Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Αυτό ακριβώς! Αν ξέρει κάποιος ας μας διαφωτίσει λοιπόν, αν και "παπά" το πιθανότερο να πουλούσε  :thubsdown:
χαχαχα τι ψέμα σου είπε ρε.αυτη δεν χάνει μέρα εκεί στην πιάτσα.365 μέρες το χρόνο εκεί είναι.Καποιος άλλο θα ήταν ο λόγος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλος ο παπας με την εγκυμοσυνη που την βλέπουμε ένα χρονο λεπτη λεπτη.
την επομενη φορα που θα με πιεσει γκομενα να κανουμε οικογενεια και να παντρευτούμε θα της πω και εγω δεν γινεται, είμαι αντρας εξ αλλαγης, γυναικα γεννηθηκα μπουαχαχαχαχα
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
Ενημέρωση τύποι: Χτες επανεμφανίστει η κατσαρίδα! :heavymetalbig: Γύρω στις 4-5 το ξημέρωμα πέρασμα, περπάταγε νωχελικά κοντά στη γωνία στα today με μία άλλη τσαπερδώνα!

ητανε νορμαλ είχε πιει κανα μπάφο?
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
και γω την ειδα την κατσαριδα πιο νωρις αλλα προτιμησα την ελενη απο ρωσια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εθεαθη η κατσριδα με κοντυτερο καρε μαλλι απο ποτε, και με φιλη της να περπατουν την γιαννιτσων πριν κανα μισαωρο, επισης η χοντρη κατω απο το σιτυ γκεητ με μια κανονικη φιλη της, απεναντι απο την σελ εκτος την κοντη ξανθια και μια μελαχροινη καλο κορμι σκουρα.

επισης κανα 2 γυφτισσες σε γιαννιτσων και μοναστηριου αρκετα γλυκες στο προσωπο και εμφανισιμες συνολικα, δεν εδειχναν λιωμενες απο ναρκωτικα.

οβερ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
λεγε λεγε της εμεινε το κατσαριδα.
μαρια με τα γυαλακια καλυτερα τι κατσαριδα το κοριτσι, τζανκι είναι αλλα η πιο ομορφη στην πιατσα τα τελευταια χρονια.
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
λεγε λεγε της εμεινε το κατσαριδα.
μαρια με τα γυαλακια καλυτερα τι κατσαριδα το κοριτσι, τζανκι είναι αλλα η πιο ομορφη στην πιατσα τα τελευταια χρονια.

είναι τζανκι η κατσαρίδα την πέτυχα και τρόμαξα παιδια,ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΠΆΡΩ ελενη ,ΒΟΥΛΓΆΡΑ ΚΑΘΑΡΉ,χτες πηραμε ΧΡΥΣΑ,αξιες

Αποτυχία απόψε απούσες τα στανταρακια μου,κατέληξα στην ΜΑΡΙΝΑ 20χρονη φοιτητρια,με 60 ευρωπουλάκια ξαλάφρωσα 2 φορές!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.523
Πόντοι
2.046
Εμείς που γυρνάμε στην πιάτσα φίλε ξέρουμε ποια είναι η ΧΡΥΣΑ,εσυ?με το συμπάθιο παίζει να μην ξέρεις καν που ειναι η πιάτσα!
Τυπε εγω που γυρναω πιατσα χρονια τη μονη Χρυσα που ξερω ειναι μια με Ασιατικα χαρακτηρηστικα που εβγαινε πολλη αργα ξημερωματα
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
Τυπε εγω που γυρναω πιατσα χρονια τη μονη Χρυσα που ξερω ειναι μια με Ασιατικα χαρακτηρηστικα που εβγαινε πολλη αργα ξημερωματα

Χρύσα Αθηναία!100% ελληνίδα,23αρα και τίμια σημερα δεν βγήκε λόγο περιόδου!την ΕΛΕΝΗ ξανθιά γαλανομάτα την ξέρεις?
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
filox@, μην το κραζεις το παιδι!
Κι εγω δεν ξερω ποια ειναι η Χρύσα που λετε. Αν βγαινει τωρα τελευταια δεν μπορω να το ξερω, επαρχια ζω και εχω καιρο να κατεβω πιατσα.
Ειχα παρει ομως παλιοτερα μια Χρυσα, η οποια ομως ηταν μελαχροινη, ψηλη σχετικα και πολυ ωραιο μωρο, το οποιο ομως εξαφανίστηκε.
Πληροφοριες ζηταμε, οι βενζινες πλεον ειναι ακριβες για να κανουμε κασκαντεριλικια μονο και μονο για την πιατσα!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.523
Πόντοι
2.046
Χρύσα Αθηναία!100% ελληνίδα,23αρα και τίμια σημερα δεν βγήκε λόγο περιόδου!την ΕΛΕΝΗ ξανθιά γαλανομάτα την ξέρεις?
Αυτη που κανει πιατσα στη Χαλκιδος τη Βουλγαρα που ηταν και γκαστρωμενη σχετικα προσφατα λες?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.523
Πόντοι
2.046
filox@, μην το κραζεις το παιδι!
Κι εγω δεν ξερω ποια ειναι η Χρύσα που λετε. Αν βγαινει τωρα τελευταια δεν μπορω να το ξερω, επαρχια ζω και εχω καιρο να κατεβω πιατσα.
Ειχα παρει ομως παλιοτερα μια Χρυσα, η οποια ομως ηταν μελαχροινη, ψηλη σχετικα και πολυ ωραιο μωρο, το οποιο ομως εξαφανίστηκε.
Πληροφοριες ζηταμε, οι βενζινες πλεον ειναι ακριβες για να κανουμε κασκαντεριλικια μονο και μονο για την πιατσα!
Ασε αυτη που ξερεις εσυ τελευταια φορα που την ειχα δει ειχε γινει πολλη χαλι μαυρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom