Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 80 28,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 32 11,6%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 107 38,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 22 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 7,6%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,7%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 20 7,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    277

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.483
Κριτικές
8
Like
23.808
Πόντοι
6.336

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.453
Κριτικές
24
Like
8.798
Πόντοι
3.446

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.493
Κριτικές
2
Like
64.425
Πόντοι
12.056
φαντασου να ειχε ενα αλλο 5αρι αντι του Πολωνου, και ο Ισπανος να επαιζε εστω το 70% απ αυτο που μπορει να παιξει
Εσύ θέλεις να έχουμε δράματα.... αυτοκτονίες.... ντροπή λυπήσου τους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.972
Like
15.561
Πόντοι
3.656
Ο Νάν τι έδωσε δηλαδή?

Και να το'χανε,παράταση θα πήγαινε.Του Γκριγκονις ήσασταν πίσω 3 ποντους και θα είχαν επίθεση

Κομπλέξας επειδή πήρε τα γκαφρά?
:think:

Τα γκαφρά καλώς τα πήρε,κι εγώ θα τα'παιρνα.Κομπλέξας γι'αυτό που είπε για τα 20 λεπτά,έβαλε τον εαυτό του πάνω απ'την ομάδα και τον προπονητή
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
8
Like
3.858
Πόντοι
736
φαντασου να ειχε ενα αλλο 5αρι αντι του Πολωνου, και ο Ισπανος να επαιζε εστω το 70% απ αυτο που μπορει να παιξει
Τοτε επρεπε να ειχε δοθει το 7ο απο τον Σεπτεμβρη!!!!
:rockon::rockon::rockon:

Ενταξει σαν ομαδα παμε καλα!
Ο Αμαν Αμαν ειναι δυσκολος χαρακτηρας και κομπλαρει πολυ,αλλα θα περασει την νοοτροπια και στους υπολοιπους!

Τωρα που θεωριτικα εχουμε ευκολο προγραμμα θελει μεγαλυτερη προσοχη και 2η θεση ερχομαστε!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koskam

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.453
Κριτικές
24
Like
8.798
Πόντοι
3.446
Τοτε επρεπε να ειχε δοθει το 7ο απο τον Σεπτεμβρη!!!!
:rockon::rockon::rockon:

Ενταξει σαν ομαδα παμε καλα!
Ο Αμαν Αμαν ειναι δυσκολος χαρακτηρας και κομπλαρει πολυ,αλλα θα περασει την νοοτροπια και στους υπολοιπους!

Τωρα που θεωριτικα εχουμε ευκολο προγραμμα θελει μεγαλυτερη προσοχη και 2η θεση ερχομαστε!!!!
εγω να σου πω την αληθεια, απο του χρονου θα εχω (απαιτηση) απ την ομαδα, αν μπορει να το πει αυτο ενας φιλαθλος για τροπαια παλι, για τωρα εχουμε γινει ΟΜΑΔΑ και εμενα μου φτανει για πρωτη χρονια, και τιποτα να μην παρει , διχνει οτι εχει μπει παλι σε καλο δρομο και θα ξανα δουμε αυτα που ξερουμε πολυ συντομα, ακομα και εδω αυτην την στιγμη ο gayρος σε σειρα αγωνων , αναμεσα σε εμας εχει περισσοτερες λυσεις.... αν παρουμε εστω πρωταθλημα θα ειναι κατι φανταστικο για νεα ομαδα σε ολα της. τωρα ,αν καταφερουν και το ονειρο.... τοτε τι να πω.... :happy::happy:
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
8
Like
3.858
Πόντοι
736
εγω να σου πω την αληθεια, απο του χρονου θα εχω (απαιτηση) απ την ομαδα, αν μπορει να το πει αυτο ενας φιλαθλος για τροπαια παλι, για τωρα εχουμε γινει ΟΜΑΔΑ και εμενα μου φτανει για πρωτη χρονια, και τιποτα να μην παρει , διχνει οτι εχει μπει παλι σε καλο δρομο και θα ξανα δουμε αυτα που ξερουμε πολυ συντομα, ακομα και εδω αυτην την στιγμη ο gayρος σε σειρα αγωνων , αναμεσα σε εμας εχει περισσοτερες λυσεις.... αν παρουμε εστω πρωταθλημα θα ειναι κατι φανταστικο για νεα ομαδα σε ολα της. τωρα ,αν καταφερουν και το ονειρο.... τοτε τι να πω.... :happy::happy:
Aυτο λεμε το 90% που γραφουμε εδω μεσα!
Να γινουμε ομαδα(καλα παει αυτο)και απο του χρονου να αρχισει γκρινια!

Πρωταθλημα ειναι πιο βατο,απο το Ευρωπαικο!
Απο το προτελευταιοι να ειμαστα παραπρωτοι ειναι τεραστια επιτυχια για την ομαδα!!!!!
Και νικη της πληρεστερης ομαδας της λιγκας,εστω με 7 παικτες!!!!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.493
Κριτικές
2
Like
64.425
Πόντοι
12.056
Aυτο λεμε το 90% που γραφουμε εδω μεσα!
Να γινουμε ομαδα(καλα παει αυτο)και απο του χρονου να αρχισει γκρινια!

Πρωταθλημα ειναι πιο βατο,απο το Ευρωπαικο!
Απο το προτελευταιοι να ειμαστα παραπρωτοι ειναι τεραστια επιτυχια για την ομαδα!!!!!
Και νικη της πληρεστερης ομαδας της λιγκας,εστω με 7 παικτες!!!!
Ροδολφε άλλο δεν μας είπες :wink:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.483
Κριτικές
8
Like
23.808
Πόντοι
6.336
Και να το'χανε,παράταση θα πήγαινε.Του Γκριγκονις ήσασταν πίσω 3 ποντους και θα είχαν επίθεση



Τα γκαφρά καλώς τα πήρε,κι εγώ θα τα'παιρνα.Κομπλέξας γι'αυτό που είπε για τα 20 λεπτά,έβαλε τον εαυτό του πάνω απ'την ομάδα και τον προπονητή
Μαν ο Ναν βάζει τρίποντο στο 79-76 και ισοφαρίζει και μετα κάνει το 79-81.
Ο Παναθηναϊκός έχει 3 παίκτες κίλερ όταν καίει η μπάλα....
Και του Γκριγκόνις πολύ κομβικό το σούτ.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.483
Κριτικές
8
Like
23.808
Πόντοι
6.336
Aυτο λεμε το 90% που γραφουμε εδω μεσα!
Να γινουμε ομαδα(καλα παει αυτο)και απο του χρονου να αρχισει γκρινια!

Πρωταθλημα ειναι πιο βατο,απο το Ευρωπαικο!
Απο το προτελευταιοι να ειμαστα παραπρωτοι ειναι τεραστια επιτυχια για την ομαδα!!!!!
Και νικη της πληρεστερης ομαδας της λιγκας,εστω με 7 παικτες!!!!
Του χρόνου να δούμε,είναι και η Μιλάνο που φαίνεται θα ρίξει και άλλο χρήμα.
Έχουν συμφωνήσει με τον Έβανς της Ζάλγκιρις και πρεσάρουν τον Ταβάρες....
Βάλε και τις 2 Ισπανικές που ήδη ετοιμάζουν κινήσεις.
Ο Βαλαντσιούνας ακούγεται δυνατά για Ρεάλ.
Τα στάτς του έχουν πέσει αρκετά από όταν πήγε στους Πέλικανς και θέλει και Ευρώπη για την οικογένεια του.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.483
Κριτικές
8
Like
23.808
Πόντοι
6.336
εγω να σου πω την αληθεια, απο του χρονου θα εχω (απαιτηση) απ την ομαδα, αν μπορει να το πει αυτο ενας φιλαθλος για τροπαια παλι, για τωρα εχουμε γινει ΟΜΑΔΑ και εμενα μου φτανει για πρωτη χρονια, και τιποτα να μην παρει , διχνει οτι εχει μπει παλι σε καλο δρομο και θα ξανα δουμε αυτα που ξερουμε πολυ συντομα, ακομα και εδω αυτην την στιγμη ο gayρος σε σειρα αγωνων , αναμεσα σε εμας εχει περισσοτερες λυσεις.... αν παρουμε εστω πρωταθλημα θα ειναι κατι φανταστικο για νεα ομαδα σε ολα της. τωρα ,αν καταφερουν και το ονειρο.... τοτε τι να πω.... :happy::happy:
Μαν αν πας Φ4(που θα πάς)πάς για να το πάρεις...
Το πρωτάθλημα είναι ο πρώτος στόχος και αν χαθεί θα είναι τεράστια αποτυχία.
Τον παίκτη που δεν πήρες,ενώ μπορούσες άνετα,τον πήρε ο άλλος και κάνει την διαφορά.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.483
Κριτικές
8
Like
23.808
Πόντοι
6.336
Κοιτάμε το τώρα και όχι τι θα γίνει του χρόνου.
Μπορεί ο Νάν να μην είναι,λέμε τώρα,τραυματισμοί κτλ δεν ξέρεις τι ξημερώνει.
Μπορεί η ομάδα να μην είναι έτοιμη και να χρειάζεται 2-3 προσθήκες,αλλά είμαι σίγουρος ότι θα δούμε κάτι καλό φέτος.
Τελικά ο Άταμαν επιβεβαίωσε ότι είναι τοπ επίπεδο κόουτς.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.453
Κριτικές
24
Like
8.798
Πόντοι
3.446
Μαν αν πας Φ4(που θα πάς)πάς για να το πάρεις...
Το πρωτάθλημα είναι ο πρώτος στόχος και αν χαθεί θα είναι τεράστια αποτυχία.
Τον παίκτη που δεν πήρες,ενώ μπορούσες άνετα,τον πήρε ο άλλος και κάνει την διαφορά.
εννοειται πως αν παμε, και οποιος παει, παει για να το παρει. αποτυχια να , θα ειναι αν χαθει το πρωταθλημα, για μενα ομως δεν θα ειναι τεραστια μιας και ο gayρος ειναι ομαδα δουλεμενη 3-4 χρονια τωρα, οπως ημασταν παλια εμεις και αυτοι καθε χρονο αλλαζαν ενα καραβι παιχτες, κατι που εχει αλλαξει αυτα τα χρονια.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.483
Κριτικές
8
Like
23.808
Πόντοι
6.336
εννοειται πως αν παμε, και οποιος παει, παει για να το παρει. αποτυχια να , θα ειναι αν χαθει το πρωταθλημα, για μενα ομως δεν θα ειναι τεραστια μιας και ο gayρος ειναι ομαδα δουλεμενη 3-4 χρονια τωρα, οπως ημασταν παλια εμεις και αυτοι καθε χρονο αλλαζαν ενα καραβι παιχτες, κατι που εχει αλλαξει αυτα τα χρονια.
Με πλεονέκτημα αποτυχία θα είναι.
Και μεγάλη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.972
Like
15.561
Πόντοι
3.656
ΥΓ: Μια κακιούλα γιατί θα τρελαθούμε με αυτά που βλέπουμε από παίκτη που αποκτήθηκε μετά βαΐων και κλάδων. Αν τελικά το καλοκαίρι είχαμε καταλήξει στο - ασφαλώς φτηνότερο - υπερόπλο ονόματι Σενγκέλια αντί του -δυστυχώς- κάκιστου Χουάντσο, πόσο μεγαλύτερο θα ήταν το ταβάνι αυτής της ομάδας, ακριβώς όπως είναι τώρα; Κρίμα, μεγάλη απογοήτευση ο Ισπανός, που δυστυχώς επ' ουδενί δεν έχει δικαιολογήσει τον ντόρο που έγινε γύρω από το όνομά του. Μακάρι, στην πιο κρίσιμη καμπή της σεζόν να μας εκπλήξει ευχάριστα, αν και μοιάζει κομματάκι δύσκολο.

Οι Ισπανοί πουλήσαν τον παπά ότι οι Ερναγκομπεθ είναι οι νέοι Γκασόλ

Κι εσεις πήρατε τον Μαρκ :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom