Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Την προηγουμενη βδομαδα ειδα για πρωτη φορα την Χριστινα απο Γιαννιτσα...Μεγαλη γυφτοκαυλοφατσα.Την σταματησαν οι μπατσοι,την ειχανε για ωρα κ για αυτο θεωρησα οτι ειναι καινουρια..Ωστοσο φιλαρακι μου, μου εστειλε αποσπασμα απο φορουμ οπου αναφερεται σαν μια απο τις τοπ στην γιαννιτσων το ετος 1998!Περιμενω να την ξαναπετυχω για να δοκιμασω την εμπειρια που κουβαλαει απο τα 90's
Πρεπει να ειναι μια Αλβανιδα απο τοτε που θυμαμαι...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Εβγαινε στο φαναρι στο παλιο city gate...μιλαμε δεν εκλεινε μπουτι...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εγκυος και η Αναστασια στο 3ο παιδι της!Βεβαια δεν το παραδεχεται.αλλωστε αν εχεις υποκριτικο ταλεντο και εισαι καλη στο ψεμα ειναι κατι που μπορεις ευκολα να κρυψεις!Καλη λευτερια και οταν ερθει η ωρα ας λειψει οσο περισσοτερο μπορει απο την πιατσα

λογικά θα κυοφορεί το παιδί κάποιου πελάτη από την πιάτσα. καλοί οι κρεμπιέδες αλλά μετά τις ευθύνες τις αναλαμβάνει αυτός που έχυσε μέσα  :grin:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Live αναμεταδοση στη γωνια του one salonica εξω απο το ανοιχτο παρκινγκ κανουν πιατσα μια μελαχρινη χοντρη και μια ξανθια μουναρα τοπ. Την πηρα μολις. Ασχετη σερβις μηδεν αλλα κορμαρα. Ενω την πηδουσα μου κρατουσε τον πουτσο για να μην της το χωσω πιο βαθια. Σερβις αθλιο αλλα την εβαλα να μου τον ρουφαει μεχρι να τελειωσω. Βυζι κωλος πολυ ομορφη και προσωπο καλο, μου ειπε ιταλιδα οποτε υπεθεσα Αλβανιδα.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.472
Πόντοι
10.326
Live αναμεταδοση στη γωνια του one salonica εξω απο το ανοιχτο παρκινγκ κανουν πιατσα μια μελαχρινη χοντρη και μια ξανθια μουναρα τοπ. Την πηρα μολις. Ασχετη σερβις μηδεν αλλα κορμαρα. Ενω την πηδουσα μου κρατουσε τον πουτσο για να μην της το χωσω πιο βαθια. Σερβις αθλιο αλλα την εβαλα να μου τον ρουφαει μεχρι να τελειωσω. Βυζι κωλος πολυ ομορφη και προσωπο καλο, μου ειπε ιταλιδα οποτε υπεθεσα Αλβανιδα.
και εγω μολις τις ειδα! :grin:
20€ blowjob and sex! From italy! You???
:tooth: :tooth: :tooth:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Εχουμε κανενα νεο απο χριστινα που ηταν και πιο παλια στην πιατσα;
Απο την καινουρια ξανθια;;
Δεν μενω θεσσαλονικη γιαυτο ρωταω...
 

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.934
Πόντοι
9.591
Αφου πηρα τηλεφωνο μια αγγελια με δικο της χωρο και μου ζητησε 60 ευρω για ενα τελειωμα και αν θελω 69 θα γινουν 80 τα ευρω(τα εχασαν τελειως οι "κυριες" λεμε) βολταρα στην πιατσα για να φυγουν τα χοντρα...Το ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!2-3 χοντρες εξω απο one salonica και μετα το todaylicius κατι τραβελαρες κοντα στο fever και μετα απο 30 λεπτα γυρες βρηκα μια π ειπε οτι την λενε ζωη και δεν την ειχα ξαναπαρει.20 ευρω πιπα-γαμησι.γυφτο-βουλγαρα λογικα μετρια εμφανιση.καλη πιπα εχει καλο βαθος αλλα βαζει αρκετο δοντι.στο σεξ αντεξε αρκετα δυνατα αλλα επειδη ηταν αβολο τ αμαξι τελειωσα χειροκίνητα...Δεν διαμαρτυρηθηκε καθολου που καναμε σχεδον 40 λεπτα.Δεν ξερω αν εφταιγε η μερα αλλα δεν ειχε απολυτως τπτ στην πιατσα.
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Live αναμεταδοση στη γωνια του one salonica εξω απο το ανοιχτο παρκινγκ κανουν πιατσα μια μελαχρινη χοντρη και μια ξανθια μουναρα τοπ. Την πηρα μολις. Ασχετη σερβις μηδεν αλλα κορμαρα. Ενω την πηδουσα μου κρατουσε τον πουτσο για να μην της το χωσω πιο βαθια. Σερβις αθλιο αλλα την εβαλα να μου τον ρουφαει μεχρι να τελειωσω. Βυζι κωλος πολυ ομορφη και προσωπο καλο, μου ειπε ιταλιδα οποτε υπεθεσα Αλβανιδα.
Αλβανιδα. Είναι η Μαρία αν θυμαμαι καλα που ειναι απέναντι απο το shell η οποία πήγε κομμωτήριο έβαλε τρέσες κτλ μλκς φοράει το σαββατο (κάθε σάββατο το ίδιο) ενα φόρεμα που βρίσκεις στα sex shops οκ καυλωτική δε λέω και για το δρόμο είναι πολύ καλή. ασταμάτητη κάθε μέρα τη τιμά την εργασία.  απο τις 9-10 ως τις 12-1 τη βρίσκεις συνήθως απέναντι απο το shell στο επόμενο στενό (ποτε δε θυμάμαι πως λέγεται το κωλόστενο που βγάζει γιαννιτσών σε μοναστηρίου. Τελευταία τη βγάζει εκεί κοντά απέννατι απο το fever kai λίγο πιο πάνω. Από ότι πρόσεξα παίρνει και κάτι Πάκια και κάπου χώνεται εκεί και τον τρώει στα όρθια? who knows. γιατί ως γνωστόν δεν έχουν αυτοκίνητα τα παλικάρια.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Αλβανιδα. Είναι η Μαρία αν θυμαμαι καλα που ειναι απέναντι απο το shell η οποία πήγε κομμωτήριο έβαλε τρέσες κτλ μλκς φοράει το σαββατο (κάθε σάββατο το ίδιο) ενα φόρεμα που βρίσκεις στα sex shops οκ καυλωτική δε λέω και για το δρόμο είναι πολύ καλή. ασταμάτητη κάθε μέρα τη τιμά την εργασία.  απο τις 9-10 ως τις 12-1 τη βρίσκεις συνήθως απέναντι απο το shell στο επόμενο στενό (ποτε δε θυμάμαι πως λέγεται το κωλόστενο που βγάζει γιαννιτσών σε μοναστηρίου. Τελευταία τη βγάζει εκεί κοντά απέννατι απο το fever kai λίγο πιο πάνω. Από ότι πρόσεξα παίρνει και κάτι Πάκια και κάπου χώνεται εκεί και τον τρώει στα όρθια? who knows. γιατί ως γνωστόν δεν έχουν αυτοκίνητα τα παλικάρια.
πολυ καλη αναλυση

Σαφης συντομη και περιεκτικη
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.472
Πόντοι
10.326
Αλβανιδα. Είναι η Μαρία αν θυμαμαι καλα που ειναι απέναντι απο το shell η οποία πήγε κομμωτήριο έβαλε τρέσες κτλ μλκς φοράει το σαββατο (κάθε σάββατο το ίδιο) ενα φόρεμα που βρίσκεις στα sex shops οκ καυλωτική δε λέω και για το δρόμο είναι πολύ καλή. ασταμάτητη κάθε μέρα τη τιμά την εργασία.  απο τις 9-10 ως τις 12-1 τη βρίσκεις συνήθως απέναντι απο το shell στο επόμενο στενό (ποτε δε θυμάμαι πως λέγεται το κωλόστενο που βγάζει γιαννιτσών σε μοναστηρίου. Τελευταία τη βγάζει εκεί κοντά απέννατι απο το fever kai λίγο πιο πάνω. Από ότι πρόσεξα παίρνει και κάτι Πάκια και κάπου χώνεται εκεί και τον τρώει στα όρθια? who knows. γιατί ως γνωστόν δεν έχουν αυτοκίνητα τα παλικάρια.
Για αλλη λεει ο συναγωνιστης πιο πανω! Καμια σχεση με την Μαρια την Αλβανιδα..
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
περναω κάθε μέρα από εκεί. Την χοντρούλα την έχω δει πολλάκις. Δε ξέρω τι λέει ή μαλλον τι κάνει αλλά δε την έκοψα και πολύ ορεξάτη. Την άλλη τι να σου πω. Αυτή βλέπω εκεί και είναι όντως εντυπωσιακή. Τώρα αν ήμουν τόσο άτυχος που έσκασε μύτη εξ Ιταλίας - Αλβανίας και δεν τη πήρε το μάτι μου τι να πω. Πολύ άτυχος πρέπει να είμαι.
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • 4096-800x600.JPG
    4096-800x600.JPG
    57,1 KB · Εμφανίσεις: 19

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Live αναμεταδοση στη γωνια του one salonica εξω απο το ανοιχτο παρκινγκ κανουν πιατσα μια μελαχρινη χοντρη και μια ξανθια μουναρα τοπ. Την πηρα μολις. Ασχετη σερβις μηδεν αλλα κορμαρα. Ενω την πηδουσα μου κρατουσε τον πουτσο για να μην της το χωσω πιο βαθια. Σερβις αθλιο αλλα την εβαλα να μου τον ρουφαει μεχρι να τελειωσω. Βυζι κωλος πολυ ομορφη και προσωπο καλο, μου ειπε ιταλιδα οποτε υπεθεσα Αλβανιδα.

Ακροβολισμενο νεαρό κοντοπουτανο στο φανάρι του Μεντια Μαρκ χθες κατά τις 21:00, τσεντε μινουτε, τουεντε μου είπε και την έστειλα στο διαολο.

Για αυτήν λέτε όχι την Μαρία την Αλβανιδα
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
περναω κάθε μέρα από εκεί. Την χοντρούλα την έχω δει πολλάκις. Δε ξέρω τι λέει ή μαλλον τι κάνει αλλά δε την έκοψα και πολύ ορεξάτη. Την άλλη τι να σου πω. Αυτή βλέπω εκεί και είναι όντως εντυπωσιακή. Τώρα αν ήμουν τόσο άτυχος που έσκασε μύτη εξ Ιταλίας - Αλβανίας και δεν τη πήρε το μάτι μου τι να πω. Πολύ άτυχος πρέπει να είμαι.

Όταν σου λέει ρε φίλε 20€/10 λεπτά, ούτε εσύ μετά θα είσαι ορεξάτος.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
και εγω μολις τις ειδα! :grin:
20€ blowjob and sex! From italy! You???
:tooth: :tooth: :tooth:

Η μελαχρινή η γεμάτη με την κοντή την ξανθιά, τον ίδιο νταβα έχουν και τις ακροβολιζει κάτω από το ONE προς το πάρκινγκ και απέναντι, τον πέτυχα τις προάλλες που τις πήγαινε νερά και καφέδες, τα προσεχή τα κορίτσια του
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Η μελαχρινή η γεμάτη με την κοντή την ξανθιά, τον ίδιο νταβα έχουν και τις ακροβολιζει κάτω από το ONE προς το πάρκινγκ και απέναντι, τον πέτυχα τις προάλλες που τις πήγαινε νερά και καφέδες, τα προσεχή τα κορίτσια του
Επαγγελματίας
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Πέρασμα κατά τις 12:30 από Γιαννιτσών μόνο το κοντοπουτανο το μιλφακι που είναι κάθε μέρα απέναντι από το σελ και δίπλα στο σελ ο Μπένι Χιλ με την μπέμπα της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom