Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Καλησπέρα συνοδοιπόροι.
Ψιλό παρακολουθώ κατά καιρούς σαν επισκέπτης , αλλά σήμερα αποφάσισα να κάνω λογαριασμό.
Ενδιαφέρομαι για μια συγκεκριμένη καυλιτσα , δεν έχω ιδέα από τα ονόματα που αναφέρετε , αλλά θα παραθέσω ορισμένες πληροφορίες μήπως και λάβω βοήθεια .
Πρόκειται για σχετικά ψηλή κοκκινομάλλα (συνήθως με μαζεμένα μαλλιά τύπου κότσο)
Ανοιχτόχρωμα μάτια αδύνατη με ωραίο αδύνατο κορμί και κωλαρα , μόνο με το φως της μέρας την βλέπω περίπου 12:00 με 16:00 κοντά στην διχάλα μπροστά στο white trilogy rooms και ένα takeaway που έχει ανοίξει εκεί στη γωνία τελευταία , μου κάνει για γυφτάκι αλλά καμία σχέση με τα λεσια γυφτακια που βλέπω συνήθως . Γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ; Πχ όνομα , υπηρεσίες ωράρια κριτική ;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Εϊναι η Σβέτα που αναφέρω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
Ωραιος. Οταν βρισκουν ζορια μια χαρα προσγειωνονται.
Κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβουν ότι βρίσκονται σε πιάτσα και τα 30 δεν είναι ποσό για εκεί .
Η μόνη που με έχει φάει 30 είναι το μαλακισμενο η Ιουλία ,το είχα γράψει ,αλλά εκείνο το έκανα από πείσμα γιατί με είχε την μία 30 και την άλλη με έδιωχνε χωρίς να μιλήσω ( ακόμα το κάνει άμα σταματήσεις ,ανάλογα τα κέφια της ) ..πάντως δεν το πολύ έκλαψα ,δεν το άξιζε αλλά τσιμπουκωνε με πολύ ζήλο με κοιτούσε μες τα μάτια.
Το άλλο το καδισιο ακόμα το παίζει ντίβα ..1,40 ύψος..
Αλλά φταίνε και οι μαλακες που την φορτώνουν ,εδώ μπορεί να κάνουμε εμπάργκο αλλά έχει κάτι παππούδες ανώμαλους που ξερογλειφονται με τέτοια κοριτσάκια και τα δίνουν με ευχαρίστηση,σαν εγγόνια τους είναι ,απορώ πως τις γαμανε .
Και εννοείται σίγουρα και ο επικοινωνιολόγος της κάθε μιας που την λέει ότι τόσο πρέπει να παίρνει γιατί είναι καλύτερη από τις άλλες ..(για γέλια )
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Αλβα στα ασπρα σημερα πολυ ντεκαυλε , κατα τα αλλα τιποτα απο κινηση κατα τις 10 , δυο καινουργιες γυφτισες πουνκοινουνται δεξια απο 4αλλ μεχρι τοδαυ τις ξερουμε ? Μια λεπτη ψιλη ξανθια και την αλλη δεν την ειδα καλα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.115
Πόντοι
2.356
Αλβα στα ασπρα σημερα πολυ ντεκαυλε , κατα τα αλλα τιποτα απο κινηση κατα τις 10 , δυο καινουργιες γυφτισες πουνκοινουνται δεξια απο 4αλλ μεχρι τοδαυ τις ξερουμε ? Μια λεπτη ψιλη ξανθια και την αλλη δεν την ειδα καλα
Συνεχίζω την ιδία ώρα στην χλόης τα 2 Βουλγάρακια τα καινούργια σταμάτησα ρώτησα 20 το καθένα στην συνέχεια δεξιά πριν την διχάλα δεξιά το καδισιο με την αδύνατη π κάθεται μαζί με της αδερφές ρωτάω πόσο 20 λέει η μία 30 η άλλη άντε γεια λέω φεύγω διχάλα νέκρα από μοναστηριού μόνο η μία συμπεθέρα η άλλη η Έλενα εργασία κ χαρά μάλλον αυτά για σήμερα
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Κι όμως
Αλβα στις 9 ήταν επι της Γιαννιτσων μέσα στη καβλα
Έχει πολύ καιρο που βγαίνει 8 παρά με 10 μαξ
Αφου πάει καλά και έχει πάρει πλέον κ σπίτι στα τιρανα στην πουτσα της

Θέλω λεπτομέρειες για απροοπτο
Ζω για αυτά
Ένα μελαχρινό με άσπρο κολάν και αφρατη κωλαρα;;;
Εγώ νομίζω ότι μου είπε Άννα με 30 ευρώ στο αμάξι και 50 σε δικό της χώρο.
Ήταν το μόνο όμορφο που είδα εχθές γύρω στις 21:00.
Αξίζει η δοκιμή;;
Δεν έχω πάρει ποτέ από πιάτσα, μόνο στούντιο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.115
Πόντοι
2.356
Ένα μελαχρινό με άσπρο κολάν και αφρατη κωλαρα;;;
Εγώ νομίζω ότι μου είπε Άννα με 30 ευρώ στο αμάξι και 50 σε δικό της χώρο.
Ήταν το μόνο όμορφο που είδα εχθές γύρω στις 21:00.
Αξίζει η δοκιμή;;
Δεν έχω πάρει ποτέ από πιάτσα, μόνο στούντιο.
Το οποίο ήταν πού
Πριν η μετά το shell
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
252
Like
826
Πόντοι
81
Την θυμάστε την Αλβα που πριν κάποια χρόνια ήταν ξανθιά?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.235
Πόντοι
746
Αξίζει να το δοκιμάσω;
Αν δεις κ τις πολλες αναφορες που εχουν γινει αλλα κ απο προσωπικη εμπειρια ειναι μια ομορφη ξεπετα. Για το....παλμαρε που λεμε....να την παρεις. Μπορεις κ με 20 ευρω αν κανεις ομορφο παζαρι. Κ γενικα οχι στα 30. Σε καμια.
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
ευχαριστώ για τη συμβουλή!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.115
Πόντοι
2.356
Αξίζει να το δοκιμάσω;
Μόνο μόστρα είναι να φανταστείς την έδιωξα γιατί άρχισε τα τελειώνεις άντε ακόμα μετά από 2/3 λεπτά
Αυτή θέλει να τον βάζουμε κ με 2/3 φορές να χύνουμε λες κ το έχουμε έτοιμο
Τώρα στο χώρο της δε γνωρίζω αν είναι διαφορετική
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Μόνο μόστρα είναι να φανταστείς την έδιωξα γιατί άρχισε τα τελειώνεις άντε ακόμα μετά από 2/3 λεπτά
Αυτή θέλει να τον βάζουμε κ με 2/3 φορές να χύνουμε λες κ το έχουμε έτοιμο
Τώρα στο χώρο της δε γνωρίζω αν είναι διαφορετική
Οπότε πηγαίνουμε στα σίγουρα σε κανένα στούντιο με κανένα καλό κορίτσι και έχουμε τα κεφάλια μας ήσυχα!!!
Ότι πιο σπαστικό αυτό με το χρόνο...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.235
Πόντοι
746
Οπότε πηγαίνουμε στα σίγουρα σε κανένα στούντιο με κανένα καλό κορίτσι και έχουμε τα κεφάλια μας ήσυχα!!!
Ότι πιο σπαστικό αυτό με το χρόνο...
Στην πιατσα φιλος δεν πηγαινει καποιος για την ανεση με το χρονο. Υπαρχουν κ λιγες εξαιρεσεις. Η πιατσα ειναι για την βολτα κ το ψωνισμα της κοπελας που ειναι στο ποστο της....αυτο το κατι διαφορετικο.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.278
Πόντοι
446
Εχθές κατά της 10 όπως πήγαινα για δυτικα, η Σβετα μετά το 4αλλ έκανε πιατσα κ πριν την χλοης. Την πειρα για ένα γρήγορο, με το που μπήκε στο αμαξι τηλ ο Έλληνας νταβας που ήταν παρκαρισμενος δίπλα της. Λες κ αργήσαμε, ακόμα δεν την φορτοσαμε τηλ κατευθείαν κ ερωτήσεις, αϊ σιχτιρ βρε μπινε 50 χρόνων βλάκα με άσπρο μαλλί κ κοτσίδα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
Εχθές κατά της 10 όπως πήγαινα για δυτικα, η Σβετα μετά το 4αλλ έκανε πιατσα κ πριν την χλοης. Την πειρα για ένα γρήγορο, με το που μπήκε στο αμαξι τηλ ο Έλληνας νταβας που ήταν παρκαρισμενος δίπλα της. Λες κ αργήσαμε, ακόμα δεν την φορτοσαμε τηλ κατευθείαν κ ερωτήσεις, αϊ σιχτιρ βρε μπινε 50 χρόνων βλάκα με άσπρο μαλλί κ κοτσίδα
Το έχω πάθει και εγώ παλιότερα με κοπέλα .
Από την ώρα που την φόρτωσα ,ο νταβας μας είχε ζαλίσει τα αρχιδια ..πιο πολύ αργουσαμε από το να μιλάει στο τηλ παρά να γαμησω .
Θέλουν να δείξουν δλδ ότι είναι σοβαροί προστάτες ;
Μόνο κακό κάνουν με αυτό και σε απωθουν να την ξανά φορτώσεις
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.278
Πόντοι
446
Το έχω πάθει και εγώ παλιότερα με κοπέλα .
Από την ώρα που την φόρτωσα ,ο νταβας μας είχε ζαλίσει τα αρχιδια ..πιο πολύ αργουσαμε από το να μιλάει στο τηλ παρά να γαμησω .
Θέλουν να δείξουν δλδ ότι είναι σοβαροί προστάτες ;
Μόνο κακό κάνουν με αυτό και σε απωθουν να την ξανά φορτώσεις
Τι περιμένεις από τέτοιους τελευταίους. Αφού δεν σέβεται τα χρήματα που του αφήνουμε για να παει να πιει καμιά ρετσινα από τα τουντεϊ κ κάνα στοίχημα, κ καμια φόρμα από το κάπανι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom