Νέα

Πρώτη μας φορά με πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geremy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
... μπράβο σου ;)
αυτό θα πει πρόοδος και ανοιχτό μυαλό...
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Ακριβως ρε ατομο.Εξαλλου με τους γονεις μου μιλαγαμε και μιλαμε εξω απο τα δοντια.Τους λεω παω αθηνα να γαμησω μανα.Και μου λεει καμια φορα καλα δεν εχεις καθολου σεβασμο στην μανα σου .και της λεω <<κοιτα να δεις
οι εποχες εχουν αλλαξει δεν ειμαστε στο 1968 αλλα στο 2008.τωρα υπαρχει νεο ρευμα, πρεπει να προσαρμοστεις.Αυτα

Ναι ρε φίλε δεν αντιλέγω καλό να τα λες έξω απο τα δόντια με τους γονέις σου ειδικά σε αυτά τα θέματα μπράβο.Αλλα το να σκας μύτη στο μπουρδέλο με την μητέρα σου και τον πατέρα σου είναι λίγο κάπως.Καλα οι άλλοι πελάτες δεν σκάγανε στα γέλια οταν το βλέπανε αυτό η η πουτάνα πως αντιδρούσε?
Περίεγραψε μερικές φάσεις αναλυτικά γιατί πρώτη φορά το ακούω αυτό!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Οχι και με τους δυο  γονεις μαζι ποτε .Μια ο ενας μια ο αλλος με συνοδευε ΑΝ και ηξερα οτι κατα βαθος ηταν στεναχωρημενοι δεν μπορουσα να καν αλλιως. η αληθεια ειναι οτι ενιωθα λιγο αβολα με τους αλλους πελατες γιατι ημουν ο μικροτερος και με τους γονεις μου αλλα δεν μπορουσα χωρις τους αυτους  πνιγουμουνα ,παθαινα ασφυξια δεν ειχα ενα στηριγμα ενα αποκουμπι κατι για προστασια αν μου συνεβαινε κατι<< Σου αρεσει γιε μου αυτη η να παμε σε αλλο μπουρδελο μου λεγανε οι γονεις μου.Βεβαια αυτοι περιμενανε εξω απο το μπουρδελο οταν πηγαινα στο δωματιο  γιατι ημουν τρομερα αμηχανος καθως ετρωγα τα νυχια μου ,κοιταγα το ρολοι μου.κτλ
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Οχι και με τους δυο  γονεις μαζι ποτε .Μια ο ενας μια ο αλλος με συνοδευε ΑΝ και ηξερα οτι κατα βαθος ηταν στεναχωρημενοι δεν μπορουσα να καν αλλιως. η αληθεια ειναι οτι ενιωθα λιγο αβολα με τους αλλους πελατες γιατι ημουν ο μικροτερος και με τους γονεις μου αλλα δεν μπορουσα χωρις τους αυτους  πνιγουμουνα ,παθαινα ασφυξια δεν ειχα ενα στηριγμα ενα αποκουμπι κατι για προστασια αν μου συνεβαινε κατι<< Σου αρεσει γιε μου αυτη η να παμε σε αλλο μπουρδελο μου λεγανε οι γονεις μου.Βεβαια αυτοι περιμενανε εξω απο το μπουρδελο οταν πηγαινα στο δωματιο  γιατι ημουν τρομερα αμηχανος καθως ετρωγα τα νυχια μου ,κοιταγα το ρολοι μου.κτλ

Δηλαδή εσυ τους παρακαλούσες να σε συνοδεύσουν?Μπαινατε και μαζί στο σαλονάκι?Πρώτη φορά το ακουώ πάντως αυτό!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.513
Κριτικές
4
Like
1.702
Πόντοι
266
Οχι και με τους δυο  γονεις μαζι ποτε .Μια ο ενας μια ο αλλος με συνοδευε ΑΝ και ηξερα οτι κατα βαθος ηταν στεναχωρημενοι δεν μπορουσα να καν αλλιως. η αληθεια ειναι οτι ενιωθα λιγο αβολα με τους αλλους πελατες γιατι ημουν ο μικροτερος και με τους γονεις μου αλλα δεν μπορουσα χωρις τους αυτους  πνιγουμουνα ,παθαινα ασφυξια δεν ειχα ενα στηριγμα ενα αποκουμπι κατι για προστασια αν μου συνεβαινε κατι<< Σου αρεσει γιε μου αυτη η να παμε σε αλλο μπουρδελο μου λεγανε οι γονεις μου.Βεβαια αυτοι περιμενανε εξω απο το μπουρδελο οταν πηγαινα στο δωματιο  γιατι ημουν τρομερα αμηχανος καθως ετρωγα τα νυχια μου ,κοιταγα το ρολοι μου.κτλ

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Δεν γίνονται αυτά :headbang: :headbang:
με την μάνα μου σε ρδελο  :headbang: :headbang: ρε φίλε  :headbang: λες ψέματα :tickedoff:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Οχι απλως τους παρακαλουσα ,τους προσκυνουσα κιολας για  να με συνοδευσουν.Και στο σαλονακι μπαινανε μονο στο δωματιο δεν μπαινανε.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Οχι απλως τους παρακαλουσα ,τους προσκυνουσα κιολας για  να με συνοδευσουν.Και στο σαλονακι μπαινανε μονο στο δωματιο δεν μπαινανε.
Ε αν μπαίνανε και στο δωμάτιο, χέσε ψηλά και αγνάντευε! 
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
ευτηχως που δεν με βλεπανε απ το παραθυρο γιατι θα συνεβαινε κατι το αναλογο¨χαχαχαχαχα :2funny: :2funny:


 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Τους λεω παω αθηνα να γαμησω μανα.

Να 'σαι καλά ρε φίλε,με έκανες να γελάσω πρωινιάτικα!!!!

Παλιά είχα δει στη Φυλής 2-3 φορές πιτσιρικάδες με τους γονείς τους.Συνήθως με τη μάνα τους να περιμένει στο δρόμο.Μια φορά είχε μπει ένας πιτσιρίκος με τον πατέρα του στο Φυλής 200 και αφού είδαν την κοπέλα,και άρεσε στον μικρό (17 ετών περίπου)πήγε ο πατέρας τα είπε λίγο με την τσατσά και την κοπέλα,και μπήκε ο μικρός στο δωμάτιο (μόνος του!).Εμένα μαλακία μου φαίνεται αυτό,αλλά αν υπάρχει ψυχολογικό πρόβλημα στο παιδί,είναι μια λύση.Πάντως το καλύτερο είναι να του έχει μιλήσει ο πατέρας,να έχει καλές σχέσεις με τον γιο,και να του δώσει λεφτά να πάει μόνος του.Ούτε με φίλους.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Παλιά είχα δει στη Φυλής 2-3 φορές πιτσιρικάδες με τους γονείς τους.Συνήθως με τη μάνα τους να περιμένει στο δρόμο.Μια φορά είχε μπει ένας πιτσιρίκος με τον πατέρα του στο Φυλής 200 και αφού είδαν την κοπέλα,και άρεσε στον μικρό (17 ετών περίπου)πήγε ο πατέρας τα είπε λίγο με την τσατσά και την κοπέλα,και μπήκε ο μικρός στο δωμάτιο (μόνος του!).

Καταλαβαίνεις βεβαίως ότι ένας απ'τους πιτσιρικάδες στους οποίους αναφέρεσαι μπορεί και να'ταν ο francesco!!! :grin:
francesco χωρίς παρεξήγηση φίλε ε; ;)
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Μιλάω για πριν το 2000.Κάπου στο 1996-98.Εντάξει,αν ο άλλος έχει ψυχολογικό πρόβλημα,για μια φορά δεν τρέχει κάτι.Αλλά μετά πρέπει να παίρνει το χαρτζιλίκι του και να πηγαίνει μόνος.Και δε χρειάζεται report ότι πάει να γαμήσει!Ούτε πριν ούτε μετά για την εμπειρία!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Δεν πειραζει φιλε βυζολαγνε δεν με παρεξηγεις , εξαλλου δεν ημουν σε αυτους τους  2-3, αφου πρωτοξεκινησα το 2002 και οχι το 1996-98.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Οχι απλως τους παρακαλουσα ,τους προσκυνουσα κιολας για  να με συνοδευσουν.Και στο σαλονακι μπαινανε μονο στο δωματιο δεν μπαινανε.

Francesco, πρόσεχε όταν παντρευτείς και πας να πηδήξεις πρώτη φορά τη γυναίκα σου μη χρειαστείς πάλι τους γονείς σου να κάθονται στο σαλόνι του σπιτιού σου να τους έχεις κοντά σου αν τυχόν σου συμβεί τίποτα...
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Μπα ,δεν νομιζω να τους χρειαστω αλλη φορα- και δεν νομιζω να παντρευτω, δεν χρειαζομαι δεσμευσεις και ελεγχους  απο τωρα.Ισως μετα τα 50μου.
 

Επισκέπτης
Πρωτη αποπειρα το 1981 με ενα φιλο μου μεγαλυτερο στην Πατρα. Ξεκιναμε απο το χωριο με τα μηχανακια μια ωρα δρομος ως την Πατρα. Φτανουμε στο μπουρδελο που ηπηρχε στη Φιλοπιμενος. Μπαινουμε μεσα αλλα μολις βλεπει η πουτανα οτι ειμαι πιτσιρικας βαζει τις φωνες να βγω εξω. Βγαινω και περιμενω το φιλο μου να γαμησει.
Δευτερη αποπειρα και πετυχημενη. Τριτη Γυμνασιου 1985 ή 86 μας πανε εκδρομη Ακροπολη Πλακα Μοναστηρακι. Περνωντας απο την Αθηνας βλεπω τις πουτανες που εκαναν πιατσα στα ξενοδοχεια. Η εικονα μενει στο μυαλο μου. Ετσι μια Κυριακη παιρνω 3000 δρχ και ανεβαινω Αθηνα με το ΚΤΕΛ. Απο το σταθμο ταξι κατευθειαν στην Αθηνας. Αφου εκανα μια βολτα να τσεκαρω μπηκα σε ενα ξενοδοχειο που ηταν στα αριστερα οπως παμε απο Ομονοια προς Μοναστηρακι, ονομα δεν θυμαμε αλλα εχει κλησει εδω και χρονια. Ηταν 3 γυναικες μεσα ολες Ελληνιδες. Διαλεξα μια γεματουλα γυρω στα 30 με 35. Μου λεει σε ποιο δωματιο να παω, ανεβαινω και σε 5 λεπτα ερχετε. Γδυνομε. Αυτη σηκωσε τη φουστα και εβγαλε την κυλοτα. Τα πανω οχι. Μου τον παιζει λιγο μου φοραει την καποτα και επιτελους ΓΑΜΑΩ για πρωτη φορα. Μονο που δεν κρατησε πολυ. Με το μπηκα μετα απο 5-6 κουνηματα εχυσα.
Την επομενη Κυριακη ημουν παλι εκει.
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Όντας rookie ακόμα στο σπορ,εμπειρίες δεν έχω πολλές (ακόμα) αλλά η πρώτη μου φορά σε ρδέλο ήταν πέρσυ τέλη Νοέμβρη αν θυμάμαι καλά στην Ταντάλου (Θεσ/νίκη),το βάπτισμα του πυρός με μιά μαυρούλα από Βραζιλία,νταξ 30άρι έδωσα,τα συνηθισμένα μ' έκανε αλλά για πρώτη φορά καλά ήταν.καλή συνέχεια στην πουτανοδρομία μας,συνάδελφοι!  :rockon:  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom