φιλικη δεν ηταν αλλα ουτε και ψυχρη,για 1 ωρα την ειχα,θυμαμαι οτι πριν ερθει ειχα τραβηξει 3 μαλακιες για να μην χυσω γρηγορα.
Ωραια ηταν αλλα απο μικρο πιο πολυ με καυλωνε η εικονα να γαμιουνται 2 παρθενοι,ασε που ο σωστος playboy την πρωτη του φορα οφειλει να γαμησει μεγαλυτερη του χωρις να πληρωσει....
 

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πρώτη φορά με πουτάνα είχα πάει 18 χρονών σε studio με 3 φίλους, από τους οποίους γάμησα εγώ και ένας φίλος μου.Θυμάμαι είχα πολύ άγχος και δεν έχυσα ούτε αυτή ούτε την επόμενη φορά.Από την μεθεπόμενη όμως όλα κομπλέ... ;)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
6 μαρτιου του 1993.φυλης 65,το γωνιακο αν δεν κανω λαθος στο νουμερο με πουτανα ονοματι Πεπη...Δεν ημουν ουτε 18 και ουτε καν εχυσα απο το τρακ μου...
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
ηταν γεναρης του 2004 κ το δευτερο γαμησι της ζωης μου.με ειχαν πιασει κατι ψυχολογικα τοτε κ ο αδερφος μου ηταν στα κολπα κ με κερασε ενα cg στο olympic απεναντι απο το ΣΕΦ.θυμαμαι οτι ηταν πολυ φιλικη, ρωσιδα ψηλη με κοντο μαλλι κ σε ερωτηση τι δεν εχω κανει κ ηθελα να κανω εγω φυσικα απαντησα γλυφομουνι οπως κ εγινε.ειχα παθει πλακα κ εγλυφα λυσσασμενα για κανα μισαωρο μεχρι που με σταματησε αυτη αρχισαμε ενα 69 με περασμα καποτας απο μερους της κ με 1 λεπτο απο πανω μου τελειωσα.απ'οτι εμαθα μετα την μπουζουριασε η αστυνομια...
 

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Πρώτη φορά με πορνη είχα πάει 15 χρονών σε μπουρδελακι στα Χανιά παρέα με έναν κολλητό μου, το όνομα της κοπέλας ήταν Άννα, ψιλή, ξανθιά, αδύνατη, Θυμάμαι είχα πολύ άγχος, ειμαι πολύ καυλωμενος λιγα προκαταρκτικά και με 7-8 ψωλιες έχυσα.
 

moms4ever

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Να συμπληρώσω:
Τιμη επισκεψης .......................................180 δραχμες!!!!!
Πρώτη φορά, 1972 στη Φυλής, δεν θυμάμαι αριθμό...
Πήγαμε 3 συμμαθητές, ο ένας πιο προχωρημένος είχε κάνει με την συγκεκριμένη κυρία την πρώτη του βουτιά και μας έδωσε θάρρος.
Μια 45άρα απλή, φινετσάτη με κοντά καστανά μαλλιά κυρία! που μου είπε ότι είχε γιό συνομήλικο και καταλάβαινε τι έπρεπε να κάνει... για πρωτάρη. Αξέχαστο, τρακ και αγωνία. Εβγαλε τα εσώρουχα και με χάιδεψε στο σώμα, απαλά, εγώ φοβόμουνα να την αγγίξω, με καθοδήγησε και θυμάμαι το λείο κορμί της, πρώτη φορά που έπιασα βυζιά και κώλο γυναικείο. Είχα γίνει τούρμπο αλλά και οι παλμοί μου θα πήγανε 120+.
Αφού κατάλαβε ότι δεν χρειαζόταν άλλα ανεβαίνει από πάνω, τον έβαλε μόνη της και αργά αργά κουνιότανε, νόμιζα ότι ήμουνα σε όνειρο. Επιασα λίγο απότομα! το κώλο της και με μάλωσε... σαν μαμά.
Δεν κράτησα πιο πολύ από ένα λεπτό και δεν κατάλαβα πως άδειασα.
Μου είπε να βγάλω το προφυλακτικό και να πλυθώ και έφυγε αφού έβαλε τα απλά εσώρουχά της.
Εμένα μου φάνηκε σαν ψεύτικη, μόνο σε κάτι μαυρόασπρα χαζοπεριοδικά είχα δει γυμνή γυναίκα...
Πόσο κόστισε ? Ισως φανεί αδύνατο για τα σημερινά δεδομένα, 25 δραχμές.
Αν βάλουμε την αναλογία αξίας της δραχμής τότε, πληθωριστικά, περίπου 6 ευρώ.
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
Κάπου στο 1985-86 στην Κεραμεικού, νομίζω στον όροφο. Τιμή στο 1 χιλάρικο και άφησα και μπουρμπουάρ αφού με άφησε να τη γδύσω εγώ. Μετά την πρώτη φορά, "κόλησσα" για χρόνια στην Ωγύγου σε μια μιλφ και μάλιστα παχουλή με μεγάλα βυζιά.
 

Zaxos2722

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
262
Πόντοι
280
Να συμπληρώσω:
Τιμη επισκεψης .......................................180 δραχμες!!!!!


Τι μου θύμισες τώρα. Και μένα η πρώτη μου φορά με τάνα πρέπει να ήταν το 1978 ή το 1979 κάπου στο Μεταξουργείο, δεν θυμάμαι ακριβώς. Πάντως από τη χρονιά που λες, πρέπει να είμαστε πολύ κοντά στην ηλικία. Και οι τιμές πρέπει να ήταν κάπου εκεί, λίγο κάτω από τα δύο κατοστάρικα.

Θυμάμαι ότι ένα μπουρδέλο που ήταν στην Καρόλου, εκεί που είναι το ξενοδοχείο Μίνοα, κάπου στο 1979, είχε ταμπέλα απέξω που έγραφε 250 δραχμές την ταρίφα, και θυμάμαι ότι σχολιάζαμε τρελοί είναι και ζητάνε τόσα πολλά;   :2funny:
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
1984 την ημέρα των Φώτων , μετά τον καθιερωμένο αγιασμό των υδάτων πήγαμε Μεταξουργείο να αγιάσουμε και τις πούτσες μας για πρώτη φορά με έναν συμμαθητή από το σχολείο.

Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι η πουτάνα φορούσε κάτι κόκκινα εσώρουχα και έμοιαζε πολύ με την Καίτη Φίνου στις ταινίες της εποχής. Το κόστος ήταν λίγο κάτω από 300 δρχ  διότι θυμάμαι μετά μας είχαν περισσέψει λεφτά από το 500ρικο που είχε στην τσέπη του έκαστος για να πάμε για καφέ, μπιλιάρδο και σουβλάκι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πρώτη φορά, 1972 στη Φυλής, δεν θυμάμαι αριθμό...
Πήγαμε 3 συμμαθητές, ο ένας πιο προχωρημένος είχε κάνει με την συγκεκριμένη κυρία την πρώτη του βουτιά και μας έδωσε θάρρος.
Μια 45άρα απλή, φινετσάτη με κοντά καστανά μαλλιά κυρία! που μου είπε ότι είχε γιό συνομήλικο και καταλάβαινε τι έπρεπε να κάνει... για πρωτάρη. Αξέχαστο, τρακ και αγωνία. Εβγαλε τα εσώρουχα και με χάιδεψε στο σώμα, απαλά, εγώ φοβόμουνα να την αγγίξω, με καθοδήγησε και θυμάμαι το λείο κορμί της, πρώτη φορά που έπιασα βυζιά και κώλο γυναικείο. Είχα γίνει τούρμπο αλλά και οι παλμοί μου θα πήγανε 120+.
Αφού κατάλαβε ότι δεν χρειαζόταν άλλα ανεβαίνει από πάνω, τον έβαλε μόνη της και αργά αργά κουνιότανε, νόμιζα ότι ήμουνα σε όνειρο. Επιασα λίγο απότομα! το κώλο της και με μάλωσε... σαν μαμά.
Δεν κράτησα πιο πολύ από ένα λεπτό και δεν κατάλαβα πως άδειασα.
Μου είπε να βγάλω το προφυλακτικό και να πλυθώ και έφυγε αφού έβαλε τα απλά εσώρουχά της.
Εμένα μου φάνηκε σαν ψεύτικη, μόνο σε κάτι μαυρόασπρα χαζοπεριοδικά είχα δει γυμνή γυναίκα...
Πόσο κόστισε ? Ισως φανεί αδύνατο για τα σημερινά δεδομένα, 25 δραχμές.
Αν βάλουμε την αναλογία αξίας της δραχμής τότε, πληθωριστικά, περίπου 6 ευρώ.
δηλαδή το 1/6 από το μεροκαματο.
εγω θυμαμαι 4.000 το 1995 και σε ολες τις εποχες και ολες τις χωρες, στην καλυτερη οι τιμες ξεκινανε λιγο χαμηλοτερα από το μεροκαματο. ηταν οντως τοσο φτηνο το σεξ τοτε που με το μερικαματο γαμουσες 6 φορες <ή εκανες λαθος στις αναλογιες?
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
525
Κριτικές
6
Like
547
Πόντοι
306
Χειμώνας 1975. Στο ημιυπόγειο ενός νεοκλασσικού, στην γωνία της Αχαρνών με την Λαερτίου Διογένους. 120 δρχ. η επίσκεψη, έδωσα 150 δρχ. και μου είπε η τσατσά ότι θα πάρω τα ρέστα φεύγοντας. Δεν μου σηκώθηκε καν, από την ταραχή μου. Εφυγα κακήν-κακώς, αλλά ξέχασα τα ρέστα. Επέστρεψα και τα πήρα, γιατί δεν είχα ούτε για τσιγάρα. Αυτά.
 

moms4ever

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0

[quote author=moms4ever]
Πόσο κόστισε ? Ισως φανεί αδύνατο για τα σημερινά δεδομένα, 25 δραχμές.
Αν βάλουμε την αναλογία αξίας της δραχμής τότε, πληθωριστικά, περίπου 6 ευρώ.
[/quote]

δηλαδή το 1/6 από το μεροκαματο.
εγω θυμαμαι 4.000 το 1995 και σε ολες τις εποχες και ολες τις χωρες, στην καλυτερη οι τιμες ξεκινανε λιγο χαμηλοτερα από το μεροκαματο. ηταν οντως τοσο φτηνο το σεξ τοτε που με το μερικαματο γαμουσες 6 φορες <ή εκανες λαθος στις αναλογιες?

Είναι σχετικά σωστό, γιατί το 1972 η δραχμή είχε μεγάλη "αγοραστική αξία".
Η διολίσθηση άρχισε τον Οκτώβριο του 1973 με την πρώτη πετρελαϊκή κρίση
και μετά... μας πήρε και μας σήκωσε...
Το 1972 η "επίσκεψη" στο μετάξι είχε 15-25 δρχ, στη φυλής 25-35 δρχ.
Δεν ξέρω οικονομικά... απλά αναφέρω κάποια δεδομένα.
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Γιατι πλακωσατε ολα τα γεροντια εδω γαμω; :2funny: :hi:
 

MarinosAthens

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη φορά είχα πάει στα 15 σε μπουρδελακι στη Θεσσαλονίκη παρέα με δύο κολλητους, πηρα την Νίνα μια ψιλή, αδύνατη, μελαχρινη, είχα πολύ άγχος, ήμουν πολύ καυλωμενος, μου πήρε πίπα και με λίγο σφυροκοπημα έχυσα.
 

Gentleman47

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι παρθένος (απο πουτάνες) ετών 30. Δεν έτυχε ποτέ. Προσπαθώ να ανοίξω ένα νέο θέμα να μου πείτε την γνώμη σας μιας και σκέφτομαι έστω και αργά να το δοκιμάσω. Δεν έχω βρει το πως ακόμα.
 

Nikolas_athens

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Στα 35 μου μόνο δύο φορές έχω πάει με callgirl!Πρώτη φορά όμως στα 19!!
 

papastam474

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πρωτη φορα το 1992 στη Φυλης. Μαζι με ενα φιλο οπου με επεισε οτι καποια στιγμη επρεπε να ξεπαρθενευτω. Υστερα απο αρκετη ωρα μπουρδελοτσαρκας τελικα πειστηκα. Θυμαμαι οτι ντρεπομουν να γδυθω. Αφου με επεισε η κοπελα,τελικα γδυθηκα και μεσα σε 5 λεπτα ειχα τελειωσει. 
 

Newbie45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά το σκέφτομαι.

Διάβασα κάποιους που μιλάνε για 20 ευρώ... πρακτικά αυτό τι σημαίνει ;

Πόσο χρόνο συνήθως διαθέτεις με τέτοια τιμή ;

Ποιά είναι μερικά μέρη που προσφέρουν τέτοια τιμή ;

Ευχαριστώ.
 

KostisAntras

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ όταν ήμουν φαντάρος στα 19 μου στην Θεσσαλονίκη,ξάπλωσα φορώντας το εσώρουχο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom