Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PEDRO21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21
Like
10
Πόντοι
0
Αυτή η γεματουλα που βγαίνει μπροστά στο  one νομίζω πρέπει να δοκιμαστεί από όλους.Καλο μουνάκι και περιποιημένη

Nέος εδώ κατατοπίστε με ποιες ειναι καλές στην πιάτσα?ωρες?τιμες?διαβάζω καιρο το site
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Nέος εδώ κατατοπίστε με ποιες ειναι καλές στην πιάτσα?ωρες?τιμες?διαβάζω καιρο το site

Αφου διαβαζεις καιρο το φορουμ θα εχεις κατατοπιστει,αν θες ρωτα για καποια συγκεκριμενη για να στην περιγραψουμε η να σου πουμε για υπηρεσιες της και τιμη...κανε τις γυρες σου,φορτωσε οποια σου γυαλισει κ γραψε τις εντυπωσεις σου
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
καθόλου αστείο black...

Και πέραν της πλάκας, καλά κάνεις και γυρίζεις και γράφεις πιες είδες, είναι και αυτό ένα είδος ενημέρωσης, αλλά ρε φίλε γράψε και αν έχεις πάει με κάποια πως πέρασες, αν άξιζε, μας έχει φάει η αγωνία γαμωτο
 

PEDRO21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21
Like
10
Πόντοι
0
Αφου διαβαζεις καιρο το φορουμ θα εχεις κατατοπιστει,αν θες ρωτα για καποια συγκεκριμενη για να στην περιγραψουμε η να σου πουμε για υπηρεσιες της και τιμη...κανε τις γυρες σου,φορτωσε οποια σου γυαλισει κ γραψε τις εντυπωσεις σου

Ενας ανέφερε για μια Ελένη Βουλγάρα με τατου στο μπούτι,αξίζει αυτή?
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Και πέραν της πλάκας, καλά κάνεις και γυρίζεις και γράφεις πιες είδες, είναι και αυτό ένα είδος ενημέρωσης, αλλά ρε φίλε γράψε και αν έχεις πάει με κάποια πως πέρασες, αν άξιζε, μας έχει φάει η αγωνία γαμωτο
όχι και ειρωνεία ρε black καλά τα έλεγες στην αρχή στο τέλος τα χάλασες
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
όχι και ειρωνεία ρε black καλά τα έλεγες στην αρχή στο τέλος τα χάλασες

Χαβαλέ κάνουμε φίλε και μόνο χαβαλέ, για αυτό μην παρεξήγησε, και όπως σου είπα και που περνάς και γράφεις για αυτό και αυτό ενημέρωση είναι.
Και δεν έχω πρόβλημα να κάνουμε και παρέα γυρα, αν βολέψει
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλησπερα ...τωρα στο κανεσεξ εχει μια αγγελια που το κινητο τελειωνει σε 140 ειμε μια κοπελα με γυαλια εδω στη λαρισα........μηπωσ αυτη ρε μαγκεσ εινε η κατσαριδα.
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Χαβαλέ κάνουμε φίλε και μόνο χαβαλέ, για αυτό μην παρεξήγησε, και όπως σου είπα και που περνάς και γράφεις για αυτό και αυτό ενημέρωση είναι.
Και δεν έχω πρόβλημα να κάνουμε και παρέα γυρα, αν βολέψει
έτσι το δέχομαι.Καλα θα ήταν να κάναμε και καμμία γύρα μαζί να μου τις μάθεις κιόλας αλλά ολες και όλες καμμία 10αρια είναι.περσι το καλοκαίρι ήταν καλά που είχε κάμποσες
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
καλησπερα ...τωρα στο κανεσεξ εχει μια αγγελια που το κινητο τελειωνει σε 140 ειμε μια κοπελα με γυαλια εδω στη λαρισα........μηπωσ αυτη ρε μαγκεσ εινε η κατσαριδα.

Ω ναι

Ως Παολα
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
καλησπερα ...τωρα στο κανεσεξ εχει μια αγγελια που το κινητο τελειωνει σε 140 ειμε μια κοπελα με γυαλια εδω στη λαρισα........μηπωσ αυτη ρε μαγκεσ εινε η κατσαριδα.

Ποτέ θα μας ανέβεις Θεσσαλονίκη εσύ??
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
Αυτή η γεματουλα που βγαίνει μπροστά στο  one νομίζω πρέπει να δοκιμαστεί από όλους.Καλο μουνάκι και περιποιημένη

Ιταλίδα με είπε ότι είναι στα αγγλικά...την απάντησα στα ιταλικά δε με κατάλαβε και σηκώθηκα κι έφυγα
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
Ιταλίδα με είπε ότι είναι στα αγγλικά...την απάντησα στα ιταλικά δε με κατάλαβε και σηκώθηκα κι έφυγα

τον ιδιο νταβα με το απεναντι κοντοπουτανο εχει, που καθετε στο φαναρι του Μεντια.
τις πηγε καφεδες και νερα.
οποτε και εδω μαλλον "τσεντε μινουτε, τουεντε γιουρο"
 
  • Like
Αντιδράσεις: rage

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
τον ιδιο νταβα με το απεναντι κοντοπουτανο εχει, που καθετε στο φαναρι του Μεντια.
τις πηγε καφεδες και νερα.
οποτε και εδω μαλλον "τσεντε μινουτε, τουεντε γιουρο"

Η οποια κοπελα στο φαναρι του μιντια αλλαξε παπουτσια κ μπλουζακι στο ποστο της μπροστα στον κοσμο.Της επεσε κ το μπουκαλακι με το νερο κ το κυνηγουσε ξυπολυτη!Αμα την ξερεις την δουλεια κ εισαι πουτσαναφτρα!
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Εγκυος και η Αναστασια στο 3ο παιδι της!Βεβαια δεν το παραδεχεται.αλλωστε αν εχεις υποκριτικο ταλεντο και εισαι καλη στο ψεμα ειναι κατι που μπορεις ευκολα να κρυψεις!Καλη λευτερια και οταν ερθει η ωρα ας λειψει οσο περισσοτερο μπορει απο την πιατσα
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Την προηγουμενη βδομαδα ειδα για πρωτη φορα την Χριστινα απο Γιαννιτσα...Μεγαλη γυφτοκαυλοφατσα.Την σταματησαν οι μπατσοι,την ειχανε για ωρα κ για αυτο θεωρησα οτι ειναι καινουρια..Ωστοσο φιλαρακι μου, μου εστειλε αποσπασμα απο φορουμ οπου αναφερεται σαν μια απο τις τοπ στην γιαννιτσων το ετος 1998!Περιμενω να την ξαναπετυχω για να δοκιμασω την εμπειρια που κουβαλαει απο τα 90's
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom