Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
Οπότε περνάω γύρω στις 4 με 5 το μεσημέρι η Βουλγάρα με τα μπλε ματιά είναι στο γκρεμισμένο από έξω αλώστε μία φόρα πού την ρώτησα αν έχει χώρο μου δείξε το γκρεμισμένο πίσω της

Δυο φορες πηγα εκει την πρωτη μπαμ μπαμ ξεπετα 15 ευρω πιπα την δευτερη φορα την πληρωσα για γαμησι και τις λεω αυτα αλλα θα σου γαμησω το στοματακι.
Δεχτηκε καθησε στα γονατα και την γαμουσα το στομα και δυνατα μαλιστα το ευχαριστηθηκα...σημερα που περασα απο εκει παλι την ειδα το μεσημερι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.099
Πόντοι
2.356
Πηγα εχθες με την Αννα. Τρελο μωρο μαυρομαλλικο με σωμα 10/10 για playmate φορουμε ενα κολλητο αλβανιδα απο την προφορα μου εκανε.
ΤΟ πιο αθλιο τσιμπουκι που μου εχουν κανει εβαζε δοντια συνεχεια μετα αρχισε να τον παιζει και να κοιταει εξω συνεχεια απαραδεκτη.
Μου ειπε και οτι παιρνει 70ευρω το μισαωρο εαν θελω να παμε σπιτι της
Αννα την λένε Εγώ την ξέρω Μαρία η Αλβανίδα αν λέμε την ίδια στέκεται στην αρχή κοντά στον Μπένι Χιλ κορμάρα Αλλά μέχρι εκεί Αλλά καλύτερα να την λέμε ξεπετα πεταμένα λεφτά
Μία άλλη κορμάρα πού στέκεται στο στενό πριν το today στη γωνιά κατεύθυνσή προς τα κτελ μεγάλη σε ηλικία με αγορέ μαλλί ξέρει κάνεις τι ρόλο παίζει
 

Nikosganos

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
157
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Καινούργιος σχετικά στν πιάτσα, σήμερα πήγα με μια μελαχρινή με τζιν σορτσάκι, νίκη τν λένε πολύ καλή χωρίς να βιάζεται, κατά τα άλλα τίποτα σπουδαίο δυστυχώς. Α κατά τς 5 τ απόγευμα είδα μια ξανθιά 40ρα δυνατή θα τν τιμήσω προσεχώς. Κατά τις 7 το απόγευμα εμφανίζεται μια ψηλή ξανθιά αδύνατη με ακουστικά τρελό μωρό, αρχικά αράζει στο ερείπιο και μετά πηγαίνει στα σκαλιά του μαγαζιού με τα ανταλλακτικά. Αυτα.

Όταν λες στα σκαλιά του μαγαζιού με τα ανταλλακτικά τι εννοείς;;
Τα μισά μαγαζιά εκεί ανταλλακτικά πουλάνε :embarrased: :glasses:
 

Alexthess(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2020
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Καινούργιος σχετικά στν πιάτσα, σήμερα πήγα με μια μελαχρινή με τζιν σορτσάκι, νίκη τν λένε πολύ καλή χωρίς να βιάζεται, κατά τα άλλα τίποτα σπουδαίο δυστυχώς. Α κατά τς 5 τ απόγευμα είδα μια ξανθιά 40ρα δυνατή θα τν τιμήσω προσεχώς. Κατά τις 7 το απόγευμα εμφανίζεται μια ψηλή ξανθιά αδύνατη με ακουστικά τρελό μωρό, αρχικά αράζει στο ερείπιο και μετά πηγαίνει στα σκαλιά του μαγαζιού με τα ανταλλακτικά. Αυτα.

Όταν λες στα σκαλιά του μαγαζιού με τα ανταλλακτικά τι εννοείς;;
Τα μισά μαγαζιά εκεί ανταλλακτικά πουλάνε :embarrased: :glasses:
στα σκαλιά του καραμπαση.
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Ρε παιδιά μην γελάσετε αλλά όταν λέτε πάνθηρες τους αστυνομικούς εννοείτε;;
Ναι φίλε μου καλέ.Εχει ιδρυθεί μία καινούργια ομάδα στην αστυνομία που λέγεται πάνθηρες.Οπως οι άλλοι λέγονται Διας, Ζ κ.τ.λ. Αυτοί κυκλοφορούν με άσπρες κλούβες και φοράνε μαύρα ρούχα.Συνήθως η κάθε ομάδα αποτελείται από 4-6 άτομα.Γιαυτό φαίνονται πολλοί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: L3fos

Panos1996

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Κατά τις 01,30 που έκανα μια βόλτα, απέναντι από τα todaylicious καθοντουσαν σε ένα παγκάκι 3 ωραίες χοντρουλες, και με κάναν νόημα άμα θέλω να τις πάρω ?? το σκεφτόμουν... Αλλά λέω άσε άλλη φορά καλύτερα χαχα
 

Panos1996

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Σήμερα περίπου στις 00,30 είχε ένα πολύ καλό με πολλά τατουάζ, στο κόκκινο σχολείο τη πέτυχα πριν
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Κριτικές
3
Like
539
Πόντοι
306
Πηγα εχθες με την Αννα. Τρελο μωρο μαυρομαλλικο με σωμα 10/10 για playmate φορουμε ενα κολλητο αλβανιδα απο την προφορα μου εκανε.
ΤΟ πιο αθλιο τσιμπουκι που μου εχουν κανει εβαζε δοντια συνεχεια μετα αρχισε να τον παιζει και να κοιταει εξω συνεχεια απαραδεκτη.
Μου ειπε και οτι παιρνει 70ευρω το μισαωρο εαν θελω να παμε σπιτι της
Αννα την λένε Εγώ την ξέρω Μαρία η Αλβανίδα αν λέμε την ίδια στέκεται στην αρχή κοντά στον Μπένι Χιλ κορμάρα Αλλά μέχρι εκεί Αλλά καλύτερα να την λέμε ξεπετα πεταμένα λεφτά
Μία άλλη κορμάρα πού στέκεται στο στενό πριν το today στη γωνιά κατεύθυνσή προς τα κτελ μεγάλη σε ηλικία με αγορέ μαλλί ξέρει κάνεις τι ρόλο παίζει

στενομουνα, χρονια στην πιατσα, δεν πανε χαμενα τα λεφτα.
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Πηγα εχθες με την Αννα. Τρελο μωρο μαυρομαλλικο με σωμα 10/10 για playmate φορουμε ενα κολλητο αλβανιδα απο την προφορα μου εκανε.
ΤΟ πιο αθλιο τσιμπουκι που μου εχουν κανει εβαζε δοντια συνεχεια μετα αρχισε να τον παιζει και να κοιταει εξω συνεχεια απαραδεκτη.
Μου ειπε και οτι παιρνει 70ευρω το μισαωρο εαν θελω να παμε σπιτι της
Αννα την λένε Εγώ την ξέρω Μαρία η Αλβανίδα αν λέμε την ίδια στέκεται στην αρχή κοντά στον Μπένι Χιλ κορμάρα Αλλά μέχρι εκεί Αλλά καλύτερα να την λέμε ξεπετα πεταμένα λεφτά
Μία άλλη κορμάρα πού στέκεται στο στενό πριν το today στη γωνιά κατεύθυνσή προς τα κτελ μεγάλη σε ηλικία με αγορέ μαλλί ξέρει κάνεις τι ρόλο παίζει

στενομουνα, χρονια στην πιατσα, δεν πανε χαμενα τα λεφτα.
Μάλλον ανά τακτά χρονικά διαστήματα πάει και το ράβει γιατί με τόσα χρόνια στην πιάτσα θα είχε ξεχειλώσει.
 

Kevlar

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Με τα μαυρακια εχει παει κανεις; αξιζει κανενα ιδιαίτερα;
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Τα μαυράκια αδερφε, ενω ορισμένα ειναι φωτιά, ολα, μα ολα ειναι σαν τους σχολικους τροχονομους. Μολις τελειωσει το ωραριο εξαφανιζονται, οι περισσοτερες σου αφηνουν κι ανοιχτη την πορτα απο το αυτοκινητο!
Μακρια!
 

Kevlar

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Τα μαυράκια αδερφε, ενω ορισμένα ειναι φωτιά, ολα, μα ολα ειναι σαν τους σχολικους τροχονομους. Μολις τελειωσει το ωραριο εξαφανιζονται, οι περισσοτερες σου αφηνουν κι ανοιχτη την πορτα απο το αυτοκινητο!
Μακρια!
Καλα δε με πειραζει να μην κλεισουν την πορτα σεξ ειναι να κανουν καλα
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Καλα δε με πειραζει να μην κλεισουν την πορτα σεξ ειναι να κανουν καλα
Το θέμα είναι ότι είναι αυστηρά ξεπέτα η φάση σε όλα. Γι αυτό και το παράδειγμα με την πόρτα!
Δεν το ευχαριστήθηκα ποτέ, ούτε στο ελάχιστο, κι έχω δοκιμάσει αρκετές από δαύτες, αλλά μυαλό έβαλα εδώ και κανένα χρόνο.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
639
Like
976
Πόντοι
86
Μια πιτσιρίκα μαυρομαλα ομορφουλα που αράζει στο today ξέρουμε τι παίζει ? Την έχω πετύχει 3 μέσα σε 2 βδομαδες αλλά δεν την βλέπω στην πιάτσα
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
Μια πιτσιρίκα μαυρομαλα ομορφουλα που αράζει στο today ξέρουμε τι παίζει ? Την έχω πετύχει 3 μέσα σε 2 βδομαδες αλλά δεν την βλέπω στην πιάτσα

Ναι φιλε δεν καθεται σε πιατσα συνηθως κοβει βολτες και μιλαει στο κιν πρεπει να της μιλησεις εσυ για να σου μιλησει. Οταν σου τη γλυφει νομιζεις θα σου την κοψει στα δυο απο τα δοντια που βαζει και ξεπετα μεχρι εκει που δεν παει. μονο η εμφανιση αξιζει
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.099
Πόντοι
2.356
Μια πιτσιρίκα μαυρομαλα ομορφουλα που αράζει στο today ξέρουμε τι παίζει ? Την έχω πετύχει 3 μέσα σε 2 βδομαδες αλλά δεν την βλέπω στην πιάτσα

Ναι φιλε δεν καθεται σε πιατσα συνηθως κοβει βολτες και μιλαει στο κιν πρεπει να της μιλησεις εσυ για να σου μιλησει. Οταν σου τη γλυφει νομιζεις θα σου την κοψει στα δυο απο τα δοντια που βαζει και ξεπετα μεχρι εκει που δεν παει. μονο η εμφανιση αξιζει
πότε δε την έχω δει μονή συνήθως κάνει παρέα με ένα αγοράκι όχι κ πολύ φανατικό
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Κριτικές
3
Like
539
Πόντοι
306
Εχει δει κανενας σας την ξανθια με τα ακουστικα που φοραει;;;
Εχει αναφερθει ποιο πανω...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.005
Πόντοι
34.168
Τα μαυράκια αδερφε, ενω ορισμένα ειναι φωτιά, ολα, μα ολα ειναι σαν τους σχολικους τροχονομους. Μολις τελειωσει το ωραριο εξαφανιζονται, οι περισσοτερες σου αφηνουν κι ανοιχτη την πορτα απο το αυτοκινητο!
Μακρια!
Οποτε καλυτερα να πας στο χωρο τους,οπως προτιμω εγω..
Εκει δεν προκειται να φυγουν πρωτες!!
:glasses:

Και γαμας σαν ανθρωπος,της ξηγιεσαι απο την αρχη οτι θες 30 λεπτα και καθονται σουζα.
Ενταξει,κομοδινιαζουνε,αλλα καθονται και τον τρωνε χωρις να μιλανε...
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
Εχει δει κανενας σας την ξανθια με τα ακουστικα που φοραει;;;
Εχει αναφερθει ποιο πανω...

Ειναι η Ελενα αυτη που λες. Εχει και αγγελια στο kanesex με 70 ευρω σπιτι της, εαν θελεις εξω 20 ευρω πιπα και 30 ευρω την πηδας. Να ξερεις οτι ειναι ξεπετα του κερατα..Πανεμορφη αλλα πολυ κακες υπηρεσιες
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Κριτικές
3
Like
539
Πόντοι
306
Γεια σου john
Αυτη που λεω εγω την ειχα δει στον δρομο που παμε για κτελ. Αριστερα απο την διχαλα.
Εκει εχει μια αλανα στα 100 μ.
Μετα την αλανα στην γωνια στεκοτανε και ειχε ακουστικα.
Αυτη πρεπει να ειναι αλλη που αναφερεις εσυ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom