Νέα

Πρωκτικοί Εξτρεμιστές !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gangstaXZ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 887
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ο Μαυρος Θανατος στη βουλη!

  • ναι

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • οχι

    Ψήφοι: 4 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885
καλό αλλά ετεροχρονισμένο
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Πάντα μου αρεσαν τα έργα επιστημονικής φαντασίας... :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Οι άλλες έξι πληγές που μας στέλνει ο θεός ποιες είναι;
μανούλα μουουου, χέστηκα λέμεεεεεε  :shower:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Οι άλλες έξι πληγές που μας στέλνει ο θεός ποιες είναι;
μανούλα μουουου, χέστηκα λέμεεεεεε  :shower:

Οι αλλες εξι πληγές είναι αυτές που προηγούνται της έβδομης ρε συ.. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
(μην ρωτάς σύνθετα πράγματα γιατί οι ψυχώσεις μπορεί να δράσουν αυτοκαταστροφικά εάν το υποκείμενο ταραχθεί..)
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
χωρίς τις γυναίκες εσύ δεν θα ήσουν όμως εδώ για να μας παραθέσεις αυτό το κείμενο...

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εσύ μάλλον δεν θα Γ.Α.Μ.Α.Σ. καθόλου
Ε κάτσε ρε συ, το παιδί ήταν απασχολημένο, τέσσερις μέρες έγραφε το κείμενο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εριιιιιιιιναλ μέρααα
ναι σωστά, μην ταράξουμε και το υποκείμενο και μας κυνηγάει μετά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ουφ! Σε καλό μας σήμερα!!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Παραθέτω αυτούσιο κείμενο που έστειλε νεαρά κορασίδα στην Athens Voice στην στήλη "Μιλα μου βρώμικα της Μυρτούς Κοντοβά:
"»Λοιπόν, κοπελιές, μόλις βρήκα τι θέλουν οι άντρες και πρέπει να σας το πω. Βασικά θέλουν μόνο σεξ. Τίποτα άλλο. Να είσαι πάντα διαθέσιμη όποτε έχουν καύλες, έτοιμη για όλα, να τα κάνεις όλα και να μην τραβάς και ζόρι που έχουν, ή έτσι λένε, άλλες τρεις κάβα ή περνάει κανάς μήνας μέχρι να έρθει πάλι η σειρά σου. Θέλουν και κάτι άλλο, βασικότερο, να μην τους παίρνεις τηλέφωνο. Τον πεθύμησες; Θες να τον δεις; Θες να ρωτήσεις κάτι; Πνίγεσαι και θες βοήθεια; Πρόβλημά σου. ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. Είπαμε, όταν θέλει θα πάρει εκείνος.
Επίσης ο σίγουρος τρόπος για να εξαφανιστούν είναι να τους δείξεις πως δένεσαι κατά οποιονδήποτε τρόπο. Έχω γνωρίσει βέβαια και την αντίθετη, ακόμα πιο τρομακτική περίπτωση, του άντρα που στο πρώτο ραντεβού τα έχετε, στο δεύτερο σε έχει πάει στη μάνα του και στο τρίτο εκκλησία. Τι λέγαμε, λοιπόν... Α ναι, για όλους τους υπόλοιπους. Η λύση είναι μία: να κάνουμε κι εμείς το ίδιο... και να φροντίζουμε να το μάθουν κιόλας. Love u all.                      -Ginger

Ε! Ναι ρε καρ@@@λες! Αυτά θέλουμε!

Συναγωνιστές εγώ πρώτος ξεθάβω το Τομαχώκ του πολέμου προς εκπλήρωση του ιερού σκοπού της Γ.Α.ΜΑ.Σ. Προετοιμάζω δε ισχυρό τρομοκρατικό χτύπημα κατά του σάπιου κατεστημένου πλήττοντας τους δίδύμους πύργους του γυναικείου φεμινισμού. Μαζί με τις συντρόφισες μου εκ του πρώην ανατολικού μπλοκ (ωρολογιακές σεξοβόμβες υποταγμένες στις επιταγές του έρωτα), αφού περιλούσουμε με νερό της φωτιάς (ό,τι μείνει δηλαδή από αυτό που θα έχουμε καταναλώσει το προηγούμενο βράδυ στη γιάφκα μας) άπασες τις ιέρειες (εργαζόμενες) και το ναό (τα γραφεία έκδοσης και παραγωγής) της γυναικείας βίβλου (Cosmopolitan), θα τα πυρπολήσουμε και θα τα ανατινάξουμε, μετατρέποντας γραφεία, συντάκτριες, αναγνώστριες και λοιπά πρόβατα στάχτη και μπούρμπερη, τραγουδώντας παράλληλα το γνωστό επαναστατικό άσμα "ρίξε στο κορμί τους σπίρτο να πυρποληθούν".
ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
χωρίς τις γυναίκες εσύ δεν θα ήσουν όμως εδώ για να μας παραθέσεις αυτό το κείμενο...
Τς τς τς, αφού το λέει ξεκάθαρα το παιδί, όχι να μην υπάρχουν γυναίκες αλλά να είναι κλεισμένες σε ένα δωμάτιο μόνο για κοκό και τίποτα άλλο
Καχύποπτε άνθρωπε  :grin: :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Παραθέτω αυτούσιο κείμενο που έστειλε νεαρά κορασίδα στην Athens Voice στην στήλη "Μιλα μου βρώμικα της Μυρτούς Κοντοβά:
"»Λοιπόν, κοπελιές, μόλις βρήκα τι θέλουν οι άντρες και πρέπει να σας το πω. Βασικά θέλουν μόνο σεξ. Τίποτα άλλο. Να είσαι πάντα διαθέσιμη όποτε έχουν καύλες, έτοιμη για όλα, να τα κάνεις όλα και να μην τραβάς και ζόρι που έχουν, ή έτσι λένε, άλλες τρεις κάβα ή περνάει κανάς μήνας μέχρι να έρθει πάλι η σειρά σου. Θέλουν και κάτι άλλο, βασικότερο, να μην τους παίρνεις τηλέφωνο. Τον πεθύμησες; Θες να τον δεις; Θες να ρωτήσεις κάτι; Πνίγεσαι και θες βοήθεια; Πρόβλημά σου. ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. Είπαμε, όταν θέλει θα πάρει εκείνος.
Επίσης ο σίγουρος τρόπος για να εξαφανιστούν είναι να τους δείξεις πως δένεσαι κατά οποιονδήποτε τρόπο. Έχω γνωρίσει βέβαια και την αντίθετη, ακόμα πιο τρομακτική περίπτωση, του άντρα που στο πρώτο ραντεβού τα έχετε, στο δεύτερο σε έχει πάει στη μάνα του και στο τρίτο εκκλησία. Τι λέγαμε, λοιπόν... Α ναι, για όλους τους υπόλοιπους. Η λύση είναι μία: να κάνουμε κι εμείς το ίδιο... και να φροντίζουμε να το μάθουν κιόλας. Love u all.                      -Ginger

Ε! Ναι ρε καρ@@@λες! Αυτά θέλουμε!

Συναγωνιστές εγώ πρώτος ξεθάβω το Τομαχώκ του πολέμου προς εκπλήρωση του ιερού σκοπού της Γ.Α.ΜΑ.Σ. Προετοιμάζω δε ισχυρό τρομοκρατικό χτύπημα κατά του σάπιου κατεστημένου πλήττοντας τους δίδύμους πύργους του γυναικείου φεμινισμού. Μαζί με τις συντρόφισες μου εκ του πρώην ανατολικού μπλοκ (ωρολογιακές σεξοβόμβες υποταγμένες στις επιταγές του έρωτα), αφού περιλούσουμε με νερό της φωτιάς (ό,τι μείνει δηλαδή από αυτό που θα έχουμε καταναλώσει το προηγούμενο βράδυ στη γιάφκα μας) άπασες τις ιέρειες (εργαζόμενες) και το ναό (τα γραφεία έκδοσης και παραγωγής) της γυναικείας βίβλου (Cosmopolitan), θα τα πυρπολήσουμε και θα τα ανατινάξουμε, μετατρέποντας γραφεία, συντάκτριες, αναγνώστριες και λοιπά πρόβατα στάχτη και μπούρμπερη, τραγουδώντας παράλληλα το γνωστό επαναστατικό άσμα "ρίξε στο κορμί τους σπίρτο να πυρποληθούν".
ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ!

Όπως πας δεξιά έχει ένα μαγαζί με άσπρες μπλουζίτσες.Τα χέρια δένουν πίσω. Μην σε απασχολήσει.Δέστες και μετά πάρε 2 χαπάκια για καλό και για κακό.Αντε και με την ευχή του Θεού .. ;)

Μπουμπ φιλια...καλημέρα :-* :-*
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
μου γεννηθηκε μια μικρηηηη υποψια που με επιφυλλαξη θα σας αναφερω...:ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!! αν την διασταυρωσω και σιγουρευτω θα επανελθω...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
χωρίς τις γυναίκες εσύ δεν θα ήσουν όμως εδώ για να μας παραθέσεις αυτό το κείμενο...
Το φιλοσόφησες πολύ για να το πεις αυτό;  :jerking:
Ε ρε κάτι κίναιδοι που έχουν μαζευτεί εδώ μέσα.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Από τη στιγμή που οι γυναίκες δεν γουστάρουν την όλη φάση γιατί απαντούν ? Δε σας αναγκάζει κανείς κυρίες μου, ούτε κάποιος ζήτησε τη συγκατάθεσή σας ή την γνώμη σας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom