Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 98 30,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 35 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 124 39,1%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,6%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,6%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,4%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 22 6,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    317

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.983
Κριτικές
2
Like
16.047
Πόντοι
3.556
Α με ρωτούσε ι ανιψιός μου ποιος έχει πιο.πολλες νίκες μεταξύ ΠΑΟ κ ΟΣΦΠ στο ποδόσφαιρο σε όλες τις διοργανώσεις ;;:think::think:
στο μπάσκετ πες του ρε.... μη το καταστρέψεις το παιδί
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.584
Κριτικές
8
Like
27.871
Πόντοι
6.536
γενικά το έγραψε , ίσως δεν παρακολουθεί το νήμα και να υποθέτει ότι είμαστε νέοι οπαδοί της ομάδας
Μπα,αμέσως μετά από μένα το έγραψε.
Αν το λέει γενικά,οκ.
Βασικά και πάλι οκ είναι...
Οι χαρακτηρισμοί είναι περιττοί...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.592
Κριτικές
42
Like
26.256
Πόντοι
28.246
Για μενα ο Ολυμπιακος ειναι η ομαδα του Κοκκαλη που πατενταρισε την " παραγκα " και κατεστρεψε το ελληνικο ποδοσφαιρο συνολικα. Ετσι στον τελικο Φιορεντινα
Ο εφιάλτης σας είναι.

Ή το σηκώσουμε είτε όχι το να βλέπετε οτι Ο ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΟΣ αντίπαλος και των τριών σας, σας έκανε να πονάτε, είτε όχι η χαρά σας και η ανακούφισή σας, αδιαφορώντας για τις ομάδες σας, δεν ξέρεις πόσο μεγάλη καύλα είναι για έναν γαύρο!

Αυτή είναι η μοίρα και των τριών σας. Να σας γαμάει και να σας απειλεί και τους τρεις ο ίδιος γαμιάς! Ζήστε με τον φόβο του.
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.832
Πόντοι
206
γενικά το έγραψε , ίσως δεν παρακολουθεί το νήμα και να υποθέτει ότι είμαστε νέοι οπαδοί της ομάδας
και παλιος οπαδος του παο και υποστηριχτης του γαυρου σε τελικο...τραγωδια
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
στο μπάσκετ πες του ρε.... μη το καταστρέψεις το παιδί
Στο μπάσκετ είμαι Άρης ....στο βόλεϋ στο χάντμπολ στο πόλο ;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από το 2020 και μετά έχω στοιχεία,άμα θες να στα δώκω...
:coffee:
Να το κάνουμε από το Γενάρη του 2024:confused:
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.832
Πόντοι
206
Ο εφιάλτης σας είναι.

Ή το σηκώσουμε είτχε όχι το να βλέπετε οτι Ο ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΟΣ αντίπαλος και των τριών σας, σας έκανε να πονάτε, είτε όχι η χαρά σας και η ανακούφισή σας, αδιαφορώντας για τις ομάδες σας, δεν ξέρεις πόσο μεγάλη καύλα είναι για έναν γαύρο!

Αυτή είναι η μοίρα και των τριών σας. Να σας γαμάει και να σας απειλεί και τους τρεις ο ίδιος γαμιάς! Ζήστε με τον φόβο του.
:jerking:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.584
Κριτικές
8
Like
27.871
Πόντοι
6.536
σε ολους του βαζελους που εχουν τα ιδια μυαλλα με σενα ναι. θα βαλει γκολ ο γαυρος και θα μειδιασεις εστω; ή θα πεταχτεις επανω και θα πεις μπραβο ρε τα μουνια τους ιταλους; εσενα ως παναθηναικο τι σου εχει κανει η φιορεντινα και η καθε φιορεντινα; ο γαυρος τι σου/μας εχει κανει; στυψε λιγο το μυαλλο σου. το lgbt παραδειγμα ειναι της εποχης για να γινω πιο κατανοητος, μην τσιμπας δεν ηταν προσωπικο για εσενα. εκτος και εαν κανεις παρεα ηδη με δαυτα και σε εθιξα οπουε λυπαμαι εις διπλουν.
Ρε συ,σιγά μην πανηγυρίσω...
Βλέπω την γενικότερη εικόνα...
Αυτό ισχύει και με τις άλλες Ελληνικές ομάδες.

Επειδή έχω ποντάρει(μήνες πρίν απόδοση 40) με λίγα και βγάζω ένα μεγάλο ποσό αν το πάρει θα το δώ....Αν μου δώσει κασάουτ(μου το έχει κλειδωμένο)θα κασάρω και πιθανότατα δεν θα το δώ καν.

Εκτός και αν παίζει με Τουρκική ομάδα μόνο,τότε ναι θα το χαρώ διπλά.

Τα λοάτκι μακριά απο μας και ας κάνουν ότι θέλουν...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.983
Κριτικές
2
Like
16.047
Πόντοι
3.556
και παλιος οπαδος του παο και υποστηριχτης του γαυρου σε τελικο...τραγωδια
τα παίρνεις όλα μετρητοίς ...παναθηναικοί είμαστε κ αντιΚοκκαλικοί

μη κάνουμε μεταξύ μας σήριαλ κ χαίρονται οι τρουμπίτσες...
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.832
Πόντοι
206
Ρε συ,σιγά μην πανηγυρίσω...
Βλέπω την γενικότερη εικόνα...
Αυτό ισχύει και με τις άλλες Ελληνικές ομάδες.

Επειδή έχω ποντάρει(μήνες πρίν απόδοση 40) με λίγα και βγάζω ένα μεγάλο ποσό αν το πάρει θα το δώ....Αν μου δώσει κασάουτ(μου το έχει κλειδωμένο)θα κασάρω και πιθανότατα δεν θα το δώ καν.

Εκτός και αν παίζει με Τουρκική ομάδα μόνο,τότε ναι θα το χαρώ διπλά.

Τα λοάτκι μακριά απο μας και ας κάνουν ότι θέλουν...
οταν παιζει στοιχημα σε κουβεντα περι σπορ, σορυ αποχωρω. δεν εχει κανενα νοημα
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.094
Κριτικές
4
Like
7.232
Πόντοι
1.336
Ο εφιάλτης σας είναι.

Ή το σηκώσουμε είτχε όχι το να βλέπετε οτι Ο ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΟΣ αντίπαλος και των τριών σας, σας έκανε να πονάτε, είτε όχι η χαρά σας και η ανακούφισή σας, αδιαφορώντας για τις ομάδες σας, δεν ξέρεις πόσο μεγάλη καύλα είναι για έναν γαύρο!

Αυτή είναι η μοίρα και των τριών σας. Να σας γαμάει και να σας απειλεί και τους τρεις ο ίδιος γαμιάς! Ζήστε με τον φόβο του.
Ρε πουστη μου , με αυτους τους γαυροεπιστημονες, τους επικουρους καθηγητες πανεπιστημιου δεν μπορεις να πεις δυο καθαρες κουβεντες
Ρε φιλαρακο δεν ειπα για την ομαδα μου. Κατεστρεψε το ελληνικο ποδοσφαιρο συνολικα και ασχολουνται τωρα μονο οι χουλιγκανοι και οι στοιχηματζηδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.592
Κριτικές
42
Like
26.256
Πόντοι
28.246
Γιατί ρε συ; Εσύ δεν ήσουνα που έγραψες ότι για μια ακόμα φορά θα αλλάξεις ομάδα και θα υποστηρίζεις Φιορεντίνα μπας και μας πάρει την κούπα; Δεν μπορείς να φανταστείς πόση μεγάλη χαρά έδωσες στους γαύρους. Ένας ακόμα απέναντί μας να υποστηρίζει τους Ιταλούς.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.584
Κριτικές
8
Like
27.871
Πόντοι
6.536
οταν παιζει στοιχημα σε κουβεντα περι σπορ, σορυ αποχωρω. δεν εχει κανενα νοημα
Βγάλτο έξω το στοίχημα.
Πιστεύω ότι είναι 50-50,η Φιορε είναι πολύ πούστικη ομάδα.
Και πάλι θέλω να το πάρει...
Σκέψου βαθύτερα...
Δεν είναι κίνητρο και για μας?
Ρε ξυπνάτε...Εχθρός του καλού είναι το καλύτερο....

:coffee:
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.832
Πόντοι
206
Γιατί ρε συ; Εσύ δεν ήσουνα που έγραψες ότι για μια ακόμα φορά θα αλλάξεις ομάδα και θα υποστηρίζεις Φιορεντίνα μπας και μας πάρει την κούπα; Δεν μπορείς να φανταστείς πόση μεγάλη χαρά έδωσες στους γαύρους. Ένας ακόμα απέναντί μας να υποστηρίζει τους Ιταλούς.
8N65Gc.gif
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.094
Κριτικές
4
Like
7.232
Πόντοι
1.336
Δεν είμαστε φίλοι, ρε! Που θα με αποκαλέσεις και φιλαράκο. :coffee:
Ρε πουστη μου , με αυτους τους γαυροεπιστημονες, τους επικουρους καθηγητες πανεπιστημιου δεν μπορεις να πεις δυο καθαρες κουβεντες
Ειρωνικο ηταν αλλα με αυτους τους γαυροεπιστημονες, τους επικουρους καθηγητες πανεπιστημιου δεν μπορεις να πεις δυο καθαρες κουβεντες
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.983
Κριτικές
2
Like
16.047
Πόντοι
3.556
οταν παιζει στοιχημα σε κουβεντα περι σπορ, σορυ αποχωρω. δεν εχει κανενα νοημα
κάτσε ντε, μπλακ μάρκετ βγήκε στοίχημα αν οι γαύροι προφτάσουν να πάνε φιλαδέλφεια ,αν γκρεμιστεί το γήπεδο κτλπ :rockon:
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.832
Πόντοι
206
Βγάλτο έξω το στοίχημα.
Πιστεύω ότι είναι 50-50,η Φιορε είναι πολύ πούστικη ομάδα.
Και πάλι θέλω να το πάρει...
Σκέψου βαθύτερα...
Δεν είναι κίνητρο και για μας?
Ρε ξυπνάτε...Εχθρός του καλού είναι το καλύτερο....

:coffee:
αυτο το "θελω" που εγραψες εμενα ως βαζελο με θλιβει. κανενα κινητρο για εναν καθαρο ΠΑΟ και οτι πρεσβευει ιστορικα, ηθικα και αθλητικα να μην ερχεται απο το λιμανι, ποτέ!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
Ρε πουστη μου , με αυτους τους γαυροεπιστημονες, τους επικουρους καθηγητες πανεπιστημιου δεν μπορεις να πεις δυο καθαρες κουβεντες
Ρε φιλαρακο δεν ειπα για την ομαδα μου. Κατεστρεψε το ελληνικο ποδοσφαιρο συνολικα και ασχολουνται τωρα μονο οι χουλιγκανοι και οι στοιχηματζηδες
Ρε αυτό με τις παράγκες δεν έχει τελειωμό ..όπως κάποιοι γαύροι παραδέχονται ότι επί Σωκράτη υπήρχε παράγκα κ το έγραψε κ ο ροαπαο έτσι κ εσείς παραδεχτείτε το με τον καπετάνιο είχατε παράγκα όπως κ η ΑΕΚ τώρα ....

Αυτός ο συμμαθητής του βαζελοι ανηψιού μου είναι πολύ μαρτυρίαρης ... τού είπε για Δέσποινα Παπαδοπούλου κ ότι ο ΟΣΦΠ έχει παραπάνω νίκες συνολικά απο ΠΑΟ....είναι στο δωμάτιο κ κλαει....
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.832
Πόντοι
206
κάτσε ντε, μπλακ μάρκετ βγήκε στοίχημα αν οι γαύροι προφτάσουν να πάνε φιλαδέλφεια ,αν γκρεμιστεί το γήπεδο κτλπ :rockon:
win-win κατασταση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είμαστε φίλοι, ρε! Που θα με αποκαλέσεις και φιλαράκο. :coffee:
τα λεγα εγω....
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom