Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
νεες πληροφοριες για ελενα
δεν βγαινει καθε μερα
δεν εχει σταθερο σημειο,οπως ολες απο οτι καταλαβα αλλα περπαταει γιαννιτσων και περιξ
7 με 10 συνηθως παει
ειναι αυτη που σου λεει 20 τσιμπουκι ,κι αν δεν μεινεις ευχαριστημενος τα χρηματα επιστρεφονται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αν και ξαναζητησα να δωσω το τηλεφωνο της μου ειπε παλι οχι
δεν καταλαβαινω γιατι? δεν θελει λεφτα? μονο μαζι μου λεει να βρεθουμε πρωτα οι τρεις μας και μετα, αλλα ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΝΤΑΒΤΖΗΣ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ουτε θελω να παω με καποιον αγνωστο
απο βδομαδα θα παω με φιλο στο σπιτι της....για τριπλετα την βλεπω την δουλεια,και μετα για ρετσινα κανονισαμε
ημουν χτες σπιτι της,εριξα μονο ενα μανικι γιατι βαριομουν ,εκατσα 2 ωρες και μιλουσαμε..εδωσα και 10 ευρω....ξοδευτηκα παλι

θελω να πω πως η πιατσα ειναι παρα πολυ βελτιωμενη σε συγκριση με πριν 5-10 χρονια,συνεχως νεες φατσες ,πολλες,ομορφουλες,ευγενικες,φτηνες,διαπραγματευσιμες στο παζαρι,καποιες μιλανε αγγλικα,ολα αυτα ειναι συνεπειες της κρισης ...και που εισαι ακομη..........παλια μονο κατι γυφτισες που στα αρπαζαν και σε βριζαν κι απο πανω και θελαν κι ενα σωρο λεφτα για να μην γαμησεις...
πετυχα και μια ελληνιδα πιτσιρικα 23 χρονων εκει.....παλια που τετοια πραματα....ειχα χρονια να ασχοληθω και ειδα πως βγαινουν λαβρακια ακριβως σε αυτο που θελω,δλδ κατευθειαν γαμησι με ανταλλαγη τηλεφωνων και οχι μπλαμπλα και καμακι με γκομενες που θα σου φυγουν ενα σωρο λεφτα και στο τελος μπορει και να μην χωσεις

τιπς
ευγενεια ,χαμογελο ,αυτα αρεσουν  σε αυτες τις κοπελες...και....
μην πληρωνετε οσα οσα....κριση εχουμε....η τιμη πρεπει να κατεβει στα 20 ευρω για πιπα-γαμησι ,μισαωρο χωρις βιασυνες και ικανοποιηση σε βαθμο να λες "καλα ηταν,αξιζε τα λεφτα της"....μην συμβιβαζεστε και δεν θα χασετε.....να το θυμαστε
 

alababama1974

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
GEIA SAS PAIDIA ...EIMAI NEOS KAI THELW NA KSERW TI GINETAI STIS PIATSES.MPOREITAI NA ME BOHUHSETE.THELW TRAVEL ME
MEGALOUS MASTOUS....
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
νεες πληροφοριες για ελενα
δεν βγαινει καθε μερα
δεν εχει σταθερο σημειο,οπως ολες απο οτι καταλαβα αλλα περπαταει γιαννιτσων και περιξ
7 με 10 συνηθως παει
ειναι αυτη που σου λεει 20 τσιμπουκι ,κι αν δεν μεινεις ευχαριστημενος τα χρηματα επιστρεφονται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αν και ξαναζητησα να δωσω το τηλεφωνο της μου ειπε παλι οχι
δεν καταλαβαινω γιατι? δεν θελει λεφτα? μονο μαζι μου λεει να βρεθουμε πρωτα οι τρεις μας και μετα, αλλα ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΝΤΑΒΤΖΗΣ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ουτε θελω να παω με καποιον αγνωστο
απο βδομαδα θα παω με φιλο στο σπιτι της....για τριπλετα την βλεπω την δουλεια,και μετα για ρετσινα κανονισαμε
ημουν χτες σπιτι της,εριξα μονο ενα μανικι γιατι βαριομουν ,εκατσα 2 ωρες και μιλουσαμε..εδωσα και 10 ευρω....ξοδευτηκα παλι

θελω να πω πως η πιατσα ειναι παρα πολυ βελτιωμενη σε συγκριση με πριν 5-10 χρονια,συνεχως νεες φατσες ,πολλες,ομορφουλες,ευγενικες,φτηνες,διαπραγματευσιμες στο παζαρι,καποιες μιλανε αγγλικα,ολα αυτα ειναι συνεπειες της κρισης ...και που εισαι ακομη..........παλια μονο κατι γυφτισες που στα αρπαζαν και σε βριζαν κι απο πανω και θελαν κι ενα σωρο λεφτα για να μην γαμησεις...
πετυχα και μια ελληνιδα πιτσιρικα 23 χρονων εκει.....παλια που τετοια πραματα....ειχα χρονια να ασχοληθω και ειδα πως βγαινουν λαβρακια ακριβως σε αυτο που θελω,δλδ κατευθειαν γαμησι με ανταλλαγη τηλεφωνων και οχι μπλαμπλα και καμακι με γκομενες που θα σου φυγουν ενα σωρο λεφτα και στο τελος μπορει και να μην χωσεις

τιπς
ευγενεια ,χαμογελο ,αυτα αρεσουν  σε αυτες τις κοπελες...και....
μην πληρωνετε οσα οσα....κριση εχουμε....η τιμη πρεπει να κατεβει στα 20 ευρω για πιπα-γαμησι ,μισαωρο χωρις βιασυνες και ικανοποιηση σε βαθμο να λες "καλα ηταν,αξιζε τα λεφτα της"....μην συμβιβαζεστε και δεν θα χασετε.....να το θυμαστε
αυτη η ελενη που αναφερεις φιλε νεες πληροφοριες..μπορεις να δωσεις μια περιγραφη?ηλικια,εθνικοτητα και μια πως ειναι εμφανισιακα? Πως θα την βρουμε?
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
αυτη η ελενη που αναφερεις φιλε νεες πληροφοριες..μπορεις να δωσεις μια περιγραφη?ηλικια,εθνικοτητα και μια πως ειναι εμφανισιακα? Πως θα την βρουμε?
35 λεπτη ξανθια απαλο περμαναντ συνηθως σεξυ ντυμενη
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
Πολυωρη βολτα αποψε στις πιατσες...

Απο τρανς...
Στον Οπαπ απο κατω μερια γωνια με Κωλετη καινουρια πολυ ομορφη τρανς,κοκκινομαλλα με κοντο σγουρο μαλλι,πολυ αδυνατη με το ονομα Νικη.20ε αμαξι και 40 ξενοδοχειο ειπε και εχει πουτσο.Αλλα μιλουσε καπως με καθυστερηση,σαν ψιλομαστουρα...Πολυ ομορφα ματια παντως και απο τις υπολοιπες εκει μαλλον η πιο θηλυπρεπης και ομορφη.

Στον ιδιο δρομο η επισης θηλυπρεπης Νανα στο πορτοκαλι φιατ που ζηταει 30ε για το αμαξι και η ξανθια χειρουργημενη Τανια με τις βυζαρες σε ασπρο corsa.
Και στην Μαζαρακη η Αλεκα στη μαυρη slk μελαχρινη πλεον και ο χωρος της βρισκεται σε καθετο στενο στη Γιαννιτσων και ζηταει 50-60ε συνηθως,η σεξυ Λαουρα με τα καυτα μινι και πανω πανω η μελαχρινη χειρουργημενη σε κοκκινο σμαρτ.

Στην 26ης η Φιονα με τις μπουταρες πεταμενες εξω(χαλασε πολυ αυτη),η Κελλυ με τα μονο θετιικα σχολια αλλα πολυ αδυνατη πλεον με κατι ποδια σαν καλαμακια,και η Σονια με ξανθια περουκα σε μπλε wv.
Eπισης Γιαννιτσων με Αγιων Παντων γωνια ενα cd αλλα πολυ ομορφο με πολυ μακρυ ισιο μαλλι.

Απο γυναικες...
Οδος Σταθμου πανω στο φαναρι με Βουτυρα το πολυ ομορφο μελαχρινο ουγγαρεζακι που το λενε Κριστυ τελικα.Σημερα φορουσε γκρι κολαν :grin:.Σταματησα να τη ρωτησω,ηταν μια χαρα,αλλα ζητουσε 50ε και για το σπιτι και για το αμαξι.50ε στο δρομο ειναι πολλα νομιζω και οσες φορες κα αν περασα απο κει δε την ειχε παρει κανεις.

Γιαννιτσων-Αγιων παντων γωνια εμφανιστηκε καποια στιγμη ενα γκρουπ 7 κοριτσιων οι οποιες διασπαστηκαν εκει γυρω.Σκουροχρωμες ηταν,μαλλον γυφτοβουλγαρες αλλα περιποιημενες σχετικα.Τεσπα σταματησα και ρωτησα 2 απ'αυτες οι οποιες ζητουσαν 30ε και η μια η σχετικα πιο εμφανισημη μου ειπε 40ε για κωλο...Τι λες μωρη??

Λιγο παρακατω και πριν το city gate ρωτησα μια κοκκινομαλλα με ουλες στο προσωπο αλλα σχετικα ομορφη και μου ειπε 30ε.
Επισης διασπαρτες πανω στη Γιαννιτσων προς τα κατω κατι πρεζονια κατι γυφτοπουλες κατι περιεργες.
Ακουστε και το καλυτερο...Πανω στη Μοναστηριου πολλες μαυρουλες σε δυαδες.Οποτε σταματαω να ρωτησω 2 απ'αυτες.Την βλεπω λοιπον τη μια και αμεσως μου'ρχεται φλασια...Σκεφτομαι λιγο και τελικα ηταν η μαυρη που δουλευε περυσι το καλοκαιρι στο στριπτηζαδικο αλ-αραμπ της Ασπροβαλτας του οποιου ημουν μονιμος θαμωνας επι πολλα χρονια.Της το'πα και επαθε πλακα το μαυρακι!Σου λεει που με θυμηθηκε αυτος...Ακουστε μνημη ο πουστης :2funny: :2funny:
Το παραδοξο ειναι οτι ενω αυτη ειναι κοντη και κακασχημη η αδερφη της ειναι η Συλβια που δουλευε στο Ιγκουανα(δεν ξερω αν ειναι ακομα)και ηταν η πιο μουναρα μαυρη που εχω δει ποτε.Επιπεδο Ναομι Καμπελ χωρις υπερβολη :tits: :tits:.Τελοσπαντων πολυ καλη κοπελα ειναι αυτη που ειδα αποψε,το ονομα της απ'οσο θυμαμαι ειναι Λιζα αλλα κατεληξε στην πιατσα και αυτη.
Μικρος που ειναι ο κοσμος ομως εεε?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Χθες πάντως που πέρασα δεν είχε κοπέλες... Κάτι παλικάρια-ποζεράδες με μπλε στολές είχε που για να κάνουν εφέ βάλανε στα αυτοκίνητά τους μπλε φάρους...
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Αυτη ρε συναγωνιστες ειναι μια πολυ εντυπωσιακη με πλουσια προσόντα?
Σταματησα ενα βραδυ να ρωτησω για ξενοδοχειο και με εχεσε κανονικα!
"εισαι ο 11ος που με ρωταει" "και τι πραγματα ειναι αυτα? μονο βολτες κανετε και ρωτατε" κλπ..
Η αληθεια ειναι οτι ξενερωσα και δεν τη φορτωσα, αν και ημουν ετοιμος για ολα! Αλλα κρυωσε το πραγμα με τη συμπεριφορα της.
Αν βεβαια μιλαμε για την ιδια...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Αυτη ρε συναγωνιστες ειναι μια πολυ εντυπωσιακη με πλουσια προσόντα?
Σταματησα ενα βραδυ να ρωτησω για ξενοδοχειο και με εχεσε κανονικα!
"εισαι ο 11ος που με ρωταει" "και τι πραγματα ειναι αυτα? μονο βολτες κανετε και ρωτατε" κλπ..
Η αληθεια ειναι οτι ξενερωσα και δεν τη φορτωσα, αν και ημουν ετοιμος για ολα! Αλλα κρυωσε το πραγμα με τη συμπεριφορα της.
Αν βεβαια μιλαμε για την ιδια...
Αυτη που λες την συναντησα κι εγω. Ψηλη ξανθια εντυπωσιακη, αλλα οταν της ζητησα
ξενοδοχειο, με φωνη νταλικιερι, αρχισε να φωναζει οτι ελπιζω να εισαι ο τελευταιος
που μου το ζηταει αποψε!
Λες να μιλαει για την ιδια ο tasosedess  :idiot: :idiot:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Μπραβο!
Στο τελος της ειπα τι θες και βγαινεις? Χασιμο εχεις!
Παντως αν οι "υπηρεσιες" της ειναι ιδιες με την εμφανιση της τοτε θα χαλαγα πολλα λεφτα!
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Μπραβο!
Στο τελος της ειπα τι θες και βγαινεις? Χασιμο εχεις!
Παντως αν οι "υπηρεσιες" της ειναι ιδιες με την εμφανιση της τοτε θα χαλαγα πολλα λεφτα!
χθες βραδυ ψαρεψα μια ελληνιδα ,Αλεξανδρα ειπε,25 χρονων
με τα σχετικα παζαρια την πηρα για μια πιπα ξεσκουφωτη στα 15 ευρω στο αμαξι
προσπαθουσε συνεχως να ψηρισει οτιδηποτε μπορουσε στο αμαξι,εψαχνε τσεπες,κτλ
βεβαια δεν πηρε τιποτα τελικα αλλα τα χερια της "επαιζαν"
ασε που μου ελεγε πως αν δεν την πληρωσω (δεν πληρωνω προκαταβολικα) θα με φυτεψει ,θα φωναξει τον νταβατση της κτλ
σε συνολο με ξενερωσε....ασε που τραβηχτηκε στο τελος και με "λερωσε" σε αντιθεση με την συμφωνια μας
δεν της εδωσα 15 αλλα 10 ευρω και την εβρισα
ξερω πως ειναι λιγα τα λεφτα αλλα κριση εχουμε και αν δεν θελει η κοπελα ας το πει απ την αρχη,αυτα ειχαμε συμφωνησει,αν δεν γινουν αυτα που ειπαμε δεν θα γινουν κι απο την πλευρα του πελατη,την δικη μου πλευρα,δλδ δεν θα δωσω ολο το ποσο
οχι αλλα να υποσχεται και αλλα να κανει

πιστευω πως με την συμπεριφορα μου προστατεψα για αλλη μια φορα την πιατσα
και αν φεροντε ολοι ετσι θα διορθωσουν τα πραματα
ειναι στο χερι σας μαγκες
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Αξιος φιλε μου! Αν και οι περισσοτεροι φοβομαστε νομιζω στην ουσια κι ας κανουμε τους μαγκες...
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
γεια σας παιδια,

την κυριακη το βραδυ εκανα μια βολτα κατα της 11.30 και κατα της 00.30 και ειδα μονο 2 αδεσποτες κορασιδες. και οι 2 μπροστα στη μπουγατσα. μια ξανθια λιγο κοντη με καπελακι αρκετα καλη θα ελεγα και μια αλλη χαλια εμφανισιακα. η ξανθια ηθελε 40 για το αμαξι η 70 για ξενοδοχειο. καλα της λεω...πολυ ακριβη εισαι....και εφυγα.

μου φανηκε περιεργο που δεν ειδα καμια αλλη παρα 3 τραβελια στο γνωστο στενο απεναντι απο το παρκινγκ του σιτι γκειτ.
καλα τι εγινε τις μαζεψαν ολες οι μπατσοι??????
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Τι λεει? παιζει τιποτα η επεσε ξεραϊλα?
Αν κατεβω αυριο συμπρωτευουσα να φυγω η αξιζει τον κοπο να παραμεινω?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
Τι λεει? παιζει τιποτα η επεσε ξεραϊλα?
Αν κατεβω αυριο συμπρωτευουσα να φυγω η αξιζει τον κοπο να παραμεινω?
πριν λιγο που εκανα μερικα περασματα ειχε πολυ νεκρα και σε γυναικες και σε τρανς.Αφου δε κυκλοφοραει ψυχη εξω και αυριο Δευτερα φανταζομαι ακομα χειροτερα.

Αποψε δηλαδη ειχε κατο μαυρες Μοναστηριου,κατι γυφτακια πανω στη Γιαννιτσων πριν το Σιτυ και 3 τρανς στον Οπαπ.
Τιποτα δηλαδη
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
πριν λιγο που εκανα μερικα περασματα ειχε πολυ νεκρα και σε γυναικες και σε τρανς.Αφου δε κυκλοφοραει ψυχη εξω και αυριο Δευτερα φανταζομαι ακομα χειροτερα.

Αποψε δηλαδη ειχε κατο μαυρες Μοναστηριου,κατι γυφτακια πανω στη Γιαννιτσων πριν το Σιτυ και 3 τρανς στον Οπαπ.
Τιποτα δηλαδη
Ε, καλα ειναι και η ωρα περασμενη... Δεν ξερω τι γινεται νωριτερα..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μια ξανθια με μογκολεζικα - κινεζικα χαρακτηριστικα στο φαναρι της οδου Ρωξανης να υποθεσω ειναι η Μια ?  :think:
στο ιδιο σημειο αλλη ωρα μια μελαχρινη με τζιν φουστα αν ειδα καλα

Επισης στην Ν ουρανου μια κορασιδα μεσα σε να ενα ασημι ... Ατος ?  :think: κατι τετοιο
λιγο ποιο κατω απο το ντελο του 26 , τι εκανε εκει αραγε ?

 

alababama1974

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν ειναι η σονια ακομη στην γιαννιτσων ?μηπως την εχει παρει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom