Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 83 29,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 32 11,3%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 110 38,9%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 22 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 7,4%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,6%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 20 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    283

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
ρε φίλε......
άμα θες να πάρεις πρωτάθλημα γίνε ολυμπιακός...
εγώ θέλω να δω πρώτα μπάλλα.
και το 2004 εβλεπα κακοποίηση και κάτι πούτσες από Μαντζεστερ στο 40 με 5-0
Η ξεφτίλα του βάζελου στην ευρώπη ξεκίνησε από τον προπονηταρά τον οβραίο. Από τότε κατέρρευσε και όλη η ποιότητα του βάζελου......
αστο έχουμε άλλη αντίληψη για το ποδόσφαιρο.
ο σουμ έφυγς και με το εργο που άφησε παίρνεις έκτοτε τ αρχίδια του γαύρου...
ο βάτραχος έφυγε και με το έργο που άφησε ο γαύρος έπαιρνε πρωταθλήματα στο οτοπάιλοτ.......

μάθετε πρώτα μπάλλα και μετά το συζητάμε ξανά.

Αρχηγε μου....μη βιαζεσαι...γαιτι μετα ξερεις τα λογια δε μαζευονται !!!
Το ξερω και το βλεπω οτι εχουμε τα χαλια μας...αλλα περιμενε να τελειωσει ο 1ος γυρος...και μετα αν εχεις δικιο θα τους βριζω μαζι σου....αλλα μεχρι τοτε....μαζεψε το καλυτερα !!!
Οσον αφορα τα 5 που λες απο τη Μαντσεστερ...ειναι αληθεια...τοσο οσο ειναι και τα 7 απο τη Γιουβε (μη ξεχνιομαστε ε...παντα καλοπροαιρετα μιλαμε!!!)

 

Salonika27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Πωλείτε Contreras, πωλείτε σε τιμή ευκαιρίας  :dancing:5 εκατομμύρια + δανικούς Καραγκούνη και ελεύθερη μεταγραφή τον Μόρις (εμείς τσάμπα τον πήραμε :dancing:)..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ζαγόρ γερά πάρτους τα λεφτά :rockon: :rockon: :rockon:...Επίσης σε δημοπρασία βρίσκετε ο Μπάγεβιτς...Καλεσμένοι στην δημοπρασία είναι ΑΕΚ, ΠΑΟ, ΗΡΑ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αρχηγε μου....μη βιαζεσαι...γαιτι μετα ξερεις τα λογια δε μαζευονται !!!
Το ξερω και το βλεπω οτι εχουμε τα χαλια μας...αλλα περιμενε να τελειωσει ο 1ος γυρος...και μετα αν εχεις δικιο θα τους βριζω μαζι σου....αλλα μεχρι τοτε....μαζεψε το καλυτερα !!!
Οσον αφορα τα 5 που λες απο τη Μαντσεστερ...ειναι αληθεια...τοσο οσο ειναι και τα 7 απο τη Γιουβε (μη ξεχνιομαστε ε...παντα καλοπροαιρετα μιλαμε!!!)

μέχρι τη σουμ εποχή είχες τουλάχιστον την ευρώπη....
μετά έχεις τα αρχίδια σου τα δυό........
 

Salonika27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
 

Συνημμένα

  • bajevits.jpg
    bajevits.jpg
    24,2 KB · Εμφανίσεις: 7

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εξω από τα επίσημα ο κόσμος μουρμούραγε ενώ κατά τη διάρκεια δηλώσεων που έκανε ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη Θανάσης Γιαννακόπουλος μερίδα κόσμου φώναξε: «Πες την αλήθεια».
Ο κύριος Γιαννακόπουλος τόνισε: «Αυτό δεν ήταν θέαμα και ομάδα. Ηταν συνονθύλευμα. Τι θέλετε να κάνουμε; Αυτοί που έχουν τα γένια και τα χτένια ας καθαρίσουν την ομάδα». Απευθυνόμενος προς τον κόσμο, συμπλήρωσε: «Λέω την αλήθεια».

απο κοντρα
 

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
μέχρι τη σουμ εποχή είχες τουλάχιστον την ευρώπη....
μετά έχεις τα αρχίδια σου τα δυό........

Αρα λοιπον...ειμαι μια χαρα...το προβλημα θα ηταν να ειχα λιγοτερα ή περισσοτερα αρχιδια.
Εφοσον εχω 2 ολα καλα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
παλι με χρονους με καιρους....παλι δικα μας θα ναι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
καλά ρε, συζητάτε για Σουμ και λοιπά περίεργα όντα; όταν αγοράζεις προπονητή μόνο και μόνο επειδή κέρδισε τον Ολυμπιακό, τότε είσαι λίαν επιεικώς για τον πούτσο
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Πωλείτε Contreras, πωλείτε σε τιμή ευκαιρίας  :dancing:5 εκατομμύρια + δανικούς Καραγκούνη και ελεύθερη μεταγραφή τον Μόρις (εμείς τσάμπα τον πήραμε :dancing:)..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ζαγόρ γερά πάρτους τα λεφτά :rockon: :rockon: :rockon:...Επίσης σε δημοπρασία βρίσκετε ο Μπάγεβιτς...Καλεσμένοι στην δημοπρασία είναι ΑΕΚ, ΠΑΟ, ΗΡΑ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλά...εσυ μην βγάζεις γλώσσα γιατί θα σου κόψουμε την χορηγία και μετα θα κλαίς.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

qwerty

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
66
Like
18
Πόντοι
0
ρε παρτε τους κορνεδες οπος καναμε και εμεις μπας και δειτε λιγο χαρα και πρωτο τον απατεωνα τον βγενοπουλο που σας εταξε 80 μυρια και πηρε τον μελλιση.
Μαθετε απο τον γαυρο ρε γιατι και εμας μας φορτωθηκαν απατεωνες (κοσκο-ρουμπινιας)για να κανουν της δουλειες τους μονο.δωστε την ομαδα σε ανθρωπους που την αγαπανε π.χ. παυλος
 

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
καλά ρε, συζητάτε για Σουμ και λοιπά περίεργα όντα; όταν αγοράζεις προπονητή μόνο και μόνο επειδή κέρδισε τον Ολυμπιακό, τότε είσαι λίαν επιεικώς για τον πούτσο


......ασχολιαστο......
(αλλα εχεις δικιο, βλεπεις δε συμφωνω ουτε εγω με αυτη τη τακτικη)
 

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Εγω θελω το Νινιαδη...
Αυτος ειναι σκαουτερ που βρηκε και εφερε τον Ντιογκο.
Αυτος μαλιστα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom