Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.250
Πόντοι
746
Από μέσα ;
Και εγώ έχω ακούσει ότι είναι από τα μέρη σου ..αλλά μάλλον εκεί μεγάλωσε γιατί πιο πολύ για πιο πάνω μεριά την κόβω .. κακαβιά και πάνω
Ναι. Την εχω ακουσει να μιλαει κ με την Αλβα....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Βόλτα μετά τις 1 στην πιάτσα ..γρήγορο πέρασμα γιατί φόρτωσα γρήγορα οπότε και έφυγα .
Από κτηνιατρειο μέχρι το σελ 5-6 κροσακια σήμερα και σε όλο το μήκος της Γιαννιτσών αλλά 3-5 τρανς - κρος .
Οι μαύρες κανονικά στα πόστα τους και μετά το τουντει η βυζαρου με το κόκκινο αμάξι .
Στη Χλόης μέχρι πριν ώρα που έφυγα ήταν τα 2 βουλγαρακια.
Λίγη κίνηση ευτυχώς οπότε και τιμήθηκε επιτέλους το αδύνατο ,δεν ξέρω το όνομα του .αυτό με τα φουσκωμένα χείλη που έβγαινε με μπλε φόρμα .σήμερα φοράει τζιν ,φοβερό κωλαρακι και σφιχτό.
Πίπα βέβαια πολύ βιαστική αφού μόλις σηκώθηκε καλά κατευθείαν γύρισε να γαμηθει αλλά ωραίο γαμησι με βογγητα και ωραία αίσθηση ο κωλος .20 ευρώ κατευθείαν ζητάνε και τα δύο χωρίς παζάρια και πονηριες . συννενόηση στα αγγλικά ,δεν μιλάει ελληνικά αλλά αγγλικά συννενοηται μια χαρά .
Από μοναστηριού δεν πέρασα καθόλου,λόγο ώρας σκέφτηκα τζάμπα κοπος ,οπότε αναστροφή στη διχάλα και πέρασμα πάλι την Γιαννιτσών.
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
Ξανα περασμα προχθες.
Διχαλα κατι κοντοχοντρες μαζι με το καδισιο που μυριζει σαν καδος.
Η μανα της σονιας
Χλοης τα δυο βουλγαρακια οπως ειπαν. Αξιζει δοκιμη κανενα;
Η ιουλια αν λεω καλα εμει στος λαμαρινες.
21:00 νταν σκαει η αλβα με τον γκομενο της και την ελενη η οποια οκ ειναι ξανθια. ( φορουσε κοκκινα ρουχα και δεν πολυθυμομουν μαλλια)
Μαζι τους μια κοντη ακομη.
Μαλωναν απο τις 21:00 εως τις 21:35.
Ο νταβας ολο κατι ελεγε κουνιοταν εδειχνε … τελος παντων.
Παιρνω ελενη. Λεει μονο με προφυλαξη 20 πιπα 30 σεξ.
Οκ λεω ελα κοντα, χθες πηγαμε λεω ξανα με 20. Οκ μωρο λεει παμε σε θυμαμαι.
Καλη πιπουλα. Και ωραιο κωλαρι.
Φορουσε και ενα διχτυωτο φαινοταν τα βυζια.
Αντε να καλοκαιριασει να βγαινει και καμμια μπλουζα.
Η αλβα κολαν με στρας εντυπωσιακη.
Θα την επαιρνα αλλα παρα ειναι ξεπετα γαμω.
Η ελενη μια χαρα. Για 20 ευρω κανει ακριβως αυτο που πρεπει.
Δεν ζηταω και εγω με 20 ευρω να ξαπλωσει μεσα στο αμαξι να γαμηθουμε οπως τις τσοντες.
Απλα να μην ειναι αγαλμα.
Αυτα απο εμενα !
Αν θελετε εντυπωσεις πειτε γνωμη για 2 βουλγαρακια χλοης ποιο να δοκιμασω.
Η την μαυρομαλλα απο τις συμπεθερες ; Ντεζυ ;;; Η σιλβια ; Πως τη λενε δε θυμαμαι !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αα !
Ηταν και παλι η γιαγια το αρπακτικο στην πειραιως !
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Ξανα περασμα προχθες.
Διχαλα κατι κοντοχοντρες μαζι με το καδισιο που μυριζει σαν καδος.
Η μανα της σονιας
Χλοης τα δυο βουλγαρακια οπως ειπαν. Αξιζει δοκιμη κανενα;
Η ιουλια αν λεω καλα εμει στος λαμαρινες.
21:00 νταν σκαει η αλβα με τον γκομενο της και την ελενη η οποια οκ ειναι ξανθια. ( φορουσε κοκκινα ρουχα και δεν πολυθυμομουν μαλλια)
Μαζι τους μια κοντη ακομη.
Μαλωναν απο τις 21:00 εως τις 21:35.
Ο νταβας ολο κατι ελεγε κουνιοταν εδειχνε … τελος παντων.
Παιρνω ελενη. Λεει μονο με προφυλαξη 20 πιπα 30 σεξ.
Οκ λεω ελα κοντα, χθες πηγαμε λεω ξανα με 20. Οκ μωρο λεει παμε σε θυμαμαι.
Καλη πιπουλα. Και ωραιο κωλαρι.
Φορουσε και ενα διχτυωτο φαινοταν τα βυζια.
Αντε να καλοκαιριασει να βγαινει και καμμια μπλουζα.
Η αλβα κολαν με στρας εντυπωσιακη.
Θα την επαιρνα αλλα παρα ειναι ξεπετα γαμω.
Η ελενη μια χαρα. Για 20 ευρω κανει ακριβως αυτο που πρεπει.
Δεν ζηταω και εγω με 20 ευρω να ξαπλωσει μεσα στο αμαξι να γαμηθουμε οπως τις τσοντες.
Απλα να μην ειναι αγαλμα.
Αυτα απο εμενα !
Αν θελετε εντυπωσεις πειτε γνωμη για 2 βουλγαρακια χλοης ποιο να δοκιμασω.
Η την μαυρομαλλα απο τις συμπεθερες ; Ντεζυ ;;; Η σιλβια ; Πως τη λενε δε θυμαμαι !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αα !
Ηταν και παλι η γιαγια το αρπακτικο στην πειραιως !
Στο προηγούμενο μήνυμα ρε συ λέει την εμπειρία του ο dew γι αυτές που ρωτάς.

Και αν δε βαριέσαι να δεις προηγούμενες σελίδες λέμε για όλες όσες ανέφερες.

@DEWARSS μόνο Εσυ δεν την πετυχαίνεις ή μπορεί και να, αλλά μάλλον τσιγκουνεύεσαι
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
Γιαγιά αρπακτικό; εδώ είμαστε... για δωσε ινφο φίλε...ωρα και γενικα τι παίζει μαυτήν;
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
Στο προηγούμενο μήνυμα ρε συ λέει την εμπειρία του ο dew γι αυτές που ρωτάς.

Και αν δε βαριέσαι να δεις προηγούμενες σελίδες λέμε για όλες όσες ανέφερες.

@DEWARSS μόνο Εσυ δεν την πετυχαίνεις ή μπορεί και να, αλλά μάλλον τσιγκουνεύεσαι
Ναι ειδα λεει για την μπλε φορμα.
Θα δοκιμασω και εγω.
Γιαγια σε ενα σεβρολετ νομιζω η νταεβου γαλαζιο Κατι τετοιο
Στην πειραιως , πριν τη διχαλα δεξια. Εκει που στεκεται η γυφτισα κρητικια. Εχουν πει συναγωνιστες γι αυτη. Εγω δεν ειμαι φαν. Αλλα φαινεται οτι γυαλιζει το ματι της !
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Ναι ειδα λεει για την μπλε φορμα.
Θα δοκιμασω και εγω.
Γιαγια σε ενα σεβρολετ νομιζω η νταεβου γαλαζιο Κατι τετοιο
Στην πειραιως , πριν τη διχαλα δεξια. Εκει που στεκεται η γυφτισα κρητικια. Εχουν πει συναγωνιστες γι αυτη. Εγω δεν ειμαι φαν. Αλλα φαινεται οτι γυαλιζει το ματι της !
Εγώ ο ίδιος είπα ποσά πράγματα! Ποτε την πήρα, πως, τι μ κανε και που με πήγε!
Φυσικά την έχουν πάρει και άλλοι 2-3 από δω μέσα και το έχουν αναφερει
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
Ναι θυμαμαι οτι ειχες πει αλφι !
Το θεμα ειναι αυτο που λετε ολοι.
Οτι 20 για πιπα σεξ στην πιατσα ειναι οκ.
30 ειναι πολλα. Τα ειπαμε (ειπατε ) πολλακις.
Το καδισιο αν δεν εμπαινε με 20 θα εφευγα. Η ελενη το ιδιο. Η αλβανιδα το ιδιο. Η συμπεθερα η γεματη που δεν την πηρα κ αυτη ειπε οκ με 20.
Αρα ολες ερχονται με 20.
Καλο ειναι να μην φορτωνονται με 30. Αλλιως παμε στουντιο. Κανουμε και ντουζακι και ολα καλα.
 

Moonwalker19

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
29
Like
86
Πόντοι
0
Σήμερα πέρασα γύρω στις 10:30 απο πιάτσα, νέκρα απο κίνηση, αλλα παρούσες τα βουλγαρακια στη χλόης, συμπεθερες και οι 3,καλβα απούσα, ιουλια απούσα, ανικια και σια απούσες. Επειδή γυρνούσα απο υη δουλειά πλησίασα το μπλε κολάν να μ. παίξει μια μαλακια να φύγουν τα χοντρά αλλα αρνήθηκε, μετά πλησίασα την αλλη πιο λεπτή και άρχισε να φωνάζει οχιι you crazy? Δλδ να τις δίνεις εύκολα λεφτά για 5 λεπτά και να λένε οχι...
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
επειδή και σε εμένα έχουν αρνηθεί πολλές φορές (τις πιο πολλές) μια απλή μαλακία νομίζω ότι τους βαζουν λόγια οι νταβάδες να την αρνούνται λόγω χαμηλής τιμής (10, και κάποιες βουλγάρες ζητάνε να σου βαρεσουν μαλακια με 15)
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Ναι ειδα λεει για την μπλε φορμα.
Θα δοκιμασω και εγω.
Γιαγια σε ενα σεβρολετ νομιζω η νταεβου γαλαζιο Κατι τετοιο
Στην πειραιως , πριν τη διχαλα δεξια. Εκει που στεκεται η γυφτισα κρητικια. Εχουν πει συναγωνιστες γι αυτη. Εγω δεν ειμαι φαν. Αλλα φαινεται οτι γυαλιζει το ματι της !
Παλιά έβγαινε με ένα κόκκινο Ρενό μεγκαν σεντάν,, δεν την φορτώνεις σε φορτώνει αυτή στο αμάξι, ξαπλώνει το κάθισμα του συνοδηγού και μόλις τελειώσεις σου δίνει χαρτί να σκουπίστης και το πετάει πίσω στο πάτωμα, τα μαζεύει μια και καλή όταν φεύγει.
Την υδρωνε την φανέλα θυμάμαι, ανέβαινε πάνω και πήγαινε λες και ήταν στο ταψί του λουναπαρκ
 

anonimos fan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
33
Like
75
Πόντοι
0
χθες περασα απο γιαννιτσων!!
ειδα μια μελαχρινη ψηλο κοντουλα με κοντο μαλλι
ωραιο μουνι πριν το one salonica απο την δεξια πλευρα καθως πηγαινεις
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Παλιά έβγαινε με ένα κόκκινο Ρενό μεγκαν σεντάν,, δεν την φορτώνεις σε φορτώνει αυτή στο αμάξι, ξαπλώνει το κάθισμα του συνοδηγού και μόλις τελειώσεις σου δίνει χαρτί να σκουπίστης και το πετάει πίσω στο πάτωμα, τα μαζεύει μια και καλή όταν φεύγει.
Την υδρωνε την φανέλα θυμάμαι, ανέβαινε πάνω και πήγαινε λες και ήταν στο ταψί του λουναπαρκ
Έτσι ακριβώς
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
817
Κριτικές
3
Like
543
Πόντοι
306
Δωστε τα φωτα στον κοσμο και να γινετε Προμυθεας οσον αφορα την καινουρια οποιος την πηρε....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Μεθυσμένος εισαι τυπε;
Τι 5-10 χοτελ και ποιο οχτωβριο;
Το Βάις έβλεπες ;

@DEWARSS ο Χάρης είναι Κύπριος, ήρθε στην Ελλάδα για διακοπές και σεξοτουρισμό γιατί έκλεισαν την Ουκρανία λόγο του πολέμου. Τον γνωρίζω τον Χάρη από την Ουκρανία.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
η μια ρουμανα μιλουσε ελληνικα και μου εδωσε το κινητο της που ηταν τουρκικο νουμερο!
20 ευρο και 10 το χοτελ!μετα απο μια ωρα ξαναπηγα και γαμησα μουναρα τσιγγανα μικρη
εδωσα 20 και 5 χοτελ.δεν εχυνα και εδωσα αλλα 20 για να την γαμησω ακαποτα και τσιμπουκι.
βασικα ηθελα ελληνιδες και ας δωσω 200 αλλα οι φιλοι μου γνωστα μελη εδω στο θεμα ουκρανια
που ειναι επιχειρηματιες δεν με βοηθησαν σε αυτο το θεμα!σαλονικη ο φιλος ειχε διθεσιο αμαξι αλλα
δεν πηγαμε σε στουντιο οταν μου προτεινε!

Χάρη την Ρουμάνα την γάμησες στην Αθήνα, εδώ είναι για τις κοπέλες της Θεσσαλονίκης, σε λάθος νήμα γράφεις
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.951
Κριτικές
63
Like
7.520
Πόντοι
4.766
Ενημέρωση λάιβ (πάντα) ... ένας μερακλής πήρε μαζί τις αλβανίδες Αναστασία - γνωστή αλβανίδα...Θα έχει να πιάνει πολύ πράγμα :grin:
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
Καλησπερα.
Βολτα λαιβ
Στο καφε στη διχαλα 3 μαζι. Δεν τις ξερω.
Μανα σονιας μετα
Μερακλου γιαγια πειραιως
2 βουλγαρακια χλοης.
Πηγα να παρω το καστανο ξανθο. Αλλα πολυ μαυριλα.
Πηγα να παρω τη μπλε φορμα αλλα ειχε φορτωθει.
Κατι αδιαφορες μετα.
Ειδα στον καραμπαση μπροστα μια με σκιστα χειλια μαυρα μαλλια. Περασα ξανα αλλα τιποτα. Δε ξανα φανηκε ποια να ειναι;
Μολις φανηκαν ελενα και αλβανιδα τις πηρε ενας μερακλης και τις δυο.
Πηγα φορτωσα ελενα λεει θες με την κοπελα παρτουζα ; Λεω θα δουμε αλλη φορα ευχαριστω.
Αυτα απο εμενα !
Αν δεν ερχοταν η ελεν θα επαιρνα μπλε φορμα ή συμπεθερα με μαυρα μαλλια.
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
*****
Μεχρι να κανω μια γυρα ξανα και οι δυο στη θεση τους !!!! Και φορτωσα ελεν.
Σε 4-5 λεπτα τον ειχαν καθαρισει.
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
Φόρτωμα την περασμένη βδομάδα το καδίσιο, στο εικοσάρικο νοείται, φράγκο παραπάνω είπαμε στην πιάτσα. Σπαστικιά γενικά λίγο, κουτοπόνηρη, άλλες φορές καταλαβαίνει άλλες κάνει πως δεν καταλαβαίνει. Κατά τ άλλα φοβερό κωλαράκι, πίπα με το ζόρι 1-2 λεπτά, βυζί να πιάσεις δεν αφήνει, και στο τέλος σηκώνει στρινγκάκι και πάμε στον επόμενο (ούτε μωρομάντηλα ούτε τίποτα!).
Συμπέρασμα, δεν θα την ξαναέπαιρνα ούτε στο εικοσάρικο ξανά, κι ας έχει κωλαράκι μάλαμα
Φιλε το εγραψα λιγο πιο πισω. Βρωμιαρα. Ουτε σκουπιστηκε. Ανεβασε στρινγκ κ εφυγε.
Ποτε ξανα. Ενα γαμημενο μωρομαντηλο μωρη. Δικο σου ειναι το μουνι. Δεν το εχεις δανεικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom