Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Alexthess(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2020
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Αυτή η ξανθιά με τα ακουστικά ήταν πάλι χθες το μεσημέρι απέναντι στ ερείπιο μαζί με μια 50ρα, την Κατερίνα. Πολύ σνομπ ρε φίλε, μια μέρα πήγα να της μιλήσω και έκανε πως δεν άκουγε. Ίσως να έτυχε δν ξέρω. Δίπλα ήταν μια Νίνα Βουλγάρα, σωματαρα γύρω στα 45 και 20 ευρώ πιπα σεξ. Λέει δν βγαίνει βράδυ μόνο μεσημέρια και λίγο.
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Εφυγε (γυρισμό δεν έχει) η Στελλίτσα, έκανε τρία παιδιά η κατσαρίδα και άλλα τόσα η Αναστασία, έφυγε και η Ρίτα (στη Δράμα) και κοινώς πάει η πιάτσα.Ακόμη και τα Βουλγαράκια που έβγαζαν καλά γούστα το 2014-2015-2016 έφυγαν και αυτά.Και οι ρουμάνες επίσης.Που είναι εκείνες οι καλές εποχές που έπαιρνες μία και μετά από δύο ώρες γυρνούσες κι έπαιρνες κι άλλη.Τώρα ούτε μία.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
306
Αυτή η ξανθιά με τα ακουστικά ήταν πάλι χθες το μεσημέρι απέναντι στ ερείπιο μαζί με μια 50ρα, την Κατερίνα. Πολύ σνομπ ρε φίλε, μια μέρα πήγα να της μιλήσω και έκανε πως δεν άκουγε. Ίσως να έτυχε δν ξέρω. Δίπλα ήταν μια Νίνα Βουλγάρα, σωματαρα γύρω στα 45 και 20 ευρώ πιπα σεξ. Λέει δν βγαίνει βράδυ μόνο μεσημέρια και λίγο.
Τι ωρα περιπου;
 

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Έχει κάποιος κάποια εμπειρία με τις trans/cross που κάνουν πιάτσα Σταύρου Βουτυρά (με Γιαννιτσών);
 

makisneos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
Να ρωτήσω τον φίλο εδω για την ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ που έγραψε οτι εφυγε και δεν εχει γυρισμό τι συνέβει?
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Να ρωτήσω τον φίλο εδω για την ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ που έγραψε οτι εφυγε και δεν εχει γυρισμό τι συνέβει?
Ναρκωτικά φίλε.Εχει παραμορφωθεί το πρόσωπό της.Την πέτυχα έτρωγε ένα βράδυ έξω από μια γνωστή πίτσα στους Αμπελόκηπους που πουλάει πίτσα με το κομμάτι και δεν την γνώρισα.Μόνο απ το ντύσιμο κατάλαβα ποια είναι.Για τέτοιο χάλι μιλάμε.
 

makisneos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
Η Στελλίτσα έμπλεξε με ενα βρωμο αλβανό :confused::confused:την μύησε στην πρέζα και την έβγαλε στο κλαρί,όμως ανέφερες παραμορφόθηκε απο την πρέζα?:confused: μήπως ξέρεις εαν κάνει βύζιτες?πιατσάρει?
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.970
Κριτικές
63
Like
7.554
Πόντοι
4.766
Πριν κάνα μήνα που την είδα η φάτσα της ήταν σαν να την τσίμπησε σμήνος από μέλισσες :confused:
 

seatleon37

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αυτη ειναι η Στελλιτσα που λετε παιδια?
 

Συνημμένα

  • 78371273_3271674009573504_1094172498095767552_o.jpg
    78371273_3271674009573504_1094172498095767552_o.jpg
    66,6 KB · Εμφανίσεις: 37

makisneos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
Η Στελλίτσα παιδιά εθεάθη πρό ολίγου εκτ'ος πιάτσας δρματικη παραμόρφωση προσωπου:confused:,εκλαιγε την λυπήθηκα,και την εδωσα 10 ευρώ έτσι:) λέω να κάνω ενέργειες να μπεί σε ίδρυμα,λέτε να βρω καναά μπελά?έχω κονέ μπας και σωθεί η ψυχούλα αυτη,πριν την πρεζα ητανα αστέρι!:P
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
306
Θα κάνω το καλό θα την βάλω σε μια σειρά δεν μπορώ να την βλέπω σε αυτό το χάλι:confused: αύριο ξεκινάμε δουλειά! Στελίτσα σου αξίζει να ζήσεις, καθαρή!
Μπραβο ωραιος!
καλη δυναμη
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Θα κάνω το καλό θα την βάλω σε μια σειρά δεν μπορώ να την βλέπω σε αυτό το χάλι:confused: αύριο ξεκινάμε δουλειά! Στελίτσα σου αξίζει να ζήσεις, καθαρή!
Και πολύ καλά θα κάνεις.Μπράβο.Εγώ δύο φορές που την είδα τώρα τελευταία σ αυτό το χαλι δεν μπόρεσα να της μιλήσω γιατί ήμουν με τη γυναίκα μου και τα παιδιά.Πριν χρόνια που την πετύχαινα μόνος της έδινα πάντα γιατί δεν είχε ούτε να πάρει μποτίλια για τη σόμπα να ζεσταθούν με τη μαμά της.
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Η Στελλίτσα έμπλεξε με ενα βρωμο αλβανό :confused::confused:την μύησε στην πρέζα και την έβγαλε στο κλαρί,όμως ανέφερες παραμορφόθηκε απο την πρέζα?:confused: μήπως ξέρεις εαν κάνει βύζιτες?πιατσάρει?
δεν έμπλεξε απλά, καψουρεύτηκε έναν Αλβανό επ ονόματι Βαγγέλη ο ποίος την παράτησε κι έφυγε Αλβανία.Δεν ξέρω αν την έβγαλε αυτός στην πιάτσα γιατί την έβλεπα τις καλές εποχές έκανε πιάτσα και με τη μάνα της η οποία είναι παιλά στο επάγγελμα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.013
Like
4.364
Πόντοι
456
Αποψη μου κ αν θελει ο φιλος την παιρει σαν συμβουλη. Αν θες να βοηθησεις να κοψει τα ναρκωτικα να ξερεις τετοια ατομα θελουν επιτηρηση 24/7. Κ ιδρυμα. Αν σε εμπιστευαται κ θελει πραγματικα να κοψει θα σε ακουσει μετα απο πολλες προσπαθειες βεβαια. Σου συνιστω να μην την δωσεις χρηματα για οποιαδηποτε δικαιολογια κ να σου πει. Τα λεφτα θα γινουν πρεζα κατευθειαν. Γενικα δεν ειναι ευθύνη σου κ εφοσον δεν εισαι φιλος η συγγενεις, θα ταλαιπωριθεις κ θα χασεις χρονο χρημα κ αν εισαι κ λιγο παραπανω ευασθητος σαν ανθρωπος θα σε τρωει μεσα σου ολο αυτο. Αν θες να την γλιτωσεις απο την πιάτσα κ να μην εκδίδεται, εδω ειμαι απολυτος κ θα σου ελεγα μην μπλεκεις καν. Η πουτανα ειναι πουτανα, αυτο εχει μάθει αυτό θα κανει. Το ψέμα που θα φας ειναι δεδομενο. Ακομα κ ο αντρας η γκομενος νταβας ειναι το παν για αυτές. Κ ως συνηθως τετοια ατομα εχουν χαμηλο αυτοσεβασμο του εαυτου τους, ειναι εθισμενα ειτε σε αλκοολ ειτε σε ναρκωτικά, ειτε στο να λενε ψεματα μεχρι να πετυχουν αυτο που θελουν.Για να μην το παω κ βαθυτερα κ αμα το σκεφτεις κ λιγο, τετοια ατομα πασχουν κ απο ψυχικη η ψυχολογικη υγεια. Κ μην ξεχνας δεν ξερεις ποτε ποιος κρυβεται απο πισω απο αυτην κ γενικα το περιβάλλον της. Μπορει να φανω υπερβολικος σε μερικους αλλα ακουσε με πραγματικα. Αν θες να βοηθησεις απλα κάλεσε μια οργανωση για εξαρτημενους για να το κοιτάξει το θεμα κ το κανεις κ ανωνημα. Επισης υπαρχει κ η οργανωση Greece | A21
Για γυναικες που εκδιδονται. Περνα καλα την ζωη σου κ μην βαζεις σκοτουρες στο κεφαλι σου χωρις λογο.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
το θεμα με τους εξαρτημενους ειναι χειροτερα απο οτι λεει ο φιλος illuζιον3 . Εχασα το βαπτηστηρι μου κ ο αδερφος μου ηταν χρονια μπλεγμενος μεχρι να τον καταφερουμε να τα κοψει. Αν εισαι κ ξενος παρα τις καλες προθεσεις σου μπορεις κ να μπλεξεις περα απο προμηθευτες ακομη κ με τον νομο . Ακομη κ η ιδια μπορει να σε υπογραψει σαν ''νταβα'' της η προμηθευτη της στην αστυνομια σε μια στιγμη ''αδυναμιας'' .
Κάλεσε μια οργανωση για εξαρτημενους,οπως λεει κ ο illuzion3, για να ασχοληθει κ μην μπλεκεις


1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom