Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 94 30,4%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 34 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 121 39,2%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,8%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 21 6,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    309

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ναι για.... μωρη μπουγατσα με ψωλη και σαντουιτς με ψωλη στον βουλγαρικο πατο σου.
ξερετε απο πιπες αφου οι σαλονικες κανουν τις καλυτερες ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ

ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Αι γαμησου κατς απο τον πυργο τον σκατι
Τραβα γαμησου ρε σκατολαγε. Ρεζίλι της Ελλάδας παλιομαλάκα που εστησες κωλο στους Τουρκους. Γαμιόλη που θα μιλήσεις και για τον Λευκο Πυργο
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ναι για.... μωρη μπουγατσα με ψωλη και σαντουιτς με ψωλη στον βουλγαρικο πατο σου.
ξερετε απο πιπες αφου οι σαλονικες κανουν τις καλυτερες ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ

ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Αι γαμησου κατς απο τον πυργο τον σκατι
σας βαζουν και δαχτυλο;;;γιατι αλλιως μπρος δεν περνετε, τις χαμοτζουδες σας γαμαμε αβερτα γιατι εκει χαμω που να βρεις κανεναν αντρα.... κρα κανουν για βορεια ψωλη, λαγε στην τρυπα σου
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
σας βαζουν και δαχτυλο;;;γιατι αλλιως μπρος δεν περνετε, τις χαμοτζουδες σας γαμαμε αβερτα γιατι εκει χαμω που να βρεις κανεναν αντρα.... κρα κανουν για βορεια ψωλη, λαγε στην τρυπα σου
Koψε τα μπινελικια...
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ναι για.... μωρη μπουγατσα με ψωλη και σαντουιτς με ψωλη στον βουλγαρικο πατο σου.
ξερετε απο πιπες αφου οι σαλονικες κανουν τις καλυτερες ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ

ΚΑΙ ΤΩΡΑ - Αι γαμησου κατς απο τον πυργο τον σκατι

Τι να περιμενεις απο αυτους? επιπεδο υπο το μηδεν ....ΖΗΤΩ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ και ερχεται κ η ωρα τους
Χαιρετω...
Έχεις δίκιο. ΑΡγούμε ακόμα να φτάσουμε στο επίπεδό σου. Σάλτα και γαμήσου τώρα
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Τι να περιμενεις απο αυτους? επιπεδο υπο το μηδεν ....ΖΗΤΩ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ και ερχεται κ η ωρα τους
Χαιρετω...
ελα στον αλλο γυρο στο μαγαζι που ειμαι πορτα να κερασω σφηνακι τσιμπουκι πεταμενε να σου χαρισω κασκολακια σας ελαφρως μεταχειρισμενα, λαγοι ακομα και η καλαμαρια σας ετρεχε στα στενα της, εχεις και επιπεδο λογιε του κωλου αντε πανε να σε γαμησει κανενας αλλος τωρα
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
ειρηνη ημην  :priest:


Παιδια φενεται οτι η ομαδα δεν εχει δεθει πισω καθολου. Δεν ξερει ο ενας τον αλλον καθολου. Επρεπε να υπηρχε ενας κορμος που να ξερει να συμπεριφερεται..

Οσο για μπροστα, κατι παει να γινει
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εχω μια ερωτηση για τους φιλους γαβρους και τον μεγαλοπροπονητη:ποιος επαιξε πιο αμυντικα ο ολυμπιακος στο καραισκακη με την αλκμααρ η ο παναθηναικος στο μιλανο με την ιντερ?φιλε xristidis εδω ειμαι και θα ειμαι,εσας να δω προσεχως η τουμπα και το emirates ειναι κοντα μη σας χασω ετσι!
Ταμπούρια και οι 2. Εμείς κατεβήκαμε με 11άδα ανάγκης. Χωρίς Γκαλέτι, Μαρέσκα, Γ.Παπαδόπουλο, Νταρμπισάιρ, Σοϊλέδη και με τον σούπερ [size=14pt]Torosidis[/size] αμέσως μετά από τραυματισμό. Και τον Ντομί να καίγεται στο ζέσταμα(ευτυχώς!!! :dancing:)Τόσες απουσίες δεν είχατε τότε, αν θυμάμαι καλά. Εσείς, αν στραμπουλίξει το αρχίδι του ο Καραγκούνης, κλαίτε σαν το Ριβάλντο!!!

Και επειδή θα πεις μαλακία, ότι "άλλο Ίντερ", σου θυμίζω ότι με 11άδα ανάγκης(και ταμπούρια αναγκαστικά) πήραμε Χ με τη Ρεάλ Μαδρίτης.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Ταμπούρια και οι 2. Εμείς κατεβήκαμε με 11άδα ανάγκης. Χωρίς Γκαλέτι, Μαρέσκα, Γ.Παπαδόπουλο, Νταρμπισάιρ, Σοϊλέδη και με τον σούπερ [size=14pt]Torosidis[/size] αμέσως μετά από τραυματισμό. Και τον Ντομί να καίγεται στο ζέσταμα(ευτυχώς!!! :dancing:)Τόσες απουσίες δεν είχατε τότε, αν θυμάμαι καλά. Εσείς, αν στραμπουλίξει το αρχίδι του ο Καραγκούνης, κλαίτε σαν το Ριβάλντο!!!

Και επειδή θα πεις μαλακία, ότι "άλλο Ίντερ", σου θυμίζω ότι με 11άδα ανάγκης(και ταμπούρια αναγκαστικά) πήραμε Χ με τη Ρεάλ Μαδρίτης.

έχω την εντύπωση ότι αναφέρεις το όνομα ''Σοϊλέδης'' πιο συχνά από ότι ο Μίνος το ''ΠΑΟΚ''  :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
πισω στο ρεκτιφιε και μετα στον τορνο ξερεις εσυ εκει χαμω με τα καλαμακια
ρε μάγκα....εγώ άλλη ιδέα έχω για τους μακεδόνες...τίμια παιδιά ,τόμπρα, γλεντζέδες κι αρχιδάτοι...εσύ πως βγήκες έτσι?......για ψάξτο..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ρε μάγκα....εγώ άλλη ιδέα έχω για τους μακεδόνες...τίμια παιδιά ,τόμπρα, γλεντζέδες κι αρχιδάτοι...εσύ πως βγήκες έτσι?......για ψάξτο..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω ειμαι ατιμο παιδι και της εκκλησιας..... αρχιδατοι ε; για να το λες κατι πονηρο θα ξερεις
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
KAI OΛΟ ΚΛΑΙΝΕ ΤΑ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ ΣΤΟΥ ΟΑ ΟΑΚΑ ΤΑ ΠΑΓΚΑΚΙΑ
ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΛΑΙΝΕ ΤΑ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΖΗΤΑΝΕ ΜΑΝΤΙΛΑΚΙΑ

ΚΑΙ Η ΓΑ Η ΓΑΛΑΤΑ Η ΤΟΥΡΚΑΛΙΝΑ ΚΑΝΕΙ ΘΡΑ ΚΑΝΕΙ ΘΡΑΥΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΛΑΙΝΕ ΤΑ  ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ ΣΤΟΥ ΟΑ ΣΤΟΥ ΟΑΚΑ ΤΑ ΠΑΓΚΑΚΙΑ
---------
ΛΕΤΟ ΛΕΤΟ ΧΟΡΕΨΕ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΜΠΑΛΕΤΟ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΑΕ ΛΙΓΟ ΛΑΓΟ ΦΙΛΕΤΟ
ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΣ ΑΝ ΣΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΝΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΙΛΕΤΟ
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΕΞΟΡΙΑ ΣΤΟ ΔΙΓΑΛΕΤΟ
ΛΕΤΟ!!!!!

ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑ :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Από που ξεφύτρωσαν όλοι αυτοι οι μαλάκες;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
έχω την εντύπωση ότι αναφέρεις το όνομα ''Σοϊλέδης'' πιο συχνά από ότι ο Μίνος το ''ΠΑΟΚ''  :2funny: :2funny: :2funny:
Στο 1/4 της συχνότητας από το "Νίνης".
Συνομήλικοι είναι, έτσι;
Επειδή οι μισοί βάζελοι & αρκετοί δημοσιοκάφροι απαιτούν το Νίνη βασικό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom