Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 80 28,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 32 11,6%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 107 38,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 22 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 7,6%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,7%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 20 7,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    277

thodoris66

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
2 πραγματάκια :
- Το να μιλάει ο οποιοσδήποτε γαύρος για αδικία από διαιτησία (και μάλιστα μερικοί κρατάνε και αρχείο!) είναι τουλάχιστον έλλειψη φιλότιμου.. κανονικά ρούμπω.. δεν κοιμόμασταν όλοι 10 χρόνια τώρα..
- Σήμερα όντως την γλιτώσαμε φθηνά.. εγώ πάντως είμαι αισιόδοξος αρκετά, και σίγουρα περισσότερο για το δικό μας μέλλον από ότι του όξωαποδώ εφήβου

- Α και να μην ξεχάσω.. τελικό στο κύπελλο μπάσκετ με ομάδα Α2, ήδη προβάδισμα από τον γαύρο για την πρώτη θέση με νίκη μέσα στο ΣΕΦ, και το φάιναλ φόρ στην Αθήνα.. πάει το μυαλό σας πουθενά??
μηπως κανενα triple?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ στο γήπεδο το είδα σαν διεκδίκησηση από τη θέση μου. Ειλικρινά, αυτό είδα και μάλιστα μάλλον προς επιθετικό φάουλ.

Να φωνάξει κανένας μικρός, να το καταλάβω. Τώρα οι σημιτόφρονες με τα 7 ξεπουλημένα μαζί με την εθνική υπερηφάνεια......ΑΙΔΩΣ  ΑΡΓΕΙΟΙ!
Και ο τουρκάκος έχει το σπρώξιμό του τελευταία...Ο μπαρμπαΔέλλας τους κρατάει όλους πχ (αφού δεν μπορεί να στρίψει), έχει ασυλία. Ας μην μιλήσουμε για τον αληταρά Τσιρίλο.

καλημερα!!
φιλε μου ενοχλει ιδιετερα ο χαρακτηρισμος τουρκακος-τουρκος και τα παραγωγα του.
θα σε παρακαλεσω να μην μας αποκαλεις ετσι!!ευχαριστω!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ας μου πει κάποιος εδώ μέσα ένα παιχνίδι που ευνοήθηκε η ΑΕΚ φέτος κ δεν ξαναμιλάω για τίποτα κ ούτε ξαναγράφω για κάτι.Ένα να μου πουν καραμπινάτο κ που να αλλοίωσε το αποτέλεσμα.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
καλημερα!!
φιλε μου ενοχλει ιδιετερα ο χαρακτηρισμος τουρκακος-τουρκος και τα παραγωγα του.
θα σε παρακαλεσω να μην μας αποκαλεις ετσι!!ευχαριστω!!

Hi man!

Aυτοαποκαλείστε χανούμια ("Ρε μόνο η ΧΑΝΟΥΜΑ") και με το σκεπτικό αυτό και το "τουρκάκι" (επεκτασούλα της έννοιας, αν θες). Όπως ίσως έχεις διαπιστώσει, ουδέποτε πρόσβαλα ΑΕΚτζή και δεν είχα σκοπό να το κάνω.

Δεν είχα σκοπό να σε προσβάλω (όπως και τους άλλους,πχ Dark που κρατάει και γκλοπμάκι λίγο παραπάνω.....χεχεχεχεχε). Φυσικά και δεν θα σας αποκαλέσω ξανά έτσι! Και sorry που το έκανα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καλά ντε δεν θα σε έδερνα κιόλας.Είμαι ενάντια στην βία,κάτι που φαίνεται εξάλλου από τα post μου.Αλλά ότι γράφει ο αδελφός nik30 που τον πειράζει,είμαι μαζί του κ τον υπερασπίζομαι. :grouphug:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
δεκτη η συγνωμη!!
και εσεις αυτοαποκαλειστε βαζελοι και μπορω να πω αρκετα εμετικα με αυτη την λεξη αλλα σεβομενως ορισμενους παναθηναικους δεν το κανω!!!
θελω να πιστευω οτι μπορουμε να κρατησουμε ενα επιπεδο(και ορισμενοι οντως το κανουμε)!!!!
ΥΓ. καταπληκτικο αβαταρ εχεις!!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
Καλά ντε δεν θα σε έδερνα κιόλας.Είμαι ενάντια στην βία,κάτι που φαίνεται εξάλλου από τα post μου.Αλλά ότι γράφει ο αδελφός nik30 που τον πειράζει,είμαι μαζί του κ τον υπερασπίζομαι. :grouphug:
αδελφε μου DARK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Δεν αυτοαποκαλείται βάζελος κανείς και αν το κάνει κακώς. ʼλλοι έβγαλαν το χαρακτηρισμό και είναι υποτιμητικότατος.

Ο Καλαμίτσης την είπε ωραία στο βλαχαδερό τον Αμανατίδη χθες: Έλεγε κάτι για τη διαιτησία ο μπόζος και του λέει ο Καλαμίτσης, μα εσείς δεν είχατε πει ας κερδίσει η ομάδα με μισό μηδέν και ας το βάλει ο διαιτητής.? Βραχυκύκλωσε για λίγο ο βλαχάντερ και μετά τα ίδια πάλι. Μα γιατί πρώτη σας ασχολία είναι ο Ολυμπιακός κλπ.... Γλύψε γλύψε Αμπαλίδη θα σε κάνουν και σένα σκάουτερ και θα σου ανοίξουν μπαρμπουτιέρα...
Και ναι ήταν πέναλτι μαρς και κακώς δεν το έδωσε και κουνιόταν μετά ο Μπούσι!!!! Έλεος, μας την λέει ο μπουρτζόβλαχος ο Μπούσι, ο άπλυτος. Ε ρε γλέντια.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
δεκτη η συγνωμη!!
και εσεις αυτοαποκαλειστε βαζελοι και μπορω να πω αρκετα εμετικα με αυτη την λεξη αλλα σεβομενως ορισμενους παναθηναικους δεν το κανω!!!
θελω να πιστευω οτι μπορουμε να κρατησουμε ενα επιπεδο(και ορισμενοι οντως το κανουμε)!!!!
ΥΓ. καταπληκτικο αβαταρ εχεις!!!!

Rastaman Vibration Yeah Positive!

Το για την προέλευση της "βαζελίνης" που παραθέτω το άκουσα από γάβρο σκηνοθέτη την περασμένη βδομάδα:

Τότε (1900+κάτι ψιλά) οι Αθηναίοι (και όλος ο κανονικός κόσμος) έστρωναν τα μαλλιά τους με μπριγιαντίνη, το gel της εποχής (μια μάρκα που είναι γνωστή στους παλιότερους είναι το μπριλκρίμ, brillcream). Οι λιμανίσιοι δεν μπορούσαν να την ξεχωρίσουν από τη βαζελίνη (γιατί στις μηχανές αυτή χρησιμοποιούσαν) και ονόμασαν τους Αθηναίους έτσι. Ο καθένας, φυσικά , πιστεύει ό,τι θέλει, Εγώ, πχ είμαι ΠΑΝΑΘΑ. Το "βάζελος" δεν μούρχεται καλά.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Ο Καλαμίτσης την είπε ωραία στο βλαχαδερό τον Αμανατίδη χθες: Έλεγε κάτι για τη διαιτησία ο μπόζος και του λέει ο Καλαμίτσης, μα εσείς δεν είχατε πει ας κερδίσει η ομάδα με μισό μηδέν και ας το βάλει ο διαιτητής.? Βραχυκύκλωσε για λίγο ο βλαχάντερ και μετά τα ίδια πάλι. Μα γιατί πρώτη σας ασχολία είναι ο Ολυμπιακός κλπ....

Σκηνή απείρου κάλλους!

Βέβαια, ο Γυφτουλίδης είχε και το ατύχημα στην Πειραιώς με το Σμαρτ. Ήταν που ήταν λειψός, πήρε και το σασί, έγινε κρετίνος ολκής!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
Σκηνή απείρου κάλλους!

Βέβαια, ο Γυφτουλίδης είχε και το ατύχημα στην Πειραιώς με το Σμαρτ. Ήταν που ήταν λειψός, πήρε και το σασί, έγινε κρετίνος ολκής!

το κορυφαιο που εχει πει ο αμανατιδης ειναι οτι στη ριζουπολη δεν ειχε γινει τιποτα!!!!!!!!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Του έδωσε την ευκαιρία ο Θεός με το σκηνικό με το Σμαρτ, να επανορθώσει για τον γλοιώδη τρόπο ζωής του και αυτός το χαβά του... ʼρα δεν θα φταίει κανείς όταν τον τσαλαπατήσει τρένο την επόμενη φορά και βρουν μόνο τα δόντια του...

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Αυτός ο Αμανατίδης είναι πολύ γλοιώδης,βλάκας κ προκλητικός.Τον Θεοδωρίδη να έβγαζαν κ να σχολίαζε κάθε Κυριακή ποιο αντικειμενικός θα ήταν.Το παίζει κ Ολυμπιακός ο Σαλονικιός εξ Καλαμαριάς.Από πότε οι Σαλονικείς είναι τόσο Ολυμπιακοί.Ο Σαλπι το λέει το παιδί ακόμα:είμαι Παοκτζής αλλά παίζω στον ΠΑΟ.Ο ΒΛΑΧΟΡΟΚ ο κατάπτυστος ο Αμανατίδης ως γνήσιο Καρντάσι το παίζει γαύρος.  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :hammer: :hammer: :hammer:
 

Επισκέπτης
Τι ασχολέιστε με τον αρχίδα? Γλύφει και αυτος έμεσα τον Κόκαλη μήπως και βρεθει καμία αργομισθία και για αυτόν (βλέπε Αλέφαντος). Βλαχαδερό ολκής και πονηροξερολάκιας. Σκατοσυνδιασμός. Σίχαμα.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αυτός ο Αμανατίδης είναι πολύ γλοιώδης,βλάκας κ προκλητικός.Τον Θεοδωρίδη να έβγαζαν κ να σχολίαζε κάθε Κυριακή ποιο αντικειμενικός θα ήταν.Το παίζει κ Ολυμπιακός ο Σαλονικιός εξ Καλαμαριάς.Από πότε οι Σαλονικείς είναι τόσο Ολυμπιακοί.Ο Σαλπι το λέει το παιδί ακόμα:είμαι Παοκτζής αλλά παίζω στον ΠΑΟ.Ο ΒΛΑΧΟΡΟΚ ο κατάπτυστος ο Αμανατίδης ως γνήσιο Καρντάσι το παίζει γαύρος.  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :hammer: :hammer: :hammer:

Όχι θα ασχοληθώ με τον ρεζίλα που πληρώνεται και από εμάς για να προσκαλείται στην κρατική τηλεόραση να λέει τις ανιστόρητες παπαριές του. Και θα τον κράξω όπου βρω γιατί όσα προκλητικά λέει τα περνάνε ντούκου...

Είναι τόσο κομπλεξικός που παρότι από Καλαμαριά, μόλις τον ρωτήσεις από που είναι σου λέει Θεσσαλονίκη... Καλά το λέει ο σύντροφος ΑΕΚτζής.
 

darksun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
ειδατε τι παθένει οποιος παταει το τριφύλλι ?
ΠΕΘΑΙΝΕΙ

 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
darksun άραξε λίγο :P. Να χρειάζεστε βοήθεια και με την καλαμαριά δεν το περίμενα ρε παναθηναικοί.  Στα τελευταία 2 ματς έχει κάνει κοιλιά ο ΠΑΟ. Και μην πει κανείς ότι δεν ήταν πέναλτυ στο 93'!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom