Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (5 μέλη και 3 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.074
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
Η Σονια κάνει ακαποτα όσο κάνει κ η Ντάιζη, η Ντεση, και η Συλβια όταν μιλάνε για τιμές με πελάτες. Ακα πιπες
Δεν τα ξέρω φίλε ,ούτε το έχω επιχειρήσει .αλλά δεν αναφέρθηκε ποτέ.
Εδώ ακα πίπα έχουμε αρχίσει να φοβόμαστε να δώσουμε σε μπουρδέλο πόσο μάλλον στην πιάτσα
 

Johnny walker 48

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
Τα δύο ωουλγαρακια μου αναφέρουμε χλόης είναι το ένα με μπλε παντελόνι και το άλλο με λευκό και μπλε κολαν σημερα (σορυ αν η ερώτηση είναι χαζή καινούργιος στον χώρο)
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
61
Like
60
Πόντοι
0
Τώρα Γιαννιτσών στο ύψος λίγο μετά την διασταύρωση του One με κατεύθυνση προς ΚΤΕΛ από την αριστερή πλευρά παίζει μια καστανοξανθη ψιλή σχετικά με γόβα κ καλσόν μαύρο και μια πράσινη κολλητή φουστιτσα μίνι ποια είναι?

από την περιγραφή είναι η σβέτα, έχουν αναφερθεί αναλυτικά πιο πίσω, δεν θα επαναλάβω
εγώ δεν θα πήγαινα
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Ρε φίλε με καποτα ήμουν ,τι μυκητιαση μου λες .
Λες να πηγαίνω να μπαίνω ακα ..;
Ξέρω τι και πώς ,αυτά ειδικά εμφανίζονται σε 1-2 μέρες .
Όχι βέβαια, δεν υπονοώ κάτι τέτοιο. Αλλά καμιά φορά κάτι όπως οι μύκητες που κολλάνε εύκολα μπορεί να πάνε πχ από το μουνί στο δάχτυλο και από το δάχτυλο στο πουλί. Όταν βρωμάει ψάριείναι ύποπτη η κατάσταση.
Συμφωνώ για τις 1-2 μέρες.
Τεσπα, καμία κακή πρόθεση δεν είχα
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
195
Πόντοι
1
Φίλε, άμα μυρίζει ψαρίλα το μουνί, έχει μυκητίαση. Κοίταζε τις επόμενες μέρες το πουλί σου για άσπρα σημαδάκια και φαγούρα μήπως χρειαστείς καμιά αλοιφή.

Και σε μένα κάμποσες φορές δεν μύριζε η Σόνια.
εχω παει με χιλιαδες ακαποτα σε ουκρανια,κυπρο και αλλες χωρες.μια φωρα μου ετυχε ρουμανα
απο κολαδικο ειχαι απαισια μυρωδια και μετα που την γαμησε τις επομενες 24 ωρες με επιασε φαγουρα.
μετα απο λιγο μετα απο εντονη φαγουρα ειδα οτι ειχε ξεφιληστη και ολο ασπρο!πηγα σε φαρμακειο
μου εδωσαν μια κρεμα που γρηγορα με θεραπευσε.δεν μπορουσα να περπατησω συνεχως τον εξινα.
εχω τον ιδιο φοβο ακομα αλλα δεν μου ξαναετυχε.αν καταλαβω καπεια μθριζει την διωχνω.
αθηνα μου αρεσε που ειχε χοτελ με μπανιο και καθαρα.σαλονικη ισοσ στουντιο παω.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
από την περιγραφή είναι η σβέτα, έχουν αναφερθεί αναλυτικά πιο πίσω, δεν θα επαναλάβω
εγώ δεν θα πήγαινα
Έχει ρε φίλε όμως μια κωλοτρυπίδα σκέτο ποίημα. Τον τρώει όλον μέσα και είναι σφιχτή όσο πρέπει. Εγώ είναι αδύνατον να αντισταθώ, βάζω την καπότα μου και ρίχνω
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.074
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
εχω παει με χιλιαδες ακαποτα σε ουκρανια,κυπρο και αλλες χωρες.μια φωρα μου ετυχε ρουμανα
απο κολαδικο ειχαι απαισια μυρωδια και μετα που την γαμησε τις επομενες 24 ωρες με επιασε φαγουρα.
μετα απο λιγο μετα απο εντονη φαγουρα ειδα οτι ειχε ξεφιληστη και ολο ασπρο!πηγα σε φαρμακειο
μου εδωσαν μια κρεμα που γρηγορα με θεραπευσε.δεν μπορουσα να περπατησω συνεχως τον εξινα.
εχω τον ιδιο φοβο ακομα αλλα δεν μου ξαναετυχε.αν καταλαβω καπεια μθριζει την διωχνω.
αθηνα μου αρεσε που ειχε χοτελ με μπανιο και καθαρα.σαλονικη ισοσ στουντιο παω.
Τόσες μέρες που έχουν περάσει άμα είχε παιχτεί κάτι τέτοιο όπως είπε ο adonis4 θα είχα βγάλει ήδη και το δέρμα μου από την φαγούρα .
Τέλος πάντων εγώ επιμένω στην απλησια ..
Πάνε γάμα 2-3 φορές και εσύ συνεχόμενα και πετά απλά την καποτα χωρίς να πλυθείς και θα καταλάβεις μετά από λίγη ώρα πως θα μυρίζει το παπαρι σου .
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.235
Πόντοι
746
Καλο θα ηταν οι κοπελες τις ωρες που δουλευουν να παιρνουν οσο μπορουν μετρα υγιεινης. ( Μωρομαντηλα λιγο νερακι) Κ να μην επισκεπτονται τον γυναικολογο μια φορα στα πεντε χρονια αλλα συχνοτερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Neapoliths

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
51
Like
115
Πόντοι
0
Φίλε, άμα μυρίζει ψαρίλα το μουνί, έχει μυκητίαση. Κοίταζε τις επόμενες μέρες το πουλί σου για άσπρα σημαδάκια και φαγούρα μήπως χρειαστείς καμιά αλοιφή.

Και σε μένα κάμποσες φορές δεν μύριζε η Σόνια.
Ταλαιπωρουμαι εδώ και καιρό με κατι άσπρα σημαδάκια στο κεφάλι αλλά χωρίς φαγουρα. και δε ξέρουμε τι είναι. Αλοιφές έβαλα, σε γιατρούς πήγα και δε λένε να φύγουν.μήπως ξερει κάνεις τι μπορεί να είναι? Υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κάτι από πιπα γιατί ακαποτο σεξ εχω πολλα χρόνια να κανω
 
Τελευταία τροποποίηση:

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Ταλαιπωρουμαι εδώ και καιρό με κατι άσπρα σημαδάκια στο κεφάλι. και δε ξέρουμε τι είναι. Αλοιφές έβαλα, σε γιατρούς πήγα και δε λένε να φύγουν.μήπως ξερει κάνεις τιμπορεί να είναι? Υπάρχει περίπτωση να το κόλλησα από πιπα γιατί ακαποτο σεξ εχω πολλα χρόνια να κανω
φιλε πανε σε γιατρο μην ρωτας τετοιου ειδος συμβουλες σε φορουμ δεν ειμαστε γιατροι..
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Ταλαιπωρουμαι εδώ και καιρό με κατι άσπρα σημαδάκια στο κεφάλι αλλά χωρίς φαγουρα. και δε ξέρουμε τι είναι. Αλοιφές έβαλα, σε γιατρούς πήγα και δε λένε να φύγουν.μήπως ξερει κάνεις τι μπορεί να είναι? Υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κάτι από πιπα γιατί ακαποτο σεξ εχω πολλα χρόνια να κανω
Ταλαιπωρουμαι εδώ και καιρό με κατι άσπρα σημαδάκια στο κεφάλι αλλά χωρίς φαγουρα. και δε ξέρουμε τι είναι. Αλοιφές έβαλα, σε γιατρούς πήγα και δε λένε να φύγουν.μήπως ξερει κάνεις τι μπορεί να είναι? Υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κάτι από πιπα γιατί ακαποτο σεξ εχω πολλα χρόνια να κανω
Δεν βρήκε τη λύση ο γιατρός που σε εξέτασε και ρωτάς εμάς τους bourdelιάρηδες στο φόρουμ;;
Σε δερματολόγο αφροδισιολόγο να πας.
 

Lupelius@

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
7
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές , έχω βάλει στο μάτι τη Σβετα , γενικά αξίζει ; Έχει κάποια συμμετοχή ; ή στέκεται απλά σαν κούτσουρο και τον παίρνει ;
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Live now από τη Γιαννιτσών
Αλβα σούπερ καύλα με μίνι φούστα που τονίζουν τα κωλομαγουλα και μπότες πάνω από το γόνατο!!!
Είναι για πολύ γαμησι!!!
Αλλά δεν ξέρω αν θα τα κλαψωτα €€.....
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Live now από τη Γιαννιτσών
Αλβα σούπερ καύλα με μίνι φούστα που τονίζουν τα κωλομαγουλα και μπότες πάνω από το γόνατο!!!
Είναι για πολύ γαμησι!!!
Αλλά δεν ξέρω αν θα τα κλαψωτα €€.....
Θα σε κάνουν πλουσιότερο 20€; Άντε ρε μλκ ορμα δεν αγοράζεις σπιτι
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom