Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
604
Κριτικές
3
Like
1.450
Πόντοι
486
Τώρα Γιαννιτσών στο ύψος λίγο μετά την διασταύρωση του One με κατεύθυνση προς ΚΤΕΛ από την αριστερή πλευρά παίζει μια καστανοξανθη ψιλή σχετικά με γόβα κ καλσόν μαύρο και μια πράσινη κολλητή φουστιτσα μίνι ποια είναι?
 

Mikelsolo

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα στο crew της Σαλονικας. Απο την πιατσα ποια αξιζει που κανει deep throat. (Θα ηθελα να μου πειτε 2 κοπελες).
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.728
Πόντοι
3.796
Για το καδισιο είχαμε συζήτηση προχθές ότι ειναι βρωμιάρα .
Και μάλιστα μετά τις επιπλήξεις που έγιναν εδώ ,για τα ντυσίματα κτλ είδα ότι αρκετές άρχισαν να αλλάζουν από τις Βουλγάρες εννοώ Χλόης.
Η Ιουλία ξανά φορτώθηκε αυτές τις μέρες ,20 ευρώ από μόνη χωρίς παζάρια και γαμησι αδιαμαρτύρητα στο ερείπιο.δυσκολα θα την ξανά πάρω ,αφού έχει πολύ απάθεια στο γαμησι ,κάθεται και τον τρώει απλά αθόρυβα και περιμένει να τελειώνεις να φύγει .σε σχέση με το καινούριο βουλγαρακι που βγαίνει και με μπλε φόρμα ,μέρα με την νύχτα .
Τώρα κάτι άλλο ,προχθές φόρτωσα την Σόνια πάλι .
Την είχα πάρει 2 φορές μόνο πίπα αλλά επειδή προχθές το είχε στα 20 ευρώ πιπα-γαμησι είπα να την ξανά πάρω για όλο το πακέτο .
Γιατί ρε μαλακες όσοι την έχετε πάρει δεν γράφετε ότι είναι τέτοια ψαρομουνα;;
Το γράφω και ακόμα αναγουλιαζω ,μια ώρα βάφονται να βγουν στην πιάτσα και βαριουνται 10 λεπτά να πλύνουν το μουνι τους .
Καλά έκανα και φόρτωνα μόνο για τσιμπούκι ..ξανά τέτοια μαλακια δεν την κάνω ,καλύτερα να γαμαω τα βουλγαρακια της χλόης στο ερείπιο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.728
Πόντοι
3.796
Εγώ πριν καιρό που είχα φορτώσει την Σόνια, δεν μύριζε ρε τύπε! Και μέσα στο αμάξι, να πω ότι ήταν έξω και δεν με πήρε η μπόχα... Πάντως ήμασταν άβολα, ωραίο κορμί αλλά ψιλή, μετά βγήκαμε έξω και με τελείωσε, λίγο στόμα λίγο χέρι να φεύγουμε! :bigdick:
Δεν ξέρω φίλε μου σου λέω τι έτυχε σε μένα .
Εκτός ότι άρχισαν κάποιες και βαράνε υπερωρίες από ότι βλέπω από νωρίς μέχρι αργά το βράδυ ,δεν πλένονται κιόλας .
Μάλλον έπεσε πείνα με τα 30ρια και τώρα βγάζουν τα σπασμένα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.022
Like
4.462
Πόντοι
456
Εγώ πριν καιρό που είχα φορτώσει την Σόνια, δεν μύριζε ρε τύπε! Και μέσα στο αμάξι, να πω ότι ήταν έξω και δεν με πήρε η μπόχα... Πάντως ήμασταν άβολα, ωραίο κορμί αλλά ψιλή, μετά βγήκαμε έξω και με τελείωσε, λίγο στόμα λίγο χέρι να φεύγουμε! :bigdick:
Τα πίνει μια χαρα η Σονια ακαποτα δλδη ;
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
Χάρη την Ρουμάνα την γάμησες στην Αθήνα, εδώ είναι για τις κοπέλες της Θεσσαλονίκης, σε λάθος νήμα γράφεις
ιουνη 5 με 13 θα ειμαι θεσαλονικη για αυτο θελω να μαθω.ελληνιδες ψαχνω αν μπορει καπειος να βοηθησει.
ο σαλονικιος φιλος μου εχει δουλειες και καθολου χρονο καλοκαιρι!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
ιουνη 5 με 13 θα ειμαι θεσαλονικη για αυτο θελω να μαθω.ελληνιδες ψαχνω αν μπορει καπειος να βοηθησει.
ο σαλονικιος φιλος μου εχει δουλειες και καθολου χρονο καλοκαιρι!

δεν αξίζει η Θεσσαλονίκη για σεξοτουρισμό καλύτερα στην Αθήνα, ξανά σκέψου το μήπως και πας Αθήνα καλύτερα γιατί εδώ τα πράγματα είναι ψώφια.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Για το καδισιο είχαμε συζήτηση προχθές ότι ειναι βρωμιάρα .
Και μάλιστα μετά τις επιπλήξεις που έγιναν εδώ ,για τα ντυσίματα κτλ είδα ότι αρκετές άρχισαν να αλλάζουν από τις Βουλγάρες εννοώ Χλόης.
Η Ιουλία ξανά φορτώθηκε αυτές τις μέρες ,20 ευρώ από μόνη χωρίς παζάρια και γαμησι αδιαμαρτύρητα στο ερείπιο.δυσκολα θα την ξανά πάρω ,αφού έχει πολύ απάθεια στο γαμησι ,κάθεται και τον τρώει απλά αθόρυβα και περιμένει να τελειώνεις να φύγει .σε σχέση με το καινούριο βουλγαρακι που βγαίνει και με μπλε φόρμα ,μέρα με την νύχτα .
Τώρα κάτι άλλο ,προχθές φόρτωσα την Σόνια πάλι .
Την είχα πάρει 2 φορές μόνο πίπα αλλά επειδή προχθές το είχε στα 20 ευρώ πιπα-γαμησι είπα να την ξανά πάρω για όλο το πακέτο .
Γιατί ρε μαλακες όσοι την έχετε πάρει δεν γράφετε ότι είναι τέτοια ψαρομουνα;;
Το γράφω και ακόμα αναγουλιαζω ,μια ώρα βάφονται να βγουν στην πιάτσα και βαριουνται 10 λεπτά να πλύνουν το μουνι τους .
Καλά έκανα και φόρτωνα μόνο για τσιμπούκι ..ξανά τέτοια μαλακια δεν την κάνω ,καλύτερα να γαμαω τα βουλγαρακια της χλόης στο ερείπιο
ΓΕΛΑΣΑ ρε δικε μου με την ψυχη μου ψαρομουνα:D::D::D::D::D:..εμενα ποτε δεν με τραβηξε η συγκεκριμενη..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.728
Πόντοι
3.796
ΓΕΛΑΣΑ ρε δικε μου με την ψυχη μου ψαρομουνα:D::D::D::D::D:..εμενα ποτε δεν με τραβηξε η συγκεκριμενη..
Έχει τύχει και με άλλες .όπως λέει ο φίλος πιο πανω σε αυτόν έτυχε να μην έχει τέτοια ατυχήματα .
Όπως και με την Νταίζη συμπεθέρα,εγώ όταν την πήρα ήταν καθαρη άλλος ανέφερε ότι βρωμουσε το μουνι της το ίδιο είχαν πει και για Σύλβια .
Το όλο θέμα είναι να πλένονται και λίγο ,άμα είναι να γαμησουμε δέκα λεπτά και μετά να θέλει βιολογικό το αμάξι κάθε φορά πάμε στα στούντιο καλύτερα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.483
Κριτικές
165
Like
25.321
Πόντοι
34.168
Έχει τύχει και με άλλες .όπως λέει ο φίλος πιο πανω σε αυτόν έτυχε να μην έχει τέτοια ατυχήματα .
Όπως και με την Νταίζη συμπεθέρα,εγώ όταν την πήρα ήταν καθαρη άλλος ανέφερε ότι βρωμουσε το μουνι της το ίδιο είχαν πει και για Σύλβια .
Το όλο θέμα είναι να πλένονται και λίγο ,άμα είναι να γαμησουμε δέκα λεπτά και μετά να θέλει βιολογικό το αμάξι κάθε φορά πάμε στα στούντιο καλύτερα.
Πως να πλενονται ρε φιλε?
Να πηγαινουν σπιτι μετα απο καθε φορτωμα και να γυριζουν?
Να πατε στο δημαρχο να φτιαξει καμμια βρυση εκει διπλα,
μπας και βελτιωθει η κατασταση.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Έχει τύχει και με άλλες .όπως λέει ο φίλος πιο πανω σε αυτόν έτυχε να μην έχει τέτοια ατυχήματα .
Όπως και με την Νταίζη συμπεθέρα,εγώ όταν την πήρα ήταν καθαρη άλλος ανέφερε ότι βρωμουσε το μουνι της το ίδιο είχαν πει και για Σύλβια .
Το όλο θέμα είναι να πλένονται και λίγο ,άμα είναι να γαμησουμε δέκα λεπτά και μετά να θέλει βιολογικό το αμάξι κάθε φορά πάμε στα στούντιο καλύτερα.
ετσι ειναι οπως τα λες ακριβως..ποτε θα σου τυχει..βεβαια εχει καποιες στανταρ καθαρες..
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
270
Like
1.044
Πόντοι
201
Για το καδισιο είχαμε συζήτηση προχθές ότι ειναι βρωμιάρα .
Και μάλιστα μετά τις επιπλήξεις που έγιναν εδώ ,για τα ντυσίματα κτλ είδα ότι αρκετές άρχισαν να αλλάζουν από τις Βουλγάρες εννοώ Χλόης.
Η Ιουλία ξανά φορτώθηκε αυτές τις μέρες ,20 ευρώ από μόνη χωρίς παζάρια και γαμησι αδιαμαρτύρητα στο ερείπιο.δυσκολα θα την ξανά πάρω ,αφού έχει πολύ απάθεια στο γαμησι ,κάθεται και τον τρώει απλά αθόρυβα και περιμένει να τελειώνεις να φύγει .σε σχέση με το καινούριο βουλγαρακι που βγαίνει και με μπλε φόρμα ,μέρα με την νύχτα .
Τώρα κάτι άλλο ,προχθές φόρτωσα την Σόνια πάλι .
Την είχα πάρει 2 φορές μόνο πίπα αλλά επειδή προχθές το είχε στα 20 ευρώ πιπα-γαμησι είπα να την ξανά πάρω για όλο το πακέτο .
Γιατί ρε μαλακες όσοι την έχετε πάρει δεν γράφετε ότι είναι τέτοια ψαρομουνα;;
Το γράφω και ακόμα αναγουλιαζω ,μια ώρα βάφονται να βγουν στην πιάτσα και βαριουνται 10 λεπτά να πλύνουν το μουνι τους .
Καλά έκανα και φόρτωνα μόνο για τσιμπούκι ..ξανά τέτοια μαλακια δεν την κάνω ,καλύτερα να γαμαω τα βουλγαρακια της χλόης στο ερείπιο
Φίλε, άμα μυρίζει ψαρίλα το μουνί, έχει μυκητίαση. Κοίταζε τις επόμενες μέρες το πουλί σου για άσπρα σημαδάκια και φαγούρα μήπως χρειαστείς καμιά αλοιφή.

Και σε μένα κάμποσες φορές δεν μύριζε η Σόνια.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.728
Πόντοι
3.796
Φίλε, άμα μυρίζει ψαρίλα το μουνί, έχει μυκητίαση. Κοίταζε τις επόμενες μέρες το πουλί σου για άσπρα σημαδάκια και φαγούρα μήπως χρειαστείς καμιά αλοιφή.

Και σε μένα κάμποσες φορές δεν μύριζε η Σόνια.
Ρε φίλε με καποτα ήμουν ,τι μυκητιαση μου λες .
Λες να πηγαίνω να μπαίνω ακα ..;
Ξέρω τι και πώς ,αυτά ειδικά εμφανίζονται σε 1-2 μέρες .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.728
Πόντοι
3.796
Πως να πλενονται ρε φιλε?
Να πηγαινουν σπιτι μετα απο καθε φορτωμα και να γυριζουν?
Να πατε στο δημαρχο να φτιαξει καμμια βρυση εκει διπλα,
μπας και βελτιωθει η κατασταση.
Δεν είπα να πλένονται μετά από κάθε γαμησι ρε φακίρη ,αλλά δεν γίνεται να βγαίνεις 20 ώρες στην πιάτσα και να μην συμμαζευεσαι που και που .
Οι περισσότερες έτσι είναι ,άμα κάνεις μπάνιο μονο με μωρομαντηλο μετά πως να μην βρωμας
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Μιας και αναφερατε την σονια ρε παιδια να κανω μια ερωτηση η μανα της που ειναι σαν δρακουλας τι λεει αυτη??
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Δεν είπα να πλένονται μετά από κάθε γαμησι ρε φακίρη ,αλλά δεν γίνεται να βγαίνεις 20 ώρες στην πιάτσα και να μην συμμαζευεσαι που και που .
Οι περισσότερες έτσι είναι ,άμα κάνεις μπάνιο μονο με μωρομαντηλο μετά πως να μην βρωμας

οι περισσότερες στην πιάτσα το λιγότερο που έχουν είναι οι μύκητες στο μουνί τους και μυρίζει ψαρίλα γιατί αν το ψάξεις πιο βαθιά θερίζουν οι λοιμώξεις, γενικά το ακάποτο στην πιάτσα πάει σύννεφο το 7 στους 10 γαμάνε ακάποτα τις πιατσόβιες. Είναι κοινό μυστικό
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.728
Πόντοι
3.796
οι περισσότερες στην πιάτσα το λιγότερο που έχουν είναι οι μύκητες στο μουνί τους και μυρίζει ψαρίλα γιατί αν το ψάξεις πιο βαθιά θερίζουν οι λοιμώξεις, γενικά το ακάποτο στην πιάτσα πάει σύννεφο το 7 στους 10 γαμάνε ακάποτα τις πιατσόβιες. Είναι κοινό μυστικό
Από πού το συμπερανες αυτό ρε Κούλη;
Μην βγάζετε διαγνώσεις έτσι για να είχαμε να λέγαμε .
Μύκητες είναι το πιο εύκολο και μπορείς να κολλήσεις από οποιαδήποτε ακόμα και σε στούντιο και σε γκόμενα που γνώρισες σε καφέ .
Επίσης πρέπει να είσαι ακαποτος για μύκητες .
Μην βγάζετε ποσοστά 7/10 και μαλακίες ,αυτά τα κάνουν μόνο κάτι διανοητικά καθηστεριμενοι και κάτι ψυχανωναλοι
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Από πού το συμπερανες αυτό ρε Κούλη;
Μην βγάζετε διαγνώσεις έτσι για να είχαμε να λέγαμε .
Μύκητες είναι το πιο εύκολο και μπορείς να κολλήσεις από οποιαδήποτε ακόμα και σε στούντιο και σε γκόμενα που γνώρισες σε καφέ .
Επίσης πρέπει να είσαι ακαποτος για μύκητες .
Μην βγάζετε ποσοστά 7/10 και μαλακίες ,αυτά τα κάνουν μόνο κάτι διανοητικά καθηστεριμενοι και κάτι ψυχανωναλοι

ίσως ήταν άστοχο το 7/10 αλλά πολλοί τον δίνουν ακάποτα στις πιατσόβιες να το ξέρεις, μην κοιτάς που δεν γράφουν εδώ για ακα γιατί υπάρχουν και κάποιοι κανόνες στο φόρουμ.

Στα υπόλοιπα συμφωνώ και από μια απλή νορμάλ κοπέλα της διπλανής πόρτας μπορεί να κολλήσεις μύκητες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.127
Κριτικές
11
Like
17.728
Πόντοι
3.796
ίσως ήταν άστοχο το 7/10 αλλά πολλοί τον δίνουν ακάποτα στις πιατσόβιες να το ξέρεις, μην κοιτάς που δεν γράφουν εδώ για ακα γιατί υπάρχουν και κάποιοι κανόνες στο φόρουμ.

Στα υπόλοιπα συμφωνώ και από μια απλή νορμάλ κοπέλα της διπλανής πόρτας μπορεί να κολλήσεις μύκητες
Κούλη σου είπα ποιοι είναι αυτοί που τα κάνουν .
Και οι κοπέλες που παίρνουν ακα είναι συγκεκριμένες.
Για την Σόνια παράδειγμα δεν έχει ακουστεί ποτέ κάτι τέτοιο ούτε για πίπα ακα.
Απλά κάποια πράγματα τα αναφέρουμε και μερικοί το κάνουν επιστήμη .
Δεν σημαίνει ότι επειδή βρωμουσε πρέπει να έχει και κάτι αφροδίσιο,όπως κατευθείαν αναφέρθηκαν οι μύκητες .
Οι περισσότερες που είναι ώρες στην πιάτσα βρωμάνε γιατί είναι απλησια ,με ένα μωρομαντηλο δεν σημαίνει ότι καθάρισε ενώ έχουν φάει 10 πουτσες
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.022
Like
4.462
Πόντοι
456
Κούλη σου είπα ποιοι είναι αυτοί που τα κάνουν .
Και οι κοπέλες που παίρνουν ακα είναι συγκεκριμένες.
Για την Σόνια παράδειγμα δεν έχει ακουστεί ποτέ κάτι τέτοιο ούτε για πίπα ακα.
Απλά κάποια πράγματα τα αναφέρουμε και μερικοί το κάνουν επιστήμη .
Δεν σημαίνει ότι επειδή βρωμουσε πρέπει να έχει και κάτι αφροδίσιο,όπως κατευθείαν αναφέρθηκαν οι μύκητες .
Οι περισσότερες που είναι ώρες στην πιάτσα βρωμάνε γιατί είναι απλησια ,με ένα μωρομαντηλο δεν σημαίνει ότι καθάρισε ενώ έχουν φάει 10 πουτσες
Η Σονια κάνει ακαποτα όσο κάνει κ η Ντάιζη, η Ντεση, και η Συλβια όταν μιλάνε για τιμές με πελάτες. Ακα πιπες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom