Νέα

Πρόταση για κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα souper1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

souper1

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Ποια είναι η γνώμη σας για την Κατερίνα?

Όσο αφορά το θέμα του πιπαλεκου, δεν ξέρω περί τίνος πρόκειται.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.519
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Γεια σας παιδιά,

σαν νέος στην σελίδα καλώς σας βρήκα. Λοιπόν θα ήθελα να μου προτείνετε κοπέλα για συνάντηση. Να αναφέρω ότι ειμαι λίγο κάτω από 25 και είμαι πρωτάρης στο συγκεκριμένο άθλημα μιας και είμαι ακόμα παρθένος. Πιστεύω ότι θα προτιμώ gfe καταστάσεις μιας και οι φίλοι μου με λένε ρομαντικό,αγαπουλη κλπ. Ευχαριστώ για την οποία βοήθεια. Οι ερωτήσεις ευπρόσδεκτες.
τυπε,μην τους ακούς,γνωστοί μπαχαλακηδες.Αν θες gfe προτείνω πιπαλεκος και εγώ.
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Καλησπερα στην παρεα , συμφωνω με τον μεγαλο Alex71 καλυτερα να πας πρωτη φορα με callgirl απ'ολες τις αποψεις !


P.S Εχω δακρυσει με τα σχολια μερικων  :2funny:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Ποια είναι η γνώμη σας για την Κατερίνα?

Όσο αφορά το θέμα του πιπαλεκου, δεν ξέρω περί τίνος πρόκειται.

τύπε αν σου λέγαν τα παιδιά ότι ο πιπαλέκος είναι GFE κατάσταση θα ήσουν πρόθυμος να πάρεις το ρίσκο με τις όποιες συνέπειeς έχει αυτό στη μετέπειτα ζωή σου; :S :S :S
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Γεια σας παιδιά,

σαν νέος στην σελίδα καλώς σας βρήκα. Λοιπόν θα ήθελα να μου προτείνετε κοπέλα για συνάντηση. Να αναφέρω ότι ειμαι λίγο κάτω από 25 και είμαι πρωτάρης στο συγκεκριμένο άθλημα μιας και είμαι ακόμα παρθένος. Πιστεύω ότι θα προτιμώ gfe καταστάσεις μιας και οι φίλοι μου με λένε ρομαντικό,αγαπουλη κλπ. Ευχαριστώ για την οποία βοήθεια. Οι ερωτήσεις ευπρόσδεκτες.
Τυπε μην ξεχασεις να παρεις και μια ντουζινα τριανταφυλλα
 

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Σίγουρα ξενοδοχείο ημιδιαμονής, όχι μπουρδέλο, για να έχεις την άνεσή σου.

Κι εγώ θα έλεγα Αννα-πιπινακι γιατί νοιάζεται πολύ για το τι θέλει ο πελάτης
και είναι καλή σε ότι κάνει.
Να της το πεις από την αρχή, να το ξέρει.

Για να έχεις όλη την άνεση αν μπορείς πάρε 1,5 ώρα, αλλά αν ζορίζεσαι οικονομικά μία.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
τύπε αν σου λέγαν τα παιδιά ότι ο πιπαλέκος είναι GFE κατάσταση θα ήσουν πρόθυμος να πάρεις το ρίσκο με τις όποιες συνέπειeς έχει αυτό στη μετέπειτα ζωή σου; :S :S :S


τυπε ο πιπαλεκος για να ρουφηξει πουτσο και gfe θα κανει,και μουσακα θα φτιαξει,και τις παντοφλες του θα του κουβαλησει του τυπου     :grin: :grin: :grin:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Γεια σας παιδιά,

σαν νέος στην σελίδα καλώς σας βρήκα. Λοιπόν θα ήθελα να μου προτείνετε κοπέλα για συνάντηση. Να αναφέρω ότι ειμαι λίγο κάτω από 25 και είμαι πρωτάρης στο συγκεκριμένο άθλημα μιας και είμαι ακόμα παρθένος. Πιστεύω ότι θα προτιμώ gfe καταστάσεις μιας και οι φίλοι μου με λένε ρομαντικό,αγαπουλη κλπ. Ευχαριστώ για την οποία βοήθεια. Οι ερωτήσεις ευπρόσδεκτες.
ελλειπες το νικ που διαλεξες..
Σβηστο κ γυρνα με νεο τυπου:σουπερτρολ ή σουπερμαλακας
 
OP
OP
S

souper1

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις νέες προτάσεις κάποιων. Τώρα γιατί κάποιοι μου επιτίθονται δεν ξέρω, δεν καταλαβαίνω και δεν θα ασχοληθώ. Δεν ήρθα εδώ για να  χαλιέμαι.
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Ευχαριστώ για τις νέες προτάσεις κάποιων. Τώρα γιατί κάποιοι μου επιτίθονται δεν ξέρω, δεν καταλαβαίνω και δεν θα ασχοληθώ. Δεν ήρθα εδώ για να  χαλιέμαι.
Ηρθες εδω για να ξεπαρθενιαστεις τυπε? .... :takethis: :takethis: :takethis: κατσικια δεν εχεις στο χωριο σου τυπε? :think: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

kikirikou69(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2016
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
140
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά,

σαν νέος στην σελίδα καλώς σας βρήκα. Λοιπόν θα ήθελα να μου προτείνετε κοπέλα για συνάντηση. Να αναφέρω ότι ειμαι λίγο κάτω από 25 και είμαι πρωτάρης στο συγκεκριμένο άθλημα μιας και είμαι ακόμα παρθένος. Πιστεύω ότι θα προτιμώ gfe καταστάσεις μιας και οι φίλοι μου με λένε ρομαντικό,αγαπουλη κλπ. Ευχαριστώ για την οποία βοήθεια. Οι ερωτήσεις ευπρόσδεκτες.
εδω πολλα θα ακουσεις και ακομα πιο πολλα θα δεις παρε την αννα πιπινακι και θα με θυμηθεις σου στελνω και το link :
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.547
Κριτικές
22
Like
6.761
Πόντοι
5.696
Γεια σας παιδιά,

σαν νέος στην σελίδα καλώς σας βρήκα. Λοιπόν θα ήθελα να μου προτείνετε κοπέλα για συνάντηση. Να αναφέρω ότι ειμαι λίγο κάτω από 25 και είμαι πρωτάρης στο συγκεκριμένο άθλημα μιας και είμαι ακόμα παρθένος. Πιστεύω ότι θα προτιμώ gfe καταστάσεις μιας και οι φίλοι μου με λένε ρομαντικό,αγαπουλη κλπ. Ευχαριστώ για την οποία βοήθεια. Οι ερωτήσεις ευπρόσδεκτες.
Φίλε μου καλημέρα.
Θα σου πρότεινα 3 επιλογές:
1) Αννα πιπινάκι με 80 ευρώ
2) Κατερίνα 20 με 100 ευρώ
3) Katty με 80 ευρώ
Και τίς  τρείς μπορείς να τις συναντήσεις στο Bill που σκέφτεσαι να πάς. Διάβασε κριτικές υπάρχουν πολλές, σκέψου και αποφάσισε.Επειδή είναι η πρώτη φορά σου πάρε λίγο έξτρα χρόνο παραπάνω αν μπορείς να είσαι πιο  χαλαρός.
Καλά να περάσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom