Νέα

PROSEXETO

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ducker13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 43K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

433

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2015
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
κανένα νέο εδώ, έχουμε καμιά ανανέωση στο ροστερ, ξέρει κανείς?
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Eχει ερθει καμια καινουργια κοπελα εδω;
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Συναντηση την περασμενη βδομαδα με την Λίζα. Δουλευε στο πισω. 25 το προγραμμα ηρθε στο δωματιο μετα απο λιγη ωρα αναμονης. Μου εκανε σχολιασμο για την π...τσα μου οτι ειναι μεγαλη και οτι της φτανει μεχρι....πατο. δε ξερω αν σας εδει τυχει κι εσας αν ειναι δλδ καποιο κολπο των ιεροδουλων αλλα τουλαχιστον σχεδον ολες μου το εχουν αναφερει. Ειδικα η Αντζελα η ξανθια ειχε κανει τα ωραιότερα σχολια χαχα.
Τέλος παντων καλα περασα αν και οι κ@υλες ηταν μεγαλες. Στα μειον μονο οτι ειχε μια ελαφρια πολυ ελαφρια μυρωδια ιδρωτα και με χαλασε αν και πηγα στο πρωτο μισαωρο απο τη στιγμη που ξεκιναγε η Βαρδια της. Πιστευω πως θα επρεπε αυτα να τα ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.  Δεν πας για καφε μαζι τους......συνουσιαζεσαι.....
Κατα τα αλλα προσωπικα θα επισκεφθω ξανα μονο οταν ερθει κατι καινουργιο και ακομα περισσοτερο σν ξαναερθει η.....Γαληνη.
Αυτη η πουτανα θα μου φαει πολλα λεφτα.....
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Mia ερωτηση εχω να θεσω και αν διαβαζουν οι υπευθυνοι του studio αν μπορουν ας απαντησουν ή εστω να κανουν κατι.
Παλιοτερα, οι κοπελες αλλαζαν πιο συχνα και ειχες μια ποικιλια να διαλεξεις να πας και να μην βλεπεις τα ιδια και τα ιδια προσωπα. τωρα γιατι δε συμβαινει το ιδιο? θυμαμαι μεχρι πριν κανα 2 χρονια καθε μηνα σχεδον οι κοπελες αλλαζαν συνεχεια. τωρα τα ιδια και τα ιδια προσωπα. εγω προσωπικα βαρεθηκα. Πιο συχνα αλλαζουν οι κοπελες στα σπιτακια στην Αμαλιαδα που δεν ειναι και πολυ μακρυα στο κατω κατω απο την ΠΑτρα παρα στο στουντιο...
κατι πρεπει να γινει. ξεμειναμεεεεεεεεεεε
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδες, ειδα πως στη σελιδ του prosexeto αλλαξαν την κοπελα που δουλευει και πω ς ξεκινησε μια Κορινα. αλλα φωτο της δεν εχει. την εχει δει κανεις? την εχετε δοκιμασει? τι λεει? απο κορμι, απο σωματοτυπο κτλ
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες, ειδα πως στη σελιδ του prosexeto αλλαξαν την κοπελα που δουλευει και πω ς ξεκινησε μια Κορινα. αλλα φωτο της δεν εχει. την εχει δει κανεις? την εχετε δοκιμασει? τι λεει? απο κορμι, απο σωματοτυπο κτλ
τωρα εβαλε μια αντωνια. αστο θα παω εγω αφου δεν παει κανεις κ θα σας πω.!!
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Γιατι αραγε τετοιο πεσιμο στο επιπεδο των  κοριτσιων ρε παιδια? Και γιατι δεν αλλαζουν τοσο συχνα οσο παλιοτερα? Θα πρεπει να επαναθεωρησουν και να βαλουν αμεσα κατι νεο, και πιασαρικο
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
εμαθα παντως οτι η τιμη επεσε στα 25Ε. ισως γιαυτο δεν φερνει κατι καλο.
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Δηλαδη επειδη επεσαν καπως οι τιμες πρεπει να γαμαμε σαβουρες? χαχα :erection:
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
ΑΛΛΑΧΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καμια κοπελα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
ΒΑρεθηκαμε λεμε
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Φιλος με ενημερωσε πως εχει ερθει καινουργια κοπελα, καποια νικολ του ειπαν, αλλα δεν ηξερε περαιτερω να μου πει. πηγε κανενας? τη δοκιμασε? να μας την περιγραψει κι εμας μην κανουμε τσαμπα χιλιομετρα
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Τελικα παιδια, επεσε πολυ νεκρα εδω ετσι? κανενα νεο, καμια ανταποκριση, να ξεορυμε τι παιζει στα μαγαζια της ΠΑτρας....κριμα
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
στη πατρα δεν υπαρχει η ζητηση που υπαρχει στην αθηνα και ο λογος που παρακμασε το εν λογω οίκημα είναι 1 εχει ακριβως διπλα αλλους 4 οικους και κανα 300 μετρα πιο πανω άλλο έναν οποτε ο ανταγωνισμος είναι μεγαλος 2 δεν φερνει πια κοπελες εμφανισιακά ωραιες αλλα και από υπηρεσίες δεν αξιζουν 3 κοιτουν μονο το χρημα και όχι τι προσφερουν στο πελατη.κατα τα αλλα θελουν να λεγεται studio.τα σεβη μου.
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Ημουν Πατρα και δε μου εκανε αισθηση να περασω να δω τι παιζει πλεον......
Που αλλες φορες ξεκιναγα για εκει μονο και μονο για να :pipa3:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
επισκεψη στις 30-12-2016 μπαινω μεσα ηταν ο υπηρέτης μου λεει είναι η τζανινα αλλα εχει αλλον για μιση ωρα.του λεω δεν πειραζει θα περιμενω μου λεει δεν γινεται και δικαιολογιες.εντωμεταξι άλλος πελατης δεν υπηρχε θα μπορουσε να μου λεγε περιμενε στο άλλο δωματιο μεχρι να τελιωσει η ελα σε μιση ωρα και όχι να με διωξει.δεν εχει που δεν εχει δουλεια αν ο τσατσος διωχνει ετσι τους πελατες καηκαμε.αν το μαθει ο ιδιοκτητης του μαγαζιου θα τον στειλει από εκει που ηρθε.ο συγκεκριμένος τσατσος ειρωνευεται κοροιδευει από πισω ασε που είναι περίεργος και στηνει αυτι τον εχω πιασει μια φορα.για άλλη μια φορα το στουντιο αυτό με απογοητευσε και αν δεν αλλαξουν τον υπηρετη και οι τελευταιοι πελατες που εχει θα φυγουν.
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Τελικα γνωριζουμε αν αλλαξε η κατασταση στο εν λογω ιδρυμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom