Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Δεν νομιζω να ειναι πιατσα εκει με την κλασικη σημασια της λεξης, απλα ισως οταν εχαναν οι κοπελες το λεωφορειο ή θελαν να πανε πιο γρηγορα Θεσσαλονικη, ισως να παιζεται καμακι και φορτωμα...
 

stojansolun

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Like
118
Πόντοι
0
για να ξεκαθαρίσουμε το θέμα, γιατί πολύ PM απαντάω τις τελευταίες μέρες......Raptoras, εσύ που λές ότι έχεις φίλο από εκεί κοντά, γιατί δεν τον ρωτάς για τις 2 μεγάλες πολυκατοικίες απέναντι από την κεντρική είσοδο, πόσα μικρά διαμερισματάκια είχε μέχρι πέρυσι για τα γούστα....ή την καβάντζα που πήγαιναν τα φοιτητάκια ( στο τέρμα της 2ης εισόδου προς Σίνδο, σχεδόν απέναντι από τον βιολογικό ( ή κάτι τέτοιο ήταν)? Πες καλύτερα, δεν έχω γνώση ρε φίλε , δώσε καμιά ινφο και άσε τις αρνητικές εκφράσεις όταν δεν ξέρεις κάτι.....εγώ, ξαναλέω, ρώτησα αν κάποιος ξέρει αν τρέχει ακόμα κάτι με το θέμα.....Κακό είναι να ρωτάς? Ή πρέπει όλοι να πηγαίνουμε στις βρωμιάρες της Γιαννιτσών?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
για τους γνωρίζοντες, η πιάτσα στα ΤΕΙ της Σίνδου, υπήρξε η πιο δυνατή από κάθε άλλο σημείο, γιατί τα φοιτητάκια ήταν πάντοτε δυνατά.
Οπως έχω απαντήσει ήδη σε κάποιον, απέναντι από την πύλη υπάρχει στάση λεωφορείου, κάποιες στέκονται και στην προέκταση της πύλης στο αριστερό χέρι ( όπως έρχεσαι από την εθνική ).
Οι τιμές βεβαίως έπαιζαν πάρα πολύ και αυτό είχε να κάνει καθαρά με την ανάγκη που υπήρχε.

Ενδιαφέρον όλο αυτό. Αν ισχύει βέβαια. Και για τι ώρες και μέρες μιλάμε;
 

stojansolun

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Like
118
Πόντοι
0
Ενδιαφέρον όλο αυτό. Αν ισχύει βέβαια. Και για τι ώρες και μέρες μιλάμε;
πραγματικά δεν ξέρω, αλλά επειδή πήγα νωρίς το απόγευμα, φαντάζομαι ότι είναι καλά μεταξύ 3 και 6.... δεν ξέρω όμως και δεν θέλω να πάρω κάποιον στον λαιμό μου....για αυτό ρώτησα αν υπάρχει καποιος από εκεί κοντά να κάνει αυτοψία.....έχει και κοντά 8 μήνες που πήγα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.515
Πόντοι
2.046
για να ξεκαθαρίσουμε το θέμα, γιατί πολύ PM απαντάω τις τελευταίες μέρες......Raptoras, εσύ που λές ότι έχεις φίλο από εκεί κοντά, γιατί δεν τον ρωτάς για τις 2 μεγάλες πολυκατοικίες απέναντι από την κεντρική είσοδο, πόσα μικρά διαμερισματάκια είχε μέχρι πέρυσι για τα γούστα....ή την καβάντζα που πήγαιναν τα φοιτητάκια ( στο τέρμα της 2ης εισόδου προς Σίνδο, σχεδόν απέναντι από τον βιολογικό ( ή κάτι τέτοιο ήταν)? Πες καλύτερα, δεν έχω γνώση ρε φίλε , δώσε καμιά ινφο και άσε τις αρνητικές εκφράσεις όταν δεν ξέρεις κάτι.....εγώ, ξαναλέω, ρώτησα αν κάποιος ξέρει αν τρέχει ακόμα κάτι με το θέμα.....Κακό είναι να ρωτάς? Ή πρέπει όλοι να πηγαίνουμε στις βρωμιάρες της Γιαννιτσών?
Τυπε εσυ εχεις παρει κανα μουνι απο την εν λογο πιατσα η ξερεις καποιον που ξερει καποιον που και ο δευτερος καποιος ξερει καποιον που ειπε για αυτην την πιατσα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Τυπε εσυ εχεις παρει κανα μουνι απο την εν λογο πιατσα η ξερεις καποιον που ξερει καποιον που και ο δευτερος καποιος ξερει καποιον που ειπε για αυτην την πιατσα.
ναι ναι
Κι εγω στην ταβερνα που καθομουν ,πηρε το αυτι μου στο παραδιπλα τραπεζι ,που ο ενας ο γνωστος του εχει εναν φιλο που ξερει καποιον που ο κολλητος του σπιτονοικοκυρη του πηδηξε μια φοιτητρια απο κει κ μαλιστα η φοιτητρια του εχωσε κ 87 ευρω με την υποσχεση οτι αυτος θα ξαναπαει κ αυριο. Αλλα αυτος δεν πηγε κ απο τοτε περναει στα μουλωχτα απο την πιατσα για να μην τον δει αυτη κ εχουμε κανα σκηνικό
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.515
Πόντοι
2.046
ναι ναι
Κι εγω στην ταβερνα που καθομουν ,πηρε το αυτι μου στο παραδιπλα τραπεζι ,που ο ενας ο γνωστος του εχει εναν φιλο που ξερει καποιον που ο κολλητος του σπιτονοικοκυρη του πηδηξε μια φοιτητρια απο κει κ μαλιστα η φοιτητρια του εχωσε κ 87 ευρω με την υποσχεση οτι αυτος θα ξαναπαει κ αυριο. Αλλα αυτος δεν πηγε κ απο τοτε περναει στα μουλωχτα απο την πιατσα για να μην τον δει αυτη κ εχουμε κανα σκηνικό
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
για τους γνωρίζοντες, η πιάτσα στα ΤΕΙ της Σίνδου, υπήρξε η πιο δυνατή από κάθε άλλο σημείο, γιατί τα φοιτητάκια ήταν πάντοτε δυνατά.
Οπως έχω απαντήσει ήδη σε κάποιον, απέναντι από την πύλη υπάρχει στάση λεωφορείου, κάποιες στέκονται και στην προέκταση της πύλης στο αριστερό χέρι ( όπως έρχεσαι από την εθνική ).
Οι τιμές βεβαίως έπαιζαν πάρα πολύ και αυτό είχε να κάνει καθαρά με την ανάγκη που υπήρχε.

Και μην ξεχνάμε
1 την πιάτσα στην στάση απέναντι από το Ιπποκράτειο, όπου νοσηλεύτριες και νοσοκόμες περιμένουν (κάποιες και με την στολή για τους kinki) να πάρουν και αυτές το φακελάκι τους.
2 την πιάτσα στο πάρκινγκ του αεροδρομίου, όπου σέξι αεροσυνοδοί περιμένουν να μας απογειώσουν.
3 την πιάτσα στην Ευκαρπια, στην στάση έξω από το Υπερμαρκετ, όπου εκφυλες πωλήτριες τα κανουν όλα σε τιμές Σκλαβενίτη, (ο Σπαλιάρας έχει πάρει και μια πίσω από τον πάγκο των τυριών)
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.470
Πόντοι
10.326
Και μην ξεχνάμε
1 την πιάτσα στην στάση απέναντι από το Ιπποκράτειο, όπου νοσηλεύτριες και νοσοκόμες περιμένουν (κάποιες και με την στολή για τους kinki) να πάρουν και αυτές το φακελάκι τους.
2 την πιάτσα στο πάρκινγκ του αεροδρομίου, όπου σέξι αεροσυνοδοί περιμένουν να μας απογειώσουν.
3 την πιάτσα στην Ευκαρπια, στην στάση έξω από το Υπερμαρκετ, όπου εκφυλες πωλήτριες τα κανουν όλα σε τιμές Σκλαβενίτη, (ο Σπαλιάρας έχει πάρει και μια πίσω από τον πάγκο των τυριών)
το mediterranean cosmos ξεχασες! :2funny: :2funny:
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Πέραν της πλάκας, στα ΤΕΙ, τουλάχιστον απέναντι η μπροστά δεν έπαιζε ποτέ τίποτα,
16 χρόνια περνάω από κει 3-4 φορές την μέρα,και πρωί και μεσημέρι και απόγευμα,5-6 μέρες την εβδομάδα λόγο δουλειάς.
Και πιστεύω αν έκανε κάποια πιάτσα έστω και μεμονωμένα θα το είχα αντιληφθεί.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
το mediterranean cosmos ξεχασες! :2funny: :2funny:
Και όχι μόνο.
Έξω από τα νεκροταφεία της θέρμης κάνουν πιάτσα χήρες, που προσφέρουν παρηγοριά σε αυτούς που χάσανε τις αγαπημένες τους.
Είναι πολλές ακόμα οι πιάτσες,αλλά είναι μόνο για τους "γνωρίζοντες".
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Πέραν της πλάκας, στα ΤΕΙ, τουλάχιστον απέναντι η μπροστά δεν έπαιζε ποτέ τίποτα,
16 χρόνια περνάω από κει 3-4 φορές την μέρα,και πρωί και μεσημέρι και απόγευμα,5-6 μέρες την εβδομάδα λόγο δουλειάς.
Και πιστεύω αν έκανε κάποια πιάτσα έστω και μεμονωμένα θα το είχα αντιληφθεί.

Αρα ειναι μια μουφα ολα αυτα...
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Και για να επιστρέψουμε στην γνωστή πιάτσα.
Πέρασμα πριν 3 μέρες,κατά τις 23:00, πολύ αστυνομία, 3 περιπολικά της Α.Δράσης, και 6-7 μηχανές θεριζαν τα στενά μπαίνοντας και ανάποδα στους μονόδρομο, κάποιον θα ψάχνανε σκέφτηκα.
Οι κοπέλες μαζεμένες στο today's, Μοναστηρίου μόνο δύο βουλγαρακια, μετά την Αλφαμπανκ περπατούσε η Ρια που έφευγε εκείνη την ώρα από την πιατσα, αλλά μόλις της είπα πάμε χοτελι μπήκε στο αμάξι.
Προχθές πέρασμα με τον Λάγνο, μια κατά τις 23:00 όπου είχε μόνο κάτι τσουβαλακια, και μια κατά τις 04:00 όπου είχε μόνο μαυρακια.
Πέρασμα χθες κατά τις 21:00,
Μοναστηρίου 3-4 Βουλγάρες αδιάφορες και 2 βουλγαρομπαζοκρος,
Γιαννιτσών στην αρχή κάποια τσουβαλακια, στην Οικονόμου η Ελένη με την Αναστασία, στο today's μερικά αδιάφορα μαζεμένα και κάνα δυο τσανκια από έξω, στην Μαζαρακη η Στέλλα, στην Δάφνης η Στεφανία με την νταρντάνοΜιλενα,
ευτυχώς βρήκα την Νταιζη Μοναστηρίου, που την θεωρώ τίμια επιλογή, και τελείωσε ευχάριστα ή βόλτα.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Και για να επιστρέψουμε στην γνωστή πιάτσα.
Πέρασμα πριν 3 μέρες,κατά τις 23:00, πολύ αστυνομία, 3 περιπολικά της Α.Δράσης, και 6-7 μηχανές θεριζαν τα στενά μπαίνοντας και ανάποδα στους μονόδρομο, κάποιον θα ψάχνανε σκέφτηκα.
Οι κοπέλες μαζεμένες στο today's, Μοναστηρίου μόνο δύο βουλγαρακια, μετά την Αλφαμπανκ περπατούσε η Ρια που έφευγε εκείνη την ώρα από την πιατσα, αλλά μόλις της είπα πάμε χοτελι μπήκε στο αμάξι.
Προχθές πέρασμα με τον Λάγνο, μια κατά τις 23:00 όπου είχε μόνο κάτι τσουβαλακια, και μια κατά τις 04:00 όπου είχε μόνο μαυρακια.
Πέρασμα χθες κατά τις 21:00,
Μοναστηρίου 3-4 Βουλγάρες αδιάφορες και 2 βουλγαρομπαζοκρος,
Γιαννιτσών στην αρχή κάποια τσουβαλακια, στην Οικονόμου η Ελένη με την Αναστασία, στο today's μερικά αδιάφορα μαζεμένα και κάνα δυο τσανκια από έξω, στην Μαζαρακη η Στέλλα, στην Δάφνης η Στεφανία με την νταρντάνοΜιλενα,
ευτυχώς βρήκα την Νταιζη Μοναστηρίου, που την θεωρώ τίμια επιλογή, και τελείωσε ευχάριστα ή βόλτα.

Πολυπολιτισμενες καταστασεις δηλαδη... Και λευκες και μαυρες και καφε...γκομενες.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Αρα ειναι μια μουφα ολα αυτα...

Λες να καθόντουσαν φίλε κοπέλες απέναντι από την σχολή, ρισκάροντας να τις δουν καθηγητές, συνφοιτητές κλπ, να σταματάει το κάθε αμάξι και να τις ρώτα πόσο πάει και τι προγράμματα κάνουν???
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Και κάτι για τον Akispower1986, πρώην Apostoli, πρώην Darkblack, που τον διέγραψαν σε χρόνο Dt μαζί με τα ποσταρισματα του,
όσο λοιπόν γράφεις ειρωνεύομενος, χυδαία, και χωρίς να σέβεσαι τα άλλα μέλη, είτε άνδρες είτε κοπέλες που γράφουν στο φόρουμ, δεν πρόκειται να δεις ποτέ δεύτερη μέρα εδώ.
Θα τα έγραφα προχθές αλλά δεν βρήκα χρόνο να ασχοληθώ.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Το μεγαλο ερωτημα ειναι πως να βρεις sugar baby φοιτητρια που ψαχνει sugar daddy
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom