Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Οχι..Αυτη τη νταρντανα μια φορα την ειχα πετυχει εξω απο τις πρωην Ψιψινες..Αυτη ειναι μια κοντουλα..λεπτοκαμομενη..Καλο κομματι γενικα..Αλλα κατι δε μου αρεσει..Την πετυχαινω κοντα 3 χρονια στην πιατσα..απογευματινες ωρες (6-8) οταν βρισκομαι για υποχρεωσεις στις περιοχη..παντα μου ελεγε μονο τσιμπουκι,και ποτε δεν πηρα..την προηγουμενη κυριακη ειπε και γαμησι..αλλα κωλοσα..κατι..κατι..με χαλασε..βραχυκυκλωσα ! χαχαχα..ειχα και το λαπτοπ στο αυτοκινητο..και προσωπικα ειδη και χρηματα..και φοβηθηκα..
Φιλαρακι η Μαρια τουλαχιστον με εμενα ηταν πολυ ενταξει.
3 φορες την εχω παρει, κανει και ακαποτη πιπα, αν γουσταρεις. Εγω ειχα εκτεθειμενα πραγματα, αλλα δεν μου ελλειψε τιποτα η αληθεια ειναι.
Καθε φορα σχεδον, που κατεβαινω Θεσσαλονικη την βλεπω. Αλλοτε νωρις, αλλοτε αργα.
Παντως ειχαμε πιασει κουβεντα το καλοκαιρι και δεν ηξερε αν η Κερκυρα ειναι... νησι!!
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Φιλαρακι η Μαρια τουλαχιστον με εμενα ηταν πολυ ενταξει.
3 φορες την εχω παρει, κανει και ακαποτη πιπα, αν γουσταρεις. Εγω ειχα εκτεθειμενα πραγματα, αλλα δεν μου ελλειψε τιποτα η αληθεια ειναι.
Καθε φορα σχεδον, που κατεβαινω Θεσσαλονικη την βλεπω. Αλλοτε νωρις, αλλοτε αργα.
Παντως ειχαμε πιασει κουβεντα το καλοκαιρι και δεν ηξερε αν η Κερκυρα ειναι... νησι!!

Η μαρία είναι ελληνίδα.Την ξέρω προσωπικά και έχουμε κάνει απο τα καλύτερα ΜΑΜΙσ!@... ο λόγος που έκανε μόνο τσιμπού δεν ηταν άλλος απο την γέννα. Εχει ένα μωρό περίπου 4 μηνών. Τηνπρωτοχρονιά που είχα ανεβει σαλόνικα την πέτυχα και πήγαμε. Ηταν η δευτερη φορα που εκανε σεχ μετα τη γέννα της και πονούσε αρκετά. Δεν την ζώρισα πάρα πολύ αλλά παρά την εγκυμοσύνη ήταν αρκετά στενή και το ευχαριστίθηκα.


Νο2. Ιστορία απο την πιάτσα γιαννιτσών το σάββατο που μας πέρασε και ημουνα θεσσαλονίκη.

Μετά απο ατελείωτες βόλτες και μια σταση για συζήτηση με τον πουτανιάρη plutarxo βρήκα ενα μωρό που πρώτη φορά έβλεπα εκεί...την έκοψα αλανιάρα και πουτα..ρα και την πήρα...full programma 20€ ...δεν προλαβαίνω να ξεκινήσω και...νοιώθω μια άσχημη μυρωδιά...η τύπισσα βρωμούσε...κάνω δεξιά και της λέω...ξέχασα τα λεφτά στο σπίτι :P και της λέω να κατέβει και οτι θα γύριζα σε 20 λεπτά ( @@ αλλα δεν είχα καθ΄λολου όρεξη να μαλώσω...) και τι γυρνάει και μου λέει η τύπισσα...κουφάθικα...τόσα χρόνια στις πιάτσες και δεν μου εχει ξανατύχει....μου λέει ...πλήρωσέ με...τι λές μωρη της λέω...Αφού με έβαλες στο αμάξι λεεί πρέπει να με πληρώσεις...χαχαχαχαχαχαχ.....Δεν έχω λεφτά σου είπα και κατέβα ΤΩΡΑ!!!!! ... Δεν είπε τιποτα ( αυτό έλειπε) και κατέβηκε....


Αυτό ηταν το πιο κορυφαίο σκηνικό όλων των επισκέψεων σε πιάτσες...



Καλη σας μέρα μπουρδελιάρηδες
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Παιδια

μπορειτε να δωσετε πιο πολλες πληροφοριες για αυτην τη μαρια?

υψος, σωματοτυπος, μεγεθος στηθους, σχημα μαλλιων, σε ποιο σημειο κανει πιατσα και τι ωρες....

ευχαριστω.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
καλη ειναι και η Βέρα!!
φοραει ασπρες τιγρε μποτες. βγαινει στης 9.απεναντι απο μεταξυ μας.
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
yo!
λοιπόν νυχτερινή τσάρκα χθεσ κατα τισ 3.30 ξημερώματα.
απίστευτη ησυχία. μόνο μαύρες δεξια κ αριστερά.εκεί που σκεφτόμουν να παω σε κανα μπουρδελάκι, εμφανίστηκε η κλασσική πιτσιρίκα λίγο πιό πάνω απο το γνωστό club της περιοχής. ευτυχώς δεν φορούσε πάλι το ασπρο παντελονι που είχε όλο το καλοκαίρι...μάλλον έκανε μπάνιο πρόσφατα.
πάμε στο μέρος, δίνω το 50ρικο και ξεντυνομαστε.καλή πίπα σχετικά αλλά όχι τέλεια. τησ λέω να παιξει λιγο και με τα αρχιδια και το κάνει χωρις μα κ μου. όσο με τσιμπούκωνε εγώ έβαζα δαχτυλα στο μουνι της.αρκετά ανοιχτο μουνι είχε η γαμιόλα αφου χώρεσα 3 δάχτυλα μέσα. τησ προτεινα να παιξω λίγο με τον κώλο της αλλα αυτη δεν καταλαβε επειδη δεν μιλαει καλα ελληνικα. νομιζε οτι ηθελα να χαιδεψει τον κωλο μου.ετσι λοιπον εκει που ηταν σκυμενη και με τσιμπουκωνε και επαιζε με τα αρχιδια μου, αρχισε να κατεβαζει το χερι τησ σιγα σιγα πιο χαμηλά και να μοθ χαιδευει την κωλοτρυπιδα. πωωω μαγκεσ αληθεια λεω πρωτη φορα μου το εχουν κανει αυτο και ενιωσα τρελη καυλα μιλαμε! αφου στην αρχη ντραπικα πολυ αλλα μου άρεσε απιστευτα...αρχισα κ εγω να τησ πιέζω το κεφάλι πανω στον πουτσο πιο δυνατα και γουσταρα τρελά. σε κάποια φαση δεν αντεξα και της ειπα να βαλει λιγο το δαχτυλο της μεσα.πολυ λιγο ομως. απιστευτη φάση λεμε. να με δαχτυλώνει κ εγω να καβλωνω τρελα!!!
μετά απο λιγο δεν αντεξα και έχυσα.συνολικα ειμαστεν στο αμάξι κανα 25λεπτο.
την πρςτη φορά που την ειχα παρει ηταν πολυ ξενερωμα. αλλα χθεσ η πουτάνα ηταν εντελως διαφορετική.
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
194
Like
128
Πόντοι
1
yo!
λοιπόν νυχτερινή τσάρκα χθεσ κατα τισ 3.30 ξημερώματα.
απίστευτη ησυχία. μόνο μαύρες δεξια κ αριστερά.εκεί που σκεφτόμουν να παω σε κανα μπουρδελάκι, εμφανίστηκε η κλασσική πιτσιρίκα λίγο πιό πάνω απο το γνωστό club της περιοχής. ευτυχώς δεν φορούσε πάλι το ασπρο παντελονι που είχε όλο το καλοκαίρι...μάλλον έκανε μπάνιο πρόσφατα.
πάμε στο μέρος, δίνω το 50ρικο και ξεντυνομαστε.καλή πίπα σχετικά αλλά όχι τέλεια. τησ λέω να παιξει λιγο και με τα αρχιδια και το κάνει χωρις μα κ μου. όσο με τσιμπούκωνε εγώ έβαζα δαχτυλα στο μουνι της.αρκετά ανοιχτο μουνι είχε η γαμιόλα αφου χώρεσα 3 δάχτυλα μέσα. τησ προτεινα να παιξω λίγο με τον κώλο της αλλα αυτη δεν καταλαβε επειδη δεν μιλαει καλα ελληνικα. νομιζε οτι ηθελα να χαιδεψει τον κωλο μου.ετσι λοιπον εκει που ηταν σκυμενη και με τσιμπουκωνε και επαιζε με τα αρχιδια μου, αρχισε να κατεβαζει το χερι τησ σιγα σιγα πιο χαμηλά και να μοθ χαιδευει την κωλοτρυπιδα. πωωω μαγκεσ αληθεια λεω πρωτη φορα μου το εχουν κανει αυτο και ενιωσα τρελη καυλα μιλαμε! αφου στην αρχη ντραπικα πολυ αλλα μου άρεσε απιστευτα...αρχισα κ εγω να τησ πιέζω το κεφάλι πανω στον πουτσο πιο δυνατα και γουσταρα τρελά. σε κάποια φαση δεν αντεξα και της ειπα να βαλει λιγο το δαχτυλο της μεσα.πολυ λιγο ομως. απιστευτη φάση λεμε. να με δαχτυλώνει κ εγω να καβλωνω τρελα!!!
μετά απο λιγο δεν αντεξα και έχυσα.συνολικα ειμαστεν στο αμάξι κανα 25λεπτο.
την πρςτη φορά που την ειχα παρει ηταν πολυ ξενερωμα. αλλα χθεσ η πουτάνα ηταν εντελως διαφορετική.
Φίλε μου για πες λεπτομερή περιγραφή για την κορασίδα...δεν μπορώ να καταλάβω ποια είναι...σ ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
ενημέρωση απο χθεσινή βόλτα κατα τις 2.30
γιαννιτσών : περιπου 7-8 μαυρούλες 30 ευρώ αμάξι ολες
εππίσης τραβέλι απεναντι απο Σολ στην διασταυρωση..μαυρο μαλί και ενα μινι πλεκτο σε γκρι χρώμα..( δεν ξερώ όνομα την βλέπω αρκετες φορες αλλα δεν σταμάτησα ποτέ)

28ης : αρχη το δρόμου κοντά στα δικαστήρια πολύ ψηλο τραβέλι με μπουκλες
και στο ύψος του city gate τραβέλι μεσα σε VW Fox κίτρινο

κατάθεση 15 ευρώ σε χοντρη μαυρουλα με τεράστιες βιζαρες μονο πίπα ! :pipa2:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Λοιπόν χαιρετισμούς στους συναγωνιστές ... όσο αφορά τις μαυρούλες με χαμόγελο και τσαχπινιά (χαρακτηριστικό των μελών του φόρουμ) μπορεί το 30,00€ να γίνει και 20,00€ και εξηγούμε στον πρόλογο πρέπει να έχεις ευχέρεια όταν σας πούνε 30,00 απαντάς...
δεν πάμε με 20?
είναι καλύτερα να είσαι στο κρύο και να παγώνεις?
πάμε δεν θα αργήσουμε... (λες και θα κρατάει ρολόι  :2funny:)
εγώ για σένα σταμάτησα γιατί δεν ήθελα να σε βλέπω μόνη ...  :rolleyes:
έλα θα περάσουμε ωραία ... και γενικά ότι μαλακία σας κατέβει
δοκιμάστε σε μένα όχι πάντα αλλά αρκετές φορές λειτούργησε και πέρασα σούπερ και οικονομικά και γενικά άμα τα φερθείς καλά τα μαυράκια περνάς καλά.
Τέλος πραγματικά πολύ νέκρα στις πιάτσες και με την βενζίνη στα ύψη θέλει @@ να κόβεις βόλτες στο άσχετο.
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπερα και απο μενα.ξερει κανεις τιποτα για ενα ουγγαρακι αδυνατο με μαυρο κοντο μαλλι,αγορε..;την ειχα παρει μια φορα στη μοναστηριου λιγο μετα το ροτοντα απεναντι απ το περιπτερο.απο τοτε δεν την ξανα ειδα.ευχαριστω προκαταβολικα!
 

mpourdeliarides

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες.Ενημερωση απο Σαββατιατικη 18-02 τσαρκα.Γιαννιτσων ειδαμε καταρχην στην μπουγατσα μια μελαχροινη στρουμπουλη πιτσιρικα(ονομα δεν ξερω,οποιος ξερει ας μου πει και αν αξιζει γιατι ακουσαμε καλα λογια για αυτην),παραδιπλα την Νινα μεσα στο αμαξι της(εχει παει κανεις μαζι της?),μια αδυνατη μαυρομαλλα στον δρομο πριν το Σολ και εχει εναν καραφλα νταβα(επισης θελω να μαθω αν αξιζει) και τελος πισω απο το παρκινγκ του εμπορικου ηταν σε ενα στενο ενας πουστης.Ακριβως διπλα του ηταν μια ξανθια μουναρα.Το ερωτημα ειναι αν ειναι τρανς η γυναικα,γιατι ειχε γυναικια φωνη και πολυ ωραιο προσωπο(ηταν μεσα στο αυτοκινητο της,αν αυτο λεει κατι).Ευχαριστω πολυ παιδια,αν ξερει κανεις κατι ας μου απαντησει
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γεια σου φιλε. η στρουμπουλη πιτσιρικα που ειδεσ στην μπουγατσα πρεπει να ηταν η μονικα απο βουλγαρια δεν την εχω δοκιμασει  αλλα διχνει να εινε κεφατη κ καλοσυνατη κοπελα 30ε ζητουσε για τα παιρετερω.τωρα στο παρκιγκ του εμπορικου γυναικα κ μουναρα λιγω δυσκολο μαλλων τρανσ θα ητανε η ξανθια που λεσ .αν θυμασαι πεσ μαρκα του αυτοκινητου.
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Ο piatsovios εχει δικιο.
Εγω παλι πετυχα ξημερωματα τσικνοπαρασκευης μια επι της Μοναστηριου ελληνιδα η οποια ζητουσε 40 και απο οτι μου ειπε δεν ειναι του επαγγελματος, ουτε κανει συστηματικα πιατσα. Συμπληρωνει εισοδημα! Πολυ ομορφο, γυρω στα 20-23 (με επιφυλαξη γιατι γυναικες ειναι!) με piercing και μαλλια με κοτσιδακια πυκνα μαι μικρα. Βιβιαν το ονομα της. Την πετυχα πολυ αργα 3-3και. Δεν την πηρα ομως. Μαλακια μου! Ξερει καποιος?
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
455
Κριτικές
9
Like
411
Πόντοι
21
Ο piatsovios εχει δικιο.
Εγω παλι πετυχα ξημερωματα τσικνοπαρασκευης μια επι της Μοναστηριου ελληνιδα η οποια ζητουσε 40 και απο οτι μου ειπε δεν ειναι του επαγγελματος, ουτε κανει συστηματικα πιατσα. Συμπληρωνει εισοδημα! Πολυ ομορφο, γυρω στα 20-23 (με επιφυλαξη γιατι γυναικες ειναι!) με piercing και μαλλια με κοτσιδακια πυκνα μαι μικρα. Βιβιαν το ονομα της. Την πετυχα πολυ αργα 3-3και. Δεν την πηρα ομως. Μαλακια μου! Ξερει καποιος?
που κοντα αδερφε...στον οσε?
 

Επισκέπτης
Ο piatsovios εχει δικιο.
Εγω παλι πετυχα ξημερωματα τσικνοπαρασκευης μια επι της Μοναστηριου ελληνιδα η οποια ζητουσε 40 και απο οτι μου ειπε δεν ειναι του επαγγελματος, ουτε κανει συστηματικα πιατσα. Συμπληρωνει εισοδημα! Πολυ ομορφο, γυρω στα 20-23 (με επιφυλαξη γιατι γυναικες ειναι!) με piercing και μαλλια με κοτσιδακια πυκνα μαι μικρα. Βιβιαν το ονομα της. Την πετυχα πολυ αργα 3-3και. Δεν την πηρα ομως. Μαλακια μου! Ξερει καποιος?

δηλαδη δυσκολα να την πετυχω σημερα το βραδυ, εγω παντοσ θα βολταρω και αν την πετυχω και αξιζει θα την παρω.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Mικρη βολτα χθες, μετα απο πολυ καιρο.
Νωρις, κατα τις 8, ειχε δυο συμπαθητικες στο παρκινγκ του City Gate. 30 Ευρω.
Στην Γιαννιτσων ειχε αρκετες που δεν τις ειχα ξαναδει - εχασα επεισοδια -
Μια μικρη με ασπρο κοντο φορεμα φαινοταν εντυπωσιακη. Δεν προλαβα να της μιλησω
γιατι την φορτωσε καποιος.

Οταν ξαναπερασα, 8.45 ηταν ολες φορτωμενες στην κλουβα της αστυνομιας 
Φαινοταν καμια δεκαρια μεσα :2funny: :2funny:

Λιγο πιο περα απ΄το Sol ειδα χθες και παλιοτερα, μαλιστα και μεσημερι Κυριακης
μια φορα, μια με κοντα μαλια, ψιλοασχημο προσωπο αλλα ωραιο σωμα. Οταν της μιλησα
φαινοταν για Ελληνιδα.
Ξερει κανεις κατι αλλο ?  :think:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ωραια αναφωρα φιλε μου ωραιοσ.ειχα φωρτωσει μια απο την περιοχη που λεσ με ασχημο οντωσ πρωσωπο αλλα με προβληματιζει το κοντα μαλλια...αυτη που ειχα φωρτωσει εγω ητανε ξανθια οντωσ ελληνιδα με φατσα μετρια σαν να ειχε κατι σπυρακια στο προσοπω αν θυμαμαι καλα κ μου ειχε δωσει το ονομα λιτσα ητανε παντοσ ελληνιδα .παντοσ αυτο που λενε ασχημη γκομενα τρελο γαμησει εινε αληθεια με 25 ευρω ειχα περασει τελεια φιλε μου.βεβαια για να σου ειμε ειλικρινησ μιλαω για 4-5 μηνεσ πριν μιασ κ δεν ειμε απο θεσσαλονικη.ισωσ ο βασιλιασ ai pacino μολισ αποφασησει να ξαναβολταρει στην πιατσα να μασ διαφωτισει συντομα γιατι μαλλον κρυωνει ακομα κ εινε τρυπομενοσ μονο στα κουτουκια του τα ζεστα. :grin: :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Mπορει να ειναι και η ιδια. 25 ευρω μου ειπε κι εμενα.
Νομιζω την πετυχα και με ξανθα και με μαυρα μαλλια, κοντα παντα.
Ουτε εγω ειμαι Σαλονικιος  ;)
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Κανενα νεοτερο απο το μετωπο εχουμε?
Η θα κατεβουμε τσαμπα το Σαββατο???
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
καλησπερα .περνουσα πριν βιαστικα απο γιαννιτσων.Ειδα μια εκει κοντα στη στροφη για city gate .Μια Κοντουλα ηταν.. Μου φανηκε καλο κομματακι.Την ξερουμε γιατι απο πιατσα δεν εχω ιδεα,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom