Νέα

Πρωκτικοί Εξτρεμιστές !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gangstaXZ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 887
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ο Μαυρος Θανατος στη βουλη!

  • ναι

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • οχι

    Ψήφοι: 4 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
90
Like
10.121
Πόντοι
17.885
OMG! τωρα το ειδα αυτο το βινδεο  :2funny:

κ τα σχολια απο κατω διαβαστε.. φρικαραν οι ξενοι χαχαχαχαχαχα

"why do you treat the girl like that?" τι λένε ρε οι ξένοι? Που να ξέρανε τι καργιόλες είσαστε!!  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ΜΙΝΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟ ΘΑΝΑΤΟ :rockon:
ι πλιοψιφια ειναι με το μερουσ τουσ......
ελαχιστοι ειστε ορκισμενοι εχθροι τουσ και οι φεμινιστριες θελουν να φτισουν πανο στον ταφο  τουσ.
ομοσ εκοινοι θα ξανασικοσουν τα φλαμπουρα τισ μαχισ
και ι σαλπιγκα εναντια στον φεμινισμο θα ξαναιχισει στισ 26 ιανουαριου
που θα εχετε το νεο μασ βιντεο.
αυτι τι φορα ξεχαστε οτι ειδατε μεχρι τορα.
πιο αντισιμβατικοι,πιο διναμικοι,πιο ακρεοι ξεξουαλικα,πιο σαδιστεσ
και αυτο που ολοι φοβοσασταν...εχουν γινει περισοτεροι.....
μπικαν και αλλα μελοι ...ειναι πλεον στρατοσ....
ι παρτουζα που θα δειτε θα ειναι πιο ομαδικι,πιο χαβαλε .ετιμαστιτε να πεξουμε αγρια ομαδικα παιχνιδια με λουρια στο λαιμο μας,μανταλακια στισ ρογεσ μασ και δακτιλιδια durex στους πουτσουσ μασ.
ι μαυρι χιρα σε ρολο εκπλιξι....
γροθια στο πουριτανισμο.αγριο ελευθερο ανομαλο σεξ.ι επιστοφι μασ ετιμαζετε.κρατιθιτε.


με τον αερα να μαστιγονι αγρια το προσοπο του,το κριο να πιρουνιαζει τα κοκαλα του γδαρμενοσ απο τιν βροχι ,λιγο πριν το φοσ τισ αυγισ παρει τι θεσι τισ βαθιασ νιχτασ, ο μαυροσ θανατος εψαχνε για κολο στα θλιβερα ετιμοροπα μπουρδελα του μεταξουργειου.
μονοι του φιλοι καποιοι αρουρεοι που εβγεναν απο τουσ σκουπιδοτενεκεδες και καποιοι φτοχοι ανομαλοι πακιστανοι μεταναστες που παρακαλαγαν να μπουνε στο δοματιο εχοντασ στι τσεπι τουσ μονο 10 ευρο.
θελοντασ να εκδικιθει ο μαυροσ θανατοσ γαμισε κολο αφου πιγε να κανει το δισκολο και ι τσατσα τον παρακαλουσε να επιστρεψει.
ιστερα αφου γαμισε χαθικε στιν ομιχλι που επεφτε πικτι στιν αχιλεοσ.
τορα ψαχνι ταζοντασ περισοτερα χριματα να βρει γκομενα να του γλιψει το κολο.
ειναι χομενοσ στιν λασπι και τιν ανομαλια μεχρι το λαιμο.δεν τον σοζει τιποτα.απολαυστε τιν ομοδα μασ 26 γεναρι. :rockon:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
..............ι παρτουζα που θα δειτε θα ειναι πιο ομαδικι,πιο χαβαλε .ετιμαστιτε να πεξουμε αγρια ομαδικα παιχνιδια με λουρια στο λαιμο μας,μανταλακια στισ ρογεσ μασ και δακτιλιδια durex στους πουτσουσ μασ.
ι μαυρι χιρα σε ρολο εκπλιξι....
γροθια στο πουριτανισμο.αγριο ελευθερο ανομαλο σεξ.ι επιστοφι μασ ετιμαζετε.κρατιθιτε.


Και αγριο και ελευθερο και ανωμαλο ε???????

Αν προτεινω να εχει η μαυρη χηρα το πανω χερι θα το θεωρησετε πολυ ανωμαλο και περα απο τις αρχες σας?????  :grin: ;) :) :grin:

Περιμενουμε τη συνεχεια......  :)




 

Επισκέπτης
Γαμώ τα βίντεο! Μπράβο στον pitsi και τα άλλα παιδιά! Έπρεπε να την ξεκωλιάσετε όμως (για να ολοκληρωθεί το θεάρεστον έργο σας!!!) :cheesy:
 

Επισκέπτης
Γαμώ τα βίντεο! Μπράβο στον pitsi και τα άλλα παιδιά! Έπρεπε να την ξεκωλιάσετε όμως (για να ολοκληρωθεί το θεάρεστον έργο σας!!!) :cheesy:
πσσσσσσσσ!!!!!τα σεβοι μου αρχοντικε εραστι τισ αγορεασ ιδονισ!!!
ιποκλινομαι στιν αφεντια σου τρανε δικαστι τον αγριον και ξεβρακοκεφαλον πορνιδιον!
και ομοσ....αυτα που κριβονται στα παρασκινια ειναι εροτικεσ πραξεισ ακροσ διεργετικεσ,αισθισιακεσ και καυλοτικεσ!ι σκλιρι και ιπουλι τιμορια τισ μαυρισ χιρασ σινεχιζετε ακομακαι πισο απο τιν σκινι.....

τα σεβοι μου μακριπουτσε και βαριπουτσε τιθασευτει τον απανταχου εροτικον πορνεον! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
πσσσσσσσσ!!!!!τα σεβοι μου αρχοντικε εραστι τισ αγορεασ ιδονισ!!!
ιποκλινομαι στιν αφεντια σου τρανε δικαστι τον αγριον και ξεβρακοκεφαλον πορνιδιον!
και ομοσ....αυτα που κριβονται στα παρασκινια ειναι εροτικεσ πραξεισ ακροσ διεργετικεσ,αισθισιακεσ και καυλοτικεσ!ι σκλιρι και ιπουλι τιμορια τισ μαυρισ χιρασ σινεχιζετε ακομακαι πισο απο τιν σκινι.....

τα σεβοι μου μακριπουτσε και βαριπουτσε τιθασευτει τον απανταχου εροτικον πορνεον! :rockon: :rockon: :rockon:

Μέγιστε pitsi, ήμουν ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι τέτοιο βίντεο μόνο το αρρωστημένο από την κάβλα μυαλό σου θα μπορούσε να κάνει. Είσαι αρχηγόπουλο ρε παιδί μου, τι να λέμε τώρα! Βλέπω πάντως κι ο Θάνατος να είναι εξίσου πολύ καλός! Μην περιορίζεσαι όμως τόσο στην κάμερα... πρέπει να έχεις και περισσότερη συμμετοχή στο ξεμούνιασμα των άτακτων και ατίθασων πορνίδιων, φεμινιστικών και μη!
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Γαμήθηκα στο γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gerakkas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΜΑΥΡΕ ΘΑΝΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΑΤΙΛΑ ΚΑΤΑΚΤΗΤΗ ΣΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΖΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΥΖΑ ΑΝ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΕΡΟ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΛΟΥΤΜΙΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙΑ Ο ΣΤΑΚΗΣ , Ο ΠΙΛΟΤΟΣ. ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΚΙΑ ΤΟΥΣ ΧΕΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ                  Υ.Γ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΑΣ
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φυσικά και δέν μπορούμε να ξεχάσουμε την σημαία μας.
Τον δάσκαλο μας.
Τον νούμερο ένα μπουρδελιάρη και αρχηπαρτουζιάρη που μας έμαθε τα πρώτα κόλπα στο σεξ!!!!
Ο μαύρος θάνατος και ο αττίλας χαιρετάνε τον "πατερούλη" τους.
Και θέλουν να ελπίζουν οτι οι μαθητές έχουν φτάσει κοντά στο επιπέδο του και θα προσπαθούν να γίνουν και λίγο καλήτεροι από αυτόν ...Αν και αυτό είναι από δύσκολο έως αδύνατο!!!!!!
Με την ευκαιρία αυτού του μηνύματος ανακοινώνουμε οτι σύντομα θα δείτε το νέο βίντεο των easy riders!!!!! παρέα με την μαύρη χήρα.
Θα πάθετε μεγάλη πλάκα!!!!!!!!
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γ.Α.Μ.Α.Σ



ΓΕΝΙΚΗ    ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ    ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΣΥΣΤΡΑΤΕΥΣΗ



ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΙΚΟΥ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΤΙΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

EASY RIDERS – ΠΡΩΚΤΙΚΟΙ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΕΣ

ΟΧΙ  ΣΤΗΝ  8η  ΜΑΡΤΙΟΥ


Τα κακά νέα ταξιδεύουν γρήγορα.  Το ξέρατε όμως.
Είχατε προειδοποιηθεί. 
Η φωνή του ολοκαίνουργιου ΑΝΤΡΑ απαιτεί να οδηγηθούμε όλοι στην μακάρια γη της επαγγελίας που είναι ένας νέος κόσμος όπου οι γυναίκες θα ζουν υποταγμένες και με βαρύ ζυγό στον τράχηλο τους.
Η νέα Γη που σας υπόσχομαι εγώ, η Εκλεκτή Φωνή της Συνείδησης σας ΑΝΤΡΕΣ είναι η Φυλής, Το μεταξουργείο, η Λιοσίων.
Εκεί ανήκουν, στα παραγκομπουρδέλα.  Στις φαβέλες του Έρωτα και του Πόθου.

ΑΔΕΡΦΟΙ ΜΟΥ !
ΑΜΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΝΟΙ ΑΝΤΡΕΣ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΩΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ.

ΣΑΝ ΑΛΛΟΣ ΜΩΗΣΗΣ ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΣΕ ΕΞΟΔΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΗ ΤΗΣ ΣΚΛΑΒΙΑΣ ΤΩΝ ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΩΝ.
ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΓΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΩΝ ΠΡΟΓΟΝΩΝ ΜΑΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΨΟΥΜΕ ΝΕΑ ΔΙΑΘΗΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΤΡΙΚΗ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.
ΕΙΜΑΙ Ο ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ.
ΕΙΜΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΠΛΗΓΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΕΜΙΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΧΕΙΡΑΦΕΤΗΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΥΤΡΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΜΠΑΛΑΙΑ ΔΕΣΜΑ ΜΑΣ !!
364 μέρες τον χρόνο κάνουν ότι θέλουν οι γυναίκες.
Μας κάθονται στον σβέρκο.
Απαιτούν και την 8η Μαρτίου ξεχωριστή γιορτή??

ΤΕΛΟΣ!
ΩΣ ΕΔΩ !
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ! ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΑΝΟΧΗ!

Μην ακούτε τα όργανα της πλάνης T.V. και ραδιόφωνο.
Ήλθα και φανερώθηκα σε σας ως ΜΕΣΣΙΑΣ.
Βαπτίστηκα στην αντρική δύναμη και με την πίστη σας φλόγα ζωντανή θα κατακεραυνώσω το θηρίο της σύγχρονης γυναίκας καριερίστριας.
Πλησιάζει η μέρα που δεν θα μείνει πέτρα πάνω στην πέτρα απ’ότι έχτισαν οι μισητοί εχθροί μας
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΙ !
ΠΙΣΤΕΨΤΕ !
ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ
Η ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ !

Ο ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΕΙΠΕ :
“ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΥΣ”!!

ΑΠΕΛΘΕΤΕ ΑΠ’ΕΜΟΥ ΜΙΑΡΟΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΘΕΙΑΦΙ !

ΚΡΕΜΑΛΑ ΣΤΟΝ ΦΕΜΙΝΙΣΜΟ !

ΤΕΛΙΚΗ ΛΥΣΗ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΡΧΕΤΑΙ

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τώωωωωρα, πάει η μέρα της γυναίκας, κατόπιν εορτής έρχεσαι μεσιέ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pasolinni

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
ένα μεγάλο Μπράβο στον Μαύρο Θάνατο!!!! που διδάσκει στα νέα και αθώα παιδάκια( και στους μπούληδες που κυκλοφορούν με τεφτέρια για να το παίζουν άντρες στους δρόμους του αγοραίου έρωτα ) πως να επιβιώσουν στη ζούγκλα της κοινωνίας και του γάμου. Κρίμα που ΑΝΤΡΕΣ σαν τους easy riders λιγοστεύουν.... και ξεφυτρώνουν τα πουστόπαιδα και οι μαμόθρευτοι το ένα πίσω από το άλλο
   
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Γ.Α.Μ.Α.Σ



ΓΕΝΙΚΗ    ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ    ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΣΥΣΤΡΑΤΕΥΣΗ



ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΙΚΟΥ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΤΙΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

EASY RIDERS – ΠΡΩΚΤΙΚΟΙ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΕΣ

ΟΧΙ  ΣΤΗΝ  8η  ΜΑΡΤΙΟΥ


Τα κακά νέα ταξιδεύουν γρήγορα.   Το ξέρατε όμως.
Είχατε προειδοποιηθεί.   
Η φωνή του ολοκαίνουργιου ΑΝΤΡΑ απαιτεί να οδηγηθούμε όλοι στην μακάρια γη της επαγγελίας που είναι ένας νέος κόσμος όπου οι γυναίκες θα ζουν υποταγμένες και με βαρύ ζυγό στον τράχηλο τους.
Η νέα Γη που σας υπόσχομαι εγώ, η Εκλεκτή Φωνή της Συνείδησης σας ΑΝΤΡΕΣ είναι η Φυλής, Το μεταξουργείο, η Λιοσίων.
Εκεί ανήκουν, στα παραγκομπουρδέλα.   Στις φαβέλες του Έρωτα και του Πόθου.

ΑΔΕΡΦΟΙ ΜΟΥ !
ΑΜΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΝΟΙ ΑΝΤΡΕΣ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΩΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ.

ΣΑΝ ΑΛΛΟΣ ΜΩΗΣΗΣ ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΣΕ ΕΞΟΔΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΗ ΤΗΣ ΣΚΛΑΒΙΑΣ ΤΩΝ ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΩΝ.
ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΓΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΩΝ ΠΡΟΓΟΝΩΝ ΜΑΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΨΟΥΜΕ ΝΕΑ ΔΙΑΘΗΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΤΡΙΚΗ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.
ΕΙΜΑΙ Ο ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ.
ΕΙΜΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΠΛΗΓΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΕΜΙΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΧΕΙΡΑΦΕΤΗΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΥΤΡΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΜΠΑΛΑΙΑ ΔΕΣΜΑ ΜΑΣ !!
364 μέρες τον χρόνο κάνουν ότι θέλουν οι γυναίκες.
Μας κάθονται στον σβέρκο.
Απαιτούν και την 8η Μαρτίου ξεχωριστή γιορτή??

ΤΕΛΟΣ!
ΩΣ ΕΔΩ !
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ! ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΑΝΟΧΗ!

Μην ακούτε τα όργανα της πλάνης T.V. και ραδιόφωνο.
Ήλθα και φανερώθηκα σε σας ως ΜΕΣΣΙΑΣ.
Βαπτίστηκα στην αντρική δύναμη και με την πίστη σας φλόγα ζωντανή θα κατακεραυνώσω το θηρίο της σύγχρονης γυναίκας καριερίστριας.
Πλησιάζει η μέρα που δεν θα μείνει πέτρα πάνω στην πέτρα απ’ότι έχτισαν οι μισητοί εχθροί μας
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΙ !
ΠΙΣΤΕΨΤΕ !
ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ
Η ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ !

Ο ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΕΙΠΕ :
“ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΥΣ”!!

ΑΠΕΛΘΕΤΕ ΑΠ’ΕΜΟΥ ΜΙΑΡΟΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΘΕΙΑΦΙ !

ΚΡΕΜΑΛΑ ΣΤΟΝ ΦΕΜΙΝΙΣΜΟ !

ΤΕΛΙΚΗ ΛΥΣΗ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΡΧΕΤΑΙ
Μηπως εχεις αρπαξει καμια ΙΩΣΗ :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Π.Α.Ι.Ρ.Ν.Ε.Ι.Σ Λ.Ε.Ι.Γ.Μ.Ε.Ν.Α ?
 

Επισκέπτης
[size=20pt]Ο ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΙΠΟΣΧΕΣΙ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΕΙ![/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom