Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
176
Like
197
Πόντοι
1
πριν απο λίγο, δύο τετράγωνα μετά το today προς δυτικά, υπάρχει μία σαραντάρα, καστανόξανθη με κοντό μαύρο φόρεμα, ωραία πόδια και ψηλό τακούνι.
 

Nikosganos

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
157
Πόντοι
0

Καλησπέρα παιδιά αυτή η κοπέλα κάποτε κατεβαινε Γιαννιτσών ξέρει κάνεις αν κατεβαίνει ακόμα και αν κατεβαίνει που κάνει πιάτσα..;;
επί της Γιαννιτσών ανάμεσα αγίων πάντων με διασταύρωση για fever ήταν την προηγούμενη εβδομάδα

Ευχαριστώ για την πληροφορία..
Την βρήκα τελικά..
Ειναι οτι χειρότερο κυκλοφορεί..
Αρχικα ζηταει 40 στο αυτοκινητο και 70 σπιτι
Τελικά μετά από λίγη κουβέντα φύγαμε με 30 στο αυτοκινητο....
Το κακό ξεκίνησε από τα 15 δευτερολεπτα άθλιας πίπας....
Και συνέχισε με κανένα 5 λεπτο άθλιου σεξ....με αυτήν να βογκαει και να ρωτάει κάθε 2 λεπτά αν τελειωσα....
Το χειρότερο όμως ήταν η απαισια μυρωδια τσιγαριλας που είχαν ποτίσει ρούχα και μαλλιά....
Συμπέρασμα δεν αξίζει όχι τα 30 με σκόντο αλλά ούτε 20...ΜΑΚΡΙΑ

Φιλε μετα απο καιρο εχω καταλαβει οτι ΔΕΝ θελει παζαρια οταν παζαρευεις στα λεφτα θα σου παζαρεψει και αυτη την ποιοτητα.
Δεν ισχυει για ολες καποιες δεν το εχουν καθολου αλλα κατα βαση μεχρι τωρα για εμενα ισχυει πολυ πολυ συχνα

Έχεις δίκιο σε αυτό που λες...
Αλλά δεν είναι δυνατόν άλλες κοπέλες πολύ πιο όμορφες με δικό τους χώρο να ζητάνε 70 και 80 για μια ώρα και στη Γιαννιτσών μέσα στο αυτοκίνητο να ζητάνε 40...
Και ας πούμε ότι για τις κακές υπηρεσιες εφταιγα εγώ που έκανα παζάρια...
Για την εμετική μυρωδια τσιγαριλας τα παζάρια εφταιγαν..;;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Εκανα την καθιερωμενη ανα τετραμηνο γυρα στην πιατσα.
Ειδα πολλες μαυρες που κατεβηκαν γιαννιτσων ενω παλια ηταν εγνατια κ δεν μου αρεσε αυτο. Γιατι δεν γουσταρω τα λαμογια τις μαυρες.
Για αυγουστο κ εν μεσω πανδημιας, η πιατσα ηταν σε καλη κατασταση θα ελεγα.

Πηρα μια ξανθουλα κοντοπουτανο ,κατασπρο δερμα, δεν θυμαμαι ονομα, για μπιπα με γκαποτα (λογω κορονα) στα ορθια 15€. Ρουμανα επι της εγνατιας.
Για μενα που μενω γερμανια ειναι μιση τιμη.
Αξιζε το 15αρι...ευγενικη, καυθαρη, μωρομαντηλο, με ρωτησε αν εμεινα ευχαριστημενος

Ολα καλα...
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Που Ακριβως βρίσκω στην περιοχή Γιαννιτσων τραβεστι μαύρη με ωραίο σώμα όχι κοντόχοντρη;;;
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Παδια πηγα με μια απο την πιατσα μου διαφευγει το ονομα ηταν πολυ δυσκολο να το προφερεις. κανει τα παντα σε ενα γκρεμισμενο ερειπιο εχει μπλε ματι και ειναι παρα πολυ καλη. Πρωινες και μεσημεριανες ωρες την βρισκω. μετα την τριτη φορα την εβαλα στον τοιχο να ακουμπαει και της γαμουσα το λαιμο και το πιο ωραιο οτι αυτη το ζητησε γιατι λεει προσεχει τους πελατες της
Πρωινές και μεσημεριανές ώρες ; απο πού ακριβώς πού ακριβώς την φόρτωσες ;
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλημέρα σε όλους. Πρωινή γύρω στις 6.15 βόλτα στη Γιαννιτσών. Τίποτα το ιδιαίτερο, σχεδόν νεκρά τα πράγματα. Μια γυφτισα πριν το todaylicious, που από μακριά φαινόταν με ωραίο κορμί, αλλά μόλις πλησίασα η φάτσα ήταν λες κ τη χτύπησε φορτηγό. Κ ένα ξανθό τζανκι πριν φτάσουμε στη δίχαλα για ΚΤΕΛ.
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλημέρα, βόλτα ξανά χθες γύρω στις 16.30,μετα τη δουλειά. Ένα συμπαθητικό μαυριδερο μπροστά στο ερείπιο, πιγαινοντας για ΚΤΕΛ δεξιά. 20 γαμησι πιπα, 30 κωλο. Δοκιμαστικε αλλά. Τον τελευταίο καιρό δεν με ικανοποιούν στην πιάτσα. 20 στον κουβά. Α! Και ένα περίεργο άσχημο γκρεμπλιν δίπλα στον Δημάκη. Χαλι μαύρο.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
191
Κριτικές
21
Like
309
Πόντοι
31
Παδια πηγα με μια απο την πιατσα μου διαφευγει το ονομα ηταν πολυ δυσκολο να το προφερεις. κανει τα παντα σε ενα γκρεμισμενο ερειπιο εχει μπλε ματι και ειναι παρα πολυ καλη. Πρωινες και μεσημεριανες ωρες την βρισκω. μετα την τριτη φορα την εβαλα στον τοιχο να ακουμπαει και της γαμουσα το λαιμο και το πιο ωραιο οτι αυτη το ζητησε γιατι λεει προσεχει τους πελατες της
Πρωινές και μεσημεριανές ώρες ; απο πού ακριβώς πού ακριβώς την φόρτωσες ;

Πηγαινοντας κεντρο πριν φτασεις στο εμπορικο δεξια εχει μια μαντρα αυτοκινητων ακριβως πριν τη μαντρα εχει ενα γκρεμισμενο ερειπιο εκει μπροστα καθεται...Δεν την εχω δει αυτη την εβδομαδα καθολου παντως και χθες βραδυ που πηγα παλι δεν ητανε
 

pelopidas(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα σε ολους.μολις εγινα μελος της παρεας.πριν καμια ωρα εκανα βολτα απο γιαννιτσων.τωρα θα με πειτε καλα ρε γκασμα μεσημεριατικα πηγες.τεσπα.ειχε μια μαυρομαλα θεια με παντελονι εκει σαν παιδικη χαρα που υπαρχει μετα την κολετη πηγαινοντας δυτικα.και στο τελος παλι στο ιδιο σημειο μια ξανθια με πρασσινα ματια αλλα ηταν καλα πιωμενη και η κορη του ματιου καφιτσα.ηθελα να παρω την ασχημη θεια.αλλα σκασανε μυτη πανθηρες και 9 μηχανακια με δυαδες μπατσους και την εκανα με ελαφρα.οι πανθηρες εχουν σταθμεση μπροστα απο το ντελισιους
 

pelopidas(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια για οσους κυκλοφορουν γιαννιτσων εχει πανθηρες στα ντελισιους
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.225
Πόντοι
2.356
Οπότε περνάω γύρω στις 4 με 5 το μεσημέρι η Βουλγάρα με τα μπλε ματιά είναι στο γκρεμισμένο από έξω αλώστε μία φόρα πού την ρώτησα αν έχει χώρο μου δείξε το γκρεμισμένο πίσω της
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Παδια πηγα με μια απο την πιατσα μου διαφευγει το ονομα ηταν πολυ δυσκολο να το προφερεις. κανει τα παντα σε ενα γκρεμισμενο ερειπιο εχει μπλε ματι και ειναι παρα πολυ καλη. Πρωινες και μεσημεριανες ωρες την βρισκω. μετα την τριτη φορα την εβαλα στον τοιχο να ακουμπαει και της γαμουσα το λαιμο και το πιο ωραιο οτι αυτη το ζητησε γιατι λεει προσεχει τους πελατες της
Πρωινές και μεσημεριανές ώρες ; απο πού ακριβώς πού ακριβώς την φόρτωσες ;

Πηγαινοντας κεντρο πριν φτασεις στο εμπορικο δεξια εχει μια μαντρα αυτοκινητων ακριβως πριν τη μαντρα εχει ενα γκρεμισμενο ερειπιο εκει μπροστα καθεται...Δεν την εχω δει αυτη την εβδομαδα καθολου παντως και χθες βραδυ που πηγα παλι δεν ητανε
Ευχαριστώ φίλε , αν και περνάω λόγω δουλειάς πρωινές και μεσημεριανές ώρες δεν προσέχω τι παίζει θεωρώντας ότι είναι νεκρή ώρα
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλημέρα σε όλους, πέρασμα το πρωί γύρω στις 7.10, όχι κάτι το ιδιαίτερο. Η Βουλγάρα ξανθιά χοντρή πριν το todaylicious και απέναντι της μια θεία που κυκλοφορεί στην πιάτσα. Πιο κάτω προς τα ΚΤΕΛ απέναντι από την κόκκινο μια μαυριδερή σαν γκρεμπλιν. Και ακριβώς μετά το onesalonica αριστερα προς τα ΚΤΕΛ μια ξανθιά γεματουλα. Καλή φαινόταν κ δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί στην πιάτσα. Δεν την πρόλαβα όμως, σταμάτησε κάποιος άλλος. Ξέρει κάποιος για την συγκεκριμένη? Ευχαριστω
 

L3fos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
38
Like
44
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μην γελάσετε αλλά όταν λέτε πάνθηρες τους αστυνομικούς εννοείτε;;
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Γενικα τώρα τελευταία πόλλους πάνθηρες έχει
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
χτες οντως αρκετη αστυνομια στην περιοχή. στην τσάρκα που έκανα δεν βρηκα και πολύ αξιόλογα πραγματα...στην γωνια μοναστηριου με χαλκιδος βρηκα ενα μικρο πολυ αδυνατο μελαχρινο που ψηλομαστουρωμενο φαινοταν,.καλοντυμενη μεν αλλα με το ζορι μιλουσε,πολυ αργα να πουμε. ειχα τετοιες καβλες ημερων ομως που δεν αντεξα και φορτωσα. 30 γιουρια σε ενα απο τα πιο στενα μουνια που εχω γαμησει εβερ. κυριολεκτικα την ξεσκισα ομως. δεν πρεπει μετα απο αυτο να με συμπαθησε αλλα σταρχιδια μου
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
310
Πόντοι
20
χτες οντως αρκετη αστυνομια στην περιοχή. στην τσάρκα που έκανα δεν βρηκα και πολύ αξιόλογα πραγματα...στην γωνια μοναστηριου με χαλκιδος βρηκα ενα μικρο πολυ αδυνατο μελαχρινο που ψηλομαστουρωμενο φαινοταν,.καλοντυμενη μεν αλλα με το ζορι μιλουσε,πολυ αργα να πουμε. ειχα τετοιες καβλες ημερων ομως που δεν αντεξα και φορτωσα. 30 γιουρια σε ενα απο τα πιο στενα μουνια που εχω γαμησει εβερ. κυριολεκτικα την ξεσκισα ομως. δεν πρεπει μετα απο αυτο να με συμπαθησε αλλα σταρχιδια μου

Τι ώρα έπαιζε αυτό φίλε?
Στο αυτοκίνητο το πήρες, ή αλλου?
Ευχαριστώ
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
χτες οντως αρκετη αστυνομια στην περιοχή. στην τσάρκα που έκανα δεν βρηκα και πολύ αξιόλογα πραγματα...στην γωνια μοναστηριου με χαλκιδος βρηκα ενα μικρο πολυ αδυνατο μελαχρινο που ψηλομαστουρωμενο φαινοταν,.καλοντυμενη μεν αλλα με το ζορι μιλουσε,πολυ αργα να πουμε. ειχα τετοιες καβλες ημερων ομως που δεν αντεξα και φορτωσα. 30 γιουρια σε ενα απο τα πιο στενα μουνια που εχω γαμησει εβερ. κυριολεκτικα την ξεσκισα ομως. δεν πρεπει μετα απο αυτο να με συμπαθησε αλλα σταρχιδια μου

Τι ώρα έπαιζε αυτό φίλε?
Στο αυτοκίνητο το πήρες, ή αλλου?
Ευχαριστώ

αμαξι αδερφέ. κατα τις 12 και κάτι
 

Alexthess(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2020
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Καινούργιος σχετικά στν πιάτσα, σήμερα πήγα με μια μελαχρινή με τζιν σορτσάκι, νίκη τν λένε πολύ καλή χωρίς να βιάζεται, κατά τα άλλα τίποτα σπουδαίο δυστυχώς. Α κατά τς 5 τ απόγευμα είδα μια ξανθιά 40ρα δυνατή θα τν τιμήσω προσεχώς. Κατά τις 7 το απόγευμα εμφανίζεται μια ψηλή ξανθιά αδύνατη με ακουστικά τρελό μωρό, αρχικά αράζει στο ερείπιο και μετά πηγαίνει στα σκαλιά του μαγαζιού με τα ανταλλακτικά. Αυτα.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
191
Κριτικές
21
Like
309
Πόντοι
31
Πηγα εχθες με την Αννα. Τρελο μωρο μαυρομαλλικο με σωμα 10/10 για playmate φορουμε ενα κολλητο αλβανιδα απο την προφορα μου εκανε.
ΤΟ πιο αθλιο τσιμπουκι που μου εχουν κανει εβαζε δοντια συνεχεια μετα αρχισε να τον παιζει και να κοιταει εξω συνεχεια απαραδεκτη.
Μου ειπε και οτι παιρνει 70ευρω το μισαωρο εαν θελω να παμε σπιτι της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom