Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Λεβέντες σήμερα πήρα μια ψηλή μελαχρινή ονόματι Άννα. Έκανε πιάτσα δίπλα στην μπριζόλα. Από τα πιο εμφανισιμα μωρά. Και στα του αγώνα αρκετά καλή. Ένα παράπονο μόνο. Μιλάει πολύ ρε γαμάτο..  Την ώρα της πιπας μου λέει μιλάω πολύ εε? Λέω ναι και την τον πατάω βαθεια στο στόμα. Φίλε είναι καινούρια. Έχει μια βδομάδα. Την έχει πάρει άλλος?
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
275
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
281
που ειναι το μπριζολα ωρέ ...?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Λεβέντες σήμερα πήρα μια ψηλή μελαχρινή ονόματι Άννα. Έκανε πιάτσα δίπλα στην μπριζόλα. Από τα πιο εμφανισιμα μωρά. Και στα του αγώνα αρκετά καλή. Ένα παράπονο μόνο. Μιλάει πολύ ρε γαμάτο..  Την ώρα της πιπας μου λέει μιλάω πολύ εε? Λέω ναι και την τον πατάω βαθεια στο στόμα. Φίλε είναι καινούρια. Έχει μια βδομάδα. Την έχει πάρει άλλος?

Ολόκληρο κατεβατό έγραψα για αυτήν δυο σελίδες πιο πίσω, βαριέστε να διαβάζετε?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Η κατσαρίδα που χάθηκε αν και αυτή πίνει μπάφο? η μου φάνηκε? η βρωμιάρα η ριτα με την αγελαδισια μουρη ακουσα ειναι φυλακή, την φούστα της ειναι τσαλακωμένη λες και εχει να την σιδερωσει κανα χρονο,ασε που ειναι και ψυχασθενης κατα την γνωμη μου!

Νωρίς βγαίνει η Ρίτα, από την ώρα που σουρουπώνει και εξαφανίζεται νωρίς.
Την πήρες και σου φάνηκε ψυχασθενής ή απλός μίλησες μαζί της στο δρόμο?
Αν κάναν μπαφους φίλε μια χαρά θα ήταν τα κορίτσια.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
604
Πόντοι
86
Αγαπητέ tellis67 διάβασε αναλυτικά το site ! H Μαρία με τα γυαλάκια (κατσαρίδα) έβαλε βυζιά και δουλεύει πλεόνξ στο Fever γαμιέται εντός και εκτός μαγαζιού με παράβολο των 100 € συν κάτι ψιλά για το τοθρλωτό της κολαράκι. ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΟΒΩ ΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ ΜΟΥ !!!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
604
Πόντοι
86
Πλαστική αυξητική στήθους ρε παιδιά ! Και έβγαλε οοοολααα τα piercing !
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046
Αγαπητέ tellis67 διάβασε αναλυτικά το site ! H Μαρία με τα γυαλάκια (κατσαρίδα) έβαλε βυζιά και δουλεύει πλεόνξ στο Fever γαμιέται εντός και εκτός μαγαζιού με παράβολο των 100 € συν κάτι ψιλά για το τοθρλωτό της κολαράκι. ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΟΒΩ ΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ ΜΟΥ !!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: το ανωτερο που την εχω δωσει 50 ειναι για το κωλάρακι της και την εχω παρει και με 30 απο κωλο αν και εγω μονο απο κωλο τη επερνα τωρα πηγε στο Fever και ζηταει παραπανω μεχρι να φυγει και να γυρισει ξανα στα 20αρικα και 30αρικα 100 δε θα την εδινα ουτε για πλακα ακου 100
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πλακα κανετε?
αυτή η τζανκι η μαρια με τα γυαλακια καταρχήν φοβομουν να της δωσω οτιδήποτε παραπανω από πιπα με προφυλακτικο μη κολησω τιποτα γιατι είναι και χρηστρια ουσιων.
και από εκει που το εδινε με 20 ανεβασε τιμες???
αμα ερθει κανενας καινούριος στην πολη που δεν την ξερει μπορει να τα σκασει.
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Πέρασμα πριν μια ώρα.ειχε παντού αστυνομία.ολο και όλο 2 κοπέλες.αλλα παρατηρώ κάθε φορά που περνάω όλο και λιγότερες
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: το ανωτερο που την εχω δωσει 50 ειναι για το κωλάρακι της και την εχω παρει και με 30 απο κωλο αν και εγω μονο απο κωλο τη επερνα τωρα πηγε στο Fever και ζηταει παραπανω μεχρι να φυγει και να γυρισει ξανα στα 20αρικα και 30αρικα 100 δε θα την εδινα ουτε για πλακα ακου 100
Πριν 3 χρονια με 30 την πηρα σπιτι της μου ζητησε 50 για κωλο αλλα πανω στην πραξη τον εφαγε για να με κανει πελατη της.  :heavymetalbig:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046
Πριν 3 χρονια με 30 την πηρα σπιτι της μου ζητησε 50 για κωλο αλλα πανω στην πραξη τον εφαγε για να με κανει πελατη της.  :heavymetalbig:
Εγω την εχω παρει πολλες φορες με 30 απο κωλο την εχω δωσει και 50 αλλα ποτε παραπανω οχι 100 που λενε οτι θελει τωρα γελανε και οι πετρες να πουμε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πλαστική αυξητική στήθους ρε παιδιά ! Και έβγαλε οοοολααα τα piercing !
μολις γυρισα από φιβερ.
η μαρια με τα γυαλακια ΔΕΝ ηταν εκει και δεν νομιζω να επαιρνε ρεπω σαββατοβραδο.
ότι εμοιαζε περισσοτερο σε μαρια κατσαριδα ηταν μια πιτσιρικα με βυζαρες νο4 μικρο κωλαρακι ΑΛΛΑ ΚΑΣΤΑΝΗ ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΤΑΤΟΥΑΖ ΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑΣ, αν εννοεις αυτην την εβλεπα αρκετη ωρα και από πολύ κοντα. το μονο κοινο με την μαρια είναι ότι φοραει γυαλακια και αυτη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
στο παλιο ποστο της φιονας παλι μια ασχημη γρια τραβεστί, η νινα στο ποστο της, στο φαναρι πριν τα 24ωρα μπουγατσατσιδικα μια εμφανισιμη νεαρη τραβεστί δεν την καλοπροσεξα και δεν την ξαναπετυχα στην δευτερη γυρα. άλλες 3 γνωστες τρανς και 4 μαυρες στην πιατσα πριν κανα διωρο
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Αρχές Γιανιτσών με Κυρίλου αν δεν κάνω λάθος μελαχροινό πιτσιρικάκι στα 20 ευρώ! Πολύ καλό σε σχέση με την ηληκία και την τιμή!
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
275
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
281
φίλε μου παρέλαση τα αυτοκίνητα στο σημείο ... :) αλλά το κορίτσι άφαντο
το τρομάξατε χα χα χα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046
Ενα συντομο περασμα κατα τις 00:30 μεχρι την κωλετη και περασμα και απο το μπριζολα η απολυτη νεκρα αυτη η καινουργια που αναφερθηκε στο μπριζολα τη ωρες βγαινει ρε μαγκες?
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Ενα συντομο περασμα κατα τις 00:30 μεχρι την κωλετη και περασμα και απο το μπριζολα η απολυτη νεκρα αυτη η καινουργια που αναφερθηκε στο μπριζολα τη ωρες βγαινει ρε μαγκες?
Εγώ που την πήρα τις προάλλες την ρώτησα τι ώρα βγαίνει και μου είπε 8 με 11 και σπανίως μέχρι 12 παρά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom