Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 84 29,5%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 32 11,2%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 110 38,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 23 8,1%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 7,4%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,6%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 20 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Την σεζον 2005-2006 σε 5 μεταξυ μας παιχνιδια ειχα παρει 159 βολες και ειχες παρει 107.

Την σεζον 2006-2007 σε 7 μεταξυ μας παιχνιδια ειχα παρει 224 βολες και ειχες παρει 177.

Περσι σε 7 μεταξυ μας παιχνιδια ειχα παρει 163 βολες και ειχες παρει 178.

Στο φετινο μεταξυ μας εχασες με 17 ποντους και σουταρες 5 βολες παραπανω.

Αν παρατηρησεις την διαφορα στις βολες καθε χρονια ξερεις τι συμπερασμα θα βγαλεις?
ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΟΙ ΒΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ.

Απο τις 10,9 βολες μ.ο(σε καθε ματς) διαφορα που ειχαμε το 2005-2006(που παλι ησουν λιγος) εφτασες περσι να εχεις περισσοτερες βολες απο μενα.

ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ  ΕΙΝΑΙ Η ΑΤΟΜΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΟΥ,ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΒΟΛΕΣ ΤΟΤΕ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.

Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΒΟΛΩΝ ΟΦΕΙΛΟΤΑΝ ΣΤΗΝ Α-Ν-Υ-Π-Α-Ρ-Ξ-Ι-Α- ΣΟΥ ΩΣ ΟΜΑΔΑ.

Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗ ΕΥΝΟΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΤΙΣ ΒΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΓΜΑ.ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΕΙΤΕ ΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ.


Κατι σε ρωτησα πριν και δεν μου απαντησες?Ποσο κλειστο το θες το ματς για να μετρησουμε και εκει τις βολες στα μεταξυ μας.
σουηδε μονο μεταξυ μας παιζουμε στο πρωταθλημα;;;;;;
το πλεονεκτημα στην εδρα το παιρνεις με τα μεταξυ μας παιχνιδια;;;;;;
κανεις τον κοπο να βαλεις τις βολες απο ΟΛΟΥΣ τους αγωνες του παο για να γελασουμε λιγο;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και δεν μου απαντησες ακομα.....
παιρνετε [size=30pt]ΝΑΙ[/size]Η[size=30pt]ΟΧΙ [/size]περισσοτερες βολες;;;;;
απο ολους.....στο 90% των παιχνιδιων που παιζετε;;;;;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Έχω λιώσει με τα παραμύθια που λέτε.4 Ευρωπαϊκά έναντι ενός. ;)
Μου αρέσει που λέτε ''η μεγαλύτερη και πιο αποδεκτή νίκη σε τελικό της Ευρωλίγκα''. :2funny: :2funny:
Και ότι δεν ήταν ντέρμπυ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το ψεμα που ειναι δηλαδη?εχει καμια νικη με την νικη σου το 96 που εκλεψες την μπαρτσα?
καναμε ρεκορ διαφορας σε τελικο ευρωλιγκας
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Στο πρώτο ημίχρονο σας είχε από κάτω για τα καλά η Μπάρτσα. Στο τέλος του ημιχρόνου μειώσατε την διαφορά.
Στην τρίτη περίοδο το παιχνίδι ήταν σούπερ ντέρμπυ. ;) Τώρα αν μία καλή περίοδος (η τέταρτη)δικαιολογεί τέτοια χαώδη διαφορά στις βολές τι να πω. :uglystupid: :uglystupid:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ  ΕΙΝΑΙ Η ΑΤΟΜΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΟΥ,ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΒΟΛΕΣ ΤΟΤΕ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.

Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΒΟΛΩΝ ΟΦΕΙΛΟΤΑΝ ΣΤΗΝ Α-Ν-Υ-Π-Α-Ρ-Ξ-Ι-Α- ΣΟΥ ΩΣ ΟΜΑΔΑ.
αυτο μπορεις να το διαβασεις αλλα στην θεση των βολων να βαλεις την λεξη πεναλτι και να κανεις αναγωγη στο ποδοσφαιρο;;;;;οεο;;;;;
μπορεις ;;;;;;;
χρηστιδις    ευχαριστω.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
το ψεμα που ειναι δηλαδη?εχει καμια νικη με την νικη σου το 96 που εκλεψες την μπαρτσα?
καναμε ρεκορ διαφορας σε τελικο ευρωλιγκας
Μέχρι το 1997 εννοείς ρεκόρ διαφοράς; Γιατί μετά έσπασε από άλλη ομάδα.
Άσε που την διαφορά την πήρες στο τέλος.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Στο πρώτο ημίχρονο σας είχε από κάτω για τα καλά η Μπάρτσα. Στο τέλος του ημιχρόνου μειώσατε την διαφορά.
Στην τρίτη περίοδο το παιχνίδι ήταν σούπερ ντέρμπυ. ;) Τώρα αν μία καλή περίοδος (η τέταρτη)δικαιολογεί τέτοια χαώδη διαφορά στις βολές τι να πω. :uglystupid: :uglystupid:
τι λες ρε συ?υπηρχαν περιοδοι το 97? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:θυμασαι και πως παιχτηκε η καθε περιοδος
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
τι λες ρε συ?υπηρχαν περιοδοι το 97? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:θυμασαι και πως παιχτηκε η καθε περιοδος
Μπερδεύτηκα ρε. Εννοούσα στο τρίτο δεκάλεπτο του αγώνα.  ;) ;)Θυμάμαι πολύ καλύτερα από εσένα. Έχω και κασσέτα. Αν θες στη δίνω. :grin: :grin: :grin:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
σουηδε μονο μεταξυ μας παιζουμε στο πρωταθλημα;;;;;;
το πλεονεκτημα στην εδρα το παιρνεις με τα μεταξυ μας παιχνιδια;;;;;;
κανεις τον κοπο να βαλεις τις βολες απο ΟΛΟΥΣ τους αγωνες του παο για να γελασουμε λιγο;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και δεν μου απαντησες ακομα.....
παιρνετε [size=30pt]ΝΑΙ[/size]Η[size=30pt]ΟΧΙ [/size]περισσοτερες βολες;;;;;
απο ολους.....στο 90% των παιχνιδιων που παιζετε;;;;;
Δηλαδη τι θελεις ρε μαγκα?
Να κατσω να γραψω ποσες βολες παιρνω οταν νικαω τον Κολοσσο και την ΑΕΛ με 50 ποντους διαφορα??

Σου ποσταρα τις βολες στα μεταξυ μας μιας και εσυ εισαι η μονη ομαδα που με κοντραρει.
Η διαφορα με τους υπολοιπους ειναι ΧΑΩΔΗΣ.

Αν δεν θες να καταλαβεις οτι η ποιοτητα των παικτων μιας ομαδας παιζει μεγαλο ρολο στα κερδισμενα φαουλ σε καθε παιχνιδι δεν μπορω να κανω κατι.
Αυτα.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
αυτο μπορεις να το διαβασεις αλλα στην θεση των βολων να βαλεις την λεξη πεναλτι και να κανεις αναγωγη στο ποδοσφαιρο;;;;;οεο;;;;;
μπορεις ;;;;;;;
χρηστιδις    ευχαριστω.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Δεν διαφωνω στην συγκριση που κανεις ΓΕΝΙΚΑ αλλα το παραδειγμα σου ειναι ατοπο.

Μην συγκρινεις σε καμια περιπτωση ενα πεναλτι με ενα κερδισμενο φαουλ στο μπασκετ.Υπαρχει μεγαλη διαφορα αναμεσα τους.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μπερδεύτηκα ρε. Εννοούσα στο τρίτο δεκάλεπτο του αγώνα.  ;) ;)Θυμάμαι πολύ καλύτερα από εσένα. Έχω και κασσέτα. Αν θες στη δίνω. :grin: :grin: :grin:
σε πιστευω τοσες φορες θα την εχεις δει και θα καμαρωνες για ενα καθαρο τροπαιο
ζηλευεις?ποτε δεν ειναι αργα να πας μαζι με την τιμιοτητα και την μπεσα
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Αφού τόσα χρόνια με 4 δεκάλεπτα παίζουν οι ομάδες. Πως να μην παρασυρθώ κι εγώ. ;) ;) ;)Αν παρακολουθείς πολύ μπάσκετ αυτά παθαίνεις.  :grin: :grin: :grin:
σε πιστευω τοσες φορες θα την εχεις δει και θα καμαρωνες για ενα καθαρο τροπαιο
ζηλευεις?ποτε δεν ειναι αργα να πας μαζι με την τιμιοτητα και την μπεσα
Να ζηλέψω; :2funny: :2funny: :2funny:
Βάζω τον τελικό της Μπολόνια και ξεροχύνω. ;)
Σε  ποια τιμιότητα αναφέρεσαι;
Επί Ιωαννίδη; :think:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Δηλαδη τι θελεις ρε μαγκα?
Να κατσω να γραψω ποσες βολες παιρνω οταν νικαω τον Κολοσσο και την ΑΕΛ με 50 ποντους διαφορα??

Σου ποσταρα τις βολες στα μεταξυ μας μιας και εσυ εισαι η μονη ομαδα που με κοντραρει.
Η διαφορα με τους υπολοιπους ειναι ΧΑΩΔΗΣ.

Αν δεν θες να καταλαβεις οτι η ποιοτητα των παικτων μιας ομαδας παιζει μεγαλο ρολο στα κερδισμενα φαουλ σε καθε παιχνιδι δεν μπορω να κανω κατι.
Αυτα.
και εγω τους κερδαω με τους ιδιους ποντους αυτους....
αλλα υπαρχουν ΑΛΛΑ παιχνιδια που κρινουν εδρα και δεν παιρνω εγω τις βολες που παιρνεις εσυ και τα χανω...και μαζι και το πλεονεκτημα.... ;) ;) ;)
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Μου αρέσει που λες για τις βολές ρε Χρηστίδη. Να σου κάνω εγώ μια ερώτηση. Στην μπάλλα γιατί δίνονται τόσα φάουλ στον Diogo; :think: :think:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
και εγω τους κερδαω με τους ιδιους ποντους αυτους....
αλλα υπαρχουν ΑΛΛΑ παιχνιδια που κρινουν εδρα και δεν παιρνω εγω τις βολες που παιρνεις εσυ και τα χανω...και μαζι και το πλεονεκτημα.... ;) ;) ;)
τα παντα ολα και στο μπασκετ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
και εγω τους κερδαω με τους ιδιους ποντους αυτους....
αλλα υπαρχουν ΑΛΛΑ παιχνιδια που κρινουν εδρα και δεν παιρνω εγω τις βολες που παιρνεις εσυ και τα χανω...και μαζι και το πλεονεκτημα.... ;) ;) ;)
Χρηστιδη τοποθετηθηκα.
Δεν υπαρχει αλλο ματς σε ελληνικο πρωταθλημα για να συγκρινω.
Καταλαβε το ;)

 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Τότε και στο μπάσκετ λίγα είναι τα φάουλ που σφυρίζονται υπέρ του Παναθηναϊκού.Όταν διεισδύει ο Σπανούλης πως θα κοπεί;Όταν πέρνει την μπάλλα ο Πέκοβιτς πως θα κοπεί;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Τότε και στο μπάσκετ λίγα είναι τα φάουλ που σφυρίζονται υπέρ του Παναθηναϊκού.Όταν διεισδύει ο Σπανούλης πως θα κοπεί;Όταν πέρνει την μπάλλα ο Πέκοβιτς πως θα κοπεί;
με επιθετικο φαουλ,οπως δινουν στον σοφο  ;)
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom