Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Πες μας από την πιάτσα των ΤΕΙ να μας τρελανεις :2funny: :2funny:

Οι μοναδικες πιατσες (συμφωνα με την γνωση μου παντα) που ενεργοποιηθηκαν κατα διαστηματα στο παρελθον πλην Γιαννιτσων, ειναι αυτη της Αριστοτελους (πισω απο το αγαλμα Βενιζελου) και λιγο πιο παλια Βαλαωριτου με Λεοντος Σοφου που πιατσαραν συνηθως μαυρουλες.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
Οι μοναδικες πιατσες (συμφωνα με την γνωση μου παντα) που ενεργοποιηθηκαν κατα διαστηματα στο παρελθον πλην Γιαννιτσων, ειναι αυτη της Αριστοτελους (πισω απο το αγαλμα Βενιζελου) και λιγο πιο παλια Βαλαωριτου με Λεοντος Σοφου που πιατσαραν συνηθως μαυρουλες.

Και Φραγκων στην αρχή όπως μπαίνεις από τα δικαστήρια είχε κάποια τρανς. Φραγκων με Δωδεκανήσου έβγαινε η Νανά η κυπρια, στον κάθετο από Δωδεκανήσου πολυτεχνείου ο Πρύτανης με την Αγνή,
Κάποιες Βουλγάρες Εγνατία κοντά κολομβου μπροστά στα ξενοδοχεία, όπως και κάποιες μυτούλες.
Μεμονωμένα έχω φορτώσει και πίσω από τον σταθμό, και Κωλονιαρη πριν την εκκλησία, και Α. Δημητρίου πριν το Joker και περιφερειακό κοντά στο Κορδελιό, μεμονωμένα όμως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
Πετρακης γράφω, πρύτανης βγάζει
Μαυρουλες γράφω, μυτούλες γράφει ΓΑΜΩ το Τ9 μου
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Πέραν της πλάκας, στα ΤΕΙ, τουλάχιστον απέναντι η μπροστά δεν έπαιζε ποτέ τίποτα,
16 χρόνια περνάω από κει 3-4 φορές την μέρα,και πρωί και μεσημέρι και απόγευμα,5-6 μέρες την εβδομάδα λόγο δουλειάς.
Και πιστεύω αν έκανε κάποια πιάτσα έστω και μεμονωμένα θα το είχα αντιληφθεί.
Kαλος το παιδι ρε που χαθηκες εσυ χρονια και ζαμανια αστον μπουρδες λεει ο τυπος στα Τει δεν επαιζε ποτε τιποτα
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
Kαλος το παιδι ρε που χαθηκες εσυ χρονια και ζαμανια αστον μπουρδες λεει ο τυπος στα Τει δεν επαιζε ποτε τιποτα

Μια με την φίλη μια πιάτσα, δουλειά πολύ.
Αλλά πάντα εδω
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
Και για να επιστρέψουμε στην γνωστή πιάτσα.
Πέρασμα πριν 3 μέρες,κατά τις 23:00, πολύ αστυνομία, 3 περιπολικά της Α.Δράσης, και 6-7 μηχανές θεριζαν τα στενά μπαίνοντας και ανάποδα στους μονόδρομο, κάποιον θα ψάχνανε σκέφτηκα.
Οι κοπέλες μαζεμένες στο today's, Μοναστηρίου μόνο δύο βουλγαρακια, μετά την Αλφαμπανκ περπατούσε η Ρια που έφευγε εκείνη την ώρα από την πιατσα, αλλά μόλις της είπα πάμε χοτελι μπήκε στο αμάξι.
Προχθές πέρασμα με τον Λάγνο, μια κατά τις 23:00 όπου είχε μόνο κάτι τσουβαλακια, και μια κατά τις 04:00 όπου είχε μόνο μαυρακια.
Πέρασμα χθες κατά τις 21:00,
Μοναστηρίου 3-4 Βουλγάρες αδιάφορες και 2 βουλγαρομπαζοκρος,
Γιαννιτσών στην αρχή κάποια τσουβαλακια, στην Οικονόμου η Ελένη με την Αναστασία, στο today's μερικά αδιάφορα μαζεμένα και κάνα δυο τσανκια από έξω, στην Μαζαρακη η Στέλλα, στην Δάφνης η Στεφανία με την νταρντάνοΜιλενα,
ευτυχώς βρήκα την Νταιζη Μοναστηρίου, που την θεωρώ τίμια επιλογή, και τελείωσε ευχάριστα ή βόλτα.  σασ ειπα κατι τησ πιο αξιολογεσ κριτικεσ δεν θα τησ αφηνεται πισω,προσ ενημερωση ολων.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
σασ ειπα κατι πιο παλια τησ αξιολογεσ κριτικεσ δεν θα τησ αφηνεται πισω γρηγορα.εδω στην λαρισα ασχετο αλα πανικοσ μαγκεσ ολοι ψαχνουν τον τυχερο που με 50 λεπτα στη δευκαλιονωσ κερδισε 2,7 χτεσ τη νυχτα ,μεγαλεσ στιγμεσ ζει η πολη.μπλακ συνχαρητηρια για την ενημερωση φιλε μπραβω σου.αμα μου καθοταν χτεσ το 5 συν 1 φιλε θα σου σερβιρα οσα μουνια ηθελεσ αλλα πουυυυυυ τετοια τυχη μαγκα.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
Πέρασμα χθες κατά τις 21:00.
Μοναστηρίου από δυτικά προς κέντρο.
Η Βαρβάρα η κοζανητισα στην στάση πρην την είσοδο για Γιαννιτσών.
Μετά τον Κουμακη ένα ξανθό τσιγγανοβουλγαρακι.
Στην στάση στο κόκκινο η βουλγαρομιλφ η μελαχρινή με το κοντό μαλλί.
Κωλεττη ακόμα ένα βουλγαρακι που είχε σηκώσει τους γιακάδες προσπαθώντας να κόψει λίγο τον αέρα.
Λίγο πιο κάτω δυο Βούλγαροι που φορούσαν περούκες.
Μπροστά στο ροτόντα δυο όμορφα βουλγαρακια, πολύ προσεγμένα στην εμφάνιση και τα δύο. Μπήκαν στην -To do list.
Βουτηρα το βουλγαροκρος με το μαύρο καρέ μαλλι που ντύνενετε μεν προστυχα αλλά ρεύεται σαν Γερμανός.
Κυρίλλου η ξανθιά ξεπέτα με το sevrolet & μια Κρος ακόμα.
Α.Π. η Μαρία η Αλβανίδα, καλό κομμάτι κακές εμπειρίες.
Πριν την Οικονόμου 2 τσουβαλακια.
Χαλκίδος η Ελένη, η Αναστασία, και η Μιλενα η ξεπέτα με ξανθό πλέον μαλλί.
Στο today's δύο τρία τσουβαλακια ακόμα άνευ ενδιαφέροντος.
Κωλεττη στο φανάρι η Βικτόρια η Ρωσίδα που λατρεύει να σπάει μπιμπικια με μαύρο πλέον μαλλί. Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε η νέα εμφάνισή και σταμάτησα.
-Να ερθω? μου λέει.
-Υπό έναν όρο ομως, της λέω, θα φορέσεις τα γάντια από το τκβντο του γιου μου, και θα μου κάνεις πιπα με αυτα
-Τι τρελό είναι αυτό με ρωτά.
-Έτσι της λέω άμα δεις κάνα μπιμπικι να βασανιζεσαι να μην μπορείς να το σπάσεις. Εε Συμφώνησε η πουτανα. Της είπα θα τελειώσω την γύρα και θα ξαναπεράσω.
Μαζαρακη η Μαρία με τα μαύρα.
Στην Δάφνης η Αννούλα με την νταρντανοΜιλενα η οποία έχει χάσει λίγο στα μπούτια.
Κατέβηκα Δάφνης και πέρασα απέναντι.
Πριν τις αποθήκες της Αγροτικής η μιλφ Κατερίνα με το ασημί Ατός.
Πέρασμα μέσα από τα σπιτάκια ανέβασμα πάλι την Κωλεττη και στρίψιμο δεξιά προς το πάρκινγκ του ΟΝΕ.
Αριστερά από το Μπριζόλα ένα καινούριο μελαχρινό όμορφο.
Σταματάω και μου λέει 20 πιπα σεξ. Της είπα μπες μόνο για πίπα.
Άννα εκ Βουλγαρίας και αυτή και από της λίγες Βουλγάρες που πέρασα πολύ καλά.
Πρόσχαρη και ομιλητικη, ούτε μια φορά δεν μου παραπονέθηκε που αργώ να τελειώσω, αντίθετος με ρωτούσε και αν με πονάει με το δόντι ή αν το κάνει πολύ γρήγορα.
Πιπα με προφύλαξη,βαθια με την ανάσα να ζεματάει πάνω στα μπαλάκια, σχεδόν καθόλου χέρι, μετά το τελείωμα την έβγαλε και με καθάρισε αυτή με τα μαντηλάκια.
Στην επιστροφή έκανα ένα πέρασμα από ΟΠΑΠ, παρουσες ήταν η Τζούλι, η Νανά, η Νικόλ, όλες μες στα αμάξια τους, η Καρμεν πάντα πεζή, ήταν και ένα κοκκινο Smart με μια ψιλή, Σοφία νομίζω την λεν, δεν θυμόμουν πήρα info από συνφορουμιτη, και στο καφέ Ραβ η Κατερίνα που μου είπε κάνει τα πάντα και σε καλές τιμές.
26 Οκτωβρίου που πήγα μετά άδεια και για την Νίνα ήταν νωρίς ακόμα.
Καλό ΣΚ να έχουμε.


 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Φιλε  black μονο μπάζα εχει ως Αθηναίος περιστασιακά πάίρνω μια ξσνθιά Βουλγάρα που κάθεται εβα τικ κατω απο todalysious,εμεις Αθήνα γαμάμε μεταξουργείο με 10 ευρώ,καλσ εσείς στο  μύλο γαμάτε μπλάζά μέ 30 έύρώ
Εμεις πληρωνουμε γιατι εχουμε λεφτα ρε αθηναιε και δεν ειμαστε σαν και εσας που ψωμολυσσατε...
Α και να μην το ξεχασω η Ελλαδα ειναι Μακεδονικη...  :heavymetalbig:
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
μαγκεσ περα απο την πλακα ο αθηναιοσ εχει απολυτο δικαιο οταν κατεβηκα βολτα αθηνα κ καναμε τσαρκα με 10 ευρω κυριολεκτικα και γαμευσιμα μουνια ενω εδω ηδη τ καναν 40 ...εδω...αλλα δε ειναι το θεμα μασ εδω ....τιμη κ δοξα στον φιλο πιο πανω με το απιστευτο πορνο πιατσοβιο ρεπορταζ....ευγε
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Και για να επιστρέψουμε στην γνωστή πιάτσα.
Πέρασμα πριν 3 μέρες,κατά τις 23:00, πολύ αστυνομία, 3 περιπολικά της Α.Δράσης, και 6-7 μηχανές θεριζαν τα στενά μπαίνοντας και ανάποδα στους μονόδρομο, κάποιον θα ψάχνανε σκέφτηκα.
Οι κοπέλες μαζεμένες στο today's, Μοναστηρίου μόνο δύο βουλγαρακια, μετά την Αλφαμπανκ περπατούσε η Ρια που έφευγε εκείνη την ώρα από την πιατσα, αλλά μόλις της είπα πάμε χοτελι μπήκε στο αμάξι.
Προχθές πέρασμα με τον Λάγνο, μια κατά τις 23:00 όπου είχε μόνο κάτι τσουβαλακια, και μια κατά τις 04:00 όπου είχε μόνο μαυρακια.
Πέρασμα χθες κατά τις 21:00,
Μοναστηρίου 3-4 Βουλγάρες αδιάφορες και 2 βουλγαρομπαζοκρος,
Γιαννιτσών στην αρχή κάποια τσουβαλακια, στην Οικονόμου η Ελένη με την Αναστασία, στο today's μερικά αδιάφορα μαζεμένα και κάνα δυο τσανκια από έξω, στην Μαζαρακη η Στέλλα, στην Δάφνης η Στεφανία με την νταρντάνοΜιλενα,
ευτυχώς βρήκα την Νταιζη Μοναστηρίου, που την θεωρώ τίμια επιλογή, και τελείωσε ευχάριστα ή βόλτα.
Αδερφέ κανένα τηλ της νταιζη έχεις γιατί έχω πολύ καιρό να την πετύχω και είναι η μεγάλη καψούρα μου...
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Και Φραγκων στην αρχή όπως μπαίνεις από τα δικαστήρια είχε κάποια τρανς. Φραγκων με Δωδεκανήσου έβγαινε η Νανά η κυπρια, στον κάθετο από Δωδεκανήσου πολυτεχνείου ο Πρύτανης με την Αγνή,
Κάποιες Βουλγάρες Εγνατία κοντά κολομβου μπροστά στα ξενοδοχεία, όπως και κάποιες μυτούλες.
Μεμονωμένα έχω φορτώσει και πίσω από τον σταθμό, και Κωλονιαρη πριν την εκκλησία, και Α. Δημητρίου πριν το Joker και περιφερειακό κοντά στο Κορδελιό, μεμονωμένα όμως.
Εισαι πολυ παλιος συναθλητης  :hi:
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Παίχτη ειμαι σαλόνικα για Σ,Κ,και λεω να περάσω απο γιαννιτσων
Αστο φιλε δεν θα εχει τιποτα φθηνο εκει καλυτερα ελα στο συλλαλητηριο την Κυριακη... θα εχει και γκομενακια...  :jade:
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
{Περασμα απο την πιατσα το πρωι σημερα πηηαινοντας για δουλεια κατα τις 5 παρα.
Η απολυτη νεκρα ,Μοναστηριου ΤΙΠΟΤΑ, γιαννιτσων 2 μαυρακια στην μπουγατσα ουτε τρανσ τι εγινε που πηγανε ολοι.....
Περασμα απεναντι, αποθηκες αγροτικης μονες και ερημες σαββατοβραδο και τετοια νεκρα.......
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
03:40 ειχε 3 τρανς στον ΟΠΑΠ, 2 στην 26ης οκτωβριου και 0 μαυρες σε γιαννιτσων-μοναστηριου, με τις ωρες τους θα ειναι
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Χθες βόλτα κατά τις 21:00 το τζιπάκι της ΕΑ μάζευε κάποιες κοπέλες, γενικά για μένα δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο η όπως λέω αξιογαμεύσημο.

black adder ανέφερες στις 19/01 ότι είχε "Μπροστά στο ροτόντα δυο όμορφα βουλγαρακια, πολύ προσεγμένα στην εμφάνιση και τα δύο. Μπήκαν στην -To do list."
τα μόνα που είδα να είναι και μαζί, και δεν είναι και κουνούργια είναι απλά ποιο προσεγμένα κάτι τραβελάκια επί της μοναστηρίου πριν τη ροτοντα, να φανταστώ ότι δεν δεν λες αυτά ε;
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
594
Πόντοι
86
Χθες βόλτα κατά τις 21:00 το τζιπάκι της ΕΑ μάζευε κάποιες κοπέλες, γενικά για μένα δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο η όπως λέω αξιογαμεύσημο.

black adder ανέφερες στις 19/01 ότι είχε "Μπροστά στο ροτόντα δυο όμορφα βουλγαρακια, πολύ προσεγμένα στην εμφάνιση και τα δύο. Μπήκαν στην -To do list."
τα μόνα που είδα να είναι και μαζί, και δεν είναι και κουνούργια είναι απλά ποιο προσεγμένα κάτι τραβελάκια επί της μοναστηρίου πριν τη ροτοντα, να φανταστώ ότι δεν δεν λες αυτά ε;

Για τα Κρος έγραψα ότι τα είδα λίγο πιο πριν φίλε μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: rakor

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom