Νέα

Πρόταση για κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα souper1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Η αλήθεια είναι ότι κοιτούσα τις 2 πρώτες που μου είπες. Θα κοιτάξω τις άλλες 2 αν και τις προτιμώ  petite. Πάντως έχω χρόνο ακόμα γιατί θα κατέβω Αθήνα τέλος του μήνα. Σε ευχαριστώ για τις προτάσεις πάντως.
Κατά πάσα πιθανότητα θα χρειαστεί να τις πας σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής, γιατί σπάνια κάνουν incall. Έχε το υπόψι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.421
Πόντοι
8.006
Κατά πάσα πιθανότητα θα χρειαστεί να τις πας σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής, γιατί σπάνια κάνουν incall. Έχε το υπόψι.
Αυτες μπορει να κανουν incall, αλλά αν μενει σε κανενα ξενοδοχειο "κανονικο" μπορει η κοπελα να αντιμετωπισει προβλημα στη ρεσεψιον. Αρα οντως να εχει υποψη του οτι θα πρεπει να βρει και ξενοδοχειο ημιδιαμονης. Συνισταται bill ή πριαμος.
 

Επισκέπτης
Α πειραζει μονο αν τις εχει ρουφηξει την προηγουμενη μερα δηλαδη. Αν τις εχει ρουφηξει σε ενα βαθος πενταετιας ας πουμε?

Εισαι οντως χαζος ή τον παριστανεις ?
Το ιδιο ειναι ρε να φιλας μια γκομενα, την γκομενα σου στην προκειμενη που δεν ξερεις τι εκανε με τους πρωην της, με το να επιδιωκεις γλωσοφιλα απο τη πουτανα που πριν ερθει σε σενα την ειχαν χυσει στο στομα 2-3 ισως και περισοτεροι ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.421
Πόντοι
8.006
Εισαι οντως χαζος ή τον παριστανεις ?
Το ιδιο ειναι ρε να φιλας μια γκομενα, την γκομενα σου στην προκειμενη που δεν ξερεις τι εκανε με τους πρωην της, με το να επιδιωκεις γλωσοφιλα απο τη πουτανα που πριν ερθει σε σενα την ειχαν χυσει στο στομα 2-3 ισως και περισοτεροι ?

Ε καλα ενταξει τωρα. Αρα ουτε βυζι δεν γλειφουμε, μπορει να την χυσανε κι εκει. Μπορει επισης ο προηγουμενος που την πηδηξε να ειχε και κανενα ΣΜΝ. Οταν πας με γυναικες δημοσιας χρησεως τύπε, αυτα τα ξεχνας. Αλλιως δεν πας. Σωστα?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Αν η όλη συζήτηση γίνεται για τα ΣΜΝ, το τελευταίο σημείο από το οποίο θα κολλήσεις είναι το στόμα. Υπάρχουν κοπέλες που κάνουν ακάποτα στοματικά και αποφεύγουν τα φιλιά στο στόμα, γιατί νομίζουν ότι από τα τελευταία κολλάνε, ενώ από τα πρώτα δεν πρόκειται. Ο ορισμός του παραλόγου... Και μόνο με τη δερματική επαφή των όρχεων με τον κόλπο, τσιμπάς χίλια δυο.
 

Επισκέπτης
Ε καλα ενταξει τωρα. Αρα ουτε βυζι δεν γλειφουμε, μπορει να την χυσανε κι εκει. Μπορει επισης ο προηγουμενος που την πηδηξε να ειχε και κανενα ΣΜΝ. Οταν πας με γυναικες δημοσιας χρησεως τύπε, αυτα τα ξεχνας. Αλλιως δεν πας. Σωστα?

Προσωπικα οταν παω με δημοσιας χρησεως γυναικες, ουτε γλωσοφιλα θελω και ουτε λογος για γλυψωμουνια που διαβαζω εδω. Να γλυψω εγω το μουνι της πουτανας :headbang: :headbang: Με το ζορι να γλυψω της γκομενα μου. Το μονο ρισκο που επιτρεπω στον εαυτο μου ειναι ακαποτη πιπα. Κι αυτο μαλακια ειναι αλλα ως τωρα εχω σταθει τυχερος.

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Ρε τύπε και η γκομενα που θα τα φτιαξουμε μπορει να εχει ρουφηξει δεκα ψωλες ακαποτες πριν απο εμας, δεν θα την φιλησουμε? Τι ειναι αυτο τωρα? Κατα τα αλλα εγω παω να κομπλαρω το παιδι?


τυπε τελικα και με τις γκομενες πρεπει να εχουμε μαζι μας φαντα    :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Εγώ σε μπουρδέλο έχασα την παρθενιά μου πάντως και στο σπορ και γενικά και δεν το μετανιώνω.


τυπε και ο πιπαλεκος2 σε μπουρδελο εχασε την παρθενια του    :S :S :S
αλλα αυτον τον γαμησανε με στραπ    :S :S :S :effemine: :gay:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Κι αυτό το θέμα θα το μπαχαλέψουν. :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Α πειραζει μονο αν τις εχει ρουφηξει την προηγουμενη μερα δηλαδη. Αν τις εχει ρουφηξει σε ενα βαθος πενταετιας ας πουμε?


τοτε θα εχει προλαβει να πλυνει τα δοντια της τυπε    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Πιπαλεκος2 τωρα live σε στενο της Συγγρού παιζει φλογερα.  :S :S :S  :gay: :effemine:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom