Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 84 29,5%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 32 11,2%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 110 38,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 23 8,1%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 7,4%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,6%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 20 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
723
Like
1.360
Πόντοι
206
εγώ είμαι Γιούβε δεύτερη ομάδα λόγω της εφτάρας :worship:
εγω "ειμαι" με οποιον τους εχει πηδηξει. αυτες τις αδερφιστικες μαλακιες περι ελληνικης ομαδας και ως ελληνες να την υποστηριξουμε τις ακουω βερεσε. δεν υπαρχει ελλαδα και ολυμπιακος κατω απο το ιδιο πρισμα. οταν ο θωμας ελεγε ο ολυμπιακος και το αιγαλεω και οι αλλοι να πανε να γαμηθουν, που ηταν η "ελλαδα" τοτε; οταν το αρχιδι ο καραγιαννιδης μεσα απο τον "φιλαθλο" ελεγε οτι ο κοκκαλης πρεπει να προστατεψει την επενδυση του (οσον αφορα την διαιτησια και τα δεκανικια ομαδες τοτε οπως ξανθη ιωνικος κτλ) που ηταν η "ελλαδα"; εχουν πολλοι βαζελοι φαει πολυ πλυση εγκεφαλου αυτες τις μερες και τα ξεχασαν αυτα. βρε ουστ που θα υποστηριξω τον κωλογαυρο!!!! τα δικα μας δικα μας και τα δικα σας δικα μας μια ζωη αυτη η κωλοομαδα. τον ξεχασατε ρε τον μαρινακη τα πρωτα χρονια;;;!!! ειστε βαζελοι εσεις;;; μου θυμιζετε ολα αυτα τα αρσενικα που αρχισαν να κανουν παρεα με τα φασιστακια τα lgbt για να ειναι στο πνευμα της εποχης. οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες. οπως αυτοι καποια στιγμη θα "πειραματιστουν" τρωγοντας κανα δαχτυλο στον πατο, ετσι και εσεις μου αρχισατε τις τελευταιες μερες να μου υποστηριζετε την "ελληνικη" ομαδα....ουστ γραμματεις και φαρισαιοι. μονο ΠΑΟ μουνια
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.174
Πόντοι
1.336
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.140
Κριτικές
178
Like
39.804
Πόντοι
21.896
βρε στο νήμα σου έφαγες πέσιμο ?
κάτσε δω που υπάρχει αγάπη και μελλοντικά θα γίνεις πρασινάκι :smiling-face-with-heart-eyes:
Με είπαν βαζελο ..κλώνος
Ελάτε για βοήθεια μα Τουν την πέσουμε όλοι.μαζι οι βαζελοι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.303
Κριτικές
2
Like
14.358
Πόντοι
3.556
Μπορείς να μας βάλεις κανένα βίντεο με Χερενφεν, Καραμπαχ, ό,τι άλλο έχεις πρόχειρο;
αν θέλω σου βάζω το φρέσκο τρίμπαλο στο ρδελάκι σου αλλά βαριέμαι :undecided:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.303
Κριτικές
2
Like
14.358
Πόντοι
3.556
εγω "ειμαι" με οποιον τους εχει πηδηξει. αυτες τις αδερφιστικες μαλακιες περι ελληνικης ομαδας και ως ελληνες να την υποστηριξουμε τις ακουω βερεσε. δεν υπαρχει ελλαδα και ολυμπιακος κατω απο το ιδιο πρισμα. οταν ο θωμας ελεγε ο ολυμπιακος και το αιγαλεω και οι αλλοι να πανε να γαμηθουν, που ηταν η "ελλαδα" τοτε; οταν το αρχιδι ο καραγιαννιδης μεσα απο τον "φιλαθλο" ελεγε οτι ο κοκκαλης πρεπει να προστατεψει την επενδυση του (οσον αφορα την διαιτησια και τα δεκανικια ομαδες τοτε οπως ξανθη ιωνικος κτλ) που ηταν η "ελλαδα"; εχουν πολλοι βαζελοι φαει πολυ πλυση εγκεφαλου αυτες τις μερες και τα ξεχασαν αυτα. βρε ουστ που θα υποστηριξω τον κωλογαυρο!!!! τα δικα μας δικα μας και τα δικα σας δικα μας μια ζωη αυτη η κωλοομαδα. τον ξεχασατε ρε τον μαρινακη τα πρωτα χρονια;;;!!! ειστε βαζελοι εσεις;;; μου θυμιζετε ολα αυτα τα αρσενικα που αρχισαν να κανουν παρεα με τα φασιστακια τα lgbt για να ειναι στο πνευμα της εποχης. οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες. οπως αυτοι καποια στιγμη θα "πειραματιστουν" τρωγοντας κανα δαχτυλο στον πατο, ετσι και εσεις μου αρχισατε τις τελευταιες μερες να μου υποστηριζετε την "ελληνικη" ομαδα....ουστ γραμματεις και φαρισαιοι. μονο ΠΑΟ μουνια
μην ανησυχείς φίλε, τίποτα δεν ξεχνιέται από τη χούντα του Στάζι
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.295
Κριτικές
8
Like
25.314
Πόντοι
6.336
εγω "ειμαι" με οποιον τους εχει πηδηξει. αυτες τις αδερφιστικες μαλακιες περι ελληνικης ομαδας και ως ελληνες να την υποστηριξουμε τις ακουω βερεσε. δεν υπαρχει ελλαδα και ολυμπιακος κατω απο το ιδιο πρισμα. οταν ο θωμας ελεγε ο ολυμπιακος και το αιγαλεω και οι αλλοι να πανε να γαμηθουν, που ηταν η "ελλαδα" τοτε; οταν το αρχιδι ο καραγιαννιδης μεσα απο τον "φιλαθλο" ελεγε οτι ο κοκκαλης πρεπει να προστατεψει την επενδυση του (οσον αφορα την διαιτησια και τα δεκανικια ομαδες τοτε οπως ξανθη ιωνικος κτλ) που ηταν η "ελλαδα"; εχουν πολλοι βαζελοι φαει πολυ πλυση εγκεφαλου αυτες τις μερες και τα ξεχασαν αυτα. βρε ουστ που θα υποστηριξω τον κωλογαυρο!!!! τα δικα μας δικα μας και τα δικα σας δικα μας μια ζωη αυτη η κωλοομαδα. τον ξεχασατε ρε τον μαρινακη τα πρωτα χρονια;;;!!! ειστε βαζελοι εσεις;;; μου θυμιζετε ολα αυτα τα αρσενικα που αρχισαν να κανουν παρεα με τα φασιστακια τα lgbt για να ειναι στο πνευμα της εποχης. οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες. οπως αυτοι καποια στιγμη θα "πειραματιστουν" τρωγοντας κανα δαχτυλο στον πατο, ετσι και εσεις μου αρχισατε τις τελευταιες μερες να μου υποστηριζετε την "ελληνικη" ομαδα....ουστ γραμματεις και φαρισαιοι. μονο ΠΑΟ μουνια
Εγώ το εγραψα παραπάνω,οπότε σε εμένα αναφέρεσαι...
Και γράφεις μετά ότι μαλακία σου κατέβει για λοάτκι,κωλοδάχτυλα κτλ....
Κανόνισε να βγεις πανούλης και εσύ....

:coffee:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.174
Πόντοι
1.336
Για μενα ο Ολυμπιακος ειναι η ομαδα του Κοκκαλη που πατενταρισε την " παραγκα " και κατεστρεψε το ελληνικο ποδοσφαιρο συνολικα. Ετσι στον τελικο Φιορεντινα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.303
Κριτικές
2
Like
14.358
Πόντοι
3.556
Εγώ το εγραψα παραπάνω,οπότε σε εμένα αναφέρεσαι...
Και γράφεις μετά ότι μαλακία σου κατέβει για λοάτκι,κωλοδάχτυλα κτλ....
Κανόνισε να βγεις πανούλης και εσύ....

:coffee:
γενικά το έγραψε , ίσως δεν παρακολουθεί το νήμα και να υποθέτει ότι είμαστε νέοι οπαδοί της ομάδας
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.295
Κριτικές
8
Like
25.314
Πόντοι
6.336
Α με ρωτούσε ι ανιψιός μου ποιος έχει πιο.πολλες νίκες μεταξύ ΠΑΟ κ ΟΣΦΠ στο ποδόσφαιρο σε όλες τις διοργανώσεις ;;:think::think:
Από το 2020 και μετά έχω στοιχεία,άμα θες να στα δώκω...
:coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
723
Like
1.360
Πόντοι
206
Εγώ το εγραψα παραπάνω,οπότε σε εμένα αναφέρεσαι...
Και γράφεις μετά ότι μαλακία σου κατέβει για λοάτκι,κωλοδάχτυλα κτλ....
Κανόνισε να βγεις πανούλης και εσύ....

:coffee:
σε ολους του βαζελους που εχουν τα ιδια μυαλλα με σενα ναι. θα βαλει γκολ ο γαυρος και θα μειδιασεις εστω; ή θα πεταχτεις επανω και θα πεις μπραβο ρε τα μουνια τους ιταλους; εσενα ως παναθηναικο τι σου εχει κανει η φιορεντινα και η καθε φιορεντινα; ο γαυρος τι σου/μας εχει κανει; στυψε λιγο το μυαλλο σου. το lgbt παραδειγμα ειναι της εποχης για να γινω πιο κατανοητος, μην τσιμπας δεν ηταν προσωπικο για εσενα. εκτος και εαν κανεις παρεα ηδη με δαυτα και σε εθιξα οπουε λυπαμαι εις διπλουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom