Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Δηλαδή στο παρκινγκ του City Gate??

και γιατί το λέτε ΟΠΑΠ?
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φιλε εισαι σιγουρα νεος και λογικο που δεν ξερεις
καποτε δεν υπηρχε city gate
,αλλα υπηρχε πιατσα επισης υπηρχε οπαπ,οποτε πηρε το ονομα απο κει..... :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
πηρε κανένας την πολονέζα;
κανει πιάτσα απεναντι απ'το μεταξύμας.
οποιος εχει ας γράψει κατι...
 

Europunk

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Μια μαυρομαλλα,Ελληνιδα,με σκουλαρικι στην μυτη και στο χειλος (του στοματος χαχα) που συστηνεται ως Μαρια,την εχει δοκιμασει κανεις ? Πριν μια βδομαδα την πετυχα..Μου ειπε 25 για γαμησι..ενω παλιοτερα ελεγε μονο τσιμπουκι..Μου φανηκε λιγο υποπτο και κολλησα..Παντως φαινεται καλο κομματι..
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αν λεσ μια μαυρομαλλα νταρντανα γεματουλα την πηρα εγω παλιοτερα στα 30 ευρω κ μου ελεγε οτι εινε απο τουμπα,,καλη ητανε το τιμησε το 30αρακι φιλε μου.
 

Europunk

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Οχι..Αυτη τη νταρντανα μια φορα την ειχα πετυχει εξω απο τις πρωην Ψιψινες..Αυτη ειναι μια κοντουλα..λεπτοκαμομενη..Καλο κομματι γενικα..Αλλα κατι δε μου αρεσει..Την πετυχαινω κοντα 3 χρονια στην πιατσα..απογευματινες ωρες (6-8) οταν βρισκομαι για υποχρεωσεις στις περιοχη..παντα μου ελεγε μονο τσιμπουκι,και ποτε δεν πηρα..την προηγουμενη κυριακη ειπε και γαμησι..αλλα κωλοσα..κατι..κατι..με χαλασε..βραχυκυκλωσα ! χαχαχα..ειχα και το λαπτοπ στο αυτοκινητο..και προσωπικα ειδη και χρηματα..και φοβηθηκα..
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλα εκανεσ αν ειχεσ προσωπικα αντικειμενα θα σασ πω 2 πραγματα κ οποσ θελει με πιστευει οπιοσ δεν θελει δε με πιστευει.πριν 2 χρωνια πηρα γκομενα απο το εμπορικο κεντρο με πηγε δενδροποταμο κ την υποσχεση οτι με 30 ευρω θα περνουσαμε καλα σε σπιτι φτανοντασ σε ενα μεροσ μολισ ανιξε την πορτα μου αρπαξε τα λεφτα κ εξαφανιστηκε προσοχη παιδεσ .και ενα αλλο αδερφικοσ μου φιλοσ πηρε γκομενα απο γιαννιτσων κ ειχε πανω του 300 ευρω κ ακουστε τι εγινε,,την πηγε σε αλανα κανανε οτι κανανε κ μολισ την αφησε αντιληφθηκε μολισ εφτασε σπιτι οτι ειχε στην τσεπη 50 ευρω τα 250 εκαναν εκ μαγιασ φτερα παιδια.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
πατε καλα μωρε
που φοβαστε τα κοριτσακια
που καταντησαμε μωρε :huh: :huh: :huh: :o :o :o :o
τα λεφτα του αντιτιμου στην τσεπη και τα υπολοιπα,μαζι με τιμαλφη κλειδωμενα στο πορτ μπαγκαζ πριν φορτωσετε....
ε ρε πουστη μου΄λεω κι εγω γιατι εχουνε τετοιο τουπε οι πουτανες εκει.......
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
φιλε δεν φωβαμαι κανα κοριτσακι αλλα αν το κοριτσακι εινε δωλωματακι επεσεσ στο δυχτακι.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
χθες βραδυ ψαρεψα μια ελληνιδα ,Αλεξανδρα ειπε,25 χρονων
με τα σχετικα παζαρια την πηρα για μια πιπα ξεσκουφωτη στα 15 ευρω στο αμαξι
προσπαθουσε συνεχως να ψηρισει οτιδηποτε μπορουσε στο αμαξι,εψαχνε τσεπες,κτλ
βεβαια δεν πηρε τιποτα τελικα αλλα τα χερια της "επαιζαν"
ασε που μου ελεγε πως αν δεν την πληρωσω (δεν πληρωνω προκαταβολικα) θα με φυτεψει ,θα φωναξει τον νταβατση της κτλ
σε συνολο με ξενερωσε....ασε που τραβηχτηκε στο τελος και με "λερωσε" σε αντιθεση με την συμφωνια μας
δεν της εδωσα 15 αλλα 10 ευρω και την εβρισα
ξερω πως ειναι λιγα τα λεφτα αλλα κριση εχουμε και αν δεν θελει η κοπελα ας το πει απ την αρχη,αυτα ειχαμε συμφωνησει,αν δεν γινουν αυτα που ειπαμε δεν θα γινουν κι απο την πλευρα του πελατη,την δικη μου πλευρα,δλδ δεν θα δωσω ολο το ποσο
οχι αλλα να υποσχεται και αλλα να κανει

πιστευω πως με την συμπεριφορα μου προστατεψα για αλλη μια φορα την πιατσα
και αν φεροντε ολοι ετσι θα διορθωσουν τα πραματα
ειναι στο χερι σας μαγκες
;)
διαλεξτε εσεις καβαντσα,πριν πληρωσετε,αν πληρωσεις μετα κανει οτι θελει,
στο κατω κατω αν κανει ζοριλικια ξεφορτο.....χωρις λεφτα
αν το κανουν 5-6 στην σειρα αυτο,τοτε η πουτανα θα γινει αρνακι αλλα πουυυυυυυ........
οτι λενε αυτες κανετε.....
 

Επισκέπτης
;)
διαλεξτε εσεις καβαντσα,πριν πληρωσετε,αν πληρωσεις μετα κανει οτι θελει,
στο κατω κατω αν κανει ζοριλικια ξεφορτο.....χωρις λεφτα
αν το κανουν 5-6 στην σειρα αυτο,τοτε η πουτανα θα γινει αρνακι αλλα πουυυυυυυ........
οτι λενε αυτες κανετε.....
  επερνα συχνα κοπελεσ απο τιν πιατσα και θα σασ πω τι επαθα με τι μαριαννα, λιγο πριν τησ γιορτεσ ειταν οταν τι πηρα να παμε στο παρκινγκ, σταματησα το αμαξι και πριν αρχισουμε μου ζητησε τα λεφτα να σασ πω μου εκανε εντυπωση αυτο τιν εχω ξαναπαρει και τα λεφτα παντα τα ζητουσε στο τελοσ, ο  :jerking: τα εδωσα και ξεκινησαμε ενω ειχαμε βγαλει τα ρουχα ερχεται διπλα μασ ενα αλλο αμαξι τιν λεω τι γινετε ποιοσ ειναι και ηρθε τοσο κοντα (ψιλοχεσμενοσ και γυμνοσ)κανενασ ματακιασ μου λεει και γιατι τουσ αφησαν τισ λεω παρτουσ τηλ. (τουσ νταβαδεσ) θα φυγουν μου λεει και αρχισε και καλα να τουσ βριζει, εχει περασει ενα πενταλεπτο και δεν λενε να φυγουν τοτε τησ λεω ντυσου και παμε στο σπιτι σου, φευγοντασ απο εκει με ρωταει και καλα τη πινακιδεσ εχουνε  (βουλγαρικεσ ειταν)τιν ειπα και με λεει μετα θα δεισ τι θα τουσ κανω δεν μιλησα  και φυγαμε.  η απορια μου θα μπορουσε  τη στιγμη που ειμασταν στο αμαξι να παρει ενα τηλ και αυτη μετα να φυγουν το τριανταρι ομωσ το ειχε παρει, και οταν πηγαμε σπιτι (+20ευρο)πηρε τον νταβα αμεσωσ να του πει οτι φτασαμε. 
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
  επερνα συχνα κοπελεσ απο τιν πιατσα και θα σασ πω τι επαθα με τι μαριαννα, λιγο πριν τησ γιορτεσ ειταν οταν τι πηρα να παμε στο παρκινγκ, σταματησα το αμαξι και πριν αρχισουμε μου ζητησε τα λεφτα να σασ πω μου εκανε εντυπωση αυτο τιν εχω ξαναπαρει και τα λεφτα παντα τα ζητουσε στο τελοσ, ο  :jerking: τα εδωσα και ξεκινησαμε ενω ειχαμε βγαλει τα ρουχα ερχεται διπλα μασ ενα αλλο αμαξι τιν λεω τι γινετε ποιοσ ειναι και ηρθε τοσο κοντα (ψιλοχεσμενοσ και γυμνοσ)κανενασ ματακιασ μου λεει και γιατι τουσ αφησαν τισ λεω παρτουσ τηλ. (τουσ νταβαδεσ) θα φυγουν μου λεει και αρχισε και καλα να τουσ βριζει, εχει περασει ενα πενταλεπτο και δεν λενε να φυγουν τοτε τησ λεω ντυσου και παμε στο σπιτι σου, φευγοντασ απο εκει με ρωταει και καλα τη πινακιδεσ εχουνε  (βουλγαρικεσ ειταν)τιν ειπα και με λεει μετα θα δεισ τι θα τουσ κανω δεν μιλησα  και φυγαμε.  η απορια μου θα μπορουσε  τη στιγμη που ειμασταν στο αμαξι να παρει ενα τηλ και αυτη μετα να φυγουν το τριανταρι ομωσ το ειχε παρει, και οταν πηγαμε σπιτι (+20ευρο)πηρε τον νταβα αμεσωσ να του πει οτι φτασαμε. 
Για την Μαριαννα τα εχω ξαναπει... δεν εχει καμια σχεση μ΄αυτην που ειχα γνωρισει πριν τρια χρονια.
Τα λεφτα χαλανε τον ανθρωπο...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αντε μου φεναιτε βρηκαμε καινουργιο μαφιοζο ναμασ δινει αναφωρεσ απο τησ πιατσεσ,,,,,,,καλωσ ηρθεσ καμωρα νεζε του βωρρα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.ελπιζω να μαζεψεσ πολλα λεφτα απο τησ τοκογλυφιεσ για να εχεισ να γαμασ χρωνια στησ πιατσεσ κ στα μπουρδελα.
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
τριτη βραδυ στις 10.30 βολτα στη μοναστηριου μετα κωλλετη και σιτι γκειτ και μπουγατσα. καμια κοπελα μονο 3 τραβεστι στο γνωστο στενο παραλληλο με την κωλλετη. δηλαδη ΤΙΠΟΤΑ!!! δεν μπορω να καταλαβω οι κοπελες που λετε οτι βλεπετε που ειναι .....

και αλλες φορες που εκανα βολτα δεν ειδα τιποτα!! ζητημα 1 η 2.
 

Επισκέπτης
αντε μου φεναιτε βρηκαμε καινουργιο μαφιοζο ναμασ δινει αναφωρεσ απο τησ πιατσεσ,,,,,,,καλωσ ηρθεσ καμωρα νεζε του βωρρα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.ελπιζω να μαζεψεσ πολλα λεφτα απο τησ τοκογλυφιεσ για να εχεισ να γαμασ χρωνια στησ πιατσεσ κ στα μπουρδελα.
αν και η πιατσα με πληγωσε  πιατσοβιε παρολα αυτα τησ γυρεσ μου θα τησ κανω και αν δω κατι καλο να σε σιγουροσ οτι θα το γραφω εδω
 

Επισκέπτης
στην πιατσα νεκρα ισωσ γιατι ειταν και νωρισ οταν περασα, στην μπουγατσα μπροστα αλλα και σε ολοι τιν ευθεια μεχρι το σιτι γκειτ απολυτοσ τιποτα, τιν μαριαννα συναντησα στα φαναρια κατο πριν τισ γραμεσ, μονη ειταν αλλη κοπελα δεν ειδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom