Νέα

Πρόταση για κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα souper1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Αν έχει ο άνθρωπος την ωριμότητα, μπορεί να διαχωρίσει το σεξ από τους έρωτες. Εγώ, ας πούμε, δεν έχω κάνει ρομάντζο με καμία πουτάνα ούτε καν καφεδάκι έξω, αλλά πάντα προτιμώ τις τάνες που δέχονται φιλιά στο στόμα. Δεν χαίρομαι σεξ αλλιώς. Εξάλλου δε νομίζω ο νηματοθέτης να είναι κανένας άβγαλτος παρθένος.
Αφου ειπε οτι ειναι παρθενος ρε τύπε

είμαι πρωτάρης στο συγκεκριμένο άθλημα μιας και είμαι ακόμα παρθένος.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δικηγορος ειμαι τύπε, ναι. Εσυ απο αυτο συμπερανες οτι ολοι οι δικηγοροι παιζουν ΚΙΝΟ? Καλο.
Θα νομίζει ότι είσαι ο τύπος στην Πάτρα που μπαίνει από το κινητό στο μπου. :P
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Θα σε πειραξει οταν σκεφτεις οτι πριν ερθει σε σενα ρουφαγε ακαποτα την ψωλη καποιου αλλου.
Ρε τύπε και η γκομενα που θα τα φτιαξουμε μπορει να εχει ρουφηξει δεκα ψωλες ακαποτες πριν απο εμας, δεν θα την φιλησουμε? Τι ειναι αυτο τωρα? Κατα τα αλλα εγω παω να κομπλαρω το παιδι?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Η τιμή δεν είναι θέμα , για πρώτη φορά να τσιγκουνευομαι δεν αξίζει νομίζω.
Πήγαινε Φωκαίας 17 με Μικαέλα ή Τζένη στη 2η βάρδια. Είναι μουνάρες, GFE και έχουν άνεση χρόνου. Θα σου πρότεινα και Βερόνικα, αλλά θα περιμένεις 40 λεπτά να σου έρθει και στα 7 λεπτά θα χτυπήσει η πόρτα, οπότε όχι και ό,τι καλύτερο για σένα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Πήγαινε Φωκαίας 17 με Μικαέλα ή Τζένη στη 2η βάρδια. Είναι μουνάρες, GFE και έχουν άνεση χρόνου. Θα σου πρότεινα και Βερόνικα, αλλά θα περιμένεις 40 λεπτά να σου έρθει και στα 7 λεπτά θα χτυπήσει η πόρτα, οπότε όχι και ό,τι καλύτερο για σένα.

Η Μικαελα ειναι μια καστανόξανθη με κοιλιακους φετες τυπε  :think: :S :S :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Η τιμή δεν είναι θέμα , για πρώτη φορά να τσιγκουνευομαι δεν αξίζει νομίζω.
Λοιπον για να σοβαρευτουμε.
Η προταση μου ειναι η εξης.
Για κατι πιο εντονο, το οποιο συνιστω κατ' αρχην, Κατερινα20 ή την Λιλα απο το Athens Diva.
Θα προτεινα και την Ευα αλλά εχει ψιλοεξαφανισθει.

Αν μολαταυτα θελουμε κατι πιο gfe τοτε αναμφισβητητα την Αννα-Πιπινάκι (αν προτιμας λεπτες) ή την Αγγελικη24 (αν προτιμας κατι πιο τσουπωτό).

Αυτα και καλη τυχη.
Οποια και να επιλεξεις απο τις 4 ειμαι βεβαιος οτι δεν θα το μετανιωσεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Πήγαινε Φωκαίας 17 με Μικαέλα ή Τζένη στη 2η βάρδια. Είναι μουνάρες, GFE και έχουν άνεση χρόνου. Θα σου πρότεινα και Βερόνικα, αλλά θα περιμένεις 40 λεπτά να σου έρθει και στα 7 λεπτά θα χτυπήσει η πόρτα, οπότε όχι και ό,τι καλύτερο για σένα.
Οχι σε μπουρδελο πρωτη φορα ρε τύπε, για ονομα του Θεου. Μονο με cg στην αρχη. Νομος.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Οχι σε μπουρδελο πρωτη φορα ρε τύπε, για ονομα του Θεου. Μονο με cg στην αρχη. Νομος.
Εγώ σε μπουρδέλο έχασα την παρθενιά μου πάντως και στο σπορ και γενικά και δεν το μετανιώνω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Αμα η γκομενα σου ρουφαει 10 ψωλες ακαποτα πριν ερθει σε εσενα ελπιζω να εχεις και μεριδιο απο τις εισπραξεις. Αλλιως δεν εισαι απλος κερατας...
Α πειραζει μονο αν τις εχει ρουφηξει την προηγουμενη μερα δηλαδη. Αν τις εχει ρουφηξει σε ενα βαθος πενταετιας ας πουμε?
 
OP
OP
S

souper1

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπον για να σοβαρευτουμε.
Η προταση μου ειναι η εξης.
Για κατι πιο εντονο, το οποιο συνιστω κατ' αρχην, Κατερινα20 ή την Λιλα απο το Athens Diva.
Θα προτεινα και την Ευα αλλά εχει ψιλοεξαφανισθει.

Αν μολαταυτα θελουμε κατι πιο gfe τοτε αναμφισβητητα την Αννα-Πιπινάκι (αν προτιμας λεπτες) ή την Αγγελικη24 (αν προτιμας κατι πιο τσουπωτό).

Αυτα και καλη τυχη.
Οποια και να επιλεξεις απο τις 4 ειμαι βεβαιος οτι δεν θα το μετανιωσεις.

Η αλήθεια είναι ότι κοιτούσα τις 2 πρώτες που μου είπες. Θα κοιτάξω τις άλλες 2 αν και τις προτιμώ  petite. Πάντως έχω χρόνο ακόμα γιατί θα κατέβω Αθήνα τέλος του μήνα. Σε ευχαριστώ για τις προτάσεις πάντως.
 

Επισκέπτης
Ρε τύπε και η γκομενα που θα τα φτιαξουμε μπορει να εχει ρουφηξει δεκα ψωλες ακαποτες πριν απο εμας, δεν θα την φιλησουμε? Τι ειναι αυτο τωρα? Κατα τα αλλα εγω παω να κομπλαρω το παιδι?

Αμα η γκομενα σου ρουφαει 10 ψωλες ακαποτα πριν ερθει σε εσενα ελπιζω να εχεις και μεριδιο απο τις εισπραξεις. Αλλιως δεν εισαι απλος κερατας...

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Η αλήθεια είναι ότι κοιτούσα τις 2 πρώτες που μου είπες. Θα κοιτάξω τις άλλες 2 αν και τις προτιμώ  petite. Πάντως έχω χρόνο ακόμα γιατί θα κατέβω Αθήνα τέλος του μήνα. Σε ευχαριστώ για τις προτάσεις πάντως.
Οκ καλη τυχη. Και μην της το κρυψεις οτι ειναι η πρωτη σου φορα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Α πειραζει μονο αν τις εχει ρουφηξει την προηγουμενη μερα δηλαδη. Αν τις εχει ρουφηξει σε ενα βαθος πενταετιας ας πουμε?
Ε μέχρι τότε θα έχει πλυθεί αρκετά το στόμα της. :grin:
 
OP
OP
S

souper1

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ πήγαινα προς cg μεριά διότι μου φαίνεται καλύτερο από άποψη ποιότητας, χρόνου κλπ. Κάνω λάθος;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ πήγαινα προς cg μεριά διότι μου φαίνεται καλύτερο από άποψη ποιότητας, χρόνου κλπ. Κάνω λάθος;
Δεν κανεις λαθος. Εχεις ανεση χρονου, δεν εχεις την τσατσα να χτυπαει την πορτα ή την πουτανα να βιαζεται γιατι περιμενει να ξεπεταξει αλλους δυο-τρεις στο σαλονι, θα εχετε και χρονο να μιλησετε, στο ξενοδοχειο που θα ειστε θα μπορεις να κανεις και το μπανιο σου, τα σεντονια θα ειναι κατα τεκμηριο πιο καθαρα, νομιζω θα ειναι ό,τι πρεπει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom